فروش کنسول wii

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
Rating - 0%
0   0   0
فروش قطعات کنسول wii

سلام
کنسول من تمام وسایلش سالم هست و تنها مشکلی که داره اینه که بر اسر بی احتیاتی من هیچ چیپی به کنسول نمیخوره یعنی اون نقطه های لحیم رویه برد که چیپ روش لحیم میشه از بین رفته!!!این دلیلی هست که من میخوام این کنسول رو بفروشم تا بتونم یکی دیگه بخرم
اما تمام وسایلاش از جمله دستها-اداپتور-چشم حسگری دسته(اسمشوبلد نیستم)که بالای تلویزیون باید قرار بگیره-کابل خروجی کنسول و هر چیز دیگه ایی که داخل جعبه کنسول هست همه و همه ی انها کاملا سالم هستن
(((همچنین میشه دی وی دی درایور کنسول رو هم روی کنسولی دیگر که خراب هست نصب کرد-و همچنین دیگر قطعات داخل کنسول که اگه خراب بشه جایی گیر نمیاد میتونید از این کنسول بردارین و جای گزینش کنید)))
من تا اونجایی که امکانش باشه میخوام همه رو یک جا بفروشم مگر اینکه تک تک برایه وسایل خریدار باشه
قیمت رو میزارم تا شما بگین وجدانتونو قاضی کنید تو قیمت دادنتون. چون من الان به پول احتیاج دارم

یا علی

آخرین ویرایش:

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
Rating - 0%
0   0   0
سلام
من عکس از برد کنسول براتون میزارم واون نقاطی که برای کنسول من خراب شده رو با دایره قرمز مشخص کردم
(البته عکس از کنسول خودم نیست چون با کیفیت در نمیومد و واضح نبود برای همین من این عکس هارو گزاشتم)
ir41td.gif

وهمچنین دقیقا اون 3 تایی که روی چیپ کنسول علامت گزاشتم هم از بین رفته
2nrnipg.jpg

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
Rating - 0%
0   0   0
سلام
متاستفانه یه اتفاقی پیش اومد که یه چنوقتی نبودم
من از اجرا شدن بازی اورجینال روی کنسول مطمعا نیستم اگه کسی خواست که کنسول رو بخره میتونه خودش امتحان کنه اگه خواند که خدارو شکر اگر هم که نه خوب نمیخره:-"

navid_riot

کاربر سایت
Jul 24, 2007
390
نام
Navid
Rating - 0%
0   0   0
سلام
متاستفانه یه اتفاقی پیش اومد که یه چنوقتی نبودم
من از اجرا شدن بازی اورجینال روی کنسول مطمعا نیستم اگه کسی خواست که کنسول رو بخره میتونه خودش امتحان کنه اگه خواند که خدارو شکر اگر هم که نه خوب نمیخره:-"
خوب اگر بازی های ارجینال هم نخوره به چه دردی میخوره
کپی که نمیخوره؟؟؟؟:confused:
درست شدنی نیست
اگر هست قیمت درست شدنش چقدره؟؟؟؟:confused:

Mrmii

کاربر سایت
Jan 14, 2008
94
Rating - 0%
0   0   0
بازی اورجینالش تو تهرون پیدا میشه راحت ؟ کجا ؟ قیمتش حدود چقدره ؟[/Q

پيدا ميشه ولي به سختي و شانسي
حدود 50 هزار
بايد حتمي هم با ريجن دستگاه ايشون سازگار باشه (چون كپي خور نيست فقط ريجن خودش قابل استفاده است)

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
Rating - 0%
0   0   0
prince عزیز بهتره یه کم صبر کنی ببینیم این قضیه dump کردن فیرمور Wii به کجا میرسه؛ شاید دیگه اصلا به مادچیپ احتیاجی نباشه؛ اون وقت همه با هم مادچیپ ها رو میندازیم دور...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر