فروش کنسول wii

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
Rating - 0%
0   0   0
فروش قطعات کنسول wii

سلام
کنسول من تمام وسایلش سالم هست و تنها مشکلی که داره اینه که بر اسر بی احتیاتی من هیچ چیپی به کنسول نمیخوره یعنی اون نقطه های لحیم رویه برد که چیپ روش لحیم میشه از بین رفته!!!این دلیلی هست که من میخوام این کنسول رو بفروشم تا بتونم یکی دیگه بخرم
اما تمام وسایلاش از جمله دستها-اداپتور-چشم حسگری دسته(اسمشوبلد نیستم)که بالای تلویزیون باید قرار بگیره-کابل خروجی کنسول و هر چیز دیگه ایی که داخل جعبه کنسول هست همه و همه ی انها کاملا سالم هستن
(((همچنین میشه دی وی دی درایور کنسول رو هم روی کنسولی دیگر که خراب هست نصب کرد-و همچنین دیگر قطعات داخل کنسول که اگه خراب بشه جایی گیر نمیاد میتونید از این کنسول بردارین و جای گزینش کنید)))
من تا اونجایی که امکانش باشه میخوام همه رو یک جا بفروشم مگر اینکه تک تک برایه وسایل خریدار باشه
قیمت رو میزارم تا شما بگین وجدانتونو قاضی کنید تو قیمت دادنتون. چون من الان به پول احتیاج دارم

یا علی

آخرین ویرایش:

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
Rating - 0%
0   0   0
تو آمازون قیمت Nunchunk رو دست دوم زده بود بین 16 تا 20 دلار. هر مبلغی رو شما یگی قبول میکنم. ;)
شما خودتون میگین تو سایت امازون اگه به سایت امازون باشه الان باید کنسول هایی که فروخته میشه خیلی پایین تر از این حرف ها باشه(امیدوارم منظورمو گرفته باشی)
......................................................................................................................
کسی کنسولو کامل نمیخواد؟؟؟؟؟باز هم باهاش راه میامااااا

navid_riot

کاربر سایت
Jul 24, 2007
390
نام
Navid
Rating - 0%
0   0   0
شما خودتون میگین تو سایت امازون اگه به سایت امازون باشه الان باید کنسول هایی که فروخته میشه خیلی پایین تر از این حرف ها باشه(امیدوارم منظورمو گرفته باشی)
......................................................................................................................
کسی کنسولو کامل نمیخواد؟؟؟؟؟باز هم باهاش راه میامااااا
ببین عزیزم الان کنسول شما چه اشکالی داره :confused:
لطفا درست توضیح بده چون من راجعبه این کنسول هیچ چیز نمیدونم:blushing:

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
Rating - 0%
0   0   0
ببین عزیزم الان کنسول شما چه اشکالی داره :confused:
لطفا درست توضیح بده چون من راجعبه این کنسول هیچ چیز نمیدونم:blushing:
مشکل کنسول من دقیقا همینی که دوستمون (SepehrR) گفت کپی خور نمیشه;)

Mrmii

کاربر سایت
Jan 14, 2008
94
Rating - 0%
0   0   0
یه پیشنهاد
اگه دستگاه شما برای بازیهای اریجینال سالمه و فقط با کپی مشکل داره 300 تومن پولی رو که برای wii جدید می خوای بدی میتونی خرج خرید حداقل 6 تا بازی اریجینال خیلی خوب کنی (هر بازی 50 دلار). تمام بازی های با ارزش wii شاید حدود 10 تا باشند. خیلی از بازیها هم یک سال از انتشارشون گذشته قیمتوشن به حدود 19 دلار رسید (نو) .

residentevil4

کاربر سایت
Oct 28, 2005
910
Rating - 100%
7   0   0
یه پیشنهاد
اگه دستگاه شما برای بازیهای اریجینال سالمه و فقط با کپی مشکل داره 300 تومن پولی رو که برای wii جدید می خوای بدی میتونی خرج خرید حداقل 6 تا بازی اریجینال خیلی خوب کنی (هر بازی 50 دلار). تمام بازی های با ارزش wii شاید حدود 10 تا باشند. خیلی از بازیها هم یک سال از انتشارشون گذشته قیمتوشن به حدود 19 دلار رسید (نو) .
به نظر منم اين فكره خوبيه كه بازيهاي اورجينال بگيري البته اگه دستگاه هيچ مشكل ديگه اي تو اجراي بازيها نداشته باشه چون با اين كيفيت بد بازيها كه داخل ايران زده ميشه و همچنين آپديت بازيها گرفتن بازيهاي اورجينال خيلي فكر بدي نيست خود من هم مي خوام galaxy رو اورجينال بگيرم بعدشم مي توني بازيهايي رو كه بازي كردي اينجا براي فروش بزاري...

Mrmii

کاربر سایت
Jan 14, 2008
94
Rating - 0%
0   0   0
به نظر منم اين فكره خوبيه كه بازيهاي اورجينال بگيري البته اگه دستگاه هيچ مشكل ديگه اي تو اجراي بازيها نداشته باشه چون با اين كيفيت بد بازيها كه داخل ايران زده ميشه و همچنين آپديت بازيها گرفتن بازيهاي اورجينال خيلي فكر بدي نيست خود من هم مي خوام galaxy رو اورجينال بگيرم بعدشم مي توني بازيهايي رو كه بازي كردي اينجا براي فروش بزاري...
ايني كه ميگم رو توي يك انجمن خوندم خودم مطمئن نيستم:
از فيرم وير 3.1 (مال mario galaxy نسخه 3.0 است) هر نوع آپديتي دستگاه هاي مدچپ شده رو تشخيص مي ده و خراب ميكنه.

no name

کاربر سایت
Aug 23, 2007
209
Rating - 0%
0   0   0
یه پیشنهاد
اگه دستگاه شما برای بازیهای اریجینال سالمه و فقط با کپی مشکل داره 300 تومن پولی رو که برای wii جدید می خوای بدی میتونی خرج خرید حداقل 6 تا بازی اریجینال خیلی خوب کنی (هر بازی 50 دلار). تمام بازی های با ارزش wii شاید حدود 10 تا باشند. خیلی از بازیها هم یک سال از انتشارشون گذشته قیمتوشن به حدود 19 دلار رسید (نو) .[/QUOT
آقای mii سلام، نمیدونم چند وقته wii بازی میکنی ولی تعداد بازی های ارزشمند wii بیشتر از 10 تاست. مخصوصآ با سلیقه ای که من از پرینس سراغ دارم. در ضمن اگه کنسولش رو بفروشه حد اقل نصف پول یه کنسول نو رو جور میکنه ولی اگه نفروشه بعد ا ز بازی کردن چند تا بازی چه کار باید بکنه؟ در ضمن پرینس فکر کنم کنسولت قابل تعمیره! اصلآ پیش تعمیر کار حسابی بردیش؟

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
Rating - 0%
0   0   0
یه پیشنهاد
اگه دستگاه شما برای بازیهای اریجینال سالمه و فقط با کپی مشکل داره 300 تومن پولی رو که برای wii جدید می خوای بدی میتونی خرج خرید حداقل 6 تا بازی اریجینال خیلی خوب کنی (هر بازی 50 دلار). تمام بازی های با ارزش wii شاید حدود 10 تا باشند. خیلی از بازیها هم یک سال از انتشارشون گذشته قیمتوشن به حدود 19 دلار رسید (نو) .[/QUOT
آقای mii سلام، نمیدونم چند وقته wii بازی میکنی ولی تعداد بازی های ارزشمند wii بیشتر از 10 تاست. مخصوصآ با سلیقه ای که من از پرینس سراغ دارم. در ضمن اگه کنسولش رو بفروشه حد اقل نصف پول یه کنسول نو رو جور میکنه ولی اگه نفروشه بعد ا ز بازی کردن چند تا بازی چه کار باید بکنه؟ در ضمن پرینس فکر کنم کنسولت قابل تعمیره! اصلآ پیش تعمیر کار حسابی بردیش؟

سلام
چند وقت بود پیدات نبود خیلی خشحال شدم دوباره اومدیno name جان
بله 1 ماه پیش وست گیم بودش خودشون که میگوفتن ما متخصص این کارو داریم که خیلی وارد هستن
که بعد یک ماه که هی میگفتن نیومده 3 روز دیگه یا1 هفته دیگه زنگ بزن اخرش گفتن که درست نمیشه
من شخص دیگه ایی رو سراغ نداشتم که ببرم تا ببینه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر