فروش کل سری GUITAR HERO و ROCKBAND به همراه گیتار WARRIORS OF ROCK آکبند برای PS3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
Rating - 100%
26   0   0
با سلام دوستان.

بدون هیچ حرف اضافه ای میرم سر اصل مطلب.

بازیها:

GUITAR HERO AEROSMITH
REGION 2

فقط همین مونده.قیمت 38 تومن.پول پست با خودم.

Attachments

• 261120111213.jpg
    261120111213.jpg
    153.2 KB · مشاهده: 107
  • 261120111214.jpg
    261120111214.jpg
    140.3 KB · مشاهده: 73
  • 261120111215.jpg
    261120111215.jpg
    98.7 KB · مشاهده: 105
آخرین ویرایش:

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
Rating - 100%
7   0   0
کاپیتان سلام.
میشه لطف کنی و یه قیمت پایه ای چیزی بزاری؟ من اصلا نمی دونم اینا چی هستن.
در ضمن یه سوال: این گیتار فقط با گیمهاش کار میکنه یا میشه ازش به عنوان یه گیتار معمولی البته در حد خیلی ساده استفاده کرد؟
شرمنده ولی واقعا جوابش رو نمی دونم.
ممنون

reza0090

کاربر سایت
Oct 24, 2011
74
نام
رضا
Rating - 0%
0   0   0
کاپیتان سلام.
در ضمن یه سوال: این گیتار فقط با گیمهاش کار میکنه یا میشه ازش به عنوان یه گیتار معمولی البته در حد خیلی ساده استفاده کرد؟
ممنون
قصدم دخالت نیست ولی مطمئنم اگه مشکل نداشت 100% اینا رو دیگه نمی فروخت واقعا بازی هایی قشنگی هست البته برای کسایی که این سبک رو بازی می کنن.
دوست عزیز جواب سوال شما هم این گیتار برای بازی و استفاده دیگه ی نداره این بازی برای یه سری بازیکن خاص هست که این نوع بازی رو دوست دارن.

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
Rating - 100%
360   0   0
بازیهای بسیار کمیابی هستن و به این راحتی ها پیدا نمیشه مناسب اون کسانی هست که به گیتار هیرو علاقه دارن.از صاحب تاپیک به خاطر اسپم معذرت میخوام.

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
Rating - 100%
26   0   0
کاپیتان سلام.
ممنون

خیلی ممنونم از آقا رضا به خاطر جوابشون.
این گیتار همونطور که آقا رضا گفت فقط با گیمهاش کار میکنه.
این سری هم فقط افراد خاصی بازی میکنند که میدونن چه قدر کمیاب و با ارزش هست واسه همین من قیمت پایه ای نمیدم و این کار رو به دوستان واگذار میکنم.

پ.ن:وحید جان شما که روی سر ما جا داری اسپم کجا بود.همه ی اینها متعلق به خودتونه

Azor

کاربر سایت
Feb 23, 2007
207
نام
شهاب
Rating - 0%
0   0   0
سلام. این گیتار که برای فروش گذاشتین با کدوم یک از گیتار هیرو ها و راکبند ها هماهنگه؟ دوستانی که اطلاع دارند قیمت نوش چنده؟ چون من حتی حدود قیمتش رو هم نمی دونم.

ALit214

کاربر سایت
Mar 19, 2010
129
نام
Ali
Rating - 100%
5   0   0
سلام. این گیتار که برای فروش گذاشتین با کدوم یک از گیتار هیرو ها و راکبند ها هماهنگه؟ دوستانی که اطلاع دارند قیمت نوش چنده؟ چون من حتی حدود قیمتش رو هم نمی دونم.
سلام..
با اجازه از آقا آرمان گل من جواب آقا شهاب رو میدم:
این گیتار آخرین مدل از سری گیتارهایی هستش که GH تولید کرده و من خودم یکیش رو دارم و کاملا با تمام بازی های گیتار هیرو و راکبند همخونی داره.. با بازی های گیتار هیرو هیچ مشکلی نخواهید داشت.. برای بازی های راکبند هم من خودم Rock Band 3 و GreenDay Rock Band رو باهاش بازی میکنم و هیچ مشکلی ندارم..
البته من خودم گیتار GH5 رو بیشتر ترجیح میدم ولی این هم یه گیتار فوق العاده هستش (من الان خودم بیشتر با این گیتار بازی میکنم ولی با قبلی یعنی گیتار GH5 راحترم)..
البته باید توجه داشته باشید که گیتارهای راکبند علاوه بر 5دکمه ی فرد بالا 5تا دکمه هم پایین داره که برای Solo استفاده میشن که اگه گیتار گیتار هیرو داشته باشید میتونید با همون دکمه های بالایی بزنید و هیچ مشکلی براتون توی زدن آهنگ ایجاد نمیشه..
در رابطه با قیمت من خودم پک Warriors of Rock گیتار هیرو رو که شامل گیتار بالا و بازیش بود، ریجن 2، خریدم 240هزار تومن.. بازی آکبندش خیلی کمیاب هستش و اگه گیر بیاد قیمتش حدود 80-90تومن هستش..
پک ریجن 4ش هم 220تومن هستش..

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
Rating - 100%
26   0   0
سلام..
با اجازه از آقا آرمان گل من جواب آقا شهاب رو میدم:
این گیتار آخرین مدل از سری گیتارهایی هستش که GH تولید کرده و من خودم یکیش رو دارم و کاملا با تمام بازی های گیتار هیرو و راکبند همخونی داره.. با بازی های گیتار هیرو هیچ مشکلی نخواهید داشت.. برای بازی های راکبند هم من خودم Rock Band 3 و GreenDay Rock Band رو باهاش بازی میکنم و هیچ مشکلی ندارم..
البته من خودم گیتار GH5 رو بیشتر ترجیح میدم ولی این هم یه گیتار فوق العاده هستش (من الان خودم بیشتر با این گیتار بازی میکنم ولی با قبلی یعنی گیتار GH5 راحترم)..
البته باید توجه داشته باشید که گیتارهای راکبند علاوه بر 5دکمه ی فرد بالا 5تا دکمه هم پایین داره که برای Solo استفاده میشن که اگه گیتار گیتار هیرو داشته باشید میتونید با همون دکمه های بالایی بزنید و هیچ مشکلی براتون توی زدن آهنگ ایجاد نمیشه..
در رابطه با قیمت من خودم پک Warriors of Rock گیتار هیرو رو که شامل گیتار بالا و بازیش بود، ریجن 2، خریدم 240هزار تومن.. بازی آکبندش خیلی کمیاب هستش و اگه گیر بیاد قیمتش حدود 80-90تومن هستش..
پک ریجن 4ش هم 220تومن هستش..

بله من هم از DC قیمت گرفتم همین قدر بود.
من قیمت گیتار رو چون عجله دارم میذارم 100.

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
Rating - 100%
53   0   0
واقعا فرصت استثنائيه برای کسایی که در به در دنبال این بازیایه کمیابن!!!بجنبید دوستان!!!
چاکر آقا آرمان....آپ

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
Rating - 100%
26   0   0
UP :
قیمت پایه:
GH Aerosmith 35
Lego Rockband 35

بقیه هم فعلا در حال مذاکره هستم.
پول پست هم با من.

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
Rating - 0%
0   0   0
گیتار آخرش 100 چون آکبنده و نسخه ی WOR هیچ جا گیر نمیا
100 تومن ؟ :-o فوق العادست !!!
حیف برای PS3‌هست !!!
الان بالای 200 تومن ارزش این پکه ، من جای کسی بودم ، حتی ‌اگه این سری رو بازی نمی کردم ، این پک رو می خریدم !

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر