فروش کتاب Oblivion (زیر قیمت )

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
Rating - 0%
0   0   0
سلام بچه ها
راستش غرض از مزاحمت اینکه من یک کتاب Oblivion چند وقت پیش خریدم برای یکی از دوستام و بعد از ماجراهایی که پیش اومد اون دوستم که کتاب رو براش خریده بودم از ایران رفت و منم نتوسنتم این کتاب رو به دستش برسونم الان هم ادرسی ازش ندارم.به هر حال این کتاب یه چند وقت دستم بود ولی چون رو دستم باد کرده میخوام بفروشمش.برای خودم 31 هزار تومان آب خورد ولی چون میخوام بفروشمش 26 هزار تومان میفروشمش.کتاب کاملا صحیح و سالمه و تمام جزییات و سر تا ته بازی Oblivion رو نوشته تماما رنگی 400 صفحه و جنس کاغذ عالی. به خدا می عرضه;)
هر کی خواست به من Pm بده و ادرس رو بده اگر تهران باشید با پیک میفرستم اگر و شهرستان باشید با پست پیشتاز.
چند تا عکس هم بعدا میزارم تا خیالتون راحت بشه

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
Rating - 0%
0   0   0
سلام بچه ها
راستش غرض از مزاحمت اینکه من یک کتاب Oblivion چند وقت پیش خریدم برای یکی از دوستام و بعد از ماجراهایی که پیش اومد اون دوستم که کتاب رو براش خریده بودم از ایران رفت و منم نتوسنتم این کتاب رو به دستش برسونم الان هم ادرسی ازش ندارم.به هر حال این کتاب یه چند وقت دستم بود ولی چون رو دستم باد کرده میخوام بفروشمش.برای خودم 31 هزار تومان آب خورد ولی چون میخوام بفروشمش 26 هزار تومان میفروشمش.کتاب کاملا صحیح و سالمه و تمام جزییات و سر تا ته بازی Oblivion رو نوشته تماما رنگی 400 صفحه و جنس کاغذ عالی. به خدا می عرضه;)
هر کی خواست به من Pm بده و ادرس رو بده اگر تهران باشید با پیک میفرستم اگر و شهرستان باشید با پست پیشتاز.
چند تا عکس هم بعدا میزارم تا خیالتون راحت بشه
من میخوام! نگهش دار!

همون Revised and Expandedش هست دیگه؟؟

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
Rating - 0%
0   0   0
فقط یه چیزی:
هرکی خرید ازش اسکن بگیره به صورتی که دلش میخواد (یعنی که حتما Pdf !!!) آپ کنه که همه لذت ببرن! (اگر هم همچی چیزی هست یکی یه ندایی بده)
یاد اون عکسی افتادم که تاد هاوارد کتاب رو امضا میکرد میدا به ملت.....هییییی!!!!
باتشکر...

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
Rating - 0%
0   0   0
دوستان در این کتاب که بیشتر از اینکه بازیش مهم باش شکل و قیافش و جنس صفحاتش دیوانه کنندس واقعا زیباس تماما رنگی و صفحه های جالب که باید حتما از نزدیک ببنید.این کتاب در مورد Oblivion هست که در اون راهنمای کامل بازی و تاریخچه مکانها و نقشه ها و سخنان سازندگان و معرفی تمام شخصیت ها و تمام کوئست ها و اسلحه ها و دشمن ها و نژاد ها و جادو ها و .... انقدر چیز توش داره که باید همش بخونی الان هم عکساش رو ببینید اگر استقبال بالا باشه از این به بعد شاید چیزای اورجینال مثل کتاب و سی دی موزیک و عروسک شخصیتها و اینا رو یکی از دوستام که وارد کنه تو سایت بفروشیم.باید ببینیم چه کار میکنه دوستم اینم چند تا عکس :
بازم عکس خواستید میزارم ولی داشتن این کتاب یه چیز دیگس از این نظر نمیگم که بفروشمش به خدا اگر پول داشته باشم من دوست دارم برای هر بازی یه دونه از اینا داشته باشم.
2001088361561879509_fs.jpg

2003193157365586592_fs.jpg

2003161632560073219_fs.jpg

2003123860961151371_fs.jpg

2001096526164827111_fs.jpg

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
Rating - 0%
0   0   0
فقط یه چیزی:
هرکی خرید ازش اسکن بگیره به صورتی که دلش میخواد (یعنی که حتما Pdf !!!) آپ کنه که همه لذت ببرن! (اگر هم همچی چیزی هست یکی یه ندایی بده)
باتشکر...
و ندا آمد... :cheesygri
این کتاب رو می تونی از سایت های تورنت بگیری. باید دنبال Elder Scrolls IV: Oblivion Prima Official Game Guide یا همچین چیزی بگردی. این کمترین سایزش که من سراغ دارم (و خودم دانلود کردم). البته سایت Demonoid برای تورنت های قدیمی نیاز به رجیستر داره (که آخر هفته ها میشه رجیستر کرد). ضمنا این تورنت اسکن و به صورت فایل های jpeg هستش، کیفیتش هم بدک نیست. جاهای دیگه هم میتونی PDFش رو پیدا کنی ولی حجمش بالاست.

البته کتابش یه چیز دیگست. اینکه بازی کنی و کتاب دم دستت باشه ... ولی خب ...

Money, money, money
Must be funny
In the rich man's world
Money, money, money
Always sunny
In the rich man's world
Aha-ahaaa
All the things I could do
If I had a little money
It's a rich man's world

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
Rating - 0%
0   0   0
خیلی ممنون دوستان کتاب فروخته شد;)
شاید یه سری کتابچه فاینال فانتزی 10 اوردم یعنی بیاریم میخرید کتابچه 40 -50 صفحه ای هست حالا دستم رسید عکس میندازم اگر کسی خواست تاپیک میزنم قیمتش رو توش میگم ولی بهتون قول نمیدم حتما بیارم:love:

kelark

کاربر سایت
Oct 19, 2005
200
نام
میلاد
Rating - 0%
0   0   0
خیلی ممنون دوستان کتاب فروخته شد;)
شاید یه سری کتابچه فاینال فانتزی 10 اوردم یعنی بیاریم میخرید کتابچه 40 -50 صفحه ای هست حالا دستم رسید عکس میندازم اگر کسی خواست تاپیک میزنم قیمتش رو توش میگم ولی بهتون قول نمیدم حتما بیارم:love:

اگر فاینال فانتزی آوردین در حد 15 تومن باشه :biggrin1: یه ندایی بدین لطفا من خریدارم ...

آخرین ویرایش:

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
Rating - 0%
0   0   0
اگر فاینال فانتزی آوردین در حد 15 تومن باشه :biggrin1: یه ندایی بدین لطفا من خریدارم ...
عزیز من نگفتم که کتاب گرون باشه کتابچه کوچک هست که نهایت قیمتش 5 تومنه صبر کن برسه به دستم تو یه تاپیک دیگه میزارم;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر