فروش چند عنوان بازی PS3

sarmailii

کاربر سایت
Jan 16, 2011
85
Rating - 100%
2   0   0
سلام به همه 2عدد بازی PS3 هست که جزو آرشیو خودم بوده و پلمپ هم هست میخام بفروشم!

دلیل فروش هم چون ورژن کالکتور ـشون رو خریدم اینارو میخام بفروشم اما نام عنوان ها:

Castlevania Lord of Shadow ریجن بازی 1 هستش

VANQUISH ریجن بازی 2 هستش این بازی دارای کاور 3D هستش! که فکر کنم بهش میگن 3DBundel

هردو بازی پلمپ هستن و برای آرشیو خودم هستن! دلیل ـش رو هم که گفتم!

قیمت ندارم خودتون قیمت پیشنهادی تون رو بگید ممنون. ترجیحآ پ خ بدید

سپاس.

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
Rating - 100%
6   0   0
ذکر نام کامل بازی، ریجن (Region)، و قیمت الزامی است. لذا کلیه کسانی که اقدام به فروش بازی می کنند موظف هستند که نام بازی، قیمت و ریجن آن را حتما در گفتگو عنوان کنند. در صورت وجود نداشتن هر کدام از این موارد، نوشته ایشان پاک شده و شخص اخطاری خواهد گرفت.

قیمت بازی هاتون را اعلام کنید ...

sarmailii

کاربر سایت
Jan 16, 2011
85
Rating - 100%
2   0   0
الان این بازی ها نوش چنده؟ اینا دست دوم ـشون چنده؟! من فروشنده نیستم که آخه قیمت داشته باشم!

ضمن اینکه قیمتی هم که من خریدم تومن نبوده که بخام به همون قیمت بدم! چی بگم! این چه قانونیه آخه!

مثلآ دونه ای 60 بگم خوبه؟!

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
Rating - 0%
0   0   0
مثلآ دونه ای 60 بگم خوبه؟!
دوست عزیز
شما فروشنده اید
باید بنا به میلتون توی رنج قیمت بازی قیمت بگید.
فرضا اینا الان 55 تا 65 تومن آکبندشون میارزه.دیگه میل شماست که قیمت رو بین 65 و 55 اعلام کنید.

sarmailii

کاربر سایت
Jan 16, 2011
85
Rating - 100%
2   0   0
دوست عزیز
شما فروشنده اید
باید بنا به میلتون توی رنج قیمت بازی قیمت بگید.
فرضا اینا الان 55 تا 65 تومن آکبندشون میارزه.دیگه میل شماست که قیمت رو بین 65 و 55 اعلام کنید.
بابا اینجا توی بازارچه هر چی بگی باز هم کارشناسان میان نظر میپراکنند! پس چه لزومی داره ما به خودمون فشار بیاریم؟

بنده های خدا تاپیک میزنن قیمت میدن! بچه ها کم لطفی میکنن و میان کلی انگ به جنس مردم میزنن!

ضمن اینکه میل با عقلانیت خیلی فرق داره!

قیمت ـی که من باید برای جنسم بزارم باید عقلانی باشه نه دل بخاهی! برای همین هم گفتم یمت ندارم جون که قیمت منطقیی نداشتم واقعآ!

پس نخاستم غیر منطقی عمل کرده باشم!

ممنون از شما.

تازه چه فرقی میکنه من قیمت میزارم ولی از اون طرف پ خ میدن که فلان قیمت میخرم! واقعآ نمیتونم درک کنم!

آخرین ویرایش:

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
Rating - 100%
16   0   0
بابا اینجا توی بازارچه هر چی بگی باز هم کارشناسان میان نظر میپراکنند! پس چه لزومی داره ما به خودمون فشار بیاریم؟

بنده های خدا تاپیک میزنن قیمت میدن! بچه ها کم لطفی میکنن و میان کلی انگ به جنس مردم میزنن!

ضمن اینکه میل با عقلانیت خیلی فرق داره!

قیمت ـی که من باید برای جنسم بزارم باید عقلانی باشه نه دل بخاهی! برای همین هم گفتم یمت ندارم جون که قیمت منطقیی نداشتم واقعآ!

پس نخاستم غیر منطقی عمل کرده باشم!

ممنون از شما.

تازه چه فرقی میکنه من قیمت میزارم ولی از اون طرف پ خ میدن که فلان قیمت میخرم! واقعآ نمیتونم درک کنم!
دوست عزیز کمی دقت کن :(

sarmailii

کاربر سایت
Jan 16, 2011
85
Rating - 100%
2   0   0

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
Rating - 100%
17   0   0
قيمت رو كمتركني خريدارم...
اون 3DBundel vanquish رو 6 ماه پيش 55 نوشو خريدم...الان داري 60 ميدي...
البته من Castlevania Lord of Shadow رو ميخوام..60 زياده ..كمتر بده بگيرم:)

sarmailii

کاربر سایت
Jan 16, 2011
85
Rating - 100%
2   0   0
خیر شرمنده!

بودیکی وار! منعنیش میدونی چی میشه؟

در هر صورت زیر این قیمتا فکرش هم نکنین که بدم نگه ـش میدارم! به پول ـش محتاج نیستم! وقت خودتون رو هم حروم نکنید!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر