فروش فوق العاده X360 Arcade به همراه Wireless Gaming Receive

gamenews

کاربر سایت
Mar 27, 2008
15
Rating - 0%
0   0   0
سلام
یک عد کنسولxbox360ارکید پال به تاریخ 26/3/2008 به همراه یک دسته اضافی (سفید) و یک کابل vgaوWireless Gaming Receiver for Windows به فروش می رسد کنسول رو هم تقریبا کمتر از 2 ماه خریدم و تا حلا باهاش gta و bad company رو بازی کردم به بهترین قیمت پیشنهادی می فروشم از لایوش هم تا حالا استفاده نکردم.
دوستان فقط در صورتی که خریدارید پست بزنید.

gamenews

کاربر سایت
Mar 27, 2008
15
Rating - 0%
0   0   0
دوستان بزارید یه شفاف سازی بکنم تا کسی قیمت الکی نده
من خودم اینو 450 خریدم و همین الان که زنگ زدم وست قیمت بگیرم گفت شده 510 (شماره وست گیم66953137

66953137Wireless Gaming Receiveرو خریدم 75 تومن
دسته اضافی خریدم 48 تومن
کابل vga خریدم 25 تومن
روهم شده 598 تومن .اهل خالی بندی هم نیستم و والله شاید 20 ساعت بیشتر باش بازی نکردم پس تو pm هاتون قیمت تخیلی نزنید این کنسول اگه اغراق نکنم اکبند نیست در حد نونو هست.
من قبلا هم یه پلی 2 اینجا هم فروختم و صاحبش راضی راضیه و اگه خواست بیاد اینجا تایید کنه.
دلیل فروش هم اینکه مادربردم به لطف قطع برق مکرر توسط دولت مهرورز نابود گردید و حالا می خوام دیگه به کل سیسنم رو عوض کنم(ادو شود سبب خیر...)کامپیوتر واجب تره.

gamenews

کاربر سایت
Mar 27, 2008
15
Rating - 0%
0   0   0
جدا نمی فروشم و همه رو با هم می فروشم
من زیر 480 نمی دم اگه هم فروش نرفت خیالی نیست.در ضمن 2 تا بازی gta و bad company رو هم سرش می دم.
درایوش هم بنکیو هست

Ramin_x360

کاربر سایت
Aug 9, 2007
169
Rating - 0%
0   0   0
سلام
الان اقا پیام ارکدو با یه بازیه ارجینال میده 295 ولی کپی خور نیست
به نظر من اگه میخوای فروشبره کمتر بده

مدیرا بیاین پستای mbc persiaرو پاک کنید:-"

gamenews

کاربر سایت
Mar 27, 2008
15
Rating - 0%
0   0   0
اخه به نظرت 130 تومن ضرر واسه فقط چند ساعت بازی کردن کمه البته اگه کسی واقعا خریدار باشه من ارزون تر هم می دم و باهاش را می یام.البته یه نکته به دوستان بگم الان تعرفه های گمرگ افزایش پیدا کرده و وست گیم هم می گفت ما همین ارکید بنکیورو 510 می فروشیم(البته به خاطر کپی خور بودن درایور های بنکیو قیمتش نسبت به liton کشیده بالا.

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
Rating - 100%
7   0   0
دوست عزیز دوستانه میگم قیمت شما تخیلی هست
اونی هم که به شما قیمت داده حتما گفتی درایو بنکیو میخوام بخرم
این قیمت رو گرفتی ایندفه زنگ بزن بگو میخوام دستگاه کار کرده رو بفروشم
ببین چی بهت میگه
در ضمن قیمت جهانی الان اینه:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=381&page=1006

یه درایو میخری 30 تومن 30 یا 40 تومن هم میدی واسه تعویض
پس اگر واقعا فروشنده ای درست قیمت بده

gamenews

کاربر سایت
Mar 27, 2008
15
Rating - 0%
0   0   0
قیمت من براساس قیمتی هست که خودم خریدم و الان تو مغازه های تهران می فروشن.شما برو بر اساس قیمت های جهانی بخر(هنوز اینو نمی دونی ایران زندگی می کنی) و خواهشن اینجا اسپم نکن و من با شما بحثی ندارم و لطفا اینجا دیگه پست نده.

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر