فروش بازی های ps3 باز شده و یه پک جدید از سریه asssassins

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
Rating - 100%
19   0   0

دوست عزيز من هوي رين و شديدا خريدارم شماتهراني يا ... گرند توريسمو رو هم مي خوام ريجنشون چنده قيمتون. لطف كثنيد بگيد

آخرین ویرایش:

white_shark

کاربر سایت
Jun 16, 2012
4
Rating - 95.7%
22   1   0
داداش MMA چند؟

35000

---------- نوشته در 06:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:27 PM ارسال شده بود ----------

آقا من درایور رو میخوام،قیمت چنده؟
۳۰ خوبه؟
all stars هم یه قیمت میگین

ro ham 70

---------- نوشته در 06:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:27 PM ارسال شده بود ----------

دوست عزيز من هوي رين و شديدا خريدارم شماتهراني يا ... گرند توريسمو رو هم مي خوام ريجنشون چنده قيمتون. لطف كثنيد بگيد

tehranam
heavy rj2 move edition 60
gt5 40

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
Rating - 100%
19   0   0
35000

tehranam
heavy rj2 move edition 60
gt5 40
كمتر راه نداره خدايي هوي رين اينقدرا نيستش رو هم ديگه ٨٠ خوبه اگه نه قيمته اخرو بگوالان بازي هاي امسال ٦٠ مي دن يا براي اخراي ٢٠١٢ هوري رين قديمي تر كه ٤٠ تومن انصافا براش خوبه يه لطفي كن اين بازيو به ما بده كجاي تهراني من حضوري راحت ترم
دمت گرم خيلي اقايي

---------- نوشته در 07:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:25 PM ارسال شده بود ----------

من هوي رينواحتمال خيلي زيادمي خوام ب همراه گرند توريسمو فقط يكمم تخفيف بده من مي خوامش گرند توريسمو ريجنش چنده و هوي رين كد مد كه نمي خواد گرند توريسمو چي كد مي خواد؟

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
Rating - 100%
4   0   0
این اسمش روش اگر دقت کنی Move edition هست شما اگر Move داشته باشی قسمتی از گیم پلی با Move انجام میشه

خب همین آپدیت رو میشه انجام داد با خود دستگاه .ولی خوبیه این نسخه این هست که آپدیت رو همراهش داره!
آپپ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر