فايلهاي Save بازيهاي مختلف كامپيوتر و كنسول

amin1

کاربر سایت
Aug 7, 2009
432
نام
امین
سلام امین جان
بازی Empire Earth دوتا نسخه ازش هست:
Empire Earth : Art of Conquest
که توش سیو (unlocker) و ترینر هست.
-----------------------------------------------------------
Empire Earth
اگه اینه ، تو لینک بالا جز ترینر نیست.
سیوش رو فقط torrent پیدا کردم:
Empire Earth Save Game Torrent

موفق باشید.
ممنونم.دستت درد نکنه.
Empire Earth من همین لینک دومی هست:love:

gabgab

کاربر سایت
Nov 8, 2009
5
آقا شمارو به خدا كمكم كنيد... يكي از بچه ها يك لينك براي سيوهاي بازي گذاشت اما من اين سيوها رو هر جوري نصب مي كنم ارور ميده corrupt save ...به نظرم نسخه سرزمين رايانه هم توي 39 درصدش گير ميكنه و اون بمب گازي قبل از توهم زدن بتمن براي بار سوم و حمل شدن توسط جوكر و هارلي كويين و نهايتا جنگ براي بار سوم باscarecrow هيچ جوري خنثي نميشه (بمب 3 چراغه تايمري)...من هيچ جوري نمي تونم سيوهاي خودم رو با سيوهاي دانلود شده از اينترنت كه يكي از بچه ها گذاشت بدون ارور دادن داخل بازي عوض كنم...سيو سالم كامل براي اين بازي دارين؟؟؟... اگر كامل ندارين سيو قبل از دستگيري توسط جوكر و نبردبا scarecrow براي بار سوم رو دارين؟؟؟...اگه ممكنه راهنماييم كنيد چي جوري رو سيستم نصب كنم كه ارور نده...:(

gabgab

کاربر سایت
Nov 8, 2009
5
آقا ظاهرا شنيدم بچه ها ميگن بايد سيو رو توي xlive هم كپي كرد...من نسخه ويندوزم sp3 xp هست و توي user كه ميرم aplication data و local setting و اين جور فايلها اصلا وجود ندارد...چه كنم؟...من فقط سرچ كردم ديدم يك جاي ديگه توي درايو c هست...ضمن اينكه من نمي دونم اونجا چي رو بايد كپي كنم ... فولدر save data رو يا فقط سيو داخلش رو؟...ضمن اينكه بايد اول يك سيو بسازم بعد اين سيو ها رو جانشينش كنم يا نيازي به ساختن سيو جديد نيست؟؟؟...

senator55

کاربر سایت
Oct 7, 2009
596
نام
علی
سلام .
من یه سیو کامل میخوام که از revenge رفته باشه که رومن نمرده باشه .
ماشین لامبورگینی زرده که پیداش میکنی توش باشه(تو پارکینگ خونمون باشه) .
100% باشه .
همراه با فایل xlive باشه .

(اگه ممکنه ماشین رومن هم توش باشه)

واقعا ممنون میشم اگه این سیو رو برام بگذارید .....

آخرین ویرایش:

yegane

کاربر سایت
Jul 9, 2007
309
نام
احمد
فکر کنم پست بالایی گذاشتم:-"
وقتی داشتم پست میدادم، پست شما نبود
پاکش می کنم تا خیالتون راحت شه ;)
لطفا اگه کسی سیو مراحل اولیه gow 1 رو داره بذار ;)
سلام
اینو دانلود کنید. میتونید از قسمت انتخاب مأموریت ها، هر قسمتی که دوست دارید رو بازی کنید
اما اگه فقط سیو تا مراحل خاصی رو بخواین، من نتونستم چیزی پیدا کنم

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
سلام.
بفرما:

pc_splinter_cell_4@2.jpg

داونلود

hoomanfarzin

کاربر سایت
Nov 30, 2009
69
با سلام.من عاشق بازي هاي فيفا هستم.ولي آخرين بازي فيفايي را كه بازي كردم FIFA08 بوده.چون سيستم فعليم توان كشش فيفاهاي بعد از 2008 را نداره.من در حال حاضر بنا به دلايلي نمي تونم تا چند ماه آينده سيستمم را ارتقا بدم.حال از شما دوستان عزيز يك درخواستي دارم.كسي از دوستان هست فايل سيو FIFA08 را همراه با آخرين تغييرات نقل و انتقالات بازيكنان در سال 2010 داشته باشه كه من فعلا" موقتي تا زماني كه سيستم را ارتقا ندادم همون FIFA08 را بازي كنم؟ اگر اين لطف را در حق من بكنيد بسيار ممنون مي شم.چون تغييرات نقل و انتقالات از دو سال پيش تا كنون بخصوص در تيم هاي بزرگ اروپايي زياد بوده و من هم اطلاع دقيقي از اين مورد ندارم كه خودم بخوام در بازي اين تغييرات كه خيلي زياد هم هست را انجام بدم اين درخواست را مطرح كردم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر