فايلهاي Save بازيهاي مختلف كامپيوتر و كنسول

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,051
نام
علی
سلام اقا كسي سيو far cry 2 را داره برا pc ميخام مرسي:biggrin1:
بفرما دوست عزیز

کسی سیو بازی cod 5 رو تا اخر اون مرجله که باید ساختمون ژاپنی ها رو نابود کرد داره؟
اگه بدید ممنون میشم

بفرما دوست عزیز این سیو کلی بازیه mission select رو بزن و هر مرحله ای که دوست داری انتخاب کن!!:cheesygri
بذارش اینجا C:\Documents and Settings\Evil\Local Settings\Application Data بجای Evil نام کاربری خودت...
موفق باشی

eR67

کاربر سایت
Nov 25, 2007
139
اقا شرمنده من این تاپیک رو ندیده بودم.ماشالله واسه همه چی تاپیک هست:love:
کسی سیو کرایسس 1 بعد این مرحله ای که میره داخل کوه وهمه چی شناروه( gps هم کار نمینه) رو داره؟(وقتی که از اون کوه میاد بیرون که فکر کنم میشه اول یخبندان... این سیو رو کسی داره؟)
برای کسی میخوام خودم هم یادم نیست چجوری این مرحله رو رفتم...(ولی یادم حالم بهم خورد از بس چرخیدم:sick: )
مرسی

آخرین ویرایش:

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
اقا شرمنده من این تاپیک رو ندیده بودم.ماشالله واسه همه چی تاپیک هست
کسی سیو کرایسس 1 بعد این مرحله ای که میره داخل کوه وهمه چی شناروه( gps هم کار نمینه) رو داره؟(وقتی که از اون کوه میاد بیرون که فکر کنم میشه اول یخبندان... این سیو رو کسی داره؟)
برای کسی میخوام خودم هم یادم نیست چجوری این مرحله رو رفتم...(ولی یادم حالم بهم خورد از بس چرخیدم )
مرسی

اين لينك توش سيو مرحله به مرحله بازي هست ...

eR67

کاربر سایت
Nov 25, 2007
139
دستت درد نکنه دوست عزیز باز تو به داد ما رسیدی:love:
من نتونستم سیو اول یخبندان رو پیدا کنم... (چون اسم مرحله رو به اینگلیسش ندارم)منظور همون مرحله هست که از اون کوه می یاد بیرون میبینه همه جا برفه ...
امیدوارم منظورم روفهمیده باشی
مرسی

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,051
نام
علی
دستت درد نکنه دوست عزیز باز تو به داد ما رسیدی:love:
من نتونستم سیو اول یخبندان رو پیدا کنم... (چون اسم مرحله رو به اینگلیسش ندارم)منظور همون مرحله هست که از اون کوه می یاد بیرون میبینه همه جا برفه ...
امیدوارم منظورم روفهمیده باشی
مرسی
دوست عزیز فکر کنم اسم اون مرحله lost paradise بودش!!!;)

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
اقا توprince4 قسمت ابي وقرمز را تموم كردم ازاين گوله نورانيا پيدا نميكنم كسي سيو ازاينجا به بعد را داره. مرسي:blushing:براي pc مخام:cheesygri

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
با سلام آقا اگه میشه سیو بازی ماداگاسکار 2 رو بعد از مرحله ی که میگه 60 تا میمون بیدا کنید بزارید واقعا دیوونه شدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فقط جون من زود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر