فارسي سازي PES 12 براي Xbox 360 !

parsa sa

کاربر سایت
Jun 9, 2011
154
نام
parsA
ايا تيم ملى ايران رو هم اديت ميكنيد?اخه تو نسخه اصلى فقط يكى دو تا بازيكن واقعى وجود داشت.اميدوارم كه موفق باشيد.

vahid_pop

کاربر سایت
Jul 15, 2010
16
این کارتون خیلی عالیه ولی قبلش خواهش میکنم یکی جواب منو بده و بگه اصلا میشه pes 2012 v رو برای xbox براش patch نصب کرد ؟
من xbox 360 دارم ولی چون بازیش رو نمیدونم چطوری روش پچ نصب کنم بازی نمیکنم و همش لپ تاب رو به ال سی دی وصل میکنم اگه کسی بلده خواهشا منو راهنمایی کنه
ممنون

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
پچ ها و dlc های بازی در لایو موجودن که میتونی از اون ها استفاده کنی.هم چنین بعضی سایت ها پچ بازی رو برای دانلود گذاشتن(فکر کنم تو بازی سنتر هم بگردی پیدا بشه)

vahid_pop

کاربر سایت
Jul 15, 2010
16
پچ ها و dlc های بازی در لایو موجودن که میتونی از اون ها استفاده کنی.هم چنین بعضی سایت ها پچ بازی رو برای دانلود گذاشتن(فکر کنم تو بازی سنتر هم بگردی پیدا بشه)
سلام ببین یکی از دقدقه های الان من همینه خواهشا یکن بیشتر راهنمایی کن
من الان بازی رو دانلود کردم و پچ و دی ال سی چیه و از کجا دانلود کنم و بعد چیکارشون منم بریزم روی فلش و اکس باس یا ایمیج بازی رو باید با اون فایل جوین کنم ؟
میشه خواهشا کاملا راهنمایی کنی یا شماره موبایلت رو برام پیام خصوصی کنی ؟

دهقان خلافكار

کاربر سایت
Mar 29, 2012
5
با سلام و خسته نباشيد . ميخواستم بگم يعني سوال كنم ؟ ميشه بعد از اتمام كار تيمي شما اين بازي رو خودتون رايت و بفروشيد . ما هم بخريم . يعني ديگه پچ و مچ و دي ال سي و از اين جور چيزا نباشه و راحت سي دي رو از شما خريداري كنيم و لذت ببريم . لطفا جواب بدهيد . مرسي

soccer2008

کاربر سایت
Oct 3, 2011
66
سلام دستکاری کردن بازی های کنسول به این راحتی ها نیست
که همین چوری براش تاریخ یا چیز دیگری ...

من برای تست استادیومی رو ساختم و وارد pes12 کردم

دارم روی پروژه لیگ کار میکنم که تونستم با هگز ادیت و ... کار ها رو جلو ببرم
متاسفانه دست تنها هستم کارم با سرعت پایینی انجام میگیره
و اینکه تا الان من ندیده بود که pes12 رو برای x360 لیگ برتر درست کنند . به نظرم نمیتونند و تواناییش رو ندارند
به خاطر این که برنامه ای که بتونه سورس کد هاش رو دست کاری کنند و... وجود نداره
بنده لیگ برتر رو درست کردم برای x360 استادیوم رو هم تست کردم به زودی پیش نمایش استادیم ازادی رو میزارم
تیم ها و لگو ها و رلینک کیت ها اضافه شدن
رلینک فیس ها با هگز ادیت کمی من رو خسته کرده ولی کم بیش روش کار میکنم
تنها چیزی که این وسط گیرم نا لیگ هست هرچی عوض میکنم باز هم همان هست

labib.mohammad

کاربر سایت
Feb 9, 2011
19
سلام دوست عزیز خیلی وقت بود میخاستم بپرسم شما میتونید زیر نویسی که تو بیشتر بازیها مثلا l.a noir هست رو فارسی کنید اگه این کار شدنیه عالی میشه

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
پس این pes 2012 تو بازار با گزارش عادل فردوسی پور و منو فارسی قضیش چیه؟

اون كار يه شركت ديگست
روي اين بازي هم وينسار داره كار مي كنه و به زودي وارد بازار مي شه
پچ و مچ و فلان اضافي هم نخواهد داشت!

ehsanp300

کاربر سایت
Jan 30, 2012
61
نام
احسان
با در نظر گرفتن تمام صحبت های دوستان

اگه این بازی فارسی سازی بشه گند زده میشه توی بازی از تمام لحاظ
مثل بازی میرمهنا که احمق ها به جای صدایی که خودشون برای دشمن ها بزارن رفتن از بازی کالاف دییوتی گرفتن و گذاشتن توی بازی
واقعا که ایرانی ها از لحاظ بازی سازی تکن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
سلام
آقا کم کم زمان ریلیز شدن pes 2013 میرسه پس کی این بازی رو ارائه میدید؟:)

ما دیگه رو این بازی کار نمی کنیم و تمام اطلاعات راجع به پیس 12 رو می تونید از این سایت کسب کنید.
البته اگه این بازی دست یه شرکت دیگه مثل پارس ادیت که تا حالا محصولات زیادی که کاربر پسندانه هم بوده واقعا میفتاد خیلی بهتر در میومد تا این وینسار که همه کاراشون کپی و کلاه برداریه!
البته پارس ادیت رو بازی های پیس تا بحال زیاد کار کرده و از فروشگاه پی سی دانلود می تونید بعضی از محصولاتش که رو بازی پیس 2012 کار کردن رو ببینید که با نام PGL 12 منتشر شده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر