فارسي سازي PES 12 براي Xbox 360 !

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
بخش دوم دوبله!

300 ديالوگ آن به پايان رسيده و وارد 300 ديالوگ بعدي آن شديم!

microphone.jpg

آخرین ویرایش:

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,627
نام
Leo Fitz
آقا ببخشيد...
ميشه بگيد گزارش گر كيه؟؟؟
البته معلومه كه يكي از بين خودتونه!!!!!!!!!
فقط جون اون شركتتون گزارش رو هيجاني دربياريد!!!!!!!
نه اينكه وقتي گزارش بكنه خوابمون بگيره!!!!!

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
آقا ببخشيد... ميشه بگيد گزارش گر كيه؟؟؟ البته معلومه كه يكي از بين خودتونه!!!!!!!!! فقط جون اون شركتتون گزارش رو هيجاني دربياريد!!!!!!! نه اينكه وقتي گزارش بكنه خوابمون بگيره!!!!!
بله از بين تيممون هست، ولي از سوي شركت توليد كننده تاييد شده! نه ديگه اونقدر هم نيست كه خوابتون ببره :D سعي كرديم كه مانند گزارشگر اصلي بازي دوبله شه.

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,627
نام
Leo Fitz
يه سواله ديگه...ليگ برتر ايران رو هم ميزاريد؟؟؟مخصوصا ارش برهاني؟؟؟بهتون تذكر بدم كه اگر ارش برهاني رو بسازيد توي بازيتون يه باگ بزرگ تشكيل ميشه...

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
يه سواله ديگه...ليگ برتر ايران رو هم ميزاريد؟؟؟مخصوصا ارش برهاني؟؟؟بهتون تذكر بدم كه اگر ارش برهاني رو بسازيد توي بازيتون يه باگ بزرگ تشكيل ميشه...

بله. قسمت بزرگي از پروژه اضافه كردن تيم هاست!

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
آقا سعی کنید زیاد دستکاریش نکنید و به یه گزارشگری فارسی اکتفا کنید چون تجربه نشون داده که بازی هایی که زیاد دستکاری میشن کلا حال و هواشون میپره و آدم رغبتی نشون نمیده که بشینه پای بازی در کل کارتون بیسته فقط باید گزارشگر خیلی هیجان انگیز و متفاوت از بقیه فرتبال های دوبله باشه چون من هر فوتبال فارسی رو بازی کردم دست آخر یا رفتم پیش روانپزشک یا مانیتورمو چال کردم :d امیدوارم متفاوت باشه . ممنون از همه گروهتون

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
آقا سعی کنید زیاد دستکاریش نکنید و به یه گزارشگری فارسی اکتفا کنید چون تجربه نشون داده که بازی هایی که زیاد دستکاری میشن کلا حال و هواشون میپره و آدم رغبتی نشون نمیده که بشینه پای بازی در کل کارتون بیسته فقط باید گزارشگر خیلی هیجان انگیز و متفاوت از بقیه فرتبال های دوبله باشه چون من هر فوتبال فارسی رو بازی کردم دست آخر یا رفتم پیش روانپزشک یا مانیتورمو چال کردم :d امیدوارم متفاوت باشه . ممنون از همه گروهتون

دستكاري كه نمي كنيم، فقط دوبه مي كنيم و فارسي مي كنيم و تيم اضافه مي كنيم. همين! سعي مي كنيم گزارش مورد پسندتون باشه.

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
دستكاري كه نمي كنيم، فقط دوبه مي كنيم و فارسي مي كنيم و تيم اضافه مي كنيم. همين! سعي مي كنيم گزارش مورد پسندتون باشه.
ممنون فقط یه سوال دیگه برام پیش اومده ممکنه بگید تقریبا کی تموم میشه و عرضه ش میکنید تا ما بتونیم شاهد شاهکارتون باشیم ؟

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
ممنون فقط یه سوال دیگه برام پیش اومده ممکنه بگید تقریبا کی تموم میشه و عرضه ش میکنید تا ما بتونیم شاهد شاهکارتون باشیم ؟

دقيقا نمي دونيم؛ شايد 2 الي 3 ماه ديگه. ( شايدم بيشتر ). سري بازي هاي فوتبال حرفه؛ اديت آن، اضافه تيم به آن، دوبله ي بيش از 14000 ديالوگ و ... كار زمان بريه. ( مخصوصا وقتي براي كنسول باشه، اونم ايكس باكس! ) ولي ما سرعت عمل خودمون رو داريم و سعي مي كنيم طي 2-3 ماه ديگه اين بازي رو تموم كنيم.

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
دقيقا نمي دونيم؛ شايد 2 الي 3 ماه ديگه. ( شايدم بيشتر ). سري بازي هاي فوتبال حرفه؛ اديت آن، اضافه تيم به آن، دوبله ي بيش از 14000 ديالوگ و ... كار زمان بريه. ( مخصوصا وقتي براي كنسول باشه، اونم ايكس باكس! ) ولي ما سرعت عمل خودمون رو داريم و سعي مي كنيم طي 2-3 ماه ديگه اين بازي رو تموم كنيم.
ممنون بابت پاسخگوییتون من منتظر شاهکارتون هستم و مطمئنا به محض اینکه عرضه کنید میخرم چون خیلی علاقه دارم با کار هاتون آشنا بشم . مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر