عینک مخصوص برای MW3

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
با هر باری که یک بازی جدید از سری Call of Duty عرضه میشه ، شما ساعتها وقت خودتون رو در این بازی صرف می کنید و بارها هر مرحله را انجام می دید و در MW3 هم این مساله فرقی نمی کنه.این عینکی که به شما معرفی میکنیم باعث جلوگیری از خشک شدن چشم و خستگی چشم میشه و عینکی مخصوص برای Game محسوب میشه.

از ویژگی های این عینک میشه به قاب ساخته شده از آلیاژ منیزیم و لنز های عریض اون اشاره کرد.مانند تمام عینکهای ساخته شده ی شرکت Gunnar این عینک با هدف کاهش خستگی چشم طراحی شده و وزن بسیار مکی هم داره و لنز های اون هم دارای خاصیت درخشندگی بالایی هستن که می تونه از چشم شما رو در برابر نورهای خطرناک مونیتور و حتی محیط محافظت کنه

این عینک فوق سبک و بسیار زیبا در ماه آینده ی میلادی با قیمت 99 دلار عرضه خواهد شد و برای پیش خرید این عینک هم میتونید به وب سایت شرکت سازنده به این ادرس Gunnar's website برید و زودتر از بقیه ی دوستانتون به این عینک زیبا دسترسی پیدا کنید.

gunnarglasses_1314126466.jpg

gunnarglasses02_1314126561.jpg

منبع:

Attachments

• 1.jpg
    1.jpg
    44.1 KB · مشاهده: 66
  • 2.jpg
    2.jpg
    68.2 KB · مشاهده: 67
آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,021
نام
محمد امین
خیلی هم عالیه..
خیلی ها هستن مثل خودم که بعد از 1 ساعت بازی کردن چشمشون وحشتناک می سوزه و این عینک خیلی بدردشون میخوره..

من که سعی میکنم 100 درصد بخرم چون دیگه از این چشم درد اعصابم داره خورد میشه..

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
کلا یه چیزهایی برای بازی کردن داره لازم میشه، مثل مچ بند طبی و یا این عینک. من یکی از دوستانم در اوج CS باید کناره گیری میکرد، چون دیگه مچ دستش داغون شده بود و جواب نمیداد.

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
کلا یه چیزهایی برای بازی کردن داره لازم میشه، مثل مچ بند طبی و یا این عینک. من یکی از دوستانم در اوج CS باید کناره گیری میکرد، چون دیگه مچ دستش داغون شده بود و جواب نمیداد.
یعنی اینقدر!!!!!!!...........گرونی بازی دلیل خوبیه ها.طرف مجبور بشه یه بازی رو انجام بده......بیچاره اونایی که کپی بازی میکنن

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
کسی تا حالا عینک های Gunnar optiks رو داشته ؟
کسی میدونه فرق این عینک با اون عینک های سابق Gunnar Optiks چیه ؟ آخه اونی که من از Gunnar دارم یه لنز زرد هست که چیز خوبیه . میخوام ببینم فرق اش با این که لنز اش انگار آبیه چیه

کسی میدونه بگه خواهشا

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
کسی تا حالا عینک های Gunnar optiks رو داشته ؟
کسی میدونه فرق این عینک با اون عینک های سابق Gunnar Optiks چیه ؟ آخه اونی که من از Gunnar دارم یه لنز زرد هست که چیز خوبیه . میخوام ببینم فرق اش با این که لنز اش انگار آبیه چیه

کسی میدونه بگه خواهشا

بابا کلی فرقشه.....:d

محقق ها کشف کردن که به دلیل وجود اسم Modern warfare 3 در نزدیکی گوش راست باعث تقویت گوش میشه و در بعضی موارد هم کسایی که سمعک داشتن با استفاده از این مدل خاص مشکلشون رفع شده :-b

یک فرق عمده دیگه ای که وجود داره این عینک به سامانه ی دروغ سنج هم دسترسی داره که خیلی جاها به درد میخوره...;;)

وقتی هم که عینک رو به چشمتون بزنید این شکلی میشید b-)

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
اگه تو ایرانم بیاد من یکی میخرم ! چشام داره کور میشه ! هم از MW3 حمایت کردیم هم از چشامون البته اگه بیاد اینجا ...

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
الان فقط همين عينك هست عينك ديگه اي نيست واسه محافظت ازچشم؟
من ميخوام بعد از ماه رمضون روزي 15 ساعت بگيمم كاش زودتر ميومد:d

behrooz_50cent

کاربر سایت
May 4, 2011
181
نام
بهروز
توجه کنید:این عینک رو برای بازی بتلفیلد نزنید چون(از اونجایی که MW3 دشمن این بازی هست)بتلفیلد رو با گرافیک خیلی پایین نشون میده وبرای بازی خودشم(یعنی MW3) به قول دوستمون گندایی که زده به MW3 رو نشون نمیده=))
منم جاشون بودم همین کارو میکردم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر