عنوان جديد پيتر مولينيو "كنجكاوي" 22 آگوست عرضه خواهد شد

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
curiosity-22cans.jpg

همه ما كم و بيش آقاي خاص دنياي بازي ها را مي شناسيم. پيتر مولينيو كه خالق عناوين متفاوت و قابل تحسين همچون Dungeon keeper و Fable بوده است، چندي پيش استديوي Lionhead را ترك كرد و تصميم بر اين گرفته بود كه استديويي مستقل بنا كند. البته او اين كار را هم كرد، همانطور كه مي دانيد نام اين استديو 22cans است.

طبق خبر ها آقاي خاص با بازي خاص خود دوباره بازگشته است. اين بازي كه "كنجكاوي" نام دارد داراي مكانيزم كاملا متفاوتي از يك بازي عادي است، شايد خيلي سخت اسم آن را بتوان يك بازي گذاشت، اما اين "چيز جديد" از سوي يك بازي ساز ساخته شده است. طبق گفته هاي مولينيو بازي كننده ها يك مكعب بزرگ كه از 60 ميليون مكعب كوچكتر ساخته شده است را مي تراشند تا راز داخل هسته را بيابند، اين راز "بسيار با ارزش است و چيزي است كه زندگي را مي تواند تغيير دهد". كنجكاوي مي تواند تا يك ميليون بازي كننده را پشتيباني كند كه در زماني واحد اين مكعب را بتراشند و فقط يك نفر مي تواند به راز اين مكعب پي ببرد.

"بسيار شگفت انگيز است و من فكر مي كنم در خبر ها بيايد و البته بايد گفت كه يك گربه نيست" اشاره اي به قضيه ي گربه اي Schrödinger ، كه شما تا وقتي در جعبه را باز نكنيد نمي دانيد گربه زنده است يا مرده.

اين بازي! در 22 آگوست براي PC و iOS و Android عرضه خواهد شد.

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
این دیگه چه ایده مضخرفیه !

چون Lionhead رو ترک کرده فک کنم تا دو سال دیگه از نون خوردن بی افته! با این ایده ها نمیشه پول پارو کرد.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,536
نام
محمد
ایده های مولینیو همیشه عجیب و غریب هستن :D حالا این بازی که مشخصه یه چیز دستگرمی هست، امیدوارم هر چه زودتر یه بازی کامل بسازه و کلا نره سراغ بازیهای ساده و آرکید و اینا. حالا که استودیوی خودش رو داره راحت تر میتونه ایده هاش رو پیاده کنه.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
ایده های مولینیو همیشه عجیب و غریب هستن :D حالا این بازی که مشخصه یه چیز دستگرمی هست، امیدوارم هر چه زودتر یه بازی کامل بسازه و کلا نره سراغ بازیهای ساده و آرکید و اینا. حالا که استودیوی خودش رو داره راحت تر میتونه ایده هاش رو پیاده کنه.
اتفاقا شايد برسه سراغ بازيهاي ساده يكي از دلايلش حضور و صحبت تو نمايشگاه Rezzed PC And Indie Games Show كه ديروز شروع شده هست
[h=2][/h]

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,536
نام
محمد
اتفاقا شايد برسه سراغ بازيهاي ساده يكي از دلايلش حضور و صحبت تو نمايشگاه Rezzed PC And Indie Games Show كه ديروز شروع شده هست
آره قبلا با یکی از بچه ها بحث داشتیم در موردش :D مثل ویل رایت که فعلا رفته تو خط بازی های ساده و موبایل و اینا، ممکنه مولینیو هم فعلا همین کار رو انجام بده. ولی با توجه به خلاقیتی که داره مطمئنم یه روز با یه بازی خفن برمی گرده :D

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
قطعا یک عنوان خوب باسه اندروید است :dیک مرد یک ذهن خلاق انصافا مغزش کنجکاو ایده های تاپ البته این ایده فقط خوراک اندرویییید کاملا گیم پلی منطبق با این دسته از پلتفرم ها خواهد داشت :d

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
آره قبلا با یکی از بچه ها بحث داشتیم در موردش :D مثل ویل رایت که فعلا رفته تو خط بازی های ساده و موبایل و اینا، ممکنه مولینیو هم فعلا همین کار رو انجام بده. ولی با توجه به خلاقیتی که داره مطمئنم یه روز با یه بازی خفن برمی گرده :D
همين ديويد جفي چي نمديونم درست گفتم يا نه اونم رفت سراغ بازيهاي ساده .نواوري فعلا تو بازيهاي ساده زياده تا بازيهاي تكراري كه اسم هاي بزرگ دارند

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اتفاقا مولینیو بره سراغ بازی های کوچیک، میتونه انقلاب ایجاد کنه. مخصوصن تو دنیای بازی های موبایل :D.
میترکونه.
لعنتی ایده هاش بی نظیرن، هر Fable اش برای من یه دنیا بود.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,536
نام
محمد
اتفاقا مولینیو بره سراغ بازی های کوچیک، میتونه انقلاب ایجاد کنه. مخصوصن تو دنیای بازی های موبایل :D.
میترکونه.
لعنتی ایده هاش بی نظیرن، هر Fable اش برای من یه دنیا بود.
اون که آره، ولی خب من به عنوان کسی که عاشق بازیهای مولینیو هستم دلم میخواد یه عنوان بزرگ و جدید ازش ببینم. البته همین ایده ها رو در قالب بازی های آرکید و اینا هم میشه پیدا کرد. من کلا با بازیهای موبایل میانه خوبی ندارم :D

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
چخ عجیب برای کنسول ها خبری ازش نیست :d
باید چیز جالبیه باشه امیدوارم خودش ثابت کنه که دیگه نگند استعداداش خشکیده و فلان و اینا :d
درکل منتظر اسر این بشر هستیم امیدوار عنوان خوبی در بیاد

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد

خو چرا نره؟ الان که فقط روی گوشی ها یه کات د روپ هست یه انگری برد( انگری برد هم چندان خوشم نمیاد ولی چون محبوبه گفتم:D) بقیش یه مشت گیمی که مفت هم گرونه
تازه به نظرم باید بازی سازهای کار درست هم بیان توی این زمینه بازی بسازن حداقل واسه ما گیمرا که میخوایم بین راه یا توی صف های طولانی با گوشیم ور بریم. بازی هایی که حداقل یه ایده جدید توشون باشه نه یه مشت آت و آشغالی که مارکتا رو شلوغ کردن.
البته در کنارش می تونه پروژه اصلی رو هم دنبال کنه و ایده های جالب و کوچیک رو توی این قالب منتشر کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر