علاقه وافر هالیوود به ساخت فیلم Mass Effect

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
masseffect29.jpg

Casey Hudson، کارگردان ME2 در مصاحبه‌ای با MTV گفت:

" هالییود علاقه زیادی از خود برای ساخت یک فیلم بزرگ از Mass Effect نشان داده است."

وی اضافه می‌کند که اگر قرار بر ساخت چنین فیلمی باشد، باید تلاش کرد تا به عنوانی بزرگ و درخور تامل تبدیل شود.
هنوز تصمیمات قطعی در این مورد گرفته نشده است.

Source

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,253
نام
امیرحسین
واقعا چه نیازی به ساخت این چنین فیلمی هست
وقتی خود بازی یک داستان فوق العاده جذاب و طولانی رو با بهترین نوع گیم پلی و گرافیکی واقع گرایانه ارائه می ده؟
و مهمترین نکته اینکه شما سازنده ی پایان داستان خودتون هسنید ،
تاثیر گذار ترین فرد در سیر روایی.
وقتی سرگرمی های تعاملی به چنین بلوغی رسیده اند(نمونه های بسیاری مانند mass effect, dragon age, fallout و حتی عناوینی مثله GOW ,GEOW , MAXPAYNE و به خصوص ALAN WAKE , HEAVY RAIN)،واقعا ساختن فیلم چیزی جز یک عقب گرد احمقانه محسوب نمی شه.
این نظر رو می شه به همه ی فیلم های ساخته شده ی مبتنی بر بازی ها تعمیم داد.

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
همچین Storyهایی رو بدن دست جانوری مثل JAMES CAMERON، ازش Avatar در میاد! :D داستان بسیار زیبایی داره این ME! (البته خودمم خیلی کامل نمیدونم داستانش رو ولی یه چیزایی رو میدونم! :D)

Merlin 2012

کاربر سایت
Jan 3, 2010
120
نام
merlin
اتفاقا اگر بسازن جالب میشه خدا کنه که قطعی بشه از نظره من فیلم خوبی از اب درمیاد
این طوری که گفته هیچ عجله ای برای ساختش نداره هیچی دیگه تا 2013 طول میکشه :biggrin1:

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
همیشه قبل از ساخت چنین فیلم هایی استودیو سازنده اینقدر مانور میده ولی وقتی فیلم میاد بیرون در کمال تعجب و ناباوری میبینیم که فیلم از استاندارد فیلم های روز فاصله داره و یه B-Movie بیش نیست...

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,022
نام
آریا
Matthew Fox هم احتمالا بازیگر نقش Shephard هست ! :D ! کمی دقت کنید !
یادش بخیر اولین بار که بازی رو دیدم , قیافه Shepard خیلی برام آشنا بود ! بعد فهمیدم اینو توی Lost دیدم :D رفتم توی forum خود BioWare اینو گفتم. ملت نفهم (!) به جای تشکر از این کشف عظیم شروع کردن به چرند گفتن :D یکی میگفت کاراکتر من شبیه جان لاکه ! اون یکی میگفت من کیت ساختم و ... :D

ولی گذشته از این حرفا , داستان Mass Effect توی این نسل جزو بهترینهاست. همین طور دنیای بازی و شخصیتها و ... کشش یه مجموعه فیلم (نه فقط یدونه) رو داره مثل Star Wars .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر