عرضه Valkyria Chronicles برای PC

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
valkyria-chronicles.jpg

خیلی از زمان جمع کردن امضای طرفداران بازی‌های سگا برای عرضه بازی‌های این شرکت برروی PC نمیگذرد که اخباری مبنی بر عرضه یکی از موفق‌ترین بازی‌های این شرکت یعنی Valkyria Chronicles برای PC منتشر شده است. طبق اطلاعات اخیر ثبت شده در سیستم رده بندی PEGI به نظر می‌رسد که این بازی که در انحصار PS3 بود به زودی میهمان کامپیوترهای خانگی خواهد بود.

Screen-Shot-2014-10-27-at-2.45.10-PM.png

لازم به ذکر است که هنوز هیچ تایید رسمی از سوی سگا مبنی برعرضه این بازی برروی PC نشده است.

منبع :

ویرایش : تایید شد

SEGA confirms Valkyria Chronicles for PC

آخرین ویرایش:

Soheil

کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
[h=2]System Requirements
MINIMUM:
Processor: Intel Core2 Duo @ 2.0GHz (or equivalent)
Memory: 2 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTS 240 (or equivalent)
Hard Drive: 25 GB available space
RECOMMENDED:
Processor: Intel Core2 Duo @ 2.8GHz (or equivalent)
Memory: 3 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 280 (or equivalent)
Hard Drive: 25 GB available spac

[/h]

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
60 فریم
1080p به بالا
همراه با تمام DLC ها
قیمت 20 دلار!!!!

فکر کنم خوشبینانه ترین هوادار سگا هم انتظار همچین چیزی رو نداشت! عالیه آفا، عالی!!!

@ حسین
حسین توی متن که گفته احتمال عرضه نسخه انگلیسی ZERO رو رد نکردن (یعنی هنوز امید هست). چند وقت پیش هم یکی از خبرنگارهای Playstation Life Style توی یکی از Event های بازی (که توسط خود Sega برگزار شده) شرکت کرده بود و میگفت کلا Presentation و Note هایی که از بازی بین خبرنگارا پخش کردن در دو زبون ژاپنی و انگلیسی بوده. طرف میگفت تا الان ندیده یه بازی اینجوری Presentation انگلیسی داشته باشه ولی برای غرب عرضه نشه. برای مقایسه میگفت مثلا کپکام حتی نمیزاره غیر ژاپنی ها یه عکس از بازی های تمام ژاپنیشون داشته باشن دیگه چه برسه به پخش کردن Note ها و ارائه Presentation به زبون انگلیسی!!!

خلاصه من که به عرضه این ZERO توی غرب امیدوارم. در واقع این دیگه آخرین امیدمونه، اگه برای غرب معرفی شد که خب جشن و پایکوبی و ..... :D ولی اگه SEGA اینبار هم بازی رو توی غرب عرضه نکرد دیگه باید رسما Yakuza رو مُرده حساب کنیم.

نمیشه SEGA بیاد سری Yakuza رو هم روی PC عرضه کنه؟! اینطوری شاید بازی بیشتر بفروشه و نسخه های جدیدش هم Localize کنند :(

@ xbox360 elite
فروش یاکوزا 3 و 4 درسته خیلی درخشان نبود ولی خب بازم در حدی بود که برای SEGA سود آور باشه و بخواد دنباله شون رو توی غرب عرضه کنه. به نظرم بزرگترین اشتباه SEGA عرضه Dead Souls به زبون انگلیسی بود. خداییش کی میاد یه Spin-Off از یه سری Niche رو اساس کار قرار بده و توقع فروش خیلی بالا ازش داشته باشه؟! اینا اگه بجای DS میومدن همون 5 رو Localize میکردن هم هوادارا راضی تر بودن و هم اینقدری میفروخت که SEGA سری رو توی غرب ادامه بده.

ولی حیف... 8-|

آخرین ویرایش:

Soheil

کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
معلوم نشد اینها طی یک هفته اینو از کجاشون درآوردن.در عرضه دو هفته هم معرفی میشه هم عرضه.رکوردی هستش واسه خودش

.....................

علی احتمال عرضه Zero برای غرب بالاست.حتی مجله EDGE هم توی آخرین شمارش بازی را ظاهرا پوشش داده.توی سایت و فیس سگا هم که ملت کچلشون کردن.فکر کنم برای اتمام حجت هم که باشه این نسخه برای غرب عرضه بشه

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
آپدیت در مورد فروش بازی:

ایول به PC بازا! عجب حمایتی کردن از بازی! خود سگا هم از استقبال فوق العاده PCبازا تعجب کرده:
“During its first 24 hours on sale, blew all forecasts and predictions out of the water. The award-winning Strategy RPG, originally released in 2008 for PlayStation 3, forced its way to the top of the Steam download charts, beating a host of brand new games to reach number one,” Sega said.

Sega Europe’s senior VP of commercial publishing John Clark added: “We would like to take this opportunity to thank all the fans for their support in the phenomenal success of this launch. We’re also delighted at the response from the Steam community which indicates that newcomers to the series are finding it as enchanting and engaging as those who have played it before.”
Six year old RPG Valkyria Chronicles tops Steam sellers list | Games industry news | MCV

امیدوارم سگا به پورت کردن بازی های قدیمیش روی PC ادامه بده. (Yakuza 3&4 :x)

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
خبر فروش بازی تو 24 ساعت اول فوق‌العاده بود و خیلی خوشحال شدم.
بروبچ استیم‌باز دمشون گرم (تو همین BC هم چند تا از بچه‌ها 24 ساعت اول بازی رو خریدن:d)

امیدوارم این فروش خیلی خوب علاوه بر انتشار باقی بازیهای سگا برای PC، کمک کنه که یه بازی دیگه تو سری Valkyria Chronicles در سطح شماره اول برای کنسولها و PC ساخته بشه.
این فروش خوب VC رو PC میتونه به انتشار یکسری بازیها که از ترس فروش کم، رنگ Localize شدن رو نمبینن خیلی کمک کنه. نسل قبل که سگا تا جا داشت فقط تر زد تو اعصاب طرفدارهای غیر ژاپنی... امیدوارم این نسل دیگه اینطوری نباشه.
در ضمن سگا با خرید Atlus یکی از خفن‌ترین تیم‌های Localize رو هم به خودش اضافه کرده... این تیم Localize بازیهای Atlus کارشون فوق‌العاده است و امیدوارم سگا IPهای خودش رو هم بده به اینا برای Localize کردن.

بهترین استراتژی برای Localize کردن بازیهای ژاپنی که خیلی Mainstream نیستن و فروش بالایی ندارن رو شرکت نامکو باندای داره و باقی ناشرهای ژاپنی باید ازش یاد بگیرن... بجای اینکه بیاد کلی هزینه یه دوبله انگلیسی ضعیف برای بازی کنه و اونو بصورت فیزیکی منتشر کنه تا اگه بد فروخت مجبور بشه کلاً دروپیکر IP برای اروپا و آمریکا رو تخته کنه (یاکوزا)، همون نسخه ژاپنی رو یه زیرنویس انگلیسی میزنه تنگش و تمام متون بازی رو هم ترجمه میکنه و فقط بصورت دیجیتالی عرضه‌اش میکنه.:d
اینجوری هم طرفدارها خیلی راضی‌ میشن و محبوبیت شرکت حفظ میشه، هم با یه هزینه کم کلی سود برای کمپانی داره.

البته بحث نامکو باندای تو زمینه انتشار بازیهاش کلاً با باقی ناشرها فرق داره و بنظرم در حال حاضر با اختلاف بهترین ناشر ژاپنی هست که خیلی خیلی به حرف و خواسته‌های طرفدارها (چه ژاپنی و چه غیر ژاپنی) گوش میده... تا حالا چندین بار این مسئله رو ثابت کرده. نمونه آخرش انتشار Tales of Hearts R و SwordArtOnline Hollow Fragment‍ه.

amir1361

کاربر سایت
Jun 11, 2012
16
بازی اوریجینال خریدم
اکثر بچه ها هم امار گرفتم همه نسخه PC اوریجینال تهیه کردن

از تک تک بچه هایی که بازی خریدن واقعا تشکر میکنم ... امیدوارم این روند بازیهای خوب بروی پلتفروم PC ادامه دار باشه
ما هم همه جوره با خرید محصولات حمایت خواهیم کرد

بازی بعدی که اوریجینال تهیه میکنم بدون شک GTAV هست.

هر سازنده ایی که به PC GAMER ها احترام بزاره ماهم متقابلا بهشون احترام میزاریم

آخرین ویرایش:

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
بازی اوریجینال خریدم
اکثر بچه ها هم امار گرفتم همه نسخه PC اوریجینال تهیه کردن

از تک تک بچه هایی که بازی خریدن واقعا تشکر میکنم ... امیدوارم این روند بازیهای خوب بروی پلتفروم معظم PC ادامه دار باشه
ما هم همه جوره با خرید محصولات حمایت خواهیم کرد

بازی بعدی که اوریجینال تهیه میکنم بدون شک GTAV هست.

هر سازنده ایی که به PC GAMER ها احترام بزاره ماهم متقابلا بهشون احترام میزاریم

الان راکستار خیلی احترام گذاشته بمون؟:))

amir1361

کاربر سایت
Jun 11, 2012
16
الان راکستار خیلی احترام گذاشته بمون؟:))
بله احترام گذاشته میتونست اصلا عرضه نکنه .. ما هم باید فرهنگمون بالا ببریم

من قول میدم GTAV اوریجینال بخرم شما هم اینکارو بکن . مطمئن باش سری های بعدی حداقل اینقدر تاخیر نمیخوره

حتی اگه راک استار فکر میکنی احترام نذاشته ولی تو احترام بزار

من که حقیقیت دارم پول جم میکنم اوریجینال بخرم حالا تو هرطور صلاح میدونی عمل کن

ارزو هم میکنم فروش تمام بازیها روی PC همیشه عالی باشه . که خدارو شکر استیم این نعمتو در ختیارمون قرار داده

کمی طرز فکرتو عوض کنی حله :)

هر سازنده ایی به PC GAMER ها احترام بزاره ما هم متقابلا بهش احترام میزاریم

آخرین ویرایش:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
PCـبازا دارن بیشتر و بیشتر میشن. کافیه سازنده مثل آدمیزاد بازیشو با کیفیت و ساپورت خوب عرضه کنه، فروش میره. از همون اولم مساله Piracy بیخود بزرگ شده بود.
اکثر بازیهای خوبی که نسل قبل برای PC نیومدن، یکی یکی درحال عرضه شدن هستن و نسل جدید تقریباً همه بازیها به جز فرست پارتی ها برای PC عرضه میشن.

من که بازی رو نخریدم، ولی باریکلا به اونایی که پولشو داشتن و خریدن :D

msf

کاربر سایت
Sep 4, 2007
497
آپدیت در مورد فروش بازی:

ایول به PC بازا! عجب حمایتی کردن از بازی! خود سگا هم از استقبال فوق العاده PCبازا تعجب کرده:

Six year old RPG Valkyria Chronicles tops Steam sellers list | Games industry news | MCV

امیدوارم سگا به پورت کردن بازی های قدیمیش روی PC ادامه بده. (Yakuza 3&4 :x)

امیدوارم باعث بشه بایونتا برا پی سی پورت کنه از خدامه که پورت بشه:(

amir1361

کاربر سایت
Jun 11, 2012
16
خبر فروش بسیار عالی بازی بروی پلتفروم PC تو تمام رسانه های معتبر جهانی ترکونده

شک نکنید بزودی عناوین دیگه سگا برای PC عرضه میشه

معاون ارشد سگا هم از ما تشکر کرده
“We would like to take this opportunity to thank all the fans for their support in the phenomenal success of this launch. We’re also delighted at the response from the Steam community which indicates that newcomers to the series are finding it as enchanting and engaging as those who have played it before.”

Valkyria Chronicles Is Now Available On Steam | DSOGaming | The Dark Side Of Gaming

فکر کنم اینجوری پیش بره نسخه بعدی انحصاری PC بشه :))

دمتون گرم پرچم بالاس

آخرین ویرایش:

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
یادمون نره از استیم اوندیا و اینتل هم تشکر بشه واقعا این کمپانی ها برای نیومدن جی تی ای روی پی سی ناراحتی خودشونو رسانه ایی کردند به نظرم جدا از فروش محصولشون الان که بعد از 8 سال پی سی گیمری به پی سی نگاه میکنم میبینم خیلی خیلی پیشرفت کرده و سگا هم توی راه پا گذاشته و امیدوارم این غول ها پی سی رو به محبوبترین کنسول گیم تبدیل کنن تا اون روز همه با هم آمین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر