عرضه Marvel’s Spider-Man در 12 اگوست برای کامپیوترهای شخصی(Miles Morales همچنین در راه PC)

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
714dmJEi4rL._AC_SL1500_.jpg
عرضه ی یکی پس دیگری عناوین انحصاری سونی این روزها دیگر امری غیر عادی به شمار نمی رود با این حال همچنان بعد از هر معرفی جدال میان طرفداران دو اتیشه سونی و پی سی بازان داغ می شود، اینبار نوبت اسپایدرمن است تا اتش این جدال را روشن کند.
Marvel’s Spider-Man در سال 2018 رلیز شد و با استقبال گسترده ای روبرو شد تا جایی که برای ان دنباله ای نیز عرضه شد، یک کمپین کامل اضافی در Miles Morales (که عنوان لانچ PS5 بود)، و اکنون نیز دنباله جدید آن در دست ساخت است.
در طی لایو استریم جدید سونی تریلر جدیدی از بازی اسپایدرمن به نمایش در امد که همراه خودش بمب خبری نیز داشت عرضه نسخه ریمستر بازی برای استور اپیک و استیم در 12 اگوست(21 مرداد)
این تریلر رو می تونید در زیر مشاهده کنید.
همچنین Miles Morales نیز پاییز 2022 برای کامپیوترهای شخصی عرضه می شود.

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,942
نام
محمد حسین
یه جدول ساده سونی رو به چندین صورت تفسیر کردید.

2022-06-06_19-20-18.jpg

سونی نگفته تا 2025، فقط 50 درصد بازیهاشو رو pc منتشر میکنه و نه مشخص کرده چه مقدار منتشر میکنه.
سونی یه جمله خیلی ساده گفته، گفته در سال مالی 2025 ( از آپریل 2025 تا آخر مارس 2026) 50 درصد نشر ما، ماله ps5 هست 30 درصد مال pc و 20 درصد مال موبایل.
اینکه چقدرش همپوشانی داره و چقدرش احتمال داره دی وان باشه مشخص نشده. ممکنه فقط دی وانها آنلایناش باشن و تو اون برهه هم سینگل هاشو با تاخیر بده.
حالا اینکه vr رو محاسبه نکرده یا نشر اونو جزء ps5 هم گرفته مشخص نیست.مسیر سونی هم زمان خرید نیکسز تا حدودی مشخص شده و با معرفی اسپایدر و آنچارتد و گاد هم مشخصه، سینگلهاش با تاخیر راهی pc میشن.
2023 هم احتمالا عناوین 2021 راه میشن مثل دمون سولز و سک بوی و سوشیما و تو لیک انویدیا رچت ( فعلا تاخیر شده دوساله)
در ضمن تمام این درصدها هم تخمینیه نه قطعی

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,369
آخه الان قضیه بودجه هم تا درصد زیادی حل شده و مثل قبل نیست
شما فکر کن اصلا ۲۲ تومن بدی ps5
میتونی با همین قیمت یه کیس ۳۰۵۰ ببندی که حداقل تمام بازی های آنلاین الان رو با دستکاری تنظیمات بالای ۶۰ فریم میده
از اونور قیمت بازیای کنسولم هست که سر به فلک کشیده،خیلیارو میشناسم از بچه های همینجا و من جمله خودم دیگه ۶ ماه یکبارم نمیتونیم یه اکانت ظرفیتی بخریم...
اون قدیم بود که کنسول خیلی بصرفه تر بود،الانم هنوز بصرفه هست اما خودشو که میخری میمونی با یه دنیا هزینه نرم افزاری

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
دقیقا.من اولش قصد خرید ps5 داشتم که دیدم هم خودش خیلی گرونه و هم گیم هاش
بعد خواستم xs بخرم ولی خب دیدم بعضی گیما تا 720 باز میکنه
دیگه سیستم متوسطی گرفتم که حداقل گیم هاش رایگانه
خودمم کارامو باهاش انجام میدم
الانم که تمام گیما رو PC میاد

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
اصلا rt نداره که
منظورم این که بدون Rt همه بازی هارو جوابه
چرا با ار تی هم می شه بازی کرد اما فریم نابود می شه من بازی کنترل با همین کارت با ارتی تا اخرش رفتم
این کارت برای 2K 60 مناسبه هر چند انویدیا روز به روز با درایورهاش اوضاعش بدتر می کنه

• Sad
Reactions: Taha75

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
تبریک به پی سی گیمرها که میتونن یکی دیگه از شاهکارهای این صنعت رو تجربه کنن :pepsi:
ایشالا سونی هم از خر شیطون پیاده شه و بازی ها رو همزمان برای ps و پی سی منتشر کنه تا بساط این یوتیوب گیمرها و بلاگرهای دوزاری جمع بشه

• Smile
  • Love
Reactions: m.a.t and Taha75

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
806
نام
مهدی
چرا با ار تی هم می شه بازی کرد اما فریم نابود می شه من بازی کنترل با همین کارت با ارتی تا اخرش رفتم
این کارت برای 2K 60 مناسبه هر چند انویدیا روز به روز با درایورهاش اوضاعش بدتر می کنه
واقعا برام سواله آخرین درایوری به بیشترین کارایی رو داشته برای سری 1080 کدوم درایوره ؟

• Like
Reactions: Taha75

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر