عرضه GTA V در سال ديگر !

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
pachter.jpg

درود.

Michael Pachter يكي از آناليزور هاي حرفه اي صنعت بازي ، چندي پيش سخنان جالبي را مبني بر عرضه شدن GTA V در سال ديگر گفته كه به شرح زير است.

طبق گفته ي ايشون ، Rockstar مدتي است كه خيلي مخفي روي اين بازي كار مي كند.

"مدير اين پروژه زمان عرضه بازي را مشخص نكرده ولي اين براي ما تاييد شده است كه اين بازي به مدت يك سال در دست ساخت مي باشد. و همچنين از "موتورهاي" قبلي خود استفاده مي كند."

"همچنين گفته شده Rockstar North انگيزه بالايي براي عرضه اين بازي دارد."

"وقتي ما يك محاسبه ي ساده انجام بدهيم متوجه مي شويم اين بازي تا سال 2010 تكميل مي شود و مي توان فهميد كه نبايد منتظر اين بازي تا قبل از October 31 سال 2010 باشيم."

اميدوارم متوجه باشيم كه اين قضيه تنها يك فرضيه بوده كه البته با توجه به پيشينه ي Michael Pachter مي توان به اين فرضيه اميدوار بود.

منبع

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
حالا Ubisoft جاي بحث داره ولي اون دوتاي ديگه رو كه مقايسه شون اشتباه . كارنامه Remedy و Epic رو با راكستار مقايسه نكيد .بهتره يه نگاه به بازي هاي ساخته شدش بندازيد بعد بگيد كه *R مقابل اينا هيچه .
-

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
حالا Ubisoft جاي بحث داره ولي اون دوتاي ديگه رو كه مقايسه شون اشتباه . كارنامه Remedy و Epic رو با راكستار مقايسه نكيد .بهتره يه نگاه به بازي هاي ساخته شدش بندازيد بعد بگيد كه *R مقابل اينا هيچه .
-
من به شخصه به جز gta vice city و san andres با هیچکدوم از بازیهایش حال نکردم.manhunt , bully ,هم که دیگه هیچی.همشون طبع غیر اخلاقی داره.انگار تا اینجور بازی نسازه بازیش فروش نمیکنه.

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
من به شخصه به جز gta vice city و san andres با هیچکدوم از بازیهایش حال نکردم.manhunt , bully ,هم که دیگه هیچی.همشون طبع غیر اخلاقی داره.انگار تا اینجور بازی نسازه بازیش فروش نمیکنه.
این نظر شمائه و کاملا محترمه.:smile:
ولی من به هیچ وجه قبول ندارم...

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
كلا شما سري GTA رو با چي مقايسه كردي . ( بازي كه هم از نظر منتقدين هم فروش و هم مخاطب موافق بوده و بيش از 70M نسخه تاحالا فروخته ) اين وسط به غير از GTA بازي هاي مثل Midnight Club , Manhunt هم ساخته كه بازي هاي خوبين .
شما از بازي هاش خوشت نمي اد دليل نميشه كه *R جزو غول هاي بازي سازي نباشه .

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
كلا شما سري GTA رو با چي مقايسه كردي . ( بازي كه هم از نظر منتقدين هم فروش و هم مخاطب موافق بوده و بيش از 70M نسخه تاحالا فروخته ) اين وسط به غير از GTA بازي هاي مثل Midnight Club , Manhunt هم ساخته كه بازي هاي خوبين .
شما از بازي هاش خوشت نمي اد دليل نميشه كه *R جزو غول هاي بازي سازي نباشه .
این شماره اخریه که از نظر همون مخاطبین تنوعی نداشت.تازه اگه این سری رو با san مقایسه کنی یه پسرفت حساب میشه.manhunt که یه بازیه متوسط یود.midnight هم در مقابل بازیهای هم سبک خودش بازم یه بازیه متوسطه.,

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
این شماره اخریه که از نظر همون مخاطبین تنوعی نداشت.تازه اگه این سری رو با san مقایسه کنی یه پسرفت حساب میشه.manhunt که یه بازیه متوسط یود.midnight هم در مقابل بازیهای هم سبک خودش بازم یه بازیه متوسطه.,

GTA IV رو باید با GTA III مقایسه کنی
اون san بازیه ادیت شده GTA III هست!!!!

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا

Manhunt با ميانگين امتياز80 بازيه متوسطي ! . (بازيه The Warriors هم هست )
اصلا ميگيم اين كمپاني فقط GTA ساخته بازم نمي شه گفت *R يه بازي ساز بزرگ نيست.
شما داري يه GTA Spin-off سه رو با GTA IV مقايسه ميكني در اصل بايد نسخه سه رو با چهار مقايسه كرد .

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
فعلا با این پک جدید که میخوان تمام آپدیت ها و dlc ها را بزنه من را شاد کرده تازه به نظر من باید موتور gta ر ابفروشن چون واقعا عالی هست و به نظرم حالا حالا ها V اوه میدونید چند سال گذشت تا IV اومده به نظرم باید مثل شماره III همین طور براش چیزهای جدید بزنن چون من که با IV خیلی حال کردم و هر چیزی درباره اون هم بیاد باز هم میخرم

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
Manhunt با ميانگين امتياز80 بازيه متوسطي ! . (بازيه The Warriors هم هست )
اصلا ميگيم اين كمپاني فقط GTA ساخته بازم نمي شه گفت *R يه بازي ساز بزرگ نيست.
شما داري يه GTA Spin-off سه رو با GTA IV مقايسه ميكني در اصل بايد نسخه سه رو با چهار مقايسه كرد .
نمیخوام این بحث تایپیک رو خراب کنه ولی یه بازی فقط مهم امتیازش نیست.قطعا بازیی که به طور مثال 2 میگیره ارزش بازی کردن نداره ولی همیشه بازیی که حتی 10 هم میگیره نمیتونه بازیه بدون عیب و یا بازیه خوبی باشه چون اگر بگیم یه بازی هم صداگذاری هم گرافیک هم گیم پلی خوبی داره ولی شاید جذابیتهای زیادی نداشته باشه و صرفا یه بازیه شسته رفته باشه.نمونش بازیه DOOM3 که با اون گرافیک افسانه ای و اون سطح از جزییات و اون مقدار زحمتی که بری ساختش کشیده بودن ولی در عمل فقط یه بازیه خوب بود که بعضا خسته کننده هم بود.تازه امتیازات بسیار عالی هم گرفته بود
به هر حال اینها همه نظر شخصیه و شما هم سلیقه و نظرت کاملا قابل احترامه ولی به شخصه اعتقاد دارم ارزش بازیهایی نظیر MAFIA/HALO/GEOW/METAL GEAR/UNCHARTED/,,, خیلی بیشتر از بازیهاییه که ROCKSTAR میسازه.

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
دوست عزیز من کاملاً برای نظر شما احترام قائلم...
به نظر شما R* و GTA IV شرکت و عناوین قابل تاملی نیستن ولی به نظر یه عده ی دیگه هستن این دیگه سلیقه ای هرچند که بحث بزرگی R* نمی تونه سلیقه ای باشه...
بزرگی یک شرکت لزوماً به دلیل وسعت و یا تعدد استودیوهای زیر مجموعه نیست،شرکت ها می تونن در عین کوچیک بودن بازی های بزرگی بسازن و اعتبار بدست بیارن و در حقیقت اعتبار یک شرکت که به وسیله ی عرضه ی کالاهای با کیفیت بدست میاد بزرگی اون شرکت رو تعیین میکنه...

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
اين نظر شماست . به نظر اكثريت *R يه بازي ساز بزرگ هست عنوان هاي باكيفت و خوبي هم ساخته . حالا ميخواد شما از *R خوشت بياد يا بدت بياد.
اينم اخرين پست من در اين تاپيك.

Humanimal

کاربر سایت
Jul 16, 2009
10
پس اینجا این سوال پیش میاد که شما با چنتا از عناوینش آشنایی داری؟
چون اگر بگیم یه بازی هم صداگذاری هم گرافیک هم گیم پلی خوبی داره ولی شاید جذابیتهای زیادی نداشته باشه و صرفا یه بازیه شسته رفته باشه.نمونش بازیه DOOM3 که با اون گرافیک افسانه ای و اون سطح از جزییات و اون مقدار زحمتی که بری ساختش کشیده بودن ولی در عمل فقط یه بازیه خوب بود که بعضا خسته کننده هم بود.
این حرف کاملا برای من بی معنی ـه...فکر کنم برای خیلی از دوستانم همین طور باشه.
شما جذابیت بازی رو تو چه چیزی می بینی؟وقتی گیم پلی خوبی داشته باشه(کاری به بقیه معیارها ندارم،چون همین معیارـه اصلی ـه برای یک بازی...به خاطر همین گیم پلی هست که سایت هایی مثل GoG فعالیت می کنند به نظرم)جذاب نیست؟
حالا درست ـه که راک استار جدیدا گند زد با این مکس پین :ل ولی دلیل نمیشه گیر الکی بدید :D

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
نمیخوام این بحث تایپیک رو خراب کنه ولی یه بازی فقط مهم امتیازش نیست.قطعا بازیی که به طور مثال 2 میگیره ارزش بازی کردن نداره ولی همیشه بازیی که حتی 10 هم میگیره نمیتونه بازیه بدون عیب و یا بازیه خوبی باشه چون اگر بگیم یه بازی هم صداگذاری هم گرافیک هم گیم پلی خوبی داره ولی شاید جذابیتهای زیادی نداشته باشه و صرفا یه بازیه شسته رفته باشه.نمونش بازیه DOOM3 که با اون گرافیک افسانه ای و اون سطح از جزییات و اون مقدار زحمتی که بری ساختش کشیده بودن ولی در عمل فقط یه بازیه خوب بود که بعضا خسته کننده هم بود.تازه امتیازات بسیار عالی هم گرفته بود
به هر حال اینها همه نظر شخصیه و شما هم سلیقه و نظرت کاملا قابل احترامه ولی به شخصه اعتقاد دارم ارزش بازیهایی نظیر MAFIA/HALO/GEOW/METAL GEAR/UNCHARTED/,,, خیلی بیشتر از بازیهاییه که ROCKSTAR میسازه.
بحث در این مورد کار بی معنیه !
هر کدوم از این بازی ها سعی میکنن با ویژگی هایی مخاطب های خاصی رو جلب خودشون کنن ..... مثلا Uncharted با تم مرموز و گرافیک زیباش تونست مخاطب هایی مثل شما رو جذب کنه .
یا مثلا Metal Gear سعی میکنه با داستان عالی و گرافیک و البته Cut Scene های رویایی فیلم های هالیوودی رو به بازی بیاره ....

اما در مورد GTA ، این بازی با ارئه ی آزادی عمل کامل به بازیباز باعث میشه بازیباز در یک شهر درندشت احساس آزادی کنه و خیلی محدودیت هایی رو که توی دنیای عادی داره رو اونجا نداره و عملا هر کاری دلش خواست میتونه بکنه ... و البته این آزادی عمل مربوط به خلاف ها و مسائل جنسی هم میشه که باعث میشه بازی سزاوار درجه سنی M باشه ....

Ali0008

کاربر سایت
Feb 12, 2008
88
نام
علی
من که آرزو می کنم این بازی نیاد ! یا حتی اگه میاد اسمش GTA V نباشه ! چون اگر اینطور باشه مثل نسخه IV خواهد بود و خیلی تغییر که بکنه شخصیت و داستانش هست ! البته به حرف های یک آنالیزور هم نمیشه خیلی اعتماد داشت اما امیدوارم این بازی توی سال 2011 یا 201 وارد بازار بشه ....

Donkiten

کاربر سایت
Apr 22, 2009
617
نام
Amin
درود بر همگی.
دوستان عزیزی که دارن *R را جزو بازی های کوچیک می خونن باید بدونن یکی از دو بازی که از بیشتر سایت های منتقد نمره ی ماکسیمم گرفت همین GTA IV بود حالا شما خودتون بیاین یه شرکت نام ببرین که یک عنوان بازیش بیشتر از این GTA نمره های بالا گرفته باشه بعد هم که اگه کسی داره به MAX PAYN 3 ایراد میگیره منم بهش حق می دم ولی یادتون نره دوتای قبلی چه شاه کاری بودن.
بعد یه دلیل که حتی فکر این که Remedy رو جزو غول های بازی سازی می دونی ولی *R رو نمی دونی بیار ؟
تقاضا دارم فقط نیان بگین مگه کور بودی Alane Wake رو ندیدی.
خواهش می کنم چندتا بازی رو نام ببرید که نمره دریافت کرده و نقد شده.
روز خوش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر