عرضه ی PSVita در ژاپن

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
دوست عزیز محترمانه بهتون بگم تو این تاپیک دیگه بحث قیمت نکنید والا گزارش می کنم پست هاتون پاک بشه!

اگر 500 تومان میدند تو تهران برید زودتر بخرید و بیارید اینجا عکس از PSVita تون بذارید و لطفا تاپیک رو خراب نکنید!

این مغازه دار ها تا زمانی که مشتری هایی مثل شما داشته باشند هیچ غم و غصه ای ندارند!

خواهشا باره آخر باشه که میاید میگید PSVita دارند تو تهران میفروشند 500 تومان!

ممنون!

---------- نوشته در 03:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:38 PM ارسال شده بود ----------

دلار 1400 تومان هستش نه 1200 تومان!
شما که میگفتی قیمتش 800 تومنه...اتفاقا مشتری هایی مثل شما دارن مشکلی ندارن که میاین جو سازی می کنین قیمت تا 800 تومن بالا بره
اصلا کلا یه سری از قصد جو سازی میکنن که بگن قیمت بالاست=))
من که میگم قیمتش الان 500 و بعد از عرضه جهانی حدود 450....:dشما ناراحت نشو برو 800 تومنی بخر:d

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,948
نام
malek
برین حالشو ببرین ما که رفتیم تو یوتوب سرچ کنیم

قيمت ارز در بازار ايران(تومان) ساعت به روز رسانی: 15:00 شنبه 26/09/90
ارزخريد فروش
دلار آمريکا1374 1384
دلار کانادا1354 1364
يورو1813 1823
پوند انگلستان2150 2170
دلار استراليا1388 1400
فرانک سوئيس1490 1508
کورون سوئد202 206
کورون نروژ227 233
کورون دانمارک237 244
يکصد ين ژاپن1735 1760
دلار هنگ کنگ142 165
رینگیت مالزي 420 445
لير ترکيه730 745
ريال عربستان346 356
دينار کويت4250 4850
درهم امارات374 380
هزاردينار عراق1090 1150
يوان چين211 221
روپيه هند22 29
بات تايلند41 45
افغانی افغانستان22 28
درام ارمنستان3 4
ليره سوريه20 25.5
روپیه پاکستان11 16
منات آذربايجان1600 1700

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
بحث در مورد قیمت رو تمومش کنید، چون همش بر اساس حدس و گمانه و تا زمان عرضه جهانی نمیشه قیمت بازار رو فهمید. لطفا دیگه پستی در این مورد ارسال نکنید.

ps vita

کاربر سایت
Aug 19, 2011
561
به سر برو یو تیوب
با تو گوگل بزن ps vita in japan با in store بعدشم برو به تصاویر
من همین الان سرچ کردم

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
داخل عکس ها که زیاد استقبال جالبی دیده نمی شه تا امارش در بیاد ببینیم روز اول یه ملیون خریدن بالاخره یا نه

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,085
نام
آریا
یه خبر نسبتا داغ. میشه با استفاده از قابلیتی که قرار داده از بازی اسکرین شات گرفت و تویت کرد :biggrin1:
خیلی خوبه ! :D توی همه بازی ها یا فقط Uncharted ؟! :D

داخل عکس ها که زیاد استقبال جالبی دیده نمی شه تا امارش در بیاد ببینیم روز اول یه ملیون خریدن بالاخره یا نه
روز اول یک میلیون ؟!! :D 3DS با اون محبوبیت فجیعی که از قبل داشت اگه اشتباه نکنم بعد از یک ماه و نیم توی ژاپن حدود 800 هزار تا فروخته بود !
یکی از تحلیل گرها با یه سری جمع و ضرب و در نظر گرفتن آمار پیش فروش و اینا گفته بود شاید شیپ اولیه کنسول (نه یه روز) به 700 هزار تا برسه که ملت حیرت کردن و خیلی ها میگن بعیده ! :D در مجموع بعیده اصلآ 1 میلیون توی روز اول بتونه توی کارخونه تولید بشه ! :D

TRoy1990

کاربر سایت
Mar 24, 2006
403
نام
Davood
خیلی خوبه ! :D توی همه بازی ها یا فقط Uncharted ؟! :D

روز اول یک میلیون ؟!! :D 3DS با اون محبوبیت فجیعی که از قبل داشت اگه اشتباه نکنم بعد از یک ماه و نیم توی ژاپن حدود 800 هزار تا فروخته بود !
یکی از تحلیل گرها با یه سری جمع و ضرب و در نظر گرفتن آمار پیش فروش و اینا گفته بود شاید شیپ اولیه کنسول (نه یه روز) به 700 هزار تا برسه که ملت حیرت کردن و خیلی ها میگن بعیده ! :D در مجموع بعیده اصلآ 1 میلیون توی روز اول بتونه توی کارخونه تولید بشه ! :D

3DS تو روز عرضه ی Monster Hunter حدود 500 هزار دستگاه فقط در ژاپن فروخت

iPhone4s در 72 ساعت 4 میلیون دستگاه فروخت.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,085
نام
آریا
3DS تو روز عرضه ی Monster Hunter حدود 500 هزار دستگاه فقط در ژاپن فروخت

بحث سر روز اول عرضه بود. MH ماه ها بعد از عرضه اومد و توی ژاپن انقدر محبوبیت داره که این میزان فروش رو ایجاد میکنه ! خودمم توی تاپیک آمار فروش گفتم سونی خیلی اشتباه کرد از دستش داد چون روی PSP هم طوفانی میفروخت و از 5 تا بازی پرفروش PSP دوتاش همین MH بود ! :D
iPhone هم هرچی فکر میکنم می بینم ربطی به این بحث نداره ! یه موبایل هست نه کنسول بازی. طرفدارای اپل هم جوری هستن که الآن یه چیزی به نام iPhone 4Q هم بدون تغییر آنچنانی نسبت به 4S بیاد هفته اول چند میلیون میفروشه ! :D مثل Vita و 3DS نیست که سونی و نینتندو بتونن کنسول قبلی رو با یه کمی امکانات بیشتر بدن بیرون و روز اول 2 میلیون بفروشه ! :D

والا اساتیدِ VITA بدست فعلان کامنت نگذاشتن ولی انگار این موضوع بخشی از کنسوله و توهر بازی میشه این کار رو کرد.
اگه بشه عکس هایی که میگیریم توی کارت حافظه ذخیره بشه خیلی خوبه ! :D فقط محدود به توییتر نباشه !

TRoy1990

کاربر سایت
Mar 24, 2006
403
نام
Davood
بحث سر روز اول عرضه بود. MH ماه ها بعد از عرضه اومد و توی ژاپن انقدر محبوبیت داره که این میزان فروش رو ایجاد میکنه ! خودمم توی تاپیک آمار فروش گفتم سونی خیلی اشتباه کرد از دستش داد چون روی PSP هم طوفانی میفروخت و از 5 تا بازی پرفروش PSP دوتاش همین MH بود ! :D
iPhone هم هرچی فکر میکنم می بینم ربطی به این بحث نداره ! یه موبایل هست نه کنسول بازی. طرفدارای اپل هم جوری هستن که الآن یه چیزی به نام iPhone 4Q هم بدون تغییر آنچنانی نسبت به 4S بیاد هفته اول چند میلیون میفروشه ! :D مثل Vita و 3DS نیست که سونی و نینتندو بتونن کنسول قبلی رو با یه کمی امکانات بیشتر بدن بیرون و روز اول 2 میلیون بفروشه ! :D

اگه بشه عکس هایی که میگیریم توی کارت حافظه ذخیره بشه خیلی خوبه ! :D فقط محدود به توییتر نباشه !

من همه رو به چشم یک گجت نگاه کردم و مقایسشون کردم!

امروزه آیفون هم یک کنسول بازی حساب میشه البته!

ولی سونی یه کم از اعتبارشو به خاطر اتفاقاتی که امسال براش افتاد از دست داد!

ضمن اینکه ژاپنی خیلی شدید نینتندو پرستند و سهم عمده ی فروش سونی توی آمریکاست.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,312
نام
امیر حسین
ضمن اینکه ژاپنی خیلی شدید نینتندو پرستند و سهم عمده ی فروش سونی توی آمریکاست.
آمریکا ؟ حالا میگفتی اروپا یک چیزی :d (حالا شاید آمریکا بیشتر فروش داشته باشه ولی از نظر % مثلا PS3 توی اروپا فکر کنم بیشتر X360 میفروشه! گرچه کنسول دستی اصلا بحثش جداست :d )
ولی ژاپنی ها کلا ژاپنی پرستند! نینتندو پرست واژه ای بس اشتباست :d همین PS2 همچنان تو ژاپن داره میفروشه :d (من موندم واقعا توی ژاپن کسی مونده که PS2 نداشته باشه ؟ :d )
ما که هیچ موبایلی رو به هیچ عنوان یک کنسول به حساب نمیاریم! سالی 2 تا بازیه خوب شاید براشون بیاد!برای همین انتظار فروشی اندازه ی موبایل اصلا و ابدا درست نیست :d

در کل انتظار فروش چند ملیونی توی روز اول نداشته باشید :d

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
تو روز عرضه ی Monster Hunter حدود 500 هزار دستگاه فقط در ژاپن فروخت

هائووون؟؟
چی می گی شما؟؟
روز اول یک میلیون ؟!! :biggrin1: 3DS با اون محبوبیت فجیعی که از قبل داشت اگه اشتباه نکنم بعد از یک ماه و نیم توی ژاپن حدود 800 هزار تا فروخته بود !
یکی از تحلیل گرها با یه سری جمع و ضرب و در نظر گرفتن آمار پیش فروش و اینا گفته بود شاید شیپ اولیه کنسول (نه یه روز) به 700 هزار تا برسه که ملت حیرت کردن و خیلی ها میگن بعیده ! :biggrin1: در مجموع بعیده اصلآ 1 میلیون توی روز اول بتونه توی کارخونه تولید بشه ! :biggrin1:
آریا فکر کنم اون ریپورت بود ها.ینی رسمی بود.و سونی با توچه به تقاضای بالای ویتا این کار رو کرد.مشکل اینه که فکر می کنم آمار مدیا کریت این هفته شامل یه روز ویتا می شه اگه اشتباه نکنم.وگرنه ممکن بود توی هفته اول (منظور 7 روز اول هست)ویتا حدود 500 هزار تا هم بفروشه.چون گویا تقاضی خیلی خوب بود.برو یه سر neogaf ببین چه خبره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر