عرضه عنوانی مرتبط با Assassin's Creed در سال آینده

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
assassinscreed241.jpg

رئیس شرکت یوبیسافت، آقای Yves Guillemot تایید کرد که یک عنوان مرتبط با Assassin's Creed، در سال آینده میلادی، یعنی 2011 منتشر خواهد شد.

ایشان در یک تماس تلفنی پس از اعلام کردن زمان انتشار Driver و Ghost Recon، اظهار داشت که AC III در سال آینده منتشر نخواهد شد، اما او معترف شد که یک بازی مرتبط با AC در سال آینده منتشر خواهد شد.

او در این تماس تلفنی گفت: "یکچیزی در مورد Assassin ها منتشر خواهد شد، تنها چیزی که میتوانیم بگوییم همین است!"

این را هم باید اظهار داشت که فردا Assassin's Creed Brotherhood در آمریکا منتشر خواهد شد.

این سری بازی که یکی از عناوین پر فروش یوبیسافت است،با فروشی بالغ بر 19 میلیون نسخه (نسخه اول و دوم بازی) این امر را اثبات میکند.

منبع

• Like
Reactions: PouяiД

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
اینم شده مثل COD سالی یکی :d
امیدوارم بعدی هم عالی باشه! :d و همچنین در مورد الطایر باشه! :d من چیکار کنم با ایشون خیلی حال میکنم ؟ :d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
دیگه تابلو ـه که انقدر عنوان فرعی میدن تا شماره ی 3 اش همون نوامبر یا ماکزیمم اوایل دسامبر 2012 عرضه بشه که بازی یه جوری متناسب با زمانش پیش بره :d
بازی رو تموم کنیم ، باید بار و بندیل رو ببندیم !
یه جوری بازی رو تموم می کنیم که دنیا نجات پیدا کنه :d

آخرین ویرایش:

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,490
نام
Ali
Milk ... عنوانی به این پرطرفداری ، چرا که نه !!!

دیگه تابلو ـه که انقدر عنوان فرعی میدن تا شماره ی 3 اش همون نوامبر یا ماکزیمم اوایل دسامبر 2012 عرضه بشه که بازی یه جوری متناسب با زمانش پیش بره :d

بازی رو تموم کنیم ، باید بار و بندیل رو ببندیم !

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
گند این سری داره در میاد .... انگاری خلاقیت یوبی به ته دیگ خورده ... بجای این که چن سال رو عنوان بعدیشون کار کنن دارن به قول صدرا توش شلنگ آب ول می کنن ...

mar

کاربر سایت
Aug 17, 2009
36
گند این سری داره در میاد .... انگاری خلاقیت یوبی به ته دیگ خورده ... بجای این که چن سال رو عنوان بعدیشون کار کنن دارن به قول صدرا توش شلنگ آب ول می کنن ...
منم با اینکه یکی از فن های Assassin-نم با نظرتون موافقم دیگه دارن شورش را در میارن

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
چیزی که جالب هست اینه که باز سال بعدش (2012) اگر نمیریم :D میخوان AC III رو بدن، یعنی دقیقاً همون سالی یک بازی...

پ.ن: خداییش تا قبل از این نسل از Ubisoft بازی بد ندیده بودم ولی حالا... (نمونش PoP, SC: Conviction و...)

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
الان میگین بده و اخ و توفه
سال دیگه وقتی 20 روز مونده بود به ریلیز اونبخت میبینمتون:dوای به حالی که یه امتیاز 9هی چیزی همون اول بگیره که دیگه ....واویلا طلفات میده

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,660
نام
iMAN
به نظر من هم Brotherhood میتونه آخریش باشه چون دیگه کشش نداره... همش تکراری میشه...! مگر اینکه بخوان به FPS تغییر ژانر بدن...! :p

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
من که از هر نوع بازی به سبک اساسین و هم اسم این بازی حمایت میکنم
خوب چکار کنم کلا از این سبک خوشم میاد حالا میخواد بد باشه یا خوب
این نوشته هام در مورد بازی شاهزاده ایرانی هم صدق میکنه:d

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,520
نام
میلاد
حتما ایده دارن که میخوان بسازن.نگران چی هستین شما!؟تا الان که عالی بوده مطمئن باشین ادامشم عالی میمونه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر