عادات عجیب شما در بازی‌ها

dragonslayer

کاربر سایت
Jul 22, 2012
534
نام
محمدرضا
من تو بازیای نقش افرینی دیر به دیر level up میکنم و حتما قبل از level up هم save میکنم . تا حالا ده ها بار شده که از save های قبل از level up بازی رو load کنم . همچنین قبل از خرید وسایل تو بازی های نقش افرینی هم بازی رو save میکنم . یه چیز دیگه این که وقتی تو بازی های نقش افرینی میخوام از یه جای امن وارد ماموریت بشم خودمو به بالای صد تا معجون heal و از این جور چیزا مجهز میکنم .

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
نشون دادن صحنه آهسته بعد از زدن گل مرده خوری توی PES اونم به دفعات زیاد و بعد ذخیره کردن که خیلی روی اعصاب طرف راه میره...:d

gear of war

کاربر سایت
Dec 28, 2011
508
نام
مهرشاد
توی red dead یه ادم رو میگرفتم دست و پاشو میبستم بهش چاقو پرت میکردم یا میبردمش یه نقطه ی بلند از اون جا پرتش میکردم پایین یا میبردمش پیش خرس ها ولش میکردم.
توی sleeping dogs ادمه رو میگرفتم میبردمش توی صندوق عقب ماشین بعد ماشین رو پرت میکردم تو دریا یا این که ماشین رو میترکوندم یا بیشتر دشمنامو با مشت نمیکشتم پرتشون میکردم پایین یا این ور اونور.
کلا ادم ازاری میکنم;)

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,825
نام
مرتضی
موقع آنلاین بازی کردن FIFA 12 وقتی میخوام ببازم دقیقه 85 تا 90 از بازی خارج میشم:d ولی یه بار توپ بهم نداد و باختم=))

تورو خدا ازین کارا نکنین بخدا حق الناسه حق الناس!!:d
منم مشکل زود بزود ریلود کردن اسلحه رو دارم چیز دیگه ای هم بیادم نمیاد کلا از شماها سالمترم:d

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
سر 1 تیر زده هم خشاب گذاری می کنم!:|
وقتی تو جت های بتل 3 به طرف چپ و راست می چرخم(بخش آنلاین)،ناخود آگاه سرم هم می چرخه!
تو NFS یا GT هم وقتی پشت یک ماشین قرار می گیرم،بی اختیار سرمو چپ و راست می کنم تا ببینم جلوش خالیه یا نه!=))
وقتی بهم میگن فلان ریسینگ تخریب پذیریش عالیه،همون دور اول خلاف جهت میرم و ماشینمو کتلت می کنم!:d
در gta iv پشت چراغ قرمز می ایستادم،بعد هر ماشینی که غر غر می کرد رو یا دست به یقه می شدم یا آر پی جی..!:d در مورد تصادفات غیر عمد با ماشینایی که تازه از کارواش خارجشون می کردم هم همچنین!
آدم حساب گری هستم در استفاده از تجهیزات،ولی خدا نکنه عصبی یا جو گیر بشم!

آخرین ویرایش:

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
يه مورد عجيب بنده در بازي هاي اول شخص شوتر اين هست كه هميشه اون نرم ترين تفنگ رو نگه ميدارم كه مبادا تيرش تموم بشه و معمولا با سلاح دوم مبارزه ميكنم:d . بعد در اخر ميبينم كل بازي رو با همون سلاح دوم تموم كردم و اون سلاح اصلي همينجور مونده رو دستم :|:d

تو بازي هاي ريسينگ هم همش تو پيچا خودم با دسته بازي ميپيچم :d:|

تو بازي هاي Sandbox و OW مثل GTA يا Red Dead عادت مزخرفي دارم كه ميرم تو مغازه تفنگ فروشي ها و خودم رو تا خرخره مجهز ميكنم و بعدش ميرم يه كرمي ميريزم رو پليس و جنگ با پليس را ميندازم :|:d

يك ادم بسيار بسيار وسواسي در استفاده از تجهيزاتم هستم !! :d يكدفعه ميبيننيد تو اوايل بازي يه نارنجك يا يه ار پي جي بيشتر ندارم و تا اخر بازي هم همينو دارم :|

mm65

کاربر سایت
Jul 8, 2012
142
نام
مجید
چه تاپیک باحالیه .ایول!

زود ریلود کردن اسلحه که درد بی دوای ما هستش! همیشه هم از یه اصلحه استفاده میکنم(همیشه مسلسل!) و اصلحه اصلی و نارنجک و فلاش و غیره همه کشک و بلااستفاده.حالا همونا نباشه سکته میکنم اول بازی!=((
وقتی تو بتل یا کُد ,کشته میشم,انواع و اقسام فحش های خوشگل را حواله هم رزم و کاراکتر و شرکت اکتیویژن و ea میکنم.
تو gta همیشه زبونم درازه و آویزونه از دهنم!:d هر کی میبینه وحشت میکنه.
بعضا هم دو تا انگشت کوچیک دست چپم رو کیبورد میلرزه به صورت ناجور و تابلو! و با یک کف گرگی رو کیبورد,روانی بودن خودم را کامل میکنم...روی صندلی کامپیوتر هم خودمو بالا پایین میکنم به طوریکه همسایه طبقه پایین دیگه چل و خول شده.

mohammad.j

کاربر سایت
Nov 10, 2010
128
نام
mohammad
منم همیشه در حال خشاب کردنم.یه challenge تو ghost recon هست که بدون خشاب کردن تا یه جایی برسی.باورتون می شه بالا 10 بار اون مرحله رو رفتم.:d
پدرم در اومد تا اونو گرفتم.:d
قبلا یه بازی بود ما بهش می گفتیم بازی خرگوشی که باید هویج جمع می کرد اسمشو یادم نیست.یادمه وقتی می خواستم بپرم خودمم یه خیزی بر می داشتم.:d
اینم که دوستان می گن یه اسلحه خوب پیدا می کردم ولی نگه می داشتم منم همین کارو برای لانچر های cod و برای تیر کمونای skyrim می کردم.اول تیر بدا رو می زدم تموم شه اون خوباشو نگه می داشتم.:d

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
توی red dead یه ادم رو میگرفتم دست و پاشو میبستم بهش چاقو پرت میکردم یا میبردمش یه نقطه ی بلند از اون جا پرتش میکردم پایین یا میبردمش پیش خرس ها ولش میکردم.
توی sleeping dogs ادمه رو میگرفتم میبردمش توی صندوق عقب ماشین بعد ماشین رو پرت میکردم تو دریا یا این که ماشین رو میترکوندم یا بیشتر دشمنامو با مشت نمیکشتم پرتشون میکردم پایین :dیا این ور اونور.
کلا ادم ازاری میکنم;)

اینو گفتی یادمه همیشه تو Heavenly Sword هر وقت از یک محیط به محیط دیگه میرفتم حتما باید یه جنازه میذاشتم رو کولم با خودم میبردم! :d یا تو Prototype یه آدم ور میداشتم میبردم بالاترین نقطه‌ی ممکن بعد پرتش میکردم پایین! :d یا تو gta یه نفر رو که میکشتم تا 1 دقیقه با پا میزدم تو سرش! :d
don't know why, I'm F*CKING INSANE!!!!!!!! :d:d

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,580
اینو گفتی یادمه همیشه تو Heavenly Sword هر وقت از یک محیط به محیط دیگه میرفتم حتما باید یه جنازه میذاشتم رو کولم با خودم میبردم! :d یا تو Prototype یه آدم ور میداشتم میبردم بالاترین نقطه‌ی ممکن بعد پرتش میکردم پایین! :d یا تو gta یه نفر رو که میکشتم تا 1 دقیقه با پا میزدم تو سرش! :d
don't know why, I'm F*CKING INSANE!!!!!!!! :d:d
گفتی پروتوتایپ،منم تو این بازی میرم مردم بیگناهو بایوبمب میزنم بعد ولشون میکنم وسط جمعیت(پرتاب نمیکنم،میذارم زمین) بعد 2 ثانیه....BAAAAM :D همه جا پر خون :D

M_E_T

کاربر سایت
Mar 9, 2012
147
همیشه همش به خودم مبگم از قدرتا استفاده نکنم و بذارم واسه مواقع حساس و همینجوری میرم تا اخر بازی تموم میشه و اصلا از اون قدرت استفاده نکردم:| مخصوصا تو gow3 که 3 یا 4 بار از شمشیر اولمپیوس استفاده نکردم:|. تو skyrim هم از shout ها:|
تو gta هم که میرم بالای یه ساختمون با sniper کله همه رو قطع میکنم تا این که پیلیس مییاد و جنگ با هلی کوپتر با ارپیچی شروع میشه ...
و یه چیز دیگه که باعث لذت بخش تر شدن بازی میشه الکی به خودم حس میدم مثلا تو nfs صذای ماشین ااز خودم در میارم و سر پیچا کج میشمو و مخصوصا تو بازی های h&s که هر ضربه به حریف=یه فحش به حریف

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر