ظلم در حق man hunt 2

hrh-fourtyseven

کاربر سایت
Jun 4, 2007
285
نام
HRH
می دانید که بازی man hunt 2 به علت خشونت در آمریکا وچندین کشور دیگر تحریم شده و سونی و نینتندو از انتشار این بازی سر باز زده اند . این اخبار بسیار تاسف بار است و من را خیلی ناراحت کرده .اصلا به اونا چه که بازی خشونت داره . هرکس بخواد بازی رو می خره وبه خودش مربوطه که بازی خشونت داره مسئولیتش هم با خودش . زوری که نمی خواستن بازی رو بفروشن . من عاشق این بازی شده ام چون این بازی بسیار متفاوت ساخته شده به علاوه داستان بازی بسیار زیبا صدا گذاری آن بسیار عالی گیم پلی آن بسیار بسیار عالی است . تنها ضعف آن گرافیک آن است که بیشتر هم نمی توان از rockstar انتظار داشت .حالا با توجه به این که نقد بازی در پیش نمایش های سایت موجود است و عکس ها و... آن در این لینک http://www.rockstargames.com/manhunt2 (در این صفحه تاریخ تولد را زیر 1985 وارد کنید) موجود است . می خواهم هر کس نظرش را در مورد این بازی بدهد و اگر کسی آن را در بازار دیده بگه کجا دیده چون شدیدا تشنه ی بازی کردنشم و هر چی می گردم نیست.
با تشکر از همه ی دوستان
ss_14.jpg
ss_09.jpg
ss_19.jpg

hrhfourtyseven@gmail.com

Genius71

کاربر سایت
Jul 3, 2007
554
نام
فرشاد
بازی کلا ممنوع شد تو همه ی جهان.
در ضمن بازی روی ps2 و wii قرار بود بیاد
ولی می دونم خیلی ها بازی قاچاقی گیر میارند بعدش به امید خدا تو ایران هم میاد:-"

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
فکر نمی کنم جای یه همچین تاپیکی اینجا بود.
اینجا قرار بود خبر ها قرار بگیرن نه اینکه هر کی هر نظری داشت بیاد یه تاپیک درست کنه و بعدش هم بیاد بگه که شما هم نظراتتون رو بگین. نظرات رو اینجا باید بر پایه اخبار گفت و نه بر پایه نظرات افراد.
ولی خوب به هر حال من هم نظرم رو می گم. :biggrin1: ولی تاپیک منتقل بشه بهتره. ;)
در ضمن اگه من بودم در راکستار رو با این بازی هاش تخته می کردم. :biggrin1:
از همون عکس اولی مشخص بود ک باید با عرضه اش مخالفت می کردن. منم بودم همین کار رو می کردم. فکر نمی کنین یه بچه ببینه تا یک ماه شب خوابش نمی بره. همین عکسها هم برای بوجود اومدن تشنج روانی در میان بچه ها کافیه. حتما لازم نیست که بازی کنن تا براشون مشکل پیش بیاد که. شرکت های بزرگ هم بی دلیل نمیان مخلفت کنن با چیزی.

پس بهتره این نتیجه رو بگیریم که این Rockstar هستش که داره در حق جوامع ظلم می کنه ، بازی های راکستار همیشه دارای بیشترین حد از خشونت و کثافت کاری بودن ، یکی نیست بهش بگه کی از این کثافت بازی ها خوشش میاد ؟! البته هستن ولی باید رفتارشون هم مورد بررسی قرار بگیره که چرا از این کارا خوششون میاد.
قصد توهین به کسی ندارم. ولی چیزیه که عملا مشاهده کردم : این سبک بازی ها در سنین بالای 20 سال هم تاثیر گذار بوده و تغییرات رفتاری بسیار زشتی رو بوجود آورده.
کسایی که میشنن مثلا Man Hunt بازی می کنن ، اونقدر غرق در بازی میشن که یادشون میره همش بازیه و کنترلشون رو از دست میدن. فقط کافیه در حین بازی کردن یک بار اسمش رو صدا کنی تا 2-3 تا حرف زشت بارت کنه. در حالی که همون فرد تا قبل از اینکه بازی رو شروع کنه داشته باهات می گفته و می خندیده. من اینها رو عملا در چند مورد دیدم که دارم می گم.
البته افرادی هم دیدم که کنترل خودشون رو از دست ندادن و به بازی فقط از نگاه یک بازی نگاه کردن ولی خوب معدود و انگشت شمارن ، امیدوارم شما هم جزو این دسته باشی.

البته من بیشتر روی این سبک از بازی تکیه دارم ، چون این مبحث هم فقط بخاطر سبک بازی بوجود اوده و کاری ندارم که چه بازی ای اینجوریه و کلا مربوط به همه بازی های مربوط به این سبکه که خشونت رو چیزی عادی می دونن. یا مثلا در GTA براحتی میشد آدم ها رو کشت و پولشون رو به جیب زد. برای اهدافی پست ، انسان های بی گناه رو کشتن که نمونه اش هم در واقعیت زیاده. بازی های راکستار از سر تا ته بدآموزی هستن. نمی دونم کی این شرکت می خواد یک بازی درست ، بسازه.
شکر خدا هم که فقط فکر افزایش خشونت بازی هاش هست و اصلا به خودش زحمت ارتقا فنی بازی هاش رو نمی ده.

آخرین ویرایش:

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
بازی کلا ممنوع شد تو همه ی جهان.
در ضمن بازی روی ps2 و wii قرار بود بیاد
ولی می دونم خیلی ها بازی قاچاقی گیر میارند بعدش به امید خدا تو ایران هم میاد:-"

لازم نیست بیارن ایران .. ایران خودش اینترنت داره سریع میره دانلودش میکنه :)

gonahkar

کاربر سایت
Jan 3, 2007
175
نام
هومن
فرزاد جان درست میگن من یه بار داشتم مجله میخوندم دیدم تو آمریکا یه پسری تحت تاثیر manhunt دوستش رو با تبر تکه تکه کرده:eek:
خوب اینو کی جواب میده ؟؟؟؟ بیشتر بازی ها دارای خشونت هستن ولی راک استار دیگه شورشو در آورده.
ممکنه شما بگید که من تحت تاثیر قرار نمی گیرم و از این چیزا ولی این جور چیزا تو روان انسان ها تاثیر می زاره ودر بلند مدت.
بهتره این تاپیک قفل یا حذف بشه یا حداقل اسم تاپیکو عوض کنن.
تو رو خدا یه نگاهی به اسمه تاپیک بندازین :" ظلم در حق manhunt2"
آخه چه ظلمی مرد حسابی این ظلم در حق خودته این بازی سرتاسر خشونته محضه و کسی که این رو انکار کنه یا احمق و نفهمه یا خودشو به حماقت و نفهمی میزنه.
بین بد و بدتر انتخابم بده ----------- این نظر من بود حالا خوبه یا که بده
(این بیت رو از هیچ کس گفتم همین جوری الکی:biggrin1:)

IL.AR

کاربر سایت
Sep 13, 2007
26
منم قبول دارم که این بازی سراسر خشونت اما می خواستم بدونم فیلم saw که اکران بین المللی داره یه فیلم بچه گونه است؟
خداییش خشونت کدوم بیشتره؟؟
خشونت خودش یه ژانره حالا یه عده تو این ژانر زیاد پیش میرن یه عده کم.
من به هیچ وجه man hunt بازی نمی کنم.به خاطر خشونتش چون به ضررهایی که شما گفتید واقفم. اما این حق رو از بقیه نمی گیرم که بخوان بازی کنند.
اگه قراره بازی بد باشه پس ESRB برای چیه؟؟

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
805
نام
مهدی
واقعا خوشحالم که چنین بازی در جهان تحریم و ممنوع شده.
ولی واقعا ناراحتم که در ایران خودمون به علت عدم نظارت درست پدر و مادر ها و عدم اطلاعات کافی پدر و مادر ها بچه های کوچیک (منظورم از کوچیک بچه هایی هستن که سری بازی های M براشون مناسب نیست ولب می خوان man huntبازی کنن)چنین بازی هایی رو می کنن.
(منظورم از این حرف ها هیچ فرد خاصی نیست)

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
manhunt 2 عرضه شده اگه میخواید بگیریدش برید توپخونه پاساژ لباف!;)
در مورد خشونت بازی چون خودم بازیش کردم بهتون میگم که متاسفانه (یا شایدم خوشبختانه!!!:eek:) سانسورش نکردن این rockstar از رو نمیره!!!:biggrin1:
جای شکرش باقیه که برای 360 و ps3 نیومد چون اون قتل ها اگه با گرافیک بالا قرار بود انجام بشن خیلی خیلی خشونت بازی بالا میرفت!!!;)
در هر صورت داخل بازی در اکثریت مواقع هنگام انجام قتل دوربین مستقیم فیلمبرداری نمیکنه!;)
فقط به نظر من بهتره نسخه wii رو کنسل کنن به 2 دلیل=1-چون شما با توجه به دسته wii قتل ها رو مستقیم انجام میدید خشونت بازی به نهایت خودش میرسه.2-کسی که میره wii میگیره میخواد تو دنیای شاد ماریو سفر کنه:cheesygriنه اینکه بیاد ملت رو سلاخی کنه!!!:evil:

Kent

کاربر سایت
Sep 6, 2007
573
مشکل راک استار در مورد این بازی خشونتش نیست
مشکل فقط رنج سنیش هست که راک استار برای فروش بیشتر
میخواد این بازی رو در موقع رلیز برای تمام سنین بده بیرون که خوب این لابی های بچه دوست
میگن نه و باید تو .A.o رده بندی بشه خلاصه سر این کل کل بوده تو گیم اسپات هم
چند روز پیشتز از رلیزش میخوندم نوشته بود که یه جاهاییش رو تعدیل خشونت کردن و از این
صحبتا و رلیز هم که شده این نیتندو وی هم حق داره این بازی رو تحریم کنه کنسولی که ماریو یا
همون قارچ خور خودمون شاخ ترین بازیش هست این بازی ها باعث میشه که روحیه لطیف خیلی
از دارندگانش مکدر بشه و خلاصه الان نمیدونم با چه طبقه بندی از لحاظ سنی اومده بیرون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر