طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
1- در قسمت IP کارت شبکه سیستم PC تون ، آیپی 192.168.0.1 رو وارد بکنید ...

2- سپس به تنظیمات نتوورک کنسول تون و رفته و به Factory Deafults ریستور بکنید کنسول تون رو ؛
system-network-restore-defa.jpg

3- کنسول رو ریستارت بکنید ؛ روی PC با CONNECTION -ی که با کنسول به اشتراک گذاشتید ، به اینترنت وصل بشید و سپس کنسول رو روشن کرده و تست رو انجام بدید ؛

4- اگر باز هم dns fail ریسپانس داد ، باید با ISP ارتباط برقرار بکنید و مشکل تون رو بگید ؛ اگر متوجه شدند باید پورت های مخصوصی رو باز بکنند براتون ؛

در ضمن به این تاپیک من هم نگاهی بندازید :
Code:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=13546

;)

اگر باز هم مشکل تون حل نشد ، به جمع عزاداران اتصال به LIVE خوش آمدید ؛ آقا برنامه تازه شروع میشه ... ;)

s_xbox360

کاربر سایت
Jun 15, 2008
21
نام
صادق
سلام خدمت مدیران محترم
من هیچ مشکلی با Live ندارم
من یه سوال داشتم؟ (( می خواستم از قسمت media استفاده کنم و PC و XBOX360 رو بهم وصل کنم ))
ممنون میشم راهنماییم کنید.

s_xbox360

کاربر سایت
Jun 15, 2008
21
نام
صادق
خواهش میکنم به سوالم جواب بدید
(( می خواستم از قسمت media استفاده کنم و PC و XBOX360 رو بهم وصل کنم ))
ممنون میشم راهنماییم کنید.

un

کاربر سایت
Apr 24, 2006
165
نام
fsdfsdfasfzxc
ببینیید من دقیقا اینتوری وصل کردم :
رفتم بازار 4 متر کابل Cross شبکه خریدم یه سرش به پشت 360 وصل یه سرش به پشت شبکه ی PC وصله مودمم از قدیمی های Pars online مدل Sy3200 U با USB وصل میشه به PC که واسه برقشه و 2 تا port داره یکی PHONE یکی ADSL که ADSL سیمش از دم کنتور تلفن یعنی از دم خونه کشیدم تا پشت مودم و واسه port ی PHONE هم سیم از تلفن وصل کردم که تلفن استفاده میکنم خوب من Connection مال Local area connection رو Bridge connection زدم و مال PPPOE رو که مال User name و Password است رو Bridge نمیتونم بزنم بعدش من توی تنظیمات 360 یک بار IP رو Manual دادم یک بار هم Automatic و 2 بارشم Faild داد یعنی IP و DNS رو Faild میده اگه کسی با این تفاسیر که من گفتم موفق شده وصل کنه شمارشو برام پیغام خصوصی کنه یا همینجا بگه که همه هم استفاده کنن اگه میشه دقیق قدم به قدم حتی روشن کردن 360 هم بگه چجوریه با کدومم دست روشن میکنه ;)

با تشکر

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
DNS رو چی میزنی حاج سینا ؟
پدرام جان سلام:cheesygri
در واقع من چیزی نمیزنم چون چیزی ندارم بزنم!
و اینکه توی صفحه اول دی ان اس شما رو هم زدم نیومد یه چیز دیگه هم تو همین سایت فک کنم شما گفته بودی زدم نیومد
دیگه دارم دیوانه میشم دریک قدمی لایو هستم:((

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
پدرام جان سلام:cheesygri
در واقع من چیزی نمیزنم چون چیزی ندارم بزنم!
و اینکه توی صفحه اول دی ان اس شما رو هم زدم نیومد یه چیز دیگه هم تو همین سایت فک کنم شما گفته بودی زدم نیومد
دیگه دارم دیوانه میشم دریک قدمی لایو هستم:((

DNS رو زنگ بزن شرکتی که ازش ADSL داری(اگر ADSL داری:biggrin1:) و بگیر.DNS دوم رو هم 4.2.2.4 بزن.
اگر جواب نداد DNS اول رو 192.168.1.1 بزن.
در آخر اگر اون 2 تا جواب نداد شما IP ها رو وارد کن و DNS ها رو روی Automatic بذار. ;)

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
اگر جواب نداد DNS اول رو 192.168.1.1 بزن
زدم نیومد:(
در آخر اگر اون 2 تا جواب نداد شما IP ها رو وارد کن و DNS ها رو روی Automatic بذار
این کارم کردم ولی نشد:((
البته هنوز از پارس انلاینDNSنگرفتم!تعطیله!
اگه نشد باید چیکار کرد؟
شما خودتون چیکار کردین؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر