طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

bardia_b

کاربر سایت
May 18, 2013
40
نام
x
سلام دوستان .
من از وقتی مودمم رو عوض کردم نمی تونم به لایو وصل شم ارور آی پی آدرس می ده و راه حل های پیشنهادیش رو هم انجام می دم اما به نتیجه ای نرسیدم .
آی پی رو هم گذاشتم رو اتومات کسی می تونه کمک کنه؟
مودمم هم tp link TD-W8151N هست.

spr_secret

کاربر سایت
Apr 12, 2011
44
نام
مهدی
من کلا هارد کنسول رو ریست کردم و همه زندگیم پاک شد حالا بعد از اینکه کنسول رو آپدیت کردم و برای اولین بار به لایو متصل شدم اولین پیامی که همه جا نشون میده اینه که ریجن شما ساپورت نمیشه
لطفا راهنمایی کنید مرا .................... آیا میشه ریجن رو تغییر بدم فعلا کنسولم خالیه و هیچ چیزی رو نصب نکردم فقط آپدیت کردم و به لایو متصل شدم و بعد منتظرم

payam_sa

کاربر سایت
Jul 13, 2013
98
سلام دوستان
من وايمكس مبين نت دارم، ايكس باكسم به همه مدمها وصل ميشه جز وايمكس..
حتى وقتى كابل لن رو بهش وصل ميكنم بدون هيچ مشكلى وصل ميشم ولى با واى فاى نميشه، اصلا به مودم وصل نميشه
مشكل چيه ؟
كمك كنيد لطفا
مرسى​

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
این که احتیاجی به بریج کردن نداره و با همه ی دستگاه ها خوب مچ میشه تو همه ی مدل های این برند هست یا فقط چند تا مدل خاص؟
اگه آنتن بیرونی داشته باشه خیلی بهتره

برند های tp-link و D-link و... ندارن همچین مدلی؟
نمی‌دونم ما همون Linksys 120n رو پیدا کردیم ولی احتمال می‌دم مدل‌های دیگه لینکسیس هم بشه. ولی d-link , tp-link بعید می‌دونم.

من کلا هارد کنسول رو ریست کردم و همه زندگیم پاک شد حالا بعد از اینکه کنسول رو آپدیت کردم و برای اولین بار به لایو متصل شدم اولین پیامی که همه جا نشون میده اینه که ریجن شما ساپورت نمیشه
لطفا راهنمایی کنید مرا .................... آیا میشه ریجن رو تغییر بدم فعلا کنسولم خالیه و هیچ چیزی رو نصب نکردم فقط آپدیت کردم و به لایو متصل شدم و بعد منتظرم
داخل xbox.com ساین این کنید و account migration رو پیدا کنید. گمونم هر 3 ماه یکبار میشه ریجن عوض کرد.

سلام من مودمم syphon به راحتی به مودم وصل میشه امابه اینترنت وصل نمی شه نمی دونم چرا ایترنتم هم 512 پارس انلاینه
در مورد پارس آنلاین اگر ارور MTU دارید چند صفحه اخیر رو مطالعه کنید.

spr_secret

کاربر سایت
Apr 12, 2011
44
نام
مهدی
آقا من هنوز جایی اکانت نساختم که بخواد ریجن مشخص کنه من بار اول هست که به لایو متصل شدم ولی توی همه صفحات پیغام میده که ریجن شما ساپورت نمیشه ؟

AMiR-F7

کاربر سایت
Jul 21, 2013
2
من هر کاری میکنم نمیتونم وصل بشم توی نتوورک تست همش ارور ip میده
dns ها و ip هارو هم مطمئنم که درست ست کردم ! از طریق وای فای هم نمیتونم وصل شم
خواهشا کمک کنید :(

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
یکی می‌تونه آموزش Bridge کردن مودم Tp-Link رو به من بگه؟ هر کاری می‌کنم نمی‌تونم به لایو وصل بشم. قسمت اول تیک می‌خوره ولی قسمت دوم × می‌خوره:|. مدم من تو حالت PPoEـه و با این حال فکر می‌کنم بهتر باشه Bridge کنم.

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
آقا من هنوز جایی اکانت نساختم که بخواد ریجن مشخص کنه من بار اول هست که به لایو متصل شدم ولی توی همه صفحات پیغام میده که ریجن شما ساپورت نمیشه ؟
مشکل شما یا اینکه داشبورد افلاین میشه یا بعضی از اپ ها و خرید کردن از لایو کار نمیکنه بیشتر توضیح بده ببینم دقیقا مشکلت چیه؟

kinect2010

کاربر سایت
Jul 27, 2013
6
سلام دوستان
من تازه xbox وای به اینترنت وصل نمیشه، network رو پیدا میکنه ولی در قست اینترنت (مرحله دوم) fail میزنه، سرویس اینترنتم پارس الاین هستش DNS هارو ازشون پرسیدم 91.99.99.99 و 4.2.2.4 ولی هرکاری کردم بازم fail میزنه، خواهشن اگه میشه راهنمایی کنید، تقریبا بیشتر صفحات قبلو خوندم ولی تا حالا مشکل حل نشده.

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
سلام دوستان
من تازه xbox وای به اینترنت وصل نمیشه، network رو پیدا میکنه ولی در قست اینترنت (مرحله دوم) fail میزنه، سرویس اینترنتم پارس الاین هستش DNS هارو ازشون پرسیدم 91.99.99.99 و 4.2.2.4 ولی هرکاری کردم بازم fail میزنه، خواهشن اگه میشه راهنمایی کنید، تقریبا بیشتر صفحات قبلو خوندم ولی تا حالا مشکل حل نشده.

سوکت تلفن رو چک کن ببین مشکلی نداره؟ (این مرحله معمولاً اتصال مدوم رو به اینترنت چک می‌کنه که در صورت بروز مشکل، احتمالاً سوکت تلفن ایراد داره) در ضمن واسه پارس آنلاین حتماً باید مدم رو ببرین رو حالت Bridge Mode و یا از مدم Linkyss استفاده کنید.

ramin.ps

کاربر سایت
Jul 8, 2013
166
نام
ramin
من نت از شرکت پارس انلاین دارم مدمم هم dlink. رفتم مدمو bridge کردم ولی وقتی وصل کردم ارور dns میداد زنگ زدم پشتیبانی پارس انلاین بهم یه کد dns دادن.با یه کد 4224 دقیقا نمیدونم باید کجا وارد کنم ولی خودم همینجوری تو قسمتdns setting وارد کردم کار نکرد میخواستم بدونم باید چیکار کنم درست شه؟

King_Turbo

کاربر سایت
Aug 31, 2010
192
نام
مصطفی
سلام مودمم D-Link وایرلس هست (همون مشکی ها که 4 تا سوکت پورت لن هم پشتش هست) ... وقتی با وای فای می خوام وصل شم به مودم وصل میشه ولی به اینترنت وصل نمیشه .... با سیم هم همین طوریه ... به نتورک وصل میشه ولی به اینترنت نه چی کار کنم؟

تنظیماتش رو اتوماتیکه ..... دست به Additional Setting هم نزدم (همونی که مک آدرس و PPoE یوزر و پس می خواد و ... )

با کامپیوتر و گوشی و کلا هر چیز دیگه راحت وصل میشم .... با 360 نمیشه

آخرین ویرایش:

kinect2010

کاربر سایت
Jul 27, 2013
6
آخه چیزای دیگه مثل تی وی به اینترنت وصل هستن، پس مشکل سوکت تلفن نیست، ولی اگه میشه در خصوص bridg کردن مودم بیشتر توضیح بدید ممنون میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر