طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
ممنون من با این روش موفق شدم
xbox_modem.jpg

mojtabak2

کاربر سایت
Sep 11, 2012
7
دوستان من خواستم با مودم وصل شم بعد از تست بین نتورک و اینترنت ارور NAT میده من هم پورت های 80 3047 و چند پورت دیگه توی مودم باز کردم اما بازم ارور میدده امروز با با کارت شبکه بیسیم تست کردم اما همش ارور IPمیده من اینترنت رو با نرمافزار Connectify.Pro اشتراک میزارم :(
کسی نیست ؟ کمک کنه

آخرین ویرایش:

fmirdamadi

کاربر سایت
Dec 20, 2010
235
نام
فرزاد
دوستانی که مودم لین اس وای اس دارن(وایرلس هایی که انتن ندارن)
واسه وصل شدن یه کمکی میکنن تازه مودم رو گرفتم هیچی نمیدونم دی ان اس رو زدم پورتم زدم توی سینگلش ولی وصل نمیشه
نمیدونم چطوری ای پی رو استاتیک کنم که هر دفه تغییر نکنه
تو تی پیلینک راحت بود این بلد نیستم یه کمکی بکنید

shinighami

کاربر سایت
May 25, 2011
11
نام
milad
کمک

آقا من یه مشکل جدید و بسیار جالب برام پیش اومده ... میبینی شانسو توروخدا ...
تا دیروز مشکلی نداشتما ... ولی امروز ظهر که اومدم کانکت شم ... آقا هر کار کردم نشد
تو قسمت تست کانکشن به مرحله اینترنت نمی رسه ... بد مشکلو میزنه mtu
جالب اینجاست که وقتی با pc کانکت می شم هم سرعتم عالیه هم راحت میره تو سایت xbox
نکته دیگه که جالبه اینه که با شر کردن وی p ان راحت کانکت میشم به لایو با xbox
یه مدم دیگه هم گرفتم بازم نشد ... mtu رو گذاشتم رو 1367 بازم نشد
آقا توروخدا کمکم کنین
یعنی مشکل از چیه

shinighami

کاربر سایت
May 25, 2011
11
نام
milad
واقعا كه من خيلي مفصل روش وصل شدن لايو با پارس آنلاينو حل شدن ارور mtu نوشتم هيچكسي توجه نميكنه باز چند نفر اومدن عينا همين مشكلو نوشتن وقتي هم ميگم بريد نگا بندازيد ببينيد چي نوشتم عين خيالشون نيست حتي دوستان تشكرم نكردند همون بهتر كه لايو نيان كه لايو بدرد اين جور آدما نميخوره

خب حالا شما لطف کن یبار دیگه بگو من کل صفحاتو خوندم به اینم که رسیدم شما پاکش کردی نوشتتو
لطفا یبار دیگه بنویس

shinighami

کاربر سایت
May 25, 2011
11
نام
milad
آقا یکی لطف کنه این جوابه منو بده ... حداقل اونایی که تو لایو مارو می شناسن جواب بدن گیمر تگم : milad assassino
لعنتی 1 هفته بدون لایو موندم ...

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,823
نام
مرتضی
دوستان من الان حدود یکی دو سال هست که 360 دارم از همون موقع که گرفتم نمیتونستم به لایو وصل شم و چون تو psnبودم دیگه خیلی دنبالش نرفتم اما الان چند وقتی هست که به سرم زده این مشکل رو حل کنم وقتی میخوام برم لایو اول میگه باید اپدیت کنی میزنم که اپدیت کنه بلافاصله یه ارور کانکشن میده که دقیق یادم نیس چی بود خلاصه اینکه همت کنید و مشکل مارو حل کنید ممنون میشم:d
مودم هم وایرلس هست

Capello

کاربر سایت
Sep 1, 2009
38
نام
Mohammad
سلام
لطفا یک آموزش تصویری از تغییر MTU بگذارید
مودم من BM632 وایمکس ایرانسل به مودم وصل شدم اصلا گزینه ای به اسم MTU پیدا نکردم

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستان من الان حدود یکی دو سال هست که 360 دارم از همون موقع که گرفتم نمیتونستم به لایو وصل شم و چون تو psnبودم دیگه خیلی دنبالش نرفتم اما الان چند وقتی هست که به سرم زده این مشکل رو حل کنم وقتی میخوام برم لایو اول میگه باید اپدیت کنی میزنم که اپدیت کنه بلافاصله یه ارور کانکشن میده که دقیق یادم نیس چی بود خلاصه اینکه همت کنید و مشکل مارو حل کنید ممنون میشم:d
مودم هم وایرلس هست

شما فکر کنم باید اول یه کانکشن برا لایو بسازین بعد بتونین وارد لایو بشین طریقه ساختم تو گوگل سرچ کنین پیدا میشه موفق باشین .

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,823
نام
مرتضی
شما فکر کنم باید اول یه کانکشن برا لایو بسازین بعد بتونین وارد لایو بشین طریقه ساختم تو گوگل سرچ کنین پیدا میشه موفق باشین .
منظورت پروفایله؟پروفایل که ساختم اخه دستگام اصلا به اینترنت وصل نمیشه test xbox live connectionرو میزنم دستگام به network یا همون مودم وصل میشه ولی بعدش که باید به اینترنت وصل شه ارور میده

saeid

کاربر سایت
Sep 26, 2005
121
نام
سعید
سلام من میخوام به لایو وصل بشم local رو چی تنظیم کنم هند رو انتخاب کردم تا گلد رایگان بگیرم ولی توی ایمیل ازم ایراد میگیره و ایمیلم رو نامعتبر میدونه و همینطور پسوردم ایمیلمsaeid991@yahoo.com
راستی نیاز نیست اول به سایت مایکروسافت برم و از اونجا اول ثبت نام کنم

یه بار که همه کارها و کردم این پیغام رو بهم دادsorry xbox live signup isnt available right now.try agayn later
80072746

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,823
نام
مرتضی
یعنی جداً کسی پیدا نشد جواب این سوال مارو بدونه ....

منم همین مشکل تورو دارم منتها الان 1-2سال هست اینجوریه ولی دنبالش نرفتم که درست کنم ولی الان میخوام حلش کنم اگه مشکلت حل شد به ما هم خبر بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر