طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

زامبی

کاربر سایت
Dec 28, 2011
62
خواهش داداش;) برای اولین بار که وصل میشی می تونی یک ماه مجانی لایو بری و بازی کنی بعدش باید اکانت Gold بخری که به صورت ماهیانه و 6 ماهه و یک ساله هست. البته یه روش هم هست که می تونی 3 ماه مجانی بازی کنی که اگه خواستی PM بده تا بهت بگم;)

:evil:سلام داداش، میخواستم ببینم این اکانتهای Goldرو باید از کجا خرید و جان داداش قیمتهای هر کدومو که میدونی بنویس، دمت گرم:x :thanks:

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
:evil:سلام داداش، میخواستم ببینم این اکانتهای Goldرو باید از کجا خرید و جان داداش قیمتهای هر کدومو که میدونی بنویس، دمت گرم:x :thanks:
تو گوگل سرچ کنی سایتهای زیادی هستند که میفروشند .نمیتونم به دلیل قوانین انجمن سایتی رو معرفی کنم ولی اگه خواستی پیام خصوصی بفرست واست بگم

mrmamadi128

کاربر سایت
Jan 22, 2012
6
با عرض سلام و خسته نباشيد،من يه XBOX 360 Slim 250 Gb به تازگي خريده ام(کاملا هک شده و صحيح و سالم است و تمامي بازي ها را به خوبي اجرا مي کند)،همان طور که مي دانيد اين دستگاه داراي وايرلس داخلي مي باشد.
مشکل من اينجاست که،زماني که مي خواهم به وسيله وايرلس داخلي دستگاه به اينترنت وصل شوم(به ايکس باکس لايو و ...)از قسمت Settings System به Network Settings مي روم.تا اين جا مشکلي نيست ولي در قسمت Available networks دستگاه مودم وايرلس من (TP-LINK TD-W8961ND) را نمي شناسد،و زماني که روي Wireless Networks کليک مي کنم،اين پيام را مشاهده مي کنم:
To use a Wireless Internet connection, connect an Xbox 360 Wireless Networking Adapter to your console.
خواهش مي کنم کمک کنيد،پس مگر اين دستگاه وايرلس داخلي ندارد؟چرا پيام مي دهد که وايرلس آداپتور به آن متصل کنيم؟(لازم به ذکر است که من براي حل اين مشکل به اين لينک:
Can't Connect to Xbox LIVE Solution - Xbox.com
و دفترچه راهنماي داخل جعبه ي ايکس باکس و همین راهنمای سایتتون مراجعه کرده ام ولي اين ها هم کار ساز نبودند يعني مشکل من را پاسخ گو نبود.
توجه:(تنظيمات مودم هيچ اشکالي ندارد و تمامي ذستگاه هاي ديگر مثل موبايلم(N8)مي توانند از واي فاي ي آن به راحتي استفاده کنند)
با تشکر

Dark-Boy

کاربر سایت
Nov 17, 2011
46
دوستان
بهتره از اول مو به مو روش آنلاین بازی کردنو داخله تاپیکی دیگه بزارین و بعدش هم قفل کنین.
به نظرم اینطوری همه میتونن راحت ازش استفاده کنن،اگه هم مشکلی داشتن بیان تو این تاپیک مشکلشونو بگن.
لطفا یکی تو این کاره اگه وقت داشت و بیکار بود بی زحمت دست به کار شه و با مدیر بخش هماهنگ کنه.
دمتون گرم

fmirdamadi

کاربر سایت
Dec 20, 2010
235
نام
فرزاد
اساتید محترم
من تا چند وقت پیش وصل میشدم به لایو و بعدش یه مشکلاتی برام پیش اومد مجبور شدم مدمو ریستارت کنم که تمام تنظیماتش پرید و دیگه طرف لایو نرفتم (مشکلات خودم)
ولی الان که میخوام وصل شم تمام کاراو دوباره انجام دادم ولی وصل نمیشه MTU ارور میده و این ماله قسمت وصل شدن به اینترنته
و تنظیمات مودم من PPPOE هست و به هیچ وجه به لایو وصل نمیشه حتی پروفایل لایو ساین این نمیشه و MTU من هم 1492 زده
ممنون میشم راهنمایی کنید
مودمم همtp-link

SandmanMW3

کاربر سایت
Jan 23, 2012
26
سلام
من دوروز پیش LT+3 ریختم و امروز داشبورد جدید رو از سایت مایکروسافت دانلود کردم و ریختم به ایکس باکس.بعد به لایو وصل شدم و تو منوی home نوشته بود یک ماه اکانت گلد رایگان میتوانید استفاده کنید و من اون رو انتخاب کردم ولی وقتی Purchase Item رو زدم گفت در کشور شما ساپورت نمیشود.میخواستم بدونم چه طوری باید pn/\ رو به اکس باکس وصل کنم تا بتونم از این یک ماه استفاده کنم؟
راستی یه سایتی برای خرید pn/\ معرفی کنید.

masoud500

کاربر سایت
May 28, 2011
85
با عرض سلام و خسته نباشيد،من يه XBOX 360 Slim 250 Gb به تازگي خريده ام(کاملا هک شده و صحيح و سالم است و تمامي بازي ها را به خوبي اجرا مي کند)،همان طور که مي دانيد اين دستگاه داراي وايرلس داخلي مي باشد.
مشکل من اينجاست که،زماني که مي خواهم به وسيله وايرلس داخلي دستگاه به اينترنت وصل شوم(به ايکس باکس لايو و ...)از قسمت Settings System به Network Settings مي روم.تا اين جا مشکلي نيست ولي در قسمت Available networks دستگاه مودم وايرلس من (TP-LINK TD-W8961ND) را نمي شناسد،و زماني که روي Wireless Networks کليک مي کنم،اين پيام را مشاهده مي کنم:
To use a Wireless Internet connection, connect an Xbox 360 Wireless Networking Adapter to your console.
خواهش مي کنم کمک کنيد،پس مگر اين دستگاه وايرلس داخلي ندارد؟چرا پيام مي دهد که وايرلس آداپتور به آن متصل کنيم؟(لازم به ذکر است که من براي حل اين مشکل به اين لينک:
Can***39;t Connect to Xbox LIVE Solution - Xbox.com
و دفترچه راهنماي داخل جعبه ي ايکس باکس و همین راهنمای سایتتون مراجعه کرده ام ولي اين ها هم کار ساز نبودند يعني مشکل من را پاسخ گو نبود.
توجه:(تنظيمات مودم هيچ اشکالي ندارد و تمامي ذستگاه هاي ديگر مثل موبايلم(N8)مي توانند از واي فاي ي آن به راحتي استفاده کنند)
با تشکر

عزیز نگران نباش دستگاهت سالم سالمه. بهش دست نزن.
برو تو تنظیمات مودمت وایرلستو یه بار دیگه تنظیم کن. امیدوارم بلد باشی. ولی تنها دلیلی که پیداش نمیکنه اینه که حتما وایرلست رو کانال 6 تنظیم شده.
اگه دوباره وایرلس رو ستاپ کردی کانال رو بذار 9 یا 11. حتما مشکلت حل میشه.

scorpion_8867

کاربر سایت
Jan 24, 2012
1
آپدیت XBOX 360

با سلام
ببخشید من نتونستم تمام پست ها رو بخونم که ببینم قبلا مشکلم رو کسی داشته یا نه، چون خیلی زیاد بود!!

داداش کوچیکم یه XBOX360 داره که تقریبا 3 سال پیش خریده و از اوناس که هارد نداره. جدیدا بازیه MW2 رو خریده که میزاره تو دستگاه پیغام میده که باید آپدیت شه.
منم مودم خونه رو ورداشتم و به دستگاه وصلش کردم. خودش اتوماتیک وصل شد و گفت باید سیستم آپدیت شه. آپدیت که کردم الان دیگه هیچ کدوم از بازی هاش کار نمی کنه!! :d فکر کنم که کرکش خراب شد. حالا میتونم دو باره خودم کرکش کنم؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر