طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

petap

کاربر سایت
Nov 13, 2008
12
سلام اینم ارورش{?a system update is available from x box live if you decline you ll be signed out of x box x box live .for noreinfo visit do you want apply the update now }بعد که yes میزنم میگه{cant downloaded the update to test yor cannection }آخرشم میگه status code:3524-0000-0080-0300-8007-2751

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
سلام اینم ارورش{?a system update is available from x box live if you decline you ll be signed out of x box x box live .for noreinfo visit do you want apply the update now }بعد که yes میزنم میگه{cant downloaded the update to test yor cannection }آخرشم میگه status code:3524-0000-0080-0300-8007-2751
مشکل از اینترنته! اگه فلش داری از طریق فلش آپدیت کن! اینجوری خیلی بهتره! برای اینکار هم شما نیاز به یک فلش با فرمت FAT32 دارید که البته باید کنسول ساپورت کنه! قبل از هر کاری فلشو به ایکس باکس بزن و Config کن، بعد برو سراغ کامپیوتر و آپدیت جدید رو دانلود کن، آپدیت تو یک فایل زیپ قرار داره بعد از بیرون اوردن از فایل زیپ، پوشه ای که اسمش systemupdate$ هستو کپی کن تو فلش و بعد فلشو به ایکس باکس بزن! وقتی کنسول رو روشن کنی پیغام میاد که می خوای آپدیت کنی یا نه ( پَ نهَ پَ :d ) YES که زدی کنسول شما بعد از حدود 10تا 15 ثانیه آپدیت و ریست میشه.
http://download.microsoft.com/downl...-BC05-ECF6BC7240C0/SystemUpdate_14717_USB.zip

petap

کاربر سایت
Nov 13, 2008
12
داداش حالا میگه thers a problem waith your connection select more info..........بعد کلیک روی info اینو نوشت {unplug the powr form the router or modem for 30seconds reconect the power and wait a nother 30seconds

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
داداش حالا میگه thers a problem waith your connection select more info..........بعد کلیک روی info اینو نوشت {unplug the powr form the router or modem for 30seconds reconect the power and wait a nother 30seconds

Test connection بگیر ببین تمام مسیر ها رو بدون ارور ! فکر کنم اصلا کانفیگ نشده مودمت با کنسول! TEST connection رو بزن ...

petap

کاربر سایت
Nov 13, 2008
12
داداش زدم درست شد حالا واسه ورود ازم emailو رمز میخواد اینارو اول بایید تو سایت xbox بدم یا همونجا بدم فقط حله؟ببخشید سوالم بچه گونست چتوری اکانت بسازم تو سایت xbox که میزنم تا اونجایی که باید اکانتتو انتخاب کنی میره دیگه نمیره.داداش اون اپدیته که ربطی به بالا اوردن بازیا نداشت؟ آخه الان نهmw3 نه gears. belack ops بالا نمیان

آخرین ویرایش:

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
داداش زدم درست شد حالا واسه ورود ازم emailو رمز میخواد اینارو اول بایید تو سایت xbox بدم یا همونجا بدم فقط حله؟ببخشید سوالم بچه گونست چتوری اکانت بسازم تو سایت xbox که میزنم تا اونجایی که باید اکانتتو انتخاب کنی میره دیگه نمیره.داداش اون اپدیته که ربطی به بالا اوردن بازیا نداشت؟ آخه الان نهmw3 نه gears. belack ops بالا نمیان
آپدیت کردی؟ برای ساخت گیمرتگ نیاز به یک ایمیل هست که می تونی ایمیلی رو که همیشه داری رو وارد کنی چون این ایمیل خیلی مهمه! فرقی نمی کنه از خود کنسول یا سایت xbox اینکار رو انجام بدی! بهتره که از خود کنسول اینکار رو کنی چون اگه از سایت تنظیمات رو انجام بدی بعد باید از طریق کنسول پروفایلتو دانلود کنی!!
LT3 باید داشته باشی! اگه LT3 نصب روی کنسولت بازی هایی که قفل های XGD3 + AP.2.5 دارن دیگه اجرا نمیشه! البته قدیمی ها! بازی های جدید باید پچ LT3 بشن تا اجرا شن! بازی های شما مربوط به فریمور LT2 به احتمال زیاد به همین خاطر اجرا نمیشه! بهتر بازی هایی که قفل دارن رو اگه خودت می تونی پچ کن اگر هم نمی تونی خریداری کن....
در ضمن کشور رو یا USA بزن یا انگلیس! پس فردا خواستی POINT بخری دچار مشکل نشی ...

petap

کاربر سایت
Nov 13, 2008
12
سلام آپ کردم دستگاهمو .با ایمیلم وارد نمیشه hotmail میخواد منم هرچی میرم تو سایتش اصلا باز نمیشه .میتونی برام hotmail بسازی.ممنون میشم هم اکنون منتظر یاری سبزتان هستیم

آخرین ویرایش:

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
سلام آپ کردم دستگاهمو .با ایمیلم وارد نمیشه hotmail میخواد منم هرچی میرم تو سایتش اصلا باز نمیشه .میتونی برام hotmail بسازی.ممنون میشم هم اکنون منتظر یاری سبزتان هستیم

فرم ثبت نام رو درست پر نکردی! نیازی به Hotmail نیست! من خودم یاهو دادم!

khelane

کاربر سایت
Oct 26, 2008
204
مشکل از این نیست
احتمالا از ای اس پی هست مال من هم همینطور بود با هر سروری یاهو جیمیل و ... میدادم ارور میاورد بعد از دوروز یعنی دقیقا 25 بهمن درست شد و با همون جی میل خودم زدم درست شد اگه نشد برو تو مایکروسافت دات کام و اونجا یه لایو ایدی درست کن

petap

کاربر سایت
Nov 13, 2008
12
سلام من میدونم چتوری بسازم وارد سایت نمیشه تا بسازم مثلا توسایت مایکرو سافت روی hotmailمیرم گیر میکنه.شما یه امتحان کنید شاید شد

shahriyar e

کاربر سایت
Feb 19, 2012
49
مرسی خیلی ممنونم من تازه میخوام وارد xbl بشم دوستانم گفتن اگر ادرس امریکا بزنی برای خرید پوینت دیگه مشکلی نداری میشه شما یک ادرس به روز از امریکا دارید؟

petap

کاربر سایت
Nov 13, 2008
12
سلام یعنی هیشکی نیست یه hotmailبسازه بخدا 2دقیقم وقت نمیگیره من نمیتونم وارد شم وگرنه خودم میساختم کارم گیره.الان 3روزه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر