طرفداران nintendo ds

a.messi10

کاربر سایت
Jul 27, 2014
983
masterdone5.png

جالبه گیم بوی از پلی 1 بیشتر فروخت و دی اس از پلی 2 با این که کنسول های سونی خونگی و پر گرافیک اما کنسول های نینتندو دستی و کم گرافیک!!!!!!!!!!!!

ببخشید این آمار مال کی هست؟چون کنسول های نسل هفتمی بیشتر فروختن

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
ببخشید این آمار مال کی هست؟چون کنسول های نسل هفتمی بیشتر فروختن
دوست عزیز مقایسه این دوستان از پایه اشتباه هست و فقط کش دادن یه حرف نامربوط.
اول اینکه گیم بوی و ds کنسول دستی هستن و قابل مقایسه با کنسول خانگی نیستن. این مثل این میمونه که کسی بخواد اتومبیل سواری رو با اتوبوس مقایسه کنه :)) دوم اینکه ds مربوط به نسل هفت هست و ربطی به کنسول های نسل 5 یا 6 نداره. کنسول دستی رو با خانگی مقایسه نمیکنند.

PS1 باید با همرده و هم نسل خودش یعنی N64 مقایسه بشه که در نتیجه N64 یه شکست محض در این زمینه هست و اختلاف فروش در حدود 70 میلیونی این رو نشون میده. PS2 هم باید با GC مقایسه بشه که اون هم اختلاف حدود 130 میلیونی داره :-o.

به هر حال امیدوارم طرفداران نینتندو دیگه این بحث مسخره مقایسه کنسول دستی با خانگی رو ادامه ندن و تاپیک رو منحرف نکنند

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
منم تازه یه چیزیو کشف کردم :d DS Lite بعد از یه مدت (مثلا 4 سال) ممکنه دکمه L اش خراب بشه :| این اتفاق واسه خیلیا افتاده. بعد DSi اون رنگ ماتش کشته منو :x ای کاش DSi XL هم به جای اینکه فقط زیر کنسول مات باشه کلش مات می بود :(:( دکمه های DSi XL از DSi هم بهتر و راحت تر شده :p :d اسپیکر DSi از DS Lite بهتره ولی DSi XL از هردوتاشون بهتره و صدای بلندتری داره :p صفحشم که غوله ماشاالله :d فقط به sharp ایی هـ DSi نیست صفحش :( ولی در کل خیلی از XL راضی ام :love: بازی کردن توش 2 برابر DS معمولی حال میده :d

در ضمن یک نکته: میتونی هرجا و هروقت که خواستی نور صفحه رو تنظیم کنی. Select رو نگه دار بهد با دکمه های Volume نور رو کم و زیاد کن. انقدر خوفه :d

GG :))
اون کیف عشقه منه :love: ولی حیف که واسه DS Lite امه نمیتونم ازش استفاده کنم .-.

من طرفدار همه چیه نینتندو ام ولی Pokémon یه چی دیگس :love:

من خودم به شدت عاشق Zelda هستم :d و به خاطر Zelda هم که شده یا یه 3DS یا یه Wii U میگیرم! مخصوصا که remake هـ Majora's Mask داره واسه 3DS میاد!

خوب کنسول دستیه و تو کنسول دستی هر اتفاقی میفته البته بستگی به نگه داری هم داره خوب اگر با کنسول دستی بشقاب پرنده بازی کنی خراب میشه خوب :d من ds lite سفید که اولین بار خریدم 7 تا 8 سال داشتمش و اصلا راب نشد هیچ دکمه ایش

آره dsi دیگه ماته مثل سری ds lite براق نیست رنگ بندیشم عوض شده مثلا خاکستری و زرد . آبی آسمونی و ......

جون میده روی dsi طرحی بکشی یا استیکر بچسبونی

dsi xl خوش ساخته ولی خوب روش براقه اما با براقی ds lite فرق میکنه

من وقتی dsi خریدم روشن کردم هایپ شدم کیفیت صفحه اش خیلی بهتر از ds lite بود :x بازی توش خیلی حال میده

من نور تو تنظیمات گذاشتم روی 3 همین مونده دیگه

تو دنیا کنسول ها دستی Pokémon شناخته شده ترین بازیه

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
خوب کنسول دستیه و تو کنسول دستی هر اتفاقی میفته البته بستگی به نگه داری هم داره خوب اگر با کنسول دستی بشقاب پرنده بازی کنی خراب میشه خوب :d من ds lite سفید که اولین بار خریدم 7 تا 8 سال داشتمش و اصلا راب نشد هیچ دکمه ایش

آره dsi دیگه ماته مثل سری ds lite براق نیست رنگ بندیشم عوض شده مثلا خاکستری و زرد . آبی آسمونی و ......

جون میده روی dsi طرحی بکشی یا استیکر بچسبونی

dsi xl خوش ساخته ولی خوب روش براقه اما با براقی ds lite فرق میکنه

من وقتی dsi خریدم روشن کردم هایپ شدم کیفیت صفحه اش خیلی بهتر از ds lite بود :x بازی توش خیلی حال میده

من نور تو تنظیمات گذاشتم روی 3 همین مونده دیگه

تو دنیا کنسول ها دستی Pokémon شناخته شده ترین بازیه

Pokemon سبکش چه جوری هست؟ JRPG هست؟

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
دوست عزیز مقایسه این دوستان از پایه اشتباه هست و فقط کش دادن یه حرف نامربوط.
اول اینکه گیم بوی و ds کنسول دستی هستن و قابل مقایسه با کنسول خانگی نیستن. این مثل این میمونه که کسی بخواد اتومبیل سواری رو با اتوبوس مقایسه کنه :)) دوم اینکه ds مربوط به نسل هفت هست و ربطی به کنسول های نسل 5 یا 6 نداره. کنسول دستی رو با خانگی مقایسه نمیکنند.

PS1 باید با همرده و هم نسل خودش یعنی N64 مقایسه بشه که در نتیجه N64 یه شکست محض در این زمینه هست و اختلاف فروش در حدود 70 میلیونی این رو نشون میده. PS2 هم باید با GC مقایسه بشه که اون هم اختلاف حدود 130 میلیونی داره :-o.

به هر حال امیدوارم طرفداران نینتندو دیگه این بحث مسخره مقایسه کنسول دستی با خانگی رو ادامه ندن و تاپیک رو منحرف نکنند

داداش این دوستمون آیدی Xiton فقط گفت فکر نمیردم گیم بوی حتی از ps1 بیشتر فروخته باشه

منم که گفتم اصلا چه کنسول دستی چه کنسول خونگی فرق نمیکنه اصلا کسی کنسول ها نینتندو با کنسول ها کمپانی ها دیگه مقایسه نمیکنه چون بازار هدف و ...... فرق میکنه

خوب اصلا گیم بوی هم دوره ps1 بود دیگه کسی ds نسل هفتی با ps1 مقایسه نکرد

dariushzx

کاربر سایت
Feb 26, 2014
138
:))

حالا این آیدی پوکمون بگی طرفدار سری پوکمون کنسولا دستی نینتندو هستش :x

فکر کنم فقط من و اون از سری پوکمون خوشمون میاد دیگه اینجا کسی ندیدم طرفدرار سری پوکمون باشن اکثرا زلدا بازن اینجا

عکس dsi باندل پوکمون ایکس دیدم خیلی شاخ بود

فدات داداش همین تنوع گیمه که باعث شده بازار بزرگی داشته باشه

آره کلا فقط از پوکمون تعریف میکنه
من خودمم طرفدار سری پوکمون هستم ولی رو نمیکنم :))
آره اتفاقا دیدمش باندل باحالیه
قربونت

منم تازه یه چیزیو کشف کردم :d DS Lite بعد از یه مدت (مثلا 4 سال) ممکنه دکمه L اش خراب بشه :| این اتفاق واسه خیلیا افتاده. بعد DSi اون رنگ ماتش کشته منو :x ای کاش DSi XL هم به جای اینکه فقط زیر کنسول مات باشه کلش مات می بود :(:( دکمه های DSi XL از DSi هم بهتر و راحت تر شده :p :d اسپیکر DSi از DS Lite بهتره ولی DSi XL از هردوتاشون بهتره و صدای بلندتری داره :p صفحشم که غوله ماشاالله :d فقط به sharp ایی هـ DSi نیست صفحش :( ولی در کل خیلی از XL راضی ام :love: بازی کردن توش 2 برابر DS معمولی حال میده :d

در ضمن یک نکته: میتونی هرجا و هروقت که خواستی نور صفحه رو تنظیم کنی. Select رو نگه دار بهد با دکمه های Volume نور رو کم و زیاد کن. انقدر خوفه :d

GG :))
اون کیف عشقه منه :love: ولی حیف که واسه DS Lite امه نمیتونم ازش استفاده کنم .-.

من طرفدار همه چیه نینتندو ام ولی Pokémon یه چی دیگس :love:

من خودم به شدت عاشق Zelda هستم :d و به خاطر Zelda هم که شده یا یه 3DS یا یه Wii U میگیرم! مخصوصا که remake هـ Majora's Mask داره واسه 3DS میاد!

مدح و ستایش DSi XL نکن :)) حالا که اینطوره اصلا DSi احسان بهتره =))

ولی جدا کیفه بیشتر جذبم کرد تا کنسول :))

اخ گفتیا تازگیا خودمم تو فکرم یه 3DS بگیرم خدایی خیلی بازی ها هست که باید رو 3DS تجربش کنی حیفه اگه بازی نکنی بخصوص تو نخ مانستر هانتر جدیده هستم :bighug:

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
Pokemon سبکش چه جوری هست؟ JRPG هست؟

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif] یه توضیح کامل و کوتاه میدم
[/FONT]

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif] سبکش RPG هـ! داستان تمام سریاش اینه که شما یه کاراکتر پسر یا دختر انتخاب میکنید بعد میرید یه پوکمون از پروفسور شهرتون به عنوان پوکمون Starter میگیرید! (این پوکمون های استارتر خ خ خ خ کم یابن!) بعد از این شهر به اون شهر میرید، پوکمون جدید catch میکنید، پوکمون هاتونو level up میکنین، بعد میرید سراغ gym leader ها! بیشتر سری های پوکمون 8 تا gym leader دارن! هر کدوم از gym leader ها رو که شکست بدین یه gym badge میگیرید. با این gym badge میتونید از HM یا همون Hidden Machine هایی که به پوکمون هاتون یاد میدید استفاده کنید و موانع سر راه رو بردارید! در طول راه هم با یک گروه آدم بد (که توی هر ورژن از پوکمون اسم این گروه ها فرق میکنه) مبارزه میکنید! منظور از مبارزه همون Pokemon Battle هستش بعد از شکست همه gym leader ها میتونید طبق داستان بازی برید و یک Legendary Pokemon یا همون پوکمون افسانه ای catch کنید! این نوع پوکمون ها از استارتر ها خ خ کم یاب تر و قوی ترن! بعد میتونید برید و با Elite 4 و Champion پوکمون بتل کنید و برنده شید و شما به عنوان Champion هـ اون region بشید! داستان اصلی بازی اینجا تموم میشه! ولی بعدش هنوز کلی کار واسه انجام دادن هست! مثلا گرفتن legendary ها و pokemon هایی که قبل از گرفتن national-dex و تمام کردن داستان بازی نمیتوانستید بگیرید و event ها و item, های مختلف!

[/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif] در ضمن نوع پوکمون ها خ زیاده!!! وهر کدوم یه تایپی هستند! مثلا Pikachu معروف تایپش الکتریسیته اس! یا turtle تایپش grass هـ! و ... و ... و...! انقدر زیاده که اگه بخوام بگم مختون هنگ میکنه!

[/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif] بازی open world هستش. و خ خ خ خ خ ارزش بازی کردن داره!
[/FONT]

630x.jpg

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
آره کلا فقط از پوکمون تعریف میکنه
من خودمم طرفدار سری پوکمون هستم ولی رو نمیکنم :))
آره اتفاقا دیدمش باندل باحالیه
قربونت

مدح و ستایش DSi XL نکن :)) حالا که اینطوره اصلا DSi احسان بهتره =))

ولی جدا کیفه بیشتر جذبم کرد تا کنسول :))

اخ گفتیا تازگیا خودمم تو فکرم یه 3DS بگیرم خدایی خیلی بازی ها هست که باید رو 3DS تجربش کنی حیفه اگه بازی نکنی بخصوص تو نخ مانستر هانتر جدیده هستم :bighug:

خرید کنسول دستی چه xl چه مدل معمولی سلیقه ایه مثلا به من بگن dsi قیمتش با dsi xl یکیه من بازم dsi انتخاب میکنم چون خوش دستی و کوچیکی برام مهمه همون چیزی که باعث محبویت ds کلا شد طراحی خاص و کوچیکی
اما خوب خیلی هام xl میپسندن که اونم عالیه

کیف پوکمون از آمریکا براش آوردن اینجاها گیر نمیاد باید خودت درست کنی

dariushzx

کاربر سایت
Feb 26, 2014
138
یه توضیح کامل و کوتاه میدم

سبکش RPG هـ! داستان تمام سریاش اینه که شما یه کاراکتر پسر یا دختر انتخاب میکنید بعد میرید یه پوکمون از پروفسور شهرتون به عنوان پوکمون Starter میگیرید! (این پوکمون های استارتر خ خ خ خ کم یابن!) بعد از این شهر به اون شهر میرید، پوکمون جدید catch میکنید، پوکمون هاتونو level up میکنین، بعد میرید سراغ gym leader ها! بیشتر سری های پوکمون 8 تا gym leader دارن! هر کدوم از gym leader ها رو که شکست بدین یه gym badge میگیرید. با این gym badge میتونید از HM یا همون Hidden Machine هایی که به پوکمون هاتون یاد میدید استفاده کنید و موانع سر راه رو بردارید! در طول راه هم با یک گروه آدم بد (که توی هر ورژن از پوکمون اسم این گروه ها فرق میکنه) مبارزه میکنید! منظور از مبارزه همون Pokemon Battle هستش بعد از شکست همه gym leader ها میتونید طبق داستان بازی برید و یک Legendary Pokemon یا همون پوکمون افسانه ای catch کنید! این نوع پوکمون ها از استارتر ها خ خ کم یاب تر و قوی ترن! بعد میتونید برید و با Elite 4 و Champion پوکمون بتل کنید و برنده شید و شما به عنوان Champion هـ اون region بشید! داستان اصلی بازی اینجا تموم میشه! ولی بعدش هنوز کلی کار واسه انجام دادن هست! مثلا گرفتن legendary ها و pokemon هایی که قبل از گرفتن national-dex و تمام کردن داستان بازی نمیتوانستید بگیرید و event ها و item, های مختلف!

در ضمن نوع پوکمون ها خ زیاده!!! وهر کدوم یه تایپی هستند! مثلا Pikachu معروف تایپش الکتریسیته اس! یا turtle تایپش grass هـ! و ... و ... و...! انقدر زیاده که اگه بخوام بگم مختون هنگ میکنه!

بازی open world هستش. و خ خ خ خ خ ارزش بازی کردن داره!

630x.jpg

ممنون بابت توضیح احسان جان :x

یادش بخیر من با دیدن انیمیشنش با پوکمون آشنا شدم

- - -ویرایش - - -

خرید کنسول دستی چه xl چه مدل معمولی سلیقه ایه مثلا به من بگن dsi قیمتش با dsi xl یکیه من بازم dsi انتخاب میکنم چون خوش دستی و کوچیکی برام مهمه همون چیزی که باعث محبویت ds کلا شد طراحی خاص و کوچیکی
اما خوب خیلی هام xl میپسندن که اونم عالیه

کیف پوکمون از آمریکا براش آوردن اینجاها گیر نمیاد باید خودت درست کنی

آره صد در صد سلیقه ای هست منم همینطوری با دوستمون شوخی کردم
منم باهات هم نظرم کلا کنسول دستی باید کوچک و خوش دست باشه ولی خب مدل های بزرگتر هم خیلی خوبن
آره ولی من قبلا همچین مدل کیف ها دیده بودم

آخرین ویرایش:

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
ممنون بابت توضیح احسان جان :x

یادش بخیر من با دیدن انیمیشنش با پوکمون آشنا شدم ولی از اون خیلی برام جذاب بود

خواهش میکنم داریوش جان کاری نکردم

من اولین بار با پوکمون با شانسی آشنا شدم یه شانسی توپی بود خارجی بود دستم رسید توش عروسکا کوچیک بود بعد ها فهمیدم اون پوکمون بوده :d

dariushzx

کاربر سایت
Feb 26, 2014
138
خواهش میکنم داریوش جان کاری نکردم

من اولین بار با پوکمون با شانسی آشنا شدم یه شانسی توپی بود خارجی بود دستم رسید توش عروسکا کوچیک بود بعد ها فهمیدم اون پوکمون بوده :d

مثله من :)) بعد ها فهمیدم بازی بوده بعد انیمیشنش رو ساخت

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
مثله من :)) بعد ها فهمیدم بازی بوده بعد انیمیشنش رو ساخت

:))پس مثل همیم

روی گیم & واچ ماریو دیده بودم ( یه فامیل خر مایه داشتیم اون زمانا کلا اون چیزا مد میکرد تو ایران اول دست اونا بود بعد کم کم پخش مید گیم & واچ هم برای اونا بود ) اما بعد ها روی فامی کام در اصل خودم بازی کردم یه مدت بعد کارتون یا بهتر بگیم انیمیشن ماریو هم دیدم ولی چیز خوبی نبود

آخرین ویرایش:

dariushzx

کاربر سایت
Feb 26, 2014
138
:))پس مثل همیم

روی گیم & واچ ماریو دیده بودم ( یه فامیل خر مایه داشتیم اون زمانا کلا اون چیزا مد میکرد تو ایران اوا دست اونا بود بعد کم کم پخش مید گیم & واچ هم برای اونا بود ) اما بعد ها روی فامی کام در اصل خودم بازی کردم یه مدت بعد کارتون یا بهتر بگیم انیمیشن ماریو هم دیدم ولی چیز خوبی نبود

آره :))
گیم & واچ رو که ندیدم ولی ماریو رو مثل خودت از NES بازی کردم کلا یجورایی مثل همیم:d

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
آره :))
گیم & واچ رو که ندیدم ولی ماریو رو مثل خودت از NES بازی کردم کلا یجورایی مثل همیم:d

این مدل اصلی Game & Watch ه که نینتندو سال 1980 عرضه کرد اون زمان 43 میلیون 400 هزار کنسول فروخت

بعدا مدل ها دیگه از Game & Watch هم تولید شد

Gameandwatchyears.png

اون شبیه ds نیست؟ :d از همین مدل من خودم 2 تا داشتم 1 سالو خورده ای پیش هر دوتا فروختم

آره شبیه همیم چون سنمون بالاست از زمان آتاری شروع کردیم خود من حتی گیم تی داشتم اسمش گیم تی شهاب بود آتاری پنل چوبی آمریکایی هم داشتم بعد nes یا فامی کام ( میکرو ) اومد نینتندو ترکوند بازی ها زمین تا آسمون عوض شدن ماریو هم جزو این بازی ها بود

dariushzx

کاربر سایت
Feb 26, 2014
138
این مدل اصلی Game & Watch ه که نینتندو سال 1980 عرضه کرد اون زمان 43 میلیون 400 هزار کنسول فروخت

بعدا مدل ها دیگه از Game & Watch هم تولید شد

Gameandwatchyears.png

اون شبیه ds نیست؟ :d از همین مدل من خودم 2 تا داشتم 1 سالو خورده ای پیش هر دوتا فروختم

آره شبیه همیم چون سنمون بالاست از زمان آتاری شروع کردیم خود من حتی گیم تی داشتم اسمش گیم تی شهاب بود آتاری پنل چوبی آمریکایی هم داشتم بعد nes یا فامی کام ( میکرو ) اومد نینتندو ترکوند بازی ها زمین تا آسمون عوض شدن ماریو هم جزو این بازی ها بود

ایول :)) گیم & واچ DK خیلی باحاله

شبیه که چه عرض کنم کپیشه :d , آره خیلی شبیه احتمالا از همینم الهام گرفتن برای ساختش
آره درسته
یه دستگاه دیگه بود اسمش تو ذهنم نیست دست خلبانی داشت و یه بازی داشت اگه اشتباه نکنم قایم باشک بود اینو پسر خالم داشت بازی میکردیم :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر