طرفداران nintendo ds

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
آره بابا کلی برنامه ها هوم برویی داره :d

چه جالب من اون زمان از فتحی یه سوپر کارت خریدم روی خود جعبه زده بود super cart خود کارتج بنفش بود حداکثر هم 2 گیگ مموری کارت میکرو اس دی ساپورت میکرد هم راه جعبه اش یه دیسک بود بازیا nes , snes تبدیل میکرد به بازیا gba خود بازیا gb . gbc بدون تبدیل اجرا میکرد بعد فیلم و موزیک هم تبدیل میکرد به فرمت .gba راحت اجراشون میکرد

یادمه از فتحی اون زمان سال 85 یا 86 بود خریدم 45 هزار تومن بخاطر همین اینو گفتم چون زلدا nes با همین روش روی gba رفتم تموم کردم خیلی حال داد

منم باهات موافقم بنظر من زلدا ها gba با اصالت ترین و بهترین زلدا هایی بودن که بازیشون کردم :x

gba خیلی فراتر از حد توانش رفته بود یادمه فاینال فانتزی رو gba بازی میکردم از نسخه ps1 ش هم بهتر و قویتر بود

البته نینتندو خیلی حمایتش کرد براش مثلا 6 تا دانکی کونگ عرضه کرد و ...... بازی ها توپی بودن که هنوزم بازی کردنشون عالیه عای

:))

من کلا نوستالژیک بازم خودم تو گیم ریترو گیمرم . گیم ها و چیزایی که ما باهاش سرو کار داشتیم سرگرمی و گیم خالص و واقعی بودن چندین نسل تجربه کردیم و شدیم اینی که هستیم و خود من به شخصه این گیم ها جدید دیگه قبول ندارم چون ماها میدونیم گیم واقعی چیه ( وقتی یکی تو همین سایت بهم گفت رزیدنت اویل نسخه 6 بهترین بازی دنیاست خوب معلومه اصلا گیم نمیشناسه و کم تجربه اس و به احتمال زیاد حداکثر 17 سالشه ) . ناسلامتی 29 سالمه از طفولیت گیم بازی میکردیم :d یادش بخیر اولین کنسولم گیم تی وی شهاب بود که فکر کنم اصلا به گوش کسی نخورده باشه

اکثر فن ها نینتندو گیمرا قدیمی و با سابقه هستن که بخاطر مشکلات زندگی و ..... کلا از نت میرن خودت برو تاپیک ها مثلا سن دارندگان xbox 360 ببین اکثرا نوشتن 17 تا 18 اما حالا برو تاپیک سنتون تو بخش wii بندرت کسی زیر 22 سال تو بخش کنسول ها نینتندو پیدا میشه چون ماها کنسولا نینتندو میشناسیم و باهاش خاطره داریم اما نسل جدید تا چشم باز کرده وسط نسل هفت کنسول خریده

یادمه تو یه تاپیک بود عنوانش این بود چجوری xbox 360 خریدید بعد یکی موشته بود انقدر گریه کردم تا بابام دلش سوخت برام خرید :d حالا من چی؟ ps1 سری 1000 خودم با پول خودم اون زمان 310 هزار تومن دست دومشو خریدم یا کنسولا دیگه که داشتم :bighug:

دقیقا!
یعنی الان مثه چی پشیمونم گیم بوی و سوپر کارتو اون موقه فروختم!

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
احسان جان امولاتور دی اس نصب کردم روی پی سی ، اول بازی ها رو توی این امولاتور تست میکنم اگه خوشم اومد اون موقع میریزم توی دی اس توی وقت خیلی صرفه جویی میشه چون حدود 2000 تا بازی از دی اس دارم که اگه میخواستم دونه دونه اینارو کپی کنم توی رم و روی دی اس تست کنم خیلی وقت میخواست ولی اینطوری میشینم دونه دونه راحت تست میکنم، خلاصه ایده خوبی دادی دمت گرم:bighug:
کاش میشد یه لیست از بازی های میکرو که نسخه دی اس شون ساخته شده بذاری یا حد اقل خیلی معروف هاشون یا خاطره انگیزاشون، یادمه قبلا یه چند تا گذاشته بودی خیلی با حال بودن بازم بذار.
یه بیلیارد توپ که مولتی پلیر هم داشته باشه بگو بی زحمت

قربونت داداش نوکرتم :x آره والا کی حوصله داره کلی بازی بریزه بعد روی ds تست کنه بعد بره پاک کنه تازه اینطوری به ds هم فشار میاد همون بهتر با شبیه ساز اجرا کنی ببینی چی هست اصلا خوشت میاد یا نه بعد بریزی روی مموری کارت :bighug:

باید بگردم ببینم چی پیدا میکنم بعد میزارم یه مشکلی هست خیلی از بازیا بازسازی شده فقط برای زاپن ساخته شدن و نسخه غربی ندارن مثل اگر یادت باشه گربه آبی بود تو میکرو حالا همون بازی 4 تا نسخه ژاپنی برای ds داره

خیلی از بازی ها میکرو نسخه ها جدیدشون برای gbc و gba اومده که اونام با شبیه ساز میتونی روی ds بازی کنی

من چنتا بازی و شبیه ساز دانلود کردم شبیه ساز gba هم برای ds پیدا کردم اما فعلا رم ریدمر سوخته رم ریدر یهم که امروز خریدم آکبندش کار نمیکنه تونستم یه رم ریدر دیگه بخرم اونام تست میکنم خبرو تو تاپیک کیزارم

چشم دنبال بازی بیلیارد مولتی دار هم میگردم برات تو همین تاپیک میزارم اما ایم بیلیارد میکرو بود یادته خیلی کیف میداد :x

فلش کارتتو چیکار کردی؟ ردیف شد؟

دقیقا!
یعنی الان مثه چی پشیمونم گیم بوی و سوپر کارتو اون موقه فروختم!

فدات داداش :x

آره منم خیلی پشیمونم گیم بوی ادونس میکرو با پک کامل + با 50 تا کارتج اصل + کیف و پک 20 تیکه لوازم جانبی + فلش کارت هک همه رو بخاطر مشکل مالی فروختم :( واقعا حیف

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
دوستان ادم دلش میره در مورد بوینتا وی یو کسی بازی کرده اطلاعات بده

داداش اینو تو تاپیک خود wii u بپرسی بهتره چون اونجا کسایی که wii u خریدن و دارن میرن احتمال اینکه بازی کرده باشن خیلی زیاده اما اینجا فکر نکنم کسی بازی کرده باشه

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
خیلی ممنون احسان جان. بیلیارد میکرو که خیلی خفن بود یادش بخیر................
فلش کارت رو هر کاری بگی کردم تمام سایت هایی که توی نت گشتم و آپدیت گذاشته بدن رو زیر و رو کردم و فایده ای نداشت به جر آپدیتی که الان روش نصب هستش هیچ آپدیتی روش کار ساز نیست شانس آوردم که همون اول از تمام فایل های داخلش بک آپ گرفتم وگرنه ..........
به نظر من هنوز شبیه ساز آدمی واسه GBA روی دس ای نیومده، اشنالله رم ریدرت که درست شد تست کن ببین این آخری چه طوره ؟ اگه خوب بود ما هم نصب کنیم و بازی کنیم.

- - -ویرایش - - -

فلش کارت رو هر کاری بگی کردم تمام سایت هایی که توی نت گشتم و آپدیت گذاشته بدن رو زیر و رو کردم و فایده ای نداشت به جر آپدیتی که الان روش نصب هستش هیچ آپدیتی روش کار ساز نیست شانس آوردم که همون اول از تمام فایل های داخلش بک آپ گرفتم وگرنه ..........
به نظر من هنوز شبیه ساز آدمی واسه GBA روی دس ای نیومده، اشنالله رم ریدرت که درست شد تست کن ببین این آخری چه طوره ؟ اگه خوب بود ما هم نصب کنیم و بازی کنیم.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253

اینم عکس بازی بیلیارد میکرو

Lunar%20Pool-1.png
Lunar%20Pool-2.png

فلش کارتت اینه

R4 DS Revolution where to buy, R4 DS Revolution reviews, R4 DS Revolution downloads, R4 DS Revolution discussions, used R4 DS Revolution for purchase, and more: everything about R4 DS Revolution you need on ShopTemp

خیلی قدیمیه حتی روی فلش کارت قید نشده dsi هم ساپورت میکنه

تنها سایتی که برات پیدا کردم اینه

R4,R4 DS,R4DS,Revolution For DS-www.r4ds.com

که آپدیت 2013 هم برای این سایت بود حالا یه نگاهی بهش بنداز

باشه داداش تست میکنم همینجا خبرشو میزارم

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
بابت عکس گیم پلی بیلیارد ممنون:)
آره فلش کارتم خیلی قدیمیه چون این دی اس رو از یه دوستی خریدم که این دی اس توی آرشیوش بوده و چند سالی ازش استفاده نمیکرده.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
بابت عکس گیم پلی بیلیارد ممنون:)
آره فلش کارتم خیلی قدیمیه چون این دی اس رو از یه دوستی خریدم که این دی اس توی آرشیوش بوده و چند سالی ازش استفاده نمیکرده.

نوکرتم . آها پس مورد خوبیو پیدا کردی خریدی

dariushzx

کاربر سایت
Feb 26, 2014
138
فدات داریوش جان :x

:)) منم میبینی یهو 9 ساعت با ds بازی کرده بودم همینطوری شد دیگه :)) سرگمو بر میگردوندم یهو میدیدم 3 ساعت گذشته :d تو کنسولا دستی کمپانی ها دیگه مثل psp من نشد قشنگ 1 ساعتو نیم یه سره بازی کنم باترشونم حداکثر 5 ساعت جواب میداد زیادیم بود اما این ds با اینکه باتریش خیلی جواب میده حدود 10 ساعت ( البته بسته به نور صفحه . میزان صدا . خود بازی و .... ) که کم و زیاد میشه باتری همیشه کم میاد آخه آدمو درگیر خودش میکنه آدم هیچی حالیش نمیشه

چند روز پیش گفتم یه 15 دقیقه de blob 2 بازی کنم بعد برم نمایشگاه الکامپ بعد گفتم حتما 15 دقیقه شد بلند شم برم ساعت دیدم برق از چشمام رفت 1 ساعتو 20 دقیقه گذشته بود :))

رم ریدرم سوخت نمیدونم چرا امروز دوباره رفتم یه رم ریدر البته جنس خوب خریدم 15 هزار این نوش خرابه :)) بردم میگم آقا این که سوخت گفت پلمپ بود عوض نمیکنم الانم بدون رم ریدر موندم چنتا بازی جدید دانلود کردم یه شبیه ساز gba برای ds پیدا کردم میخوام تستشون کنم نمیشه :(

آره دیگه منم به درد 30 دقیقه بازی میشه 3 ساعت برخوردم درک میکنم دقیقا :))

اخی واقعا سوخت بود؟ نکنه مثل من بدشانسی هم داری ؟ :))

شبیه ساز gba ؟ تستش کردی اگه جواب داد خبرش بهمون بده:bighug:

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
آره دیگه منم به درد 30 دقیقه بازی میشه 3 ساعت برخوردم درک میکنم دقیقا :))

اخی واقعا سوخت بود؟ نکنه مثل من بدشانسی هم داری ؟ :))

شبیه ساز gba ؟ تستش کردی اگه جواب داد خبرش بهمون بده:bighug:

پس هم دردیم :))

آره بابا کار نکرد :d من تو گوشی خوش شانسم اما تو چیزا دیجیتالی دیگه بد شانسم مثلا چند وقت پیش تبلت d-link خریدم آکبند شارژ اولیه اش تموم شد زدم 5 ساعت شارژ شد بعد کلا 1 ساعتو نیم باتری جواب میداد زنگ زدم به گارانتیش گفت دستگاه میاری 3 روز تست میکنیم اگر مشکل از باتری بود چون باتری جزو گارانتی حساب نمیشه 70 هزار تومن هزینه تعویض باتریه منم همون روز تبلت با گوشی و سر عوض کردم :d یه چند سال پیش هم یه تبلت آرکاس خریدم تازه اندروید 2.2 اومده بود مدل 7o internet تبلت خریدم 250 گیگ هارد ssd داشت موقع شارژ اولیه 4 بار برق رفت باتریش ترکید 35 هزار دادم یه گارانتیش که سازگار ارقام بود باتریشو عوض کردن اما بعدش عالی کار کرد با اینکه هارد داشت یه سره کار سنگین تا 5 ساعت کار میکرد

آره شبیه ساز gba ه . باشه یه رم ریدر گیر بیارم تست میکنم خبروش میدم فیلمم از کارکردش میگیرم

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
احسان جان ممنون از نقد زلدا . اتفاقا من این چند روز مشغول بازی کردن Phantom hourglass بودم ولی وقت نمی شد بیام به بچه ها بگم امتحانش کنن . واقعا شاهکاریه برای خودش . حتما امتحان کنین بعد بیاین سروقت spirit track

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
یه زمانی قحطی Homebrew درستو حسابی برا DS بود الان ماشالا ویندوز و لینوکسو... :d

احسان جان اولین زلدایی که بازی کردم همینجوری تفننی زلدای NES با امولاتور روی GBA بود. در نوع خودش خوب بود یادش بخیر... اما بعدش رفتم سراغ The Minish Cap که بنظر من کاملترین، زیباترین و در عین حال وفادارترین نسخه بین نسخه های کنسول های دستی تا به امروزه... شاید چون تجربه اولم ازین سری بوده اینجوری فکر میکنم ولی خودت خوب میدونی چه شاهکاریه این کلاه کوچولو! گرافیکش برای GBA واقعا چشم نواز بود همینطور موسیقی محسور کننده ای که داشت... خداشاهده یه زلدای جدید دیگه با همون گرافیک بزنن میگم به درک میرم اوریجینالشو میخرم!!!
اون Four Swords Adventures رو هم نتونستم تجربه ش کنم. یکی بخاطر اون کابل لینکش یکی هم فقدان 3 تا گیم بوی و 3 تا بازی اوریج و طبیعتا 3 تا آدم بیکار زلدا باز دیگه! =))
اما بجاش A Link to the Past رو که توی همون کارتریج بود رو تموم کردم. تجربه ی خیلی تجربه ی خوبی بود.

احسان جان مارو بردی به دوران درسو دانشگاه، خدا بگم چیکارت کنه کلی نوستالژی خونمون رفت بالا:d
ولی جدا یاد یاران بخیر بچه های بخش های نینتندو اون موقع بیشتر و فعالتر بودن. از اون موقع ها فکر کنم فقط شما موندیو دوست خوبمون آقای Highlight و چند عزیز دیگه...
ممنون رضا جان. The Minish Cap خارق العاده زیباست. خداییش حتی از زلدا Wind Waker هم برای من بیشتر جذابیت و لذت ذاشت. یه بازی با تم ساده اما فوق العاده پر از پیچیدگی و انواع و اقسام ماجراجویی. ولی به نظر من همون سطح گرافیک ساده اما در عین حال لذت بخش این بازی باعث شیرینی این بازی شده.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
احسان جان ممنون از نقد زلدا . اتفاقا من این چند روز مشغول بازی کردن Phantom hourglass بودم ولی وقت نمی شد بیام به بچه ها بگم امتحانش کنن . واقعا شاهکاریه برای خودش . حتما امتحان کنین بعد بیاین سروقت spirit track

مرسی عادل جان :x

آره هم Phantom hourglass هم spirit track هر دو بازی خیلی قشنگین بخصوص خیلی خوب تونستن از توانایی ها ds استفاده کنن و بازی ها شاهکاری خلق شدن

ممنون رضا جان. The Minish Cap خارق العاده زیباست. خداییش حتی از زلدا Wind Waker هم برای من بیشتر جذابیت و لذت ذاشت. یه بازی با تم ساده اما فوق العاده پر از پیچیدگی و انواع و اقسام ماجراجویی. ولی به نظر من همون سطح گرافیک ساده اما در عین حال لذت بخش این بازی باعث شیرینی این بازی شده.

موافقم داداش

کلا زلدا تو روند زمان خیلی تغییر کرده و نسل هفت و بخصوص نسل هشت اون زلدا اصیل که گیمر ها عاشق خودش کرد نیست و بیشتر داره شبیه انیمه ها با کیفیت بالا اکشن تبدیل میشه

اصلا زلدا ها جدید قبول ندارم خودم زلدا ها gb (فقط نسخه ژاپنی داشت ) . gbc . gba . nes . snes . ds رو بازی کردم

زلدا نینتندو 64 نتونستم بازی کنم چون کارتجشو پیدا نکردم . با زلدا wii هر دو موردش اصلا دیگه ارتباط برقرار نکردم

میشه رو 3ds بازیش کرد ?:-/

نه عادل جان

یا باید از eshop کنسول 3ds بخری که فکر کنم 5 دلاری قیمت داشته باشه

یا باید کارتجشو داشته باشی که بتونی روی ds lite بازی کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر