طرفداران ژانر RPG

prince mohsen

کاربر سایت
Jun 20, 2006
17
چي فكر ميكنيد؟

سلام
همين الان يه ميل از bioware دريافت كردم كه ظاهرا تصميم گرفته به اعضاش حالا با قرعه كشي يا هر طور ديگر جايزه بده با توجه به اين كه يك شركت معتبر هستش فكر نمي كنم تبليغ خالي خالي باشه حتي شايد ايران هم جزو كشورهاي مورد تاييدش نباشه يه نگاه بهش انداختن ضرري نداره:
اينم راهنمايي سريع: (لطفا دوستان نظرشون رو بگن)

اينم لينك:
http://www.bioware.com
ضمنا اعلام نتايج 21 آگوست هست

آخرین ویرایش:

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
nnn_hdd_required.jpg
بنابر اعلانات سایت کانادایی Xbox در زمینه ی نیازمندی های عنوان Ninety-Nine Nights - کاربران Xbox 360 ملزم به دارا بودن دیسک سخت به منظور ذخیره ی اطلاعات بازی در سیستم می باشند. همچنین سایت آمریکایی این کنسول اشاره ی مستقیمی به دیسک سخت نکرده اما نیاز افراد به دستگاه ذخیره سازی را اعلام می دارد.

در آینده ی نزدیک عناوین بسیاری تحت کنسول مذکور را در پیش خواهیم داشت که نیازمند استفاده از دیسک سخت می باشند.

hadi_gamer

کاربر سایت
Oct 2, 2005
1,213
نام
هادی
سلام بچه ها.
من الان دارم Fable:the lost chapters رو بازی می کنم.عجب بازی توپیه.یکی از بهترین بازیهایی که تا به حال انجام دادم همینه.واقعا شاهکاره از همه نظر.کنترل و گیم پلی بازی که خیلی عالیه.واقعا کم نظیره.:love: :thumbup:
بچه ها اگه بازی تو مایه های fable سراغ دارین حتما بگید.

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
آقا من یه مدت از میادین دور بودم باز اومدم!
یه سری آیتم تو نوروینتر هستن که معلوم نیست بعدا به درد خواهند خورد یا نه،مثلا lack of numph's hair و قیمتشون هم 0 ه یعنی نمیشه فروختشون،اینارو بندازم برن یا نگهشون دارم؟
در ضمن Dragon Age هنوز خیلی مونده تا بیاد،حداقل یه سال.

Ehy18

کاربر سایت
Sep 28, 2005
200
نام
احماد
ســــــــــل آم
خيلي وقت بود به اين تاپيك سر نزده بودم......اوائل تك تك پستا رو زير و رو ميكردم....ولي الآن به نظر مياد ديگه مثله سابق نيست.......من هنوزم Dungeon Siege II رو بازي ميكنم......دو برابر زماني كه براي تموم كردن بازيه وقت صرف كردم ولي هنوز charachter level ام 16 هه....تمام ماموريت هاي جانبي رو دارم انجام ميدم.....در عمل بازي رو دارم ميبلعم....حالا سوالم از شما دوستان اينه كه بازي Divine Divinity رو از كجا ميشه پيدا كرد؟ چن تا سي ديه؟ (دي وي دي كه بعيد ميدونم باشه ازش)
راستي كسي سري Freedom Fighters رو تموم كرده ؟؟
---------------
لبنون خندون و دلتون شاد......

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر