طرفداران ژانر RPG

NeveRest

کاربر سایت
Jan 17, 2013
52
رو چه ویندوزی بازی کردی؟ مشکل بهم ریختگی رنگ ها رو نداشتی؟
شماره 1 رو در ویندوز 7 نصب کردم ولی رنگ هایش بهم ریخته هست ، راه حلی هست برای این مشکل؟

برای من روی 7 نصب هم نشد! زمان انتشار بازی(1998) ویندوزxp هم وجود نداشت!!!
من یه سیستم عهدبوقی نگه داشتم برا همین بازیهای زیرخاکی،روی xp براحتی اجرا میشه،حالا نمیدونم راهی هست برای برطرف کردن مشکلات شما روی7 یا نه :-??

--------------------------------------------------
امسال اگر وقت بشه میخوام Wasteland2 رو امتحان کنم،،،کسی بازی کرده؟

NimSa

کاربر سایت
Mar 18, 2006
100
نام
Nima
...What a shame
اصلا آدم این تاپیک رو می بینه ناامید میشه...
Divinity اومد خبری نشد... Wasteland بازم هیچی ، Pillars of Eternity هم هیشکی دوست نداشت ، DA:I بازم تحویل نگرفتن ، Witcher هم گویا باهاش قهرن:d
یا RPG بازا سرشون گرمه یا دیگه منقرض شدن از کهولت سن... جاش Skyrim بازا اومدن:p
کسی Gothic1&2 یادش هست هنوز؟ :d
The nameless Hero

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
...What a shame
اصلا آدم این تاپیک رو می بینه ناامید میشه...
Divinity اومد خبری نشد... Wasteland بازم هیچی ، Pillars of Eternity هم هیشکی دوست نداشت ، DA:I بازم تحویل نگرفتن ، Witcher هم گویا باهاش قهرن:d
یا RPG بازا سرشون گرمه یا دیگه منقرض شدن از کهولت سن... جاش Skyrim بازا اومدن:p
کسی Gothic1&2 یادش هست هنوز؟ :d
The nameless Hero
سلیقه ها فرق کرده و متاسفانه crpg دیگه خیلی کم طرفدار داره :|
Divinity پارسال برای من سورپرایز سال بود چون انتظار نداشتم اونقدر خوب باشه :| :d
Pillars هم عالی بود و خیلی کم توجه میشه بهش :(
اما DA: I و ویچر که توی همین بازیسنتر خیلی طرفدار دارن :d برای بحث در موردشون باید بری تایک هاشو نتوی بخش های Pc,Xbox 1 و PS4....

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
407
نام
Alireza
Divinity و Wasteland رو که من هنوز فرصت نکردم بازیشون کنم ولی Pillars عالیه :bighug:
الانم شدیدا منتظرم Torment: Tides of Numenera عرضه شه ببینم چی از آب درمیاد ( که البته به احتمال زیاد با یه چیزی مثل Pillars طرفیم :bighug: )

NimSa

کاربر سایت
Mar 18, 2006
100
نام
Nima
آخه DA و Witcher تقریبا مثل Skyrim شدن ، بخاطر سروصدا و فاکتورهای خوبشون جمعیت زیادی غیر RPG باز بهشون جلب شدن و صد البته بیشتر Action/RPG شدن. تاپیکاشون جوری نیست که بخواد حرف از جزئیات و Plot و انتخاب ها توش باشه...
همین Divinity کاملا منو یاد Morrowind با اون Journalش انداخت که تو دوران طفولیت بدون Quest marker بود ، Pillars هم فوق العاده بود ، همه دیالوگاش خوب بود و آدم با حسرت Never Winter nights بازیش می کنه:p
ولی در کل من سلیقم با Party based RPG جور نیست ، وقتی فقط یه Hero دارم خیلی جو بازی واسم جذاب تر میشه.

~The One~

کاربر سایت
Aug 24, 2012
151
نام
Single Forever
رو چه ویندوزی بازی کردی؟ مشکل بهم ریختگی رنگ ها رو نداشتی؟
شماره 1 رو در ویندوز 7 نصب کردم ولی رنگ هایش بهم ریخته هست ، راه حلی هست برای این مشکل؟
این روزا می‌خوای بازی قدیمی بازی کنی، فقط نسخه‌ی GOG رو بگیر؛ تضمین می‌کنم روی ویندوز 10 هم اجرا می‌شه. :d
Divinity و Wasteland رو که من هنوز فرصت نکردم بازیشون کنم ولی Pillars عالیه :bighug:
الانم شدیدا منتظرم Torment: Tides of Numenera عرضه شه ببینم چی از آب درمیاد ( که البته به احتمال زیاد با یه چیزی مثل Pillars طرفیم :bighug: )
آره Pillars of Eternity عالی بود. تازه Sword Coast Legend و Bard's Tale IV هم هستن. RPG های بزرگی در راهه.
خیلی دوست دارم این تاپیک دوباره جون بگیره و می‌دونم که خیلی‌های دیگه هم همین رو می‌خوان. اگه چند نفر از دوستان همکاری بکنن می‌تونیم دوباره راهش بندازیم.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
این روزا می‌خوای بازی قدیمی بازی کنی، فقط نسخه‌ی GOG رو بگیر؛ تضمین می‌کنم روی ویندوز 10 هم اجرا می‌شه. :d

آره Pillars of Eternity عالی بود. تازه Sword Coast Legend و Bard's Tale IV هم هستن. RPG های بزرگی در راهه.
خیلی دوست دارم این تاپیک دوباره جون بگیره و می‌دونم که خیلی‌های دیگه هم همین رو می‌خوان. اگه چند نفر از دوستان همکاری بکنن می‌تونیم دوباره راهش بندازیم.
این Baldurs Gate جدید با اون همه فیدبک منفی‌‌ای که گرفته بود ظاهراً خیلی‌ خوب شده.کسایی‌ که امتحان کردن میگن واقعا یه BG واقعی‌ هست :D بعد کلی‌ هم RPG کوچیک و مستقل هست که اتفاقا خیلی‌ هم خوب هستن(اختصاصا Shadowrun :D)،کلا الان بهترین وقت هست برا rpg پلیر شدن.مشکل این هست که کسایی‌ که این سبک رو واقعا امتحان می‌کنن خیلی‌ کم شدن.
از نظر داستان و گیمپلی و اینطور چیزا هم تعداد‌rpgهای جدید به حدی هست که واقعا هر کسی‌ رو راضی‌ کنه.

~The One~

کاربر سایت
Aug 24, 2012
151
نام
Single Forever
از GOG.com ؟
جستجو کردم بازی رو نداشت .
https://www.gog.com/news/removed_from_catalog_fallout_1_2_tactics
آه واقعاً متاسفم. الان سرچ کردم دیدم Fallout های قدیمی رو از GOG حذف کردن. به احتمال خیلی زیاد به خاطر مشکلات حقوقی و لایسنس بوده. به هرحال امیدوارم هرچه زودتر دوباره روی GOG برگردن چون نسخه‌‌های GOG همیشه بهینه منتشر می‌شن و راحت می‌تونی بدون هیچ مشکلی روی سیستم‌های مدرن هم بازی‌شون کنی.
اما حداقل فعلاً می‌تونی روی آیکون بازی کلیکِ راست بکنی و از گزینه‌ی Compatibility Troubleshooter استفاده کنی؛ شاید جواب بده. حتی می‌تونی روی آیکون بازی کلیکِ راست بکنی و Properties رو بزنی، توی قسمت Compatibility گزینه‌های بیشتری واسه تنظیمات رنگ‌بندی و رزولوشن داری که ممکنه با تغییردادن‌شون کارت راه بیفته.
این Baldurs Gate جدید با اون همه فیدبک منفی‌‌ای که گرفته بود ظاهراً خیلی‌ خوب شده.کسایی‌ که امتحان کردن میگن واقعا یه BG واقعی‌ هست :D بعد کلی‌ هم RPG کوچیک و مستقل هست که اتفاقا خیلی‌ هم خوب هستن(اختصاصا Shadowrun :D)،کلا الان بهترین وقت هست برا rpg پلیر شدن.مشکل این هست که کسایی‌ که این سبک رو واقعا امتحان می‌کنن خیلی‌ کم شدن.
از نظر داستان و گیمپلی و اینطور چیزا هم تعداد‌rpgهای جدید به حدی هست که واقعا هر کسی‌ رو راضی‌ کنه.

من نسخه‌ی جدید BG رو بازی نکردم؛ به نظرم همون ورژن‌های قدیمی هنوزم بیشتر می‌چسبه. نمی‌دونم شایدم سلیقه‌ی من این‌طوریه. :-b
در مورد RPG Player شدن هم کاملاً باهات موافقم. به نظر من RPG یک‌بار دیگه متولد شده. o:-)

~The One~

کاربر سایت
Aug 24, 2012
151
نام
Single Forever
اظلاعات تازه‌ای که در مورد ELEX؛ نقش‌آفرینی جدید Pinranha Bytes (سازنده‌های سری Gothic و Risen) توی Gamescom 2015 مشخص شده:
ELEX - Interview with PB @ GC 2015 - RPGWatch Forums
ویدئوش توی توتیوب هست که دیدنش خالی از لطف نیست اما خب سازنده‌ها به زبان آلمانی حرف می‌زنن. یکی از کاربرای سایت RPG Codex بخش‌هایی از اطلاعات جدیدی که در مورد بازی مشخص شده رو به صورت خلاصه ترجمه کرده:

• [*=left]both piranha bytes guys would like to see Fallout 4 at Gamescom
    [*=left]the interviewer took 1 week off for the Fallout 4 release
    [*=left]ELEX users lose their emotions and become more rational and cold
    • which means their moral system isn't based on good vs. evil, but "human / emotional" vs. "machine-like / cold"
    • even a serial killer hobo can save the world and will be celebrated (getting the "good end")

[*=left]fantasy (?) guild can use ELEX without the side effects ("mana")
    [*=left]one big continent (no islands, no loading screens)
    [*=left]no level scaling for enemies (taking the wrong turn may kill the player)
    [*=left]leveling is in, XP is in, learning points can used at teachers to get / increase skills
    [*=left]ELEX causes mutations (animals, plants, humans)
    [*=left]screenshots start at 12:30
    [*=left]desert, swamp, forest areas
    [*=left]vertical exploration (e.g. with a (ELEX fueled) jetpack)
    [*=left]other than in the article mentioned above, they'll only have 3 factions
    • Clerics (technological advanced, don't use ELEX as a drug, only as fuel to keep their bodies and minds pure)
    • Outlaws (Mad Max like anarchistic bandits which collect the "old" technology for makeshift improvisations like chainsaw swards and harpoons)
    • didn't talk about the 3rd

[*=left]one-handed swords, two-handed swords, sword shield combat
    [*=left]romances are in
    [*=left]home base confirmed
    [*=left]You start as an emotion-less ELEX consuming walk(war?) commander of one of the high tech factions who's glider gets shot down and lands in the middle of nowhere, where he lies for three weeks, ELEX withdrawal causing him to tan and feel emotions for the first time in his life. The free people hate you, because you waged war against them, your own faction hates you as well.
    [*=left]crafting
    [*=left]combat system will be more complicated and less causal friendly than R2/3
    [*=left]few boss battles, less than R3's because boss battles are a QTE which they want to avoid and it impacts player freedom (artificially locked "boss arenas")
    [*=left]they like power-lines
    [*=left]team is mostly R3's
    [*=left]theft and murder has consequences
    [*=left]NPCs have a daily routine
    [*=left]stealth is in
    [*=left]no classes, pick your own skills based
    [*=left]release planned for Q4 2016
تنها نکته‌ی نه‌چندان جالبش اینه:
few boss battles, less than R3's because boss battles are a QTE which they want to avoid

گویا PB هم مثل CDPR اعتقاد چندانی به باس‌فایت نداره. البته کسی بازی‌های PB رو واسه باس‌فایت بازی نمی‌کنه. فقط اگه بتونن چالش بی‌نظیری که توی Gothic 1/2 و Risen 1 بود رو برگردونن (که گفتن، می‌خوان همین‌کار رو هم بکنن) خودش یه معجزه است که توی بازی‌های امروزی اصلاً پیدا نمی‌شه.
اطلاعات جدید نشون می‌ده با یه‌چیزی شبیه به Gothic طرفیم. به PB ایمان دارم؛ می‌دونم اگه بخواد، می‌تونه بهترین RPG سال 2016 رو بسازه. تازه نکته‌ای که شاید از تمام موارد بالا مهم‌تره اینه که گفته شده که Nordic Games (ناشر بازی) آزادی عمل بسیار بالایی به PB داده که بازی‌شون رو هرطوری دل‌شون می‌خواد، بسازن.
محیط یک‌پارچه، مبارزات پیچیده، تِم و رنگ‌بندی سیاه و تاریک و ...
بی‌صبرانه منتظرم.

a-z101

کاربر سایت
Oct 25, 2014
44
نام
امیر حسین
یه چند تا RPG معرفی میکنید زمانش تو زمان حال یا اینده ی نزدیک باشه
مثل Deus ex یا vampire the masquerade bloodlines
ممنون میشم .

~The One~

کاربر سایت
Aug 24, 2012
151
نام
Single Forever
یه چند تا RPG معرفی میکنید زمانش تو زمان حال یا اینده ی نزدیک باشه
مثل Deus ex یا vampire the masquerade bloodlines
ممنون میشم .
چیزی که می‌خوای تقریباً نایابه. یعنی منظورم اینه که هست اما نه در حد کیفیت اون بازی‌هایی که اسم بردی. مثلاً سری KOTOR و Mass Effect هستن (که البته ME اصلاً RPG حساب نمی‎شه به نظرم) که هر دو داستان‌شون مربوط به آینده است. اما بهترین بازی‌ای که می‌تونم با این تِمی که گفتی معرفی کنم Alpha Protocolـه که داستانش توی زمان حال می‌گذره.
به نظرم Alpha Protocol رو امتحان کن. بازی خیلی خوبیه و کلی انتخاب‌های جالب داره.

a-z101

کاربر سایت
Oct 25, 2014
44
نام
امیر حسین
چیزی که می‌خوای تقریباً نایابه. یعنی منظورم اینه که هست اما نه در حد کیفیت اون بازی‌هایی که اسم بردی. مثلاً سری KOTOR و Mass Effect هستن (که البته ME اصلاً RPG حساب نمی‎شه به نظرم) که هر دو داستان‌شون مربوط به آینده است. اما بهترین بازی‌ای که می‌تونم با این تِمی که گفتی معرفی کنم Alpha Protocolـه که داستانش توی زمان حال می‌گذره.
به نظرم Alpha Protocol رو امتحان کن. بازی خیلی خوبیه و کلی انتخاب‌های جالب داره.
واقعا نمیدونم چرا سراغ زمان مدرن نمیرند خیلی خوب و جالب میشه
با KOTOR که زندگی کردم مخصوصا شماره اولش ، Alpha Protocol هم بازی کردم .

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
این Piranha Bytes خیلی‌ استودیو مظلومی هست،سر دو سه تا بازی اخرشون خیلی‌ بد شد براشون. اینکه Nordic آزادی عمل داده بهشون خیلی‌ تو بالا بردن کیفیت کمک می‌کنه،کلا از وقتی‌ Nordic به طور فعال وارد صنعت گیمینگ شده جزو بهترین ناشر‌ها بوده :D

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
407
نام
Alireza
اظلاعات تازه‌ای که در مورد ELEX؛ نقش‌آفرینی جدید Pinranha Bytes (سازنده‌های سری Gothic و Risen) توی Gamescom 2015 مشخص شده:
ELEX - Interview with PB @ GC 2015 - RPGWatch Forums

من بازی های قبلی Pinranha Bytes رو بازی نکردم ولی اطلاعاتی که از این ELEX منتشر شده خیلی جالبن .
شدیدا منتظر یه تریلر از این بازیم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر