طرفداران ژانر JRPG

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
چه JRPG های خوبی تو فلش سیل سونی تخفیف خوردن بشتابید:D
از world of ff که خودم full price خریدم بگذریم exist archive با nights of azure پنجاه درصد اف خوردن احتمالا جفتشونو بخرم جالبه exist هنوز یک ماهو نیم نیست اومده اینهمه اف خورده کسایی که valkyrie profile را دوست داشتند این بازی را از دست ندن .
atelier sofie هم 34 درصد اف خورده بهترین اتلیر توی سری هست تا الان اما صبر میکنم بیشتر اف بخورده .فاینال 15 هم که 1 ماه نیومده 34 درصد اف خورده عمق فاجعه را ببینید .

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
چه JRPG های خوبی تو فلش سیل سونی تخفیف خوردن بشتابید:D
از world of ff که خودم full price خریدم بگذریم exist archive با nights of azure پنجاه درصد اف خوردن احتمالا جفتشونو بخرم جالبه exist هنوز یک ماهو نیم نیست اومده اینهمه اف خورده کسایی که valkyrie profile را دوست داشتند این بازی را از دست ندن .
atelier sofie هم 34 درصد اف خورده بهترین اتلیر توی سری هست تا الان اما صبر میکنم بیشتر اف بخورده .فاینال 15 هم که 1 ماه نیومده 34 درصد اف خورده عمق فاجعه را ببینید .

یکی از قوی ترین فروش های SE رو نمیگن فاجعه :D

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
Metal gear 5 هم فروش بالایی داشت اما برای من یه فاجعه بود .البته من زیاد توی فروش بازی ها سر رشته ندارم علاقه هم راستشو بخوای ندارم قدیم ترا توی بازیرایانه یه رفیق داشتیم کیانوش کنی خوراکش این امارها بود اما میدونم که تو ژاپن نسبت به بقیه فاینال ها کمترین فروش را داشته تا الان حدود ۸۰۰ هزار تا فروخته که برای فاینال فاجعه ست

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
Metal gear 5 هم فروش بالایی داشت اما برای من یه فاجعه بود .البته من زیاد توی فروش بازی ها سر رشته ندارم علاقه هم راستشو بخوای ندارم قدیم ترا توی بازیرایانه یه رفیق داشتیم کیانوش کنی خوراکش این امارها بود اما میدونم که تو ژاپن نسبت به بقیه فاینال ها کمترین فروش را داشته تا الان حدود ۸۰۰ هزار تا فروخته که برای فاینال فاجعه ست

آخه خودت تخفیف رو گفتی بعد گفتی فاجعه :D وگرنه به نظر خودت بده که هیچی :D

فروش ژاپن به صورت دیجیتالی خیلی بوده اون آمار نسخه فیزیکیه فکر کنم وگرنه یادمه تا همین چند روز پیش از فروش دیجیتالیش تو ژاپن کف و خون قاطی کرده بودن

• Like
Reactions: se.phi.roth

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
آخه خودت تخفیف رو گفتی بعد گفتی فاجعه :D وگرنه به نظر خودت بده که هیچی :D

فروش ژاپن به صورت دیجیتالی خیلی بوده اون آمار نسخه فیزیکیه فکر کنم وگرنه یادمه تا همین چند روز پیش از فروش دیجیتالیش تو ژاپن کف و خون قاطی کرده بودن
منو تو سر فاینال ۱۵ صد ساعتم بحث کنیم فایده نداره تو عاشقش هستی من ازش متنفرم پس بهتره همین جا اتش بس اعلام کنیم:D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
فرشاد بازی Ship خوب داشته نه فروش :D یعنی خوب تونستن به فروشگاه‌ها بازی رو بفروشن، ولی اینکه چقدر مشتری‌ها بازی رو خریدن هنوز مشخص نیست. برای آمار واقعی فروش باید منتظر NPD و آمارای رسمی SE باشیم :D

من که امیدوارم بازی خوب بفروشه تا SE تا مدت‌ها ساپورتش کنه :D

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,487
نام
امین
تو ps3 هم با 9 دلار تیکن تگ و کاترین و خریدم!

عالی بود.

با اینکه ff رو خریدم ولی اصلن مثل قدیم اون شوق رو واسش ندارم!
امیدوارم یه زمان که رفتم پشیمونم کنه از اینکه دیر شروعش کردم.

واسه من پیرمرد jrpg بیشتر تو نوبتی خلاصه میشه هنوز :hug:

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,460
نام
علی
دموی Disgaea 5و رفتم ببینم چجوریه و خیلی عالی بود! فسفر میگیره از من یکی دست کم حسابی!:D تخفیف خورده تو استور انگلیس و یه 3 چار هفته ای هم میمونه خوشبختانه و من میرسم بخرم با تخفیف!

• Like
Reactions: se.phi.roth

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
اقا این monster monpiec بخش انلاینش عکبوت ها وسط تار عنکبوتشون مردن و پوسیدن .... موجود زنده یافت نمیشه .. چه کار کنم من ؟
حالا تروفی هاش به درک ... اصلا حال بازی رقابت با یه ادم واقعیه نه هوش مصنوعی ... تازه کلی کارت کمیاب و قوی هم که تو بهش داستانی گیر نمیاد بهت میده ...
چی کار کنم ؟

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
تو ps3 هم با 9 دلار تیکن تگ و کاترین و خریدم!

عالی بود.

با اینکه ff رو خریدم ولی اصلن مثل قدیم اون شوق رو واسش ندارم!
امیدوارم یه زمان که رفتم پشیمونم کنه از اینکه دیر شروعش کردم.

واسه من پیرمرد jrpg بیشتر تو نوبتی خلاصه میشه هنوز :hug:

تو استور امریکا که فقط باید بشینیم تخفبف خوردن cod و بتلفیلد و فارکرای و اساسین باشیم ... هیچ تنوع تخفیفاش امسال به خصوص روی ۴ خوب نبوده . روی ps3 و ویتا هم که تخفیف ها به پنج شیش تا بازی درجه صد رسیده

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
407
نام
Alireza
یه سری از بازیساز ها از پشتیبانی و نظراتشون درمورد بازی فانتزی جدید Atlus صحبت کردن، siliconera هم حرف های Yoko Taro رو ترجمه کرده. منم از اونجایی که حرفاش خیلی بامزه و جالب بودن(=))) اومدم اینجا هم بزارمش:D
“Hello, nice to meet you, I’m Yoko Taro. I believe that many Atlus fans don’t know me, so I figured that I should introduce myself. I make games such as NieR and Draken-something for Square Enix, and I was asked by the folks from Atlus’ PR department to share a comment about their brand new fantasy RPG project.”

“You might not be able to tell from the video alone, but this conference room is actually Square Enix’s conference room, and as you may know, Square Enix is known for being the head temple of that big fantasy RPG. And to think that you’ve come all the way here, to this head temple, to express that you’re starting a new IP… I think that Atlus, rather, Atlus’ PR, is very courageous.”
“Actually, there’s something I thought I should show you guys—Japan’s video game distribution map.”

From the top going clockwise, the graph shows “fantasy,” “real,” “modern,” and “pop.”

“I believe that it [Japan’s video game distribution map] is something like this.

“If you’re wondering what the Japanese game industry is like, first we have Final Fantasy in the upper-right like bam, and Dragon Quest on the upper-left like bam. I believe this about covers half of Japan’s game industry.”

“If you’re wondering where Atlus is located, it’s something like this. The bottom-middle has Persona, the bottom-right has Yakuza hiding there, and Danganronpa on the bottom-left. When it comes to Danganronpa, I think that their market kind of overlaps that of Persona’s a bit, but since they’re from different companies, it’s whatever.”

“And if I were to point where NieR, the games that I make, is located in the Japanese game industry, it would be this tiny part here. That’s the game I make. Caught right between the crevice of Square Enix’s giant titles and Atlus’ wonderful titles, we’re barely making it alive, somehow, and that is the current situation.”

“In regard to this and what will happen with Atlus’ new fantasy RPG project that got announced, Atlus’ Persona part would be entering the fantasy territory.”

死 (death)

“So what does that mean if Persona goes into fantasy? It means NieR would die.”

“If it were to die, that would be no good, and we need to find a way to survive, so I figured that if Persona comes to the fantasy area, then we should just go down there. So I thought we might as well just make NieR into a school setting, or something.”

“But when I spoke to Atlus about that, they said that the fantasy RPG project will be made as a fantasy RPG, but they will also keep making Persona games. So, if you’re wondering what will come of this, that means that NieR has nowhere to run and will die either way.”

Conclusion: I want you to reconsider

What I want to tell you guys about Atlus’ new fantasy RPG project—I want you to reconsider it. I strongly want to ask you guys this. And to you Atlus fans, I want you to give up on the new fantasy RPG project. That’s what I’m thinking.”

“And finally, the game I’m working on, called NieR: Automata, releases next year on February 23. Thank you for your continued support!”

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
دوستان بازی The Witch and the Hundred Knight: Revival Edition ارزش خرید داره؟ شده 16 دلار. تشکر و منتظرم!
۱۰۰ درصد! یکی از بهترین بازیهای NiS , یه جورایی دیابلوی ژاپنی حساب میشه ، با این تفاوت که کرکترای دوست داشتنی با طراحی فوق العاده داره، کلی دیالوگ کمدی داره که حسابی میخندونتت + متالیکا داره :D (همون "The Witch" که روی کاور بازی هم هست و تقریبا شخصیت اصلی بازی)

پ.ن: با پلاس 12 دلار شده :D
پ.ن۲: Xblaze Lost Memories هم شده 12$ برم توو کارش :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر