طرفداران ژانر Fighting

Best Fighting Game of 8th Generation

• Killer Instinct

• Mortal Kombat X

• Mortal Kombat 11

• Injustice 2

• Tekken 7

• Street Fighter V

• Soul Calibur VI

• Dragon Ball FighterZ

• Super Smash Bros. Ultimate

• Samurai Shodown

• The King of Fighters XIV

• BlazBlue Cross Tag Battle

• Marvel Vs. Capcom Infinite

• Dead or Alive 6

• Granblue Fantasy Versus

Results are only viewable after voting.

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
ساده بودن یادگیریش درسته ولی باز جین سر راست تره
yahoo_19.gif

خب باشه تورو میگیریم بیگینر لول۲ :d

چه گیری هم دادی به جین بدبخت؟ :d اونم داداش کرکترته آبروی اون آبروی تو هم هست :d

حالا خوبه زورا تو همه پستاش داره میگه منظور چیه :d

^^

این بازی جون میده که وقتی رفیقات اومدن خونه باهاشون بازی کنی :d هی اونا میخوان از روش Button Mashing استفاده کنن تا ببرن ولی میببینن هزار تا دکمه میزنن ولی کاراکتر فقط دستش عین معلولا میاد بالا XDDDD

میبینی ساسکه؟ :d پیرم کرد :d

آره فقط رفیقای من وحشی ان چهاربار که پرفکت میشن جفت پا میرن توو مانیتور :d در نتیجه میریم DoA بازی میکنیم که همه لذت ببرن :d

پ.ن: میدونم از ساسکه بدت میاد :>

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
خب باشه تورو میگیریم بیگینر لول۲ :d

چه گیری هم دادی به جین بدبخت؟ :d اونم داداش کرکترته آبروی اون آبروی تو هم هست :d

میبینی ساسکه؟ :d پیرم کرد :d

آره فقط رفیقای من وحشی ان چهاربار که پرفکت میشن جفت پا میرن توو مانیتور :d در نتیجه میریم DoA بازی میکنیم که همه لذت ببرن :d

پ.ن: میدونم از ساسکه بدت میاد :>

نه آخه بحث اصن این نبود :D بحث یه کرکتر برای شروع بود ، منم حرفم این بود که عموماً جبن توصیه شده :D
یهو همه چی پیچید به هم و به اینجا کشید :D

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
نه آخه بحث اصن این نبود :D بحث یه کرکتر برای شروع بود ، منم حرفم این بود که عموماً جبن توصیه شده :D
یهو همه چی پیچید به هم و به اینجا کشید :D

آره جین دیگه کفشه :d توو Dustloop عکس تاپیک Beginner Mode جینه ، دیگه داد میزنه در چه حدیه :d ولی از شوخی بگذریم با اینکه راگنا سادس یادگیریش و من هیچوقت با کرکتر اصلی توو داستانا حال نمیکنم ولی قبول دارم کرکتر شدیدن خوبیه :d اصن مگه میشه دوبلر گینتوکی صدای یکی باشه و اون کرکتر عالی نباشه؟ :d

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,452
نام
محمد
فرقی نمیکنه کدوم مسیرو میری چون باید از هر مسیر چند تارو بری تا ادامه داستان باز شه، ولی خب من پیشنهادم اینه بشینی اول Continuum Shift Extend رو بازی کنی، چون داستان BB پیچیدس، اگه بخوای از CP شروع کنی هیچی نمیفهمی :d درضمن داستان BB خیلی طولانیه، واقعا حوصله میخواد همشو بشینی بازی کنی، ولی اگه وقت بزاری کامل داستانشو بری روانیه بازی میشی :d

درمورد کرکترا اصلا توو BB هیچ‌کرکتری به کرکتر دیگه شباهت نداره :d حتی همون ترومی و هازاما با اینکه خیلی شبیه همن زمین تا آسمون گیم پلیشون متفاوته :d

برای حرفه ای شدن بستگی داره کیو بخوای برداری، اگه همون Noel و Ragna یا Tager یا Azrael یا Terumi رو برداری چون کرکترای Beginner هستن یک ماهه میشه باهاشون حرفه ای شد، ولی کرکترایی مثل Hazama و Carl و Izayoi و... یکم بیشتر ازینکه فکرشو بکنی طول میکشه حرفه ای شی باهاشون :d البته باز بستگی داره تجربه ی فایتینگت در چه حد باشه، من حد وسطو در نظر گرفتم.
این Tager خیلی بدجور نابودم میکنه!اصلا تو بازی های فایتینگ همیشه از هر چی کارکتر Grappler بوده متنفر بودم تا حالا... :| درسته کند بودن نقطه ضعفشون هست ولی نزدیکشون بشی یعنی نابودت میکنن!
تا بخوای هم کاری کنی بخاطر اینکه دمیج که ضرباتشون دارن خیلی بالاست سریع نصف HP به فنا میره:|خدایی یه ماه کمه بقول فرشاد اون واسه کسایی شب و روز دارن بازی میکنن نه منی که بزور یک یا دو ساعت تو موقع این امتحان ها بازی میکنم تازه الان کلی بازی هم مونده باید بازی کنم و ماه دیگه میخوام Guilty Gear Xrd Sign و SFV رو بگیرم! حرفه ایی شدن توشون به کنار اصلا موندم کدومشون رو بازی کنم:((
همیشه بازی های فایتینگ رو دوست داشتم اما زیاد تو کار فایتینگ نبودم ولی اکثر فایتینگ های بزرگ مثل این استریت فایتر یا تکن یا مورتال کمبت(این رو جک فرض کن!:d)و چند تا دیگه رو از بچگی بازی میکردم ولی بازم بنظرم حد وسط یکم برام زیادیست!:-"

شنیده بودم که BBCPE رو PS4 وضعیتش خیلی داغونه و از PS3 بدتره ولی الان با چشمای خودم دارم میبینم :| خیلی اوضاع خرابه :d

آخه من تو بازیایی که دارم تنها بازی که آنلاین میکنم FF XIVئه که اونم چون خوت ماهیانه پول میدی دیگه پلاس ازت نمیخواد :d فقط میمونه تا ریلیز ناروتو که اونجا دیگه باید برا آنلاین بازی کردن پلاس بگیرم :d

آره هازاما سخته :( مخصوصا اگه فایتینگ پد نداشته باشی با کنترلر کنسول دهنت صافه مثل من :d من یدونه داشتم که گند زدم بهش دیگه پول ندارم بخرم :d

راجع به داستان هم گه هیدئو بهت گفت ولی اگر بازم جایی چیزی ر متوجه نشدی تو خود بازی یه بخش داره همه چیز رو توضیح داده از کاراکترا بگیر تا گروه ها و سلاح ها و . . . و بازم چیزی گنگ بود در خدمتیم :d بپرس اگر بدونم جواب میدم 3:

به Noel در بهترین حالت میتونی به عنوان کسی که بهش هیچ وقت نمیرسی فکر کنی چون من به نام خودم کردمش :d

نه نداریم :d

خیلی :d خیلی زیاد :d

چون یه سری کاراکترا واقعا سخته باهاشون بازی کردن مثلا همین هازاما سرویست میکنه یه سری جاها و تازه اونایی هم که راحت ترن بازم کلی طول میکشه تا حرفه ای بشی :d البته بستگی داره حرفه ای به چی بگی؟ :d به اینکه بتونی تو بازی اوکی باشی یا اینکه مثل وحشی های تو EVO بازی کنی :d اونا رسما آدم نیستن یه سری سایبورگن که بهشون برنامه چجوری بازی کردن رو دادن :d اتفاقا میخواستم برم با Nu.13 این دفعه یاد بگیرم بازی کنم رفتم EVO 2014 رو دیدم که Yoshiki یا همون Yoshiko رو دیدم XDDDD این اسمش داستان داره ولی بگذزیم خیلی با 13 خوب بازی میکرد واقعا حقش بود بالاتر بیاد:-" :d

هرکاراکتری هم باهم خیلی فرق دارن :(( یکی از کاراکترایی که هیچوقت نمیتونم باهاش بازی کنم Hakumenئه >.<
اتفاقا قرار بود این رو هم بگیرم:dدموش رو گرفته بودم بسی حال داد:>با اینکه اولین بازی ناروتو ایی هست که میخوام بازی کنم موقعی که گرفتمش حتما بیا یه دست باهم بازی کنیم>:)

منم ندارم:((خدایی رسما به فنا میرم موقعی که میخوام با کنترلر بازی کنم!:(( فکر می کنم آخر سر بخاطر بازی های فایتینگ این دسته بی نوا قراره نابود بشه!:((فایتینگ پد هزینه اش حدود چقدری میشه؟!:-"

حالا که اینجوریه وایسا یکم توش حرفه ایی بشم دوئل انجام میدم تا بفهمیم صاحبش کیه!!!:>>:)

ایول نمیدونستم اینقدر سلیقه ات تو انتخاب Wifu خوبه و باهم توافق نظر داریم:-":d

منظورم از حرفه ایی حداقل اونقدری مهارت توشون پیدا کنم که موقعی میخوام با تو یا اون احسان بازی کنم بزنم لهتون کنم:>>:)والا به همینقدر هم راضیم:d

شدیدا قبول دارم! واقعا سایبورگن!:| یعنی فکر نکنم حتی اگه اندازه اون ها بازی کنم بازم بتونم اونقدر مهارت داشته باشم :dوالا یه موقع من فکر میکردم حرفه ایی های این تاپیک کم کم باید بازیشون اندازه اون ها خوب باشه:d
دقیقا خودمم مونده بودم چطوری ملت با این بازی میکنند:d

اتفاقاً هاکومن کسی بلد باشه خیلی خفن میشه باهاش بازی کرد ! من یه سری گیم پلی ازش داشتم معرکه ! در حدی که به شدت ترغیب شدم برم یادش بگیرم :biggrin1: عالیه این بشر :biggrin1:
یه چند تا از این گیمپلی هارو بزار چون تصورشم برام سخته!!!:d
من از ماکوتو خیلی خوشم اومده:x ولی تا الان باهاش بازی نکردم اون چطوریه؟!:d
والا هر چقدر احسان میگه این مرتیکه جین بیگنر هست اتفاقا برای من سخت تر از راگنا و نوئل بود بازی باهاش:dازش هم خوشم نیومد :|ولی با اینحال باهاش بازی میکنم ببینم این شیوه ایی که میگه اثر میکنه یانه/:) WTFبرادر واقعی راگنا هست این بشر...!!!:| من فکر میکردم برادرناتنی چیزی باشه چون هیچ شبیه همدیگه نیستند:d @Kaine مرتیکه تو نگفتی با PS3 بازی میکنی!:| میخواستم باهات انلاین بزنم:(

آخرین ویرایش:

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
این Tager خیلی بدجور نابودم میکنه!اصلا تو بازی های فایتینگ همیشه از هر چی کارکتر Grappler بوده متنفر بودم تا حالا... :| درسته کند بودن نقطه ضعفشون هست ولی نزدیکشون بشی یعنی نابودت میکنن!
تا بخوای هم کاری کنی بخاطر اینکه دمیج که ضرباتشون دارن خیلی بالاست سریع نصف HP به فنا میره:|خدایی یه ماه کمه بقول فرشاد اون واسه کسایی شب و روز دارن بازی میکنن نه منی که بزور یک یا دو ساعت تو موقع این امتحان ها بازی میکنم تازه الان کلی بازی هم مونده باید بازی کنم و ماه دیگه میخوام Guilty Gear Xrd Sign و SFV رو بگیرم! حرفه ایی شدن توشون به کنار اصلا موندم کدومشون رو بازی کنم:((
همیشه بازی های فایتینگ رو دوست داشتم اما زیاد تو کار فایتینگ نبودم ولی اکثر فایتینگ های بزرگ مثل این استریت فایتر یا تکن یا مورتال کمبت(این رو جک فرض کن!:d)و چند تا دیگه رو از بچگی بازی میکردم ولی بازم بنظرم حد وسط یکم برام زیادیست!:-"
استریت فایتر را بگیر منم مثل تو نوبم تو فایتینگ بماند که علی کمی تو SFIV راهم انداخت ولی هنوز جا کار دارم :whistling:باهم تمرین میکنم و پیشرفت میکنیم :d

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,452
نام
محمد
استریت فایتر را بگیر منم مثل تو نوبم تو فایتینگ بماند که علی کمی تو SFIV راهم انداخت ولی هنوز جا کار دارم :whistling:باهم تمرین میکنم و پیشرفت میکنیم :d
اتفاقا من فکر میکردم تو باید یکی از این حرفه ایی های SF باشی، تو هم که مثل خودمی:)) حتما:bighug: راستی تو هم بتا رو داشتی با احسان بازی کردی بردی یا باختی؟!:dاگه باختی چقدر بد بود؟ گفتم الان حریف رو بشناسم که اگه میخواست با هم بازی کنیم سریع فرار کنم:>

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza

من اتفاقا عاشق کرکترای گرپلم :d کمبو خورشون ملسه آدم جیگرش حال میاد :d باختی ام باختی، به کسی کمبو مثلا 5000تایی بزنی لذتش از برد بیشتره :d اگه هم خیلی متنفری از گرپلا، میتونی گرپل برداری :d

ببین بستگی به سلیقه خودت داره که یک فایتینگ بازی کنی یا چندتا، ولی برای حرفه ای شدن بهتره که یک فایتینگه باشی، من خودم 5ساله فقط دارم BB حرفه ای بازی میکنم، بقیه فایتینگارو برای تنوع بعضی موقع ها بازی میکنم، حالا اگه میخوای چندتا فایتینگ همزمان بازی کنی من پیشنهادم اینه یه ماه یه ماه تقسیم بندی کن، یه ماه SF مثلا ، یه ماه GG ، یه ماه BB، چون اگه هی فایتینگتو عوض کنی خیلی سخت پیشرفت میکنی.

درمورد حرفه ای شدنم زیاد خودتو اذیت نکن چون زده میشی از بازی، سعی کن فقط برای لذتش بازی کنی در طول زمان خیلی سریع پیشرفت میکنی در حدی که خودت شکه میشی :d راسی حتما حتما درباره ی کرکتری که میخوای باهاش بازی کنی تحقیق کن، حالا با رفتن توو فروما یا پرسیدن از پلیراش، اگه هم خواستی با Bullet یا Hazama یا Terumi بازی کنی از خودم بپورس :d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
والا هر چقدر احسان میگه این مرتیکه جین بیگنر هست اتفاقا برای من سخت تر از راگنا و نوئل بود بازی باهاش:dازش هم خوشم نیومد :|ولی با اینحال باهاش بازی میکنم ببینم این شیوه ایی که میگه اثر میکنه یانه/:) WTFبرادر واقعی راگنا هست این بشر...!!!:| من فکر میکردم برادرناتنی چیزی باشه چون هیچ شبیه همدیگه نیستند:d @Kaine مرتیکه تو نگفتی با PS3 بازی میکنی!:| میخواستم باهات انلاین بزنم:(

از دیروز تا الان دارم توی آرشیو در به در دنبالش می گردم که بذارم ببینید ، نمی دونم گور به گور شده کجاس :D
ماکوتو که عزیز دل بندس ولی بازی کردن باهاش دردسر داره ، چون یه سری حرکاتش دیلی داره و یه سری دیگه از حرکاتش هم بر پایه ی فریب دادن حریفه :D کلاً خیلی توصیه نمیشه ، من خودمم توش لنگ میزنم :D

جین برادر راگنا ـه جفتشونم برادر سایا ، راگنا هم موهاش بلونده ولی به خاطر این بلیزبلو اینجوری سفید شده :D کلاً جین و راگنا و سایا هر 3 تایی بلوندن ولی به خاطر شرایطی که داشتن به جز جین رنگ موهاشون برگشته :D

راگنا این دو تا بچه رو به دندون کشید و بزرگ کرد ، این بود جوابش :(
و اینکه یکی از دست های راگنا که قطع شده کار همین جین ـه :| البته توی بچگی ، و گرنه توی مبارزه که هیچ اهم اهمی نیست :D در حال حاضرم که جفت دست هاشو از دست داده :( :D

در مورد بازی هم که این هفته ای که میاد نه هفته ی بعدش آماده باش :D

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
اتفاقا من فکر میکردم تو باید یکی از این حرفه ایی های SF باشی، تو هم که مثل خودمی:)) حتما:bighug: راستی تو هم بتا رو داشتی با احسان بازی کردی بردی یا باختی؟!:dاگه باختی چقدر بد بود؟ گفتم الان حریف رو بشناسم که اگه میخواست با هم بازی کنیم سریع فرار کنم:>
متاسفانه با کلی بدبختی بتا کی را گیر اوردم و با مکافات دانلود کردم ولی نتونستیم یه کف دست هم با هم بزنیم ! :|:d پس در نتیجه نمیدوم نمیدودم سطح بازیش چطوریه:-? ولی فک نکنم خیلی بالا باشه هارتو پورت زیاد میکنه :d
میخندی ؟! :d فک نکن خیلی نوبمو ! بترس از اون روزی که اون روم بالا بیاد ! علی شاهده والا :dولی در کل هر چی با سطح بالا بازی کنی سطح خودت هم میره بالاتر پس نترس ! :d

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
اتفاقا قرار بود این رو هم بگیرم:dدموش رو گرفته بودم بسی حال داد:>با اینکه اولین بازی ناروتو ایی هست که میخوام بازی کنم موقعی که گرفتمش حتما بیا یه دست باهم بازی کنم>:)

منم ندارم:((خدایی رسما به فنا میرم موقعی که میخوام با کنترلر بازی کنم!:(( فکر می کنم آخر سر بخاطر بازی های فایتینگ این دسته بی نوا قراره نابود بشه!:((فایتینگ پد هزینه اش حدود چقدری میشه؟!:-"

حالا که اینجوریه وایسا یکم توش حرفه ایی بشم دوئل انجام میدم تا بفهمیم صاحبش کیه!!!:>>:)

ایول نمیدونستم اینقدر سلیقه ات تو انتخاب Wifu خوبه و باهم توافق نظر داریم:-":d

منظورم از حرفه ایی حداقل اونقدری مهارت توشون پیدا کنم که موقعی میخوام با تو یا اون احسان بازی کنم بزنم لهتون کنم:>>:)والا به همینقدر هم راضیم:d

شدیدا قبول دارم! واقعا سایبورگن!:| یعنی فکر نکنم حتی اگه اندازه اون ها بازی کنم بازم بتونم اونقدر مهارت داشته باشم :dوالا یه موقع من فکر میکردم حرفه ایی های این تاپیک کم کم باید بازیشون اندازه اون ها خوب باشه:d
دقیقا خودمم مونده بودم چطوری ملت با این بازی میکنند:d

حتما :d خوشحال میشم وقتی داری التماس میکنی که زنده بمونی به طور تحقیر آمیزی بکشمت :d

جدا نمیشه :d یعنی با کنترلر خود کنسول تا یه حدی میتونی پیش بری و بیش از اون امکان ندازه به هیچ وجه :d و بیشتر از اون باید یه فایتینگ پد داشته باشی :d قیمت که من مال خودم اون قدیمیه که به رحمت خدا رفت رو خیلی وقت پیش 300 تومن خریده بودم و الان خیلی خیلی باید گرون باشه :d چون "خیلی وقت پیش" منظورم زمان دلار هزار تومنیه :d
حالا چیز خفنی هم نباید باشه یه چیز معمولی گیر بیاد اوکیه دیگه نمیخوایم تورنومنت بزنیم که :d ولی بازم قیمتا رو خبر ندارم

این دوئل هم هستم :d اتفاقا تا وقتی که من بخوام پلاس بگیرم یه ماه مونده (ریلیز ناروتو) تا اونموقع تمرین کن :d

Wifu انتخاب کردن برا من کار سختی نیست :d مخصوصا ماهایی که انیمه زیاد میبینیم حتی نمیخواد طرف صحبت کنه تا شخصیتش رو متوجه بشیم همین قیافه و اوپای رو ببینیم میتونیم تصمیم آخر رو صادر کنیم :d ولی بیشتر وقتا به صورت پیش فرض بلوند انتخاب میشه :d

آخه واقعا حرفه ای شدن تو این بازی سخته :( البته من خودمو تو دسته آدمای حرفه ای نمیدونم ولی پایین هم نمیدونم :d (یه خورده لااقل از خودم تعریف کنم :d ) چون برای مثال یه بازی مثل Tekken تو یه کاراکتر برمیداری از همون اول روز اول میتونی راحت کومبو های خودتو اوکی کنی و یه سری کومبو های خفن بزنی و تقریبا همه کومبو ها هم تو Move List شخصیتا هست و فقط باید Chain کردنشو یاد بگیری. اما تو BB یکی که خبر نداشته باشه بره تو Move List میگه " این دیگه چه آشغالیه؟ این که چیزی نداره " بعد 4 تا ویدئو میبینی میگی اینا چجوری اینجوری بازی میکنن؟ :d چون از هرچیزی فقط کلیت رو میگه بهت و بعدش دیگه همش با خودته که چجوری کومبو بزنی چیارو Chain کنی چیارو نمیتونی؟ کجاها میتونی Cancel کنی و . . . خلاصه اگر علاقه نداشته باشی جهنمه بازی اگرم علاقه داشته باشی 2 حالت داره:

1- قفل میزنی رو بازی و سریع پیشرفت میکنی

2- قفل میزنی اما خیلی ریلکس و بیخیال با سرعت لاک پشتی پیش رفت میکنی (مثل من :d )

بعد مشکل فقط یاد گرفتن معمولی نیست :d برا مثال بری همه کومبو ها و نقاط قوت و ضعف کاراکترت رو یاد بگیری تو بخش Training تازه باید بشینی بازی واقعی انجام بدی و اونجاست که چالشای خیلی بیشتری در انتظاره :d چون یکی مثل من بعد از یه مدت با خودم گفتم : " اوکی الان دیگه میزنم دهنشون رو X,Y میکنم " اما بعدش نحوه بازی کردنم مثل صحبت کردن اوتاکو های درجه 1 جامعه ندیده با یه دختره سوپر بیشوجوئه :d بهتر از این نتونستم توصیف کنم :d

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
جین برادر راگنا ـه جفتشونم برادر سایا ، راگنا هم موهاش بلونده ولی به خاطر این بلیزبلو اینجوری سفید شده :D کلاً جین و راگنا و سایا هر 3 تایی بلوندن ولی به خاطر شرایطی که داشتن به جز جین رنگ موهاشون برگشته :D

راگنا این دو تا بچه رو به دندون کشید و بزرگ کرد ، این بود جوابش :(
و اینکه یکی از دست های راگنا که قطع شده کار همین جین ـه :| البته توی بچگی ، و گرنه توی مبارزه که هیچ اهم اهمی نیست :D در حال حاضرم که جفت دست هاشو از دست داده :( :D

نه خوشم اومد خوب اسپویل میکنی برای بچه ها :d

ولی فک نکنم خیلی بالا باشه هارتو پورت زیاد میکنه :d

احسان نووبه از کرکتراش معلومه :d

جدا نمیشه :d یعنی با کنترلر خود کنسول تا یه حدی میتونی پیش بری و بیش از اون امکان ندازه به هیچ وجه :d و بیشتر از اون باید یه فایتینگ پد داشته باشی :d قیمت که من مال خودم اون قدیمیه که به رحمت خدا رفت رو خیلی وقت پیش 300 تومن خریده بودم و الان خیلی خیلی باید گرون باشه :d چون "خیلی وقت پیش" منظورم زمان دلار هزار تومنیه :d
حالا چیز خفنی هم نباید باشه یه چیز معمولی گیر بیاد اوکیه دیگه نمیخوایم تورنومنت بزنیم که :d ولی بازم قیمتا رو خبر ندارم

کی گفته همچین حرفیو؟ :d حالا نخوام خودمو‌ مثال بزنم (:d)برو بشین کانادا کاپ BB رو ببین، (چون میدونم هازاما پلیری میگم) طرف با دسته با هازاما جوری بازی میکنه ماااادر بگرید :d

اسپویل نیست ، بک استوریه :D تو فک کن الان یکی بره CT بزنه بعد دنبال بک استوریشم بره :D

راگونا به این خفنی :| خیلی هم دلت بخواد :D

میشه گفت :d اصن خوبه ترغیب میشن Story برن :d ولی خب سایا (رنگ مووهاش) برای کسی که بخواد CS رو بره یکم اسپویله خطریه :d

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
نه خوشم اومد خوب اسپویل میکنی برای بچه ها :d

احسان نووبه از کرکتراش معلومه :d

کی گفته همچین حرفیو؟ :d حالا نخوام خودمو‌ مثال بزنم (:d)برو بشین کانادا کاپ BB رو ببین، (چون میدونم هازاما پلیری میگم) طرف با دسته با هازاما جوری بازی میکنه ماااادر بگرید :d

اسپویل نیست ، بک استوریه :D تو فک کن الان یکی بره CT بزنه بعد دنبال بک استوریشم بره :D

راگونا به این خفنی :| خیلی هم دلت بخواد :D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
البته بماند که غیر از حالت Training دیگه هیچ جایی نمیتونی این کارو انجام بدی :d

اگه منظورت استفاده از تمام Gauge های توی صفحه که خب چرا کمبوی عادی هم داره که بدون Overdrive و این بند و بساطاس و راحت بین 90 تا 100% دمیج میده :D الان حجم ندارم آپ کنم ، بعداً یه چند سری از این خر و خوف هاشو براتون میذارم ببینید نه تنها توی ترینینگ بلکه توی مسابقاتم میشه خیلی از اینکارا رو کرد :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر