طرفداران ژانر Fighting

Best Fighting Game of 8th Generation

• Killer Instinct

• Mortal Kombat X

• Mortal Kombat 11

• Injustice 2

• Tekken 7

• Street Fighter V

• Soul Calibur VI

• Dragon Ball FighterZ

• Super Smash Bros. Ultimate

• Samurai Shodown

• The King of Fighters XIV

• BlazBlue Cross Tag Battle

• Marvel Vs. Capcom Infinite

• Dead or Alive 6

• Granblue Fantasy Versus

Results are only viewable after voting.

q23p

کاربر سایت
Jul 6, 2009
268
نام
نیما
تریلرای اینجاستیس رو دیدین؟
گرافیک خیلی بده! درسته از نسخه قبلی بهترشده ولی هنوزم داغونه، چهره ها هم که دیگه هیچی... فقط کافیه به سوپرگرل که مثلا جیگرترین شخصیت مونث DCهستش، یه نگاه بندازین
گرافیک اصلا درحد نسل8 نیست
جیگرترین شخصیت WW هستش نه SG
فعلا نسخه اولیه هستش . احتمال داره بهتر بشه .
شخصیت های قابل بازی هم از سری قبلی بیشتر خواهد بود.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
ولی واقعا فکر می کنم حتی صدای فن های دو آتیشه بازی هم دراومده باشه.

فک نکن مطمئن باش :D در اومده آقا دراومده ؛ همین الان یکیشون همینجا جلوته :D واقعاً بازی از کجا به کجا رسید ! همین DOA5 خودش زمانی که اومد چی بود ! انصافاً جای تاسفه که به جای DOA6 الان چپ و راست داریم خبر چند تا کاستوم چسبون ـو می شنویم :|

• Like
Reactions: Mr. Children

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
فک نکن مطمئن باش :D در اومده آقا دراومده ؛ همین الان یکیشون همینجا جلوته :D واقعاً بازی از کجا به کجا رسید ! همین DOA5 خودش زمانی که اومد چی بود ! انصافاً جای تاسفه که به جای DOA6 الان چپ و راست داریم خبر چند تا کاستوم چسبون ـو می شنویم :|
انصافا شماره ی شش به شدت مورد نیازه. آخه من نمی دونم کدوم ابلهی میره پول بده همه ی این کاستوم ها رو بخره :-? خدا وکیلی حساب تعداد لباسا از دستم در رفته. از ولنتاین بگیر تا روز مادر اینا کاستوم میدن به هر مناسبتی :|
من تا قبل ازین فکر می کردم ایتاگاکی یه نگاه کالایی به زنان داره(حالا نه اینکه مسئله ای داشته باشم) ولی حالا با دیدن اینا ایمان آوردم سنسی خیلی به جایگاه رفیع زن در جامعه اهمیت میداده:D

آخه یه کم انصاف هم بد نیست ! با این فروش و پولی که اینا از کاستوم هاشون درآوردن ، شماره ی بعدی اگه 10 تا نسخه هم بفروشه بازم هیچی تکونشون نمیده :D خدایی خیلی حرکت زشتیه که روی نسل 8 هنوز با قدرت یه بازی نسل 7 ـیی رو به خورد ملت بدن ! یعنی لبه های بازی رفت توی چش و چالمون انقدر این DOA5 ـو دیدیم :D نسل 8 تموم شد اینا هنوز توی دوعا 5 گیر کردن :D
لابد دارن کشش میدن تا برسن به آخر نسل. اینطوری بازم میتونن با ریمستر نسخه ی ششم تو نسل بعدی ملت رو تا میتونن بدوشن :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Kainé

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
انصافا شماره ی شش به شدت مورد نیازه. آ[ه من نمی دونم کدوم ابلهی میره پول بده همه ی این کاستوم ها رو بخره :-? خدا وکیلی حساب تعداد لباسا از دستم در رفته. از ولنتاین بگیر تا روز مادر اینا کاستوم میدن به هر مناسبتی :|
من تا قبل ازین فکر می کردم ایتاگاکی یه نگاه کالایی به زنان داره(حالا نه اینکه مسئله ای داشته باشم) ولی حالا با دیدن اینا ایمان آوردم سنسی خیلی به جایگاه رفیع زن در جامعه اهمیت میداده:D
آخه یه کم انصاف هم بد نیست ! با این فروش و پولی که اینا از کاستوم هاشون درآوردن ، شماره ی بعدی اگه 10 تا نسخه هم بفروشه بازم هیچی تکونشون نمیده :D خدایی خیلی حرکت زشتیه که روی نسل 8 هنوز با قدرت یه بازی نسل 7 ـیی رو به خورد ملت بدن ! یعنی لبه های بازی رفت توی چش و چالمون انقدر این DOA5 ـو دیدیم :D نسل 8 تموم شد اینا هنوز توی دوعا 5 گیر کردن :D

• Like
Reactions: Mr. Children

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
جیگرترین شخصیت WW هستش نه SG
فعلا نسخه اولیه هستش . احتمال داره بهتر بشه .
شخصیت های قابل بازی هم از سری قبلی بیشتر خواهد بود.
من کلا از واندروومن زیاد خوشم نمیاد.:D
امیدوارم گرافیک بهتر بشه، الانش که زیاد جالب نیست.
امیدوارم گیم پلی بهتری داشته باشه. قبلیش زود تکراری میشد

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
Marvel گفته برنامه های بزرگی برای بازی ها داره. یعنی امیدوار باشیم به MvC 4؟ 8->
مردعنکبوتی که ترکوند. دادنش دست Insomniac دهن سرویسا انحصاری ps4ش هم کردن.
مسئله اینه که بعد از اتفاقات و ضررهایی که سر SFV کردن، بازم کپکام حاضره روی یه فایتینگ سرمایه گذاری کنه؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
مردعنکبوتی که ترکوند. دادنش دست Insomniac دهن سرویسا انحصاری ps4ش هم کردن.
مسئله اینه که بعد از اتفاقات و ضررهایی که سر SFV کردن، بازم کپکام حاضره روی یه فایتینگ سرمایه گذاری کنه؟
نمیشه گفت ضرر کردن چون اصولا موقع لانچ توی بازی چیزی نبود که براش وقت گذاشته باشن :D
ولی MvC یکی از معروف ترین سری های کپکامه (شاید معروف ترین بعد از SF) و کلا فایتینگ ها برای کپکام یه منبع مهم درآمد هستن. مطمئنا بیخیال نمیشه.

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
نمیشه گفت ضرر کردن چون اصولا موقع لانچ توی بازی چیزی نبود که براش وقت گذاشته باشن :D
ولی MvC یکی از معروف ترین سری های کپکامه (شاید معروف ترین بعد از SF) و کلا فایتینگ ها برای کپکام یه منبع مهم درآمد هستن. مطمئنا بیخیال نمیشه.
درسته. منم دوست دارم 4ش رو بسازن. 3 در عین اینکه آدم فکر میکرد آسون و ساده س، پیچیده بود ولی چندتا از شخصیت های کپکامش خیلی lame بود به نظرم، یه سریاشون مثل اون فونیکس خیلی چرت و پرت بود. مارول باحالتر بود کرکتراش. در کل خب بازم حداقل تا سه سال باید صبر کنیم مگه اینکه بخوان مثل سفوی، نصفه نیمه بسازنش

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
درسته. منم دوست دارم 4ش رو بسازن. 3 در عین اینکه آدم فکر میکرد آسون و ساده س، پیچیده بود ولی چندتا از شخصیت های کپکامش خیلی lame بود به نظرم، یه سریاشون مثل اون فونیکس خیلی چرت و پرت بود. مارول باحالتر بود کرکتراش. در کل خب بازم حداقل تا سه سال باید صبر کنیم مگه اینکه بخوان مثل سفوی، نصفه نیمه بسازنش
یه ورجیل کپکام میارزید به کل مارول :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
Hoping for Marvel vs. Capcom 4? Keep asking, Marvel Games is listening

It's happening :D

یه سری میگفتن اینا باید یه پچ برای UMvC3 بدن و بازی رو بالانس کنن ولی ملت نمیدونن قرارداد کپکام با مارول تموم شده و نمیتونه هیچ محتوای جدیدی رو به بازی اضافه کنه. فکر نکنم در صورت تمدید قرارداد، کپکام چیزی برای بازی قبلی اضافه کنه. احتمالا نسخه جدید بسازن.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اوایل که Ibuki معرفی شد، به دلیل قانون EVO، نمیتونست توی این مسابقات حضور داشته باشه ولی درخواست اینقدر بالا بود که قوانین تغییر کردن و هم Ibuki و هم Balrog قابل بازی هستن توی EVO :D
از طرف دیگه این قانون در مورد General Raam از KI هم صدق میکنه.

Ibuki and Balrog confirmed to be EVO legal; other newly released fighters will also be allowed

تعداد پلیرهای SFV داره به 5 هزار نفر میرسه...

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خب آمار ورودی های EVO هم منتشر شد:
  • SFV - 5065 ---> بدترین و ناقص ترین بازی
  • Smash 4 - 2637
  • Melee - 2350
  • Pokken - 1165
  • GG:XrdR - 903
  • UMvC3 - 770
  • MKX - 707 ---> بهترین و کامل ترین بازی
  • T7 - 543
  • KI - 540
یه بابایی میگفت اومدم توی عرصه تورنومنت ها حضور پر رنگ داشته باشم و جایزه 50000 دلاری گذاشتم تا بازیمونو همچنان ساپورت کنیم و ...
ما هم به نوبه خودمون تبریک میگیم که با ریزش 455 نفری پلیرها توی 1 سال واقعا حضور پر رنگی داشتین :)) لااقل از UMvC3 که 4 ساله شده و نزدیک 3 ساله ساپورتش قطع شده جلو میزدی :))

آمار پارسال:
  • Ultra Street Fighter IV – 2227
  • Super Smash Bros. for Wii U – 1926
  • Super Smash Bros. Melee – 1869
  • Mortal Kombat X – 1162
  • Guilty Gear Xrd -SIGN- – 968
  • Ultimate Marvel vs. Capcom 3 – 816
  • Tekken 7 – 458
  • Persona 4 Arena Ultimax – 437
  • Killer Instinct – 397
پ.ن: از این به بعد باید بگیم SF 5000 یا SF 5K یا SF V000 :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند