طرفداران ژانر Fighting

Best Fighting Game of 8th Generation

• Killer Instinct

• Mortal Kombat X

• Mortal Kombat 11

• Injustice 2

• Tekken 7

• Street Fighter V

• Soul Calibur VI

• Dragon Ball FighterZ

• Super Smash Bros. Ultimate

• Samurai Shodown

• The King of Fighters XIV

• BlazBlue Cross Tag Battle

• Marvel Vs. Capcom Infinite

• Dead or Alive 6

• Granblue Fantasy Versus

Results are only viewable after voting.

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
آخه Kazuya؟ واسه TeYken احتمالا Jin یا Lars رو انتخاب می کنم.
اون صورت پر از خشمش رو نبین، قلبش خیلی مهربون و پاکه:D
لارس رو هستم. خیلی کاراکتر باحالیه. مدل موهاشم که آخرشه:D
گیم پلی خیلی خوبی داشت تو 6. تو 7 تغییری کرده؟ به نظرم پتانسیلش رو داشت تا به جای جین بشه شخصیت اصلی.

@HamidoOs
حمید جان یه چیزی الان یادم افتاد بگم. به نظرم اونی که سخته، جین ـه. خیلی نچسبه! بخصوص تو 5 باز تو 6 یه ذره بهتر شد ولی بازم تو مخی بود. ضربه میزنه، انگار زورش میاد یه ذره خودشو تکون بده! بازی کردن باهاش اعصاب میخواد!
باز با کازویا فوقش کم بیاریم هلیکوپتری معروفش رو میزنیم:D

آخرین ویرایش:

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
@HamidoOs
حمید جان یه چیزی الان یادم افتاد بگم. به نظرم اونی که سخته، جین ـه. خیلی نچسبه! بخصوص تو 5 باز تو 6 یه ذره بهتر شد ولی بازم تو مخی بود. ضربه میزنه، انگار زورش میاد یه ذره خودشو تکون بده! بازی کردن باهاش اعصاب میخواد!
باز با کازویا فوقش کم بیاریم هلیکوپتری معروفش رو میزنیم:D
راستش من خودم که تجربه ندارم، اینو از روی چیزایی که توی فروم‌ها و ویدیوی مسابقات هست، می‌گم.
کسی که عاشق استیو و بک هست نباید به سلیقه بقیه گیر بده
yahoo_29.gif
سلیقه من از روی استایل مبارزه‌ کاراکتره و ضربات استیو و بک (و بروس) شدیداً زیبا هستن \m/

آخرین ویرایش:

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
راستش من خودم که تجربه ندارم، اینو از روی چیزایی که توی فروم‌ها و ویدیوی مسابقات هست، می‌گم.

سلیقه من از روی استایل مبارزه‌ کاراکتره و ضربات استیو و بک (و بروس) شدیداً زیبا هستن \m/
آها از اون لحاظ:D
والا کازویا خیلی خوبه. همه جور حرکت تو همه جور حالتی داره! بهش مسلط بشی کم نمیاری! دیگه ته تهش فرت و فرت هلیکوپتری بزنی! ضربه قدرتیش هم نسبت به بقیه خیلی بهتره و درصد اینکه بتونی به حریف بزنی، بالاس! (همون که عین فرفره میچرخه و تهش یه آپرکات مورتال کمبتی پسند میزنه:D)
بگذریم گفتی بَک؟
اینکه آخرت شخصیته! واقعا ضرباتش قشنگ و عالیه! یه جوری پا عوض میکنه و ادمو اسگول میکنه که خود حریف کیف میکه! لامصب غیرقابل پیش بینیه! بروس هم عششششششق منه ولی خب باهاش خیلی بازی نمیکنم. استیو هم دوست داشتنیه! بوکسور قدریه. جاخالیاش رو دوست دارم کلا از هر سه تاشون خوشم میاد!
فقط برام سواله کسی از گانریو خوشش میاد؟ اصلا کسی باهاش بازی مینکه؟ ادوارد هوندا چطور؟ اون محبوب هست؟

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
جین یادگرفتن و حرفه ای شدنش یه کم سخته ولی باهاش راه بیوفتی کرکتر خیلی ترسناکیه :D توی TTT 2 وحشتناکه :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
کلا فایتینگ باز نیستم :-" معمولا هم با تموم کردن بخش داستانی همه ی شخصیت ها ( یا اکثرشون حالا :-" ) دیگه کاری زیاد به بازی ندارم :D
اما انتخاب کاراکترهام ، از روی طراحیشه! :-" ازش خوشم بیاد ، میره گزینه ی اول نظرسنجی :-"
مثلا تکن ، فقط کینگ >:) ، مورتال هم ساب زیرو و بعد اسکورپی ، Injustice هم که DeathStroke

اول از همه با این کاراکترها Ladder رو تموم میکنم ، بعدش میرم سراغ بقیه... ( اونم به ترتیب بازم از این نژر کخ با کدوم بیشتر حال کنم :-" ) ، اگر مثلا چلنج تاوری ، Survivalی یا کلا بخشای دیگه ای هم داشت بازی و حال کنم که برم :-" با همین کاراکترها میرم تا حد امکان :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
نظرسنجی، یه گزینه کم داره:
میزان سخت و آسون بودن بازی با کاراکتر.
نداره و اینکه:
Leo > Baek
=====================================
یه پچ جدید برای بازی اومد. خبر رسیده اد بون دوباره شاهکار زده سر MKX. به این صورت که سیستم Accept Decline گذاشتن توی Ranked. بر اساس تعداد برد ها و باخت هایی که داشتی، یه درصد برات میده. اد بون اومده یه چیزی اختراع کرده به اسم "Skill Balance". حالا قضیه اینه که حریفت به تو کانکت میشه برای بازی کردن، اما تا درصد تو رو میبینه، اگه بالا باشه، Decline میکنه :lol: رفیقم که فن بوی شدید MK هست و همیشه توی آنلاینش پلاسه و نزدیک 1000 و خرده ای Win داره، میگه دیگه هیچکس باهاش بازی نمیکنه چون برای حریفش قبل از مسابقه مینویسه 4% شانس برد داره:)) گفته دیگه آنلاین نمیره و بخواد هم نمیتونه بره (بماند اینکه 5 بار Stat هاش پاک شدن)

یعنی قشنگ Ed Realm و Thief Bros. دارن یه تنه ****** به سبک فایتینگ و آنلاینش با این فجایعی که هر دفعه رو میکنن. جمع کنین تو رو خدا بساطتون رو حالمون رو به هم زدین!

پ.ن: من مشکلی با MK ندارم و یکی از بازی های محبوبمه. من مشکلم با این مرتیکه اد نوب هست و نداشتن ذره ای قدرت ابتکارو خلاقیت که گند زد به Midway و حالا هم NRS. این KI گنده بشه بزنه از ریشه اینا رو نابود کنه.

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
نداره و اینکه:
Leo > Baek
یه پچ جدید برای بازی اومد. خبر رسیده اد بون دوباره شاهکار زده سر MKX. به این صورت که سیستم Accept Decline گذاشتن توی Ranked. بر اساس تعداد برد ها و باخت هایی که داشتی، یه درصد برات میده. اد بون اومده یه چیزی اختراع کرده به اسم "Skill Balance". حالا قضیه اینه که حریفت به تو کانکت میشه برای بازی کردن، اما تا درصد تو رو میبینه، اگه بالا باشه، Decline میکنه :lol: رفیقم که فن بوی شدید MK هست و همیشه توی آنلاینش پلاسه و نزدیک 1000 و خرده ای Win داره، میگه دیگه هیچکس باهاش بازی نمیکنه چون برای حریفش قبل از مسابقه مینویسه 4% شانس برد داره:)) گفته دیگه آنلاین نمیره و بخواد هم نمیتونه بره (بماند اینکه 5 بار Stat هاش پاک شدن)

یعنی قشنگ Ed Realm و Thief Bros. دارن یه تنه ****** به سبک فایتینگ و آنلاینش با این فجایعی که هر دفعه رو میکنن. جمع کنین تو رو خدا بساطتون رو حالمون رو به هم زدین!

پ.ن: من مشکلی با MK ندارم و یکی از بازی های محبوبمه. من مشکلم با این مرتیکه اد نوب هست و نداشتن ذره ای قدرت ابتکارو خلاقیت که گند زد به Midway و حالا هم NRS. این KI گنده بشه بزنه از ریشه اینا رو نابود کنه.
?LEO
:D :))
=))
کلا از وقتی توبیاس رفت سیل گندهاشون شروع شد.:D هر نسخه که بیرون میدادن، یکی از یکی شاهکار تر:D آرماگدون که ماورای شاهکار بود=)) این MK2011 هم بخاطر این منفجر کرد و خوب دراومد چون SFIV Clone بود.:))
شما نگران سبک فایتینگ نباش. بقول اون گوینده Honest trailers (با اون صدای باحالش:D) ملت فعلا مجبورن با MKX سر کنن. به موقعش سلطان ها یکی یکی وارد میشن.:D (فقط امیدوارم تکن7 گند نزنه)

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
بسته به Fighting Style
:>

بجز موارد خاص* اصولا کرکترهام رو از روی نوع مبارزه انتخاب میکنم :D یعنی هر سری که یه فایتینگ جدید میگیرم شروع میکنم به تست کردن کرکتر ها، هر موقع به یه گزینه خوب رسیدم همون میشه Main ـم :D (از اونجایی هم که کرکترای بعدی رو تست نمیکنم اوصلا اگه شخص بهتری هم جلوتر باشه از دست میدمش چون هیچوقت تستش نکردم :-" )

موارد خاص مثلا میشه Zack توی Dead Or Alive
این بشر هرچقدر هم سبک فایتینگش خوب باشه امکان نداره من برش دارم :|

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
Deal with it;;)
Leo و Bob توی تورنومنت های به وفور استفاده میشن به دلیل ترکیب عالی حرکاتی که دارن:biggrin1: و اینکه:
Leo + Akira + Kokoro = Ba Ji Quan Squad:biggrin1:

به شدت طالب سبک رزمی Ba Ji Quan شدم:biggrin1: یه سبک Elbow خور یا همون آرنج خور. این 3تایی که گفتم، از همین سبک استفاده میکنن:biggrin1: Akira به شدت بد دسته ولی من تا حدودی تونستم توی DOA رامش کنم و باید بگم به شدت عالیه:biggrin1:

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
Deal with it;;)
Leo و Bob توی تورنومنت های به وفور استفاده میشن به دلیل ترکیب عالی حرکاتی که دارن:biggrin1: و اینکه:
Leo + Akira + Kokoro = Ba Ji Quan Squad:biggrin1:

به شدت طالب سبک رزمی Ba Ji Quan شدم:biggrin1: یه سبک Elbow خور یا همون آرنج خور. این 3تایی که گفتم، از همین سبک استفاده میکنن:biggrin1: Akira به شدت بد دسته ولی من تا حدودی تونستم توی DOA رامش کنم و باید بگم به شدت عالیه:biggrin1:
akira که واسه VFـه و اونجا باید امتحانش کنی ولی من تو جفت بازیا هم امتحانش کردم، آره بد دسته به قول خودت البته کلا همه کاراکترای VF همینجورین. بازی کنی میفهمی!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
akira که واسه VFـه و اونجا باید امتحانش کنی ولی من تو جفت بازیا هم امتحانش کردم، آره بد دسته به قول خودت البته کلا همه کاراکترای VF همینجورین. بازی کنی میفهمی!
چند تا ویدئو کمبو از VF دیدم ازش و زیاد تفاوتی توی حرکاتش ندیدم. البته اگر منظورت Input ها هست که حرفت درسته.

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
درود:d
من فقط اومدم این خبر رو بزارم و برم:d
ATLUS برای مسابقات Persona 4 Arena Ultimax در Evolution Championship Series 2015 در کل 10000 دلار جایزه گذاشته

استریمش هم مثل سال پیش میشه از تویتچ ATLUS USA دید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر