طرفداران سری Tekken

کدام شخصیت تکن؟!

• مجموع رای دهنده‌ها
    578

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
:(( منکه هنوز نتونستم شکستش بدم!اصلا فرصت نمیشه بیاد فقط ببینمش!قبلش گارگویل ها زدن ترکوندنم!من حتی هنوزم نتونستم اون مرحله ای که یوشیمیتسو باسش هست رو برم!جالبه اولین بار شانسی رفتم تا رسیدم به خودش و از خودش باختم!ار دفعه ی بعد دیگه حتی نتونستم یکم جلو برم!بسکه این آلیسا خره!اه اه ازش متنفرم!این Namco ـ خواستش یه کرکتر در بیاره مثل Cosmos ولی خب تر زد رفت!
باز مرحله یوشیمیتسو بهتر بود اما اون هم سخت بود.تقریبا همه تجهیزات من S بود اما مال الیسا نه.خون من تقریبا دو برابر بود.ATACK ام هم S بود.یک آیتم بود که برای این بود که ضربه ای که می خوری کمتر خون ببرد.اون هم S بود.آیتم یخ زدن دشمن ها هم S بود که 20% بود.اما باز جین را شانسی بردم اما یوشیمیتسو را دقیق بودم تا ردش کردم .آلیسا مبارزه می کرد من از بقل می زدم:cheesygri

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
باز مرحله یوشیمیتسو بهتر بود اما اون هم سخت بود.تقریبا همه تجهیزات من S بود اما مال الیسا نه.خون من تقریبا دو برابر بود.ATACK ام هم S بود.یک آیتم بود که برای این بود که ضربه ای که می خوری کمتر خون ببرد.اون هم S بود.آیتم یخ زدن دشمن ها هم S بود که 20% بود.اما باز جین را شانسی بردم اما یوشیمیتسو را دقیق بودم تا ردش کردم .آلیسا مبارزه می کرد من از بقل می زدم:cheesygri
خب این همه آیتم S رو از کجا اوردی؟!منکه فقط یه 2 3 تا آیتم S دارم!اونم از مرحله ی Leo گرفتم.بعد چجوری از پس گارگویل ها بر بیام؟!

Ironfist

کاربر سایت
Sep 1, 2007
203
نام
سندراسکی
:(( منکه هنوز نتونستم شکستش بدم!اصلا فرصت نمیشه بیاد فقط ببینمش!قبلش گارگویل ها زدن ترکوندنم!من حتی هنوزم نتونستم اون مرحله ای که یوشیمیتسو باسش هست رو برم!جالبه اولین بار شانسی رفتم تا رسیدم به خودش و از خودش باختم!ار دفعه ی بعد دیگه حتی نتونستم یکم جلو برم!بسکه این آلیسا خره!اه اه ازش متنفرم!این Namco ـ خواستش یه کرکتر در بیاره مثل Cosmos ولی خب تر زد رفت!
تو با کی میری سناریو رو؟!؟
بعدشم اون Stageی Yoshi اگه به خودش برسی حتی هم بمیری از همون جا میای که مردی این طوری خیلی راحته، چطور پس نزدیش؟!؟

خب این همه آیتم S رو از کجا اوردی؟!منکه فقط یه 2 3 تا آیتم S دارم!اونم از مرحله ی Leo گرفتم.بعد چجوری از پس گارگویل ها بر بیام؟!
روی Hard بازی کنی خیلی بهت S میده منم خیلی گرفتم، احتمالا رو Normal میری.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
تو با کی میری سناریو رو؟!؟
با لارس چونکه بیشترین آیتم رنک بالا رو با اون گرفتم متاسفانه!:D
بعدشم اون Stageی Yoshi اگه به خودش برسی حتی هم بمیری از همون جا میای که مردی این طوری خیلی راحته، چطور پس نزدیش؟!؟
جدی؟!؟!پس چرا رسیدم و باختم دوباره رفت از اول؟!
روی Hard بازی کنی خیلی بهت S میده منم خیلی گرفتم، احتمالا رو Normal میری.
آهان!:D آخه بازی رو که تموم کردم دیگه باهاش Stage دیگه ای رو نرفتم!:D

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
در تجهیزات آیتمی وجود دارد که می تواند درجه آیتمی که می گیری را بالا ببرد.یالاترین درصدی که از اون داری را بردار و مرحله قطار جین را چند بار برو.زیاد آیتم S بهت میده یا همین مرحله را روی هارد برو البته من پیشنهاد اول را بهت می کنم چون راحت تر است و ساده تر S ها را می گیری.
درباره مرحله یوشیمیتسو هم من هر بار باختم از اول مرحله آورد نه از اونجایی که مردم.شما چه طور؟

kianaz

کاربر سایت
Jun 15, 2009
186
نام
kiana
اي شيظون:p از كجا ميشه لينكشو بدي ما هم مفتي حالشو ببريم؟!؟!؟!
خب دیگه من پیدا میکنم لینک تورنتش هست میخوای؟ ولی نمی شه بازی کرد کلی خورد تو حالم مشکلش اینه که فریمور 6.10 میخواد . نتونستم بازی کنم حالا میرم فردا پس فردا UMD رو میخرم
توررنتش
DESCARGAR TORRENT
اینم letitbit
http://letitbit.net/download/6574.68...9/TVI.cso.html

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
اه چه بد، به هر حال ممنون راستي گرافيكش با نسخه پي اس 3 ، xbox فرقي نداره؟
نه اتفاقا میگن گرافیکش خیلی از 360 و PS3 بهتره!خب نابغه آخه کدوم بازی Multi هست که گرافیکش فرق نکنه؟!از اون حرفا بودا...

brad_pitt

کاربر سایت
Jan 14, 2009
57
نام
hamid
نه اتفاقا میگن گرافیکش خیلی از 360 و PS3 بهتره!خب نابغه آخه کدوم بازی Multi هست که گرافیکش فرق نکنه؟!از اون حرفا بودا...

حرف شما درست انيشتين!
ولي چون گرافيك تكن 5 روي ps2 و tekken.Dr پي اس پي باهم يكي بودن گفتم شايد اينا هم يكي باشن

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
حرف شما درست انيشتين!
ولي چون گرافيك تكن 5 روي ps2 و tekken.Dr پي اس پي باهم يكي بودن گفتم شايد اينا هم يكي باشن
خب معلومه که حرف من درسته ادیسون!
گرافیک تکن 5 و DR هم با هم یکی نبودند ! ولی خب گرافیک DR عالی بود ! طوری که هنوز هم عالی بحساب میاد ! حتما اینم همونطوری هست !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر