طرفداران سری Tekken

کدام شخصیت تکن؟!

• مجموع رای دهنده‌ها
    578

brad_pitt

کاربر سایت
Jan 14, 2009
57
نام
hamid
من كه بدون توجه به داستان اين قسمت هم فكر مي كنم سري تكن با توجه به سياست هاي نامكو حتما ادامه پيدا مي كنه ، اصلا مگه دست خودشه؟! بايد توليد كنه:cheesygri
راستي دقت كردين گارد يه سري از شخصيت ها عوض شده و پيچيده تر شده ، جالبه مثل گارد مارشال كه خيلي به گارد بروس لي شبيه شده البته ديگه به شاخي تكن 5 نيست چون ديگه به اين سادگي نمي شه باهاش از اون ضربه هاي چرخشي زد.
من فكر كنم همه يه جوري از لئو خوششون بياد هم به خاطر چهره دوست داشتنيش هم به خاطر استيل باحالش;) لارس هم كه ته تريپه ، يعني تو سال 3000 هم كسي نمي تونه يه همچين مدل موي باحالي داشته باشه:cool::love::)

brad_pitt

کاربر سایت
Jan 14, 2009
57
نام
hamid
آقا يه چيز جالب همين الآن فهميدم ،‌ مي شه با customize كردن شخصيت ها از اسلحه هاشون استفاده كرد ، من خودم براي برايان يه shot gun خريدم بعد باهاش تو مبارزات كلي شليك كردم:-" يا مثلا با يه آناي custom مبارزه كردم كه با كفش دمار از روزگارم درآورد:p يه مدل نينا هم ديدم تير اندازي مي كرد:cool:

kianaz

کاربر سایت
Jun 15, 2009
186
نام
kiana
من كه بدون توجه به داستان اين قسمت هم فكر مي كنم سري تكن با توجه به سياست هاي نامكو حتما ادامه پيدا مي كنه ، اصلا مگه دست خودشه؟! بايد توليد كنه:cheesygri
راستي دقت كردين گارد يه سري از شخصيت ها عوض شده و پيچيده تر شده ، جالبه مثل گارد مارشال كه خيلي به گارد بروس لي شبيه شده البته ديگه به شاخي تكن 5 نيست چون ديگه به اين سادگي نمي شه باهاش از اون ضربه هاي چرخشي زد.
من فكر كنم همه يه جوري از لئو خوششون بياد هم به خاطر چهره دوست داشتنيش هم به خاطر استيل باحالش;) لارس هم كه ته تريپه ، يعني تو سال 3000 هم كسي نمي تونه يه همچين مدل موي باحالي داشته باشه:cool::love::)
آره دیگه راست میگی نامکو به این سادگیها دست از سر این بازی بر نمیداره . با لارسم موافقم مدل موهاش آخره فشن :biggrin1: فکر کنم روی داستان لاریس از این به بعد زیاد مانور بده

brad_pitt

کاربر سایت
Jan 14, 2009
57
نام
hamid
به نظر من اصلا با وجود اين همه شخصيت باحال و جديد ديگه كي مياد بره با كوما و پاندا اينا بازي كنه؟!:) من كه رو راست حالم از اينا به هم مي خوره ، به جاشون اگه همون الكس دايناسوره و unKnown رو مي ذاشتن ديگه بازي عالي مي شد

kianaz

کاربر سایت
Jun 15, 2009
186
نام
kiana
به نظر من اصلا با وجود اين همه شخصيت باحال و جديد ديگه كي مياد بره با كوما و پاندا اينا بازي كنه؟!:) من كه رو راست حالم از اينا به هم مي خوره ، به جاشون اگه همون الكس دايناسوره و unKnown رو مي ذاشتن ديگه بازي عالي مي شد
من که مثل همو قدیما از تکن 3 فقط با جین و هوارانگ و نینا بازی میکنم بیشتر .
داستنانم اره این داستانش ادامه داره .

brad_pitt

کاربر سایت
Jan 14, 2009
57
نام
hamid
بچه ها يه وقت ناراحت نشيد ها ولي من مي خوام يه بار ديگه تكن رو (البته فقط بخش مبارزات خيابانيش رو) با Re 5 مقايسه كنم ، به نظرم اين قسمت ( كه اسم لاتينشم يادم نيست منظورم همون part اصلي بازيه) خيلي شبيه Re5 هستش ، اونجا كريس و شوا با هم با ديگران مبارزه مي كردن ، اينجا لارس و آليسا (البته خب اون بازي با تفنگ بود بيشترش)
ولي حرف اصليم اينه تو Re 5 حركات دوربين خيلي عالي بود ، AQ يا هوش مصنوعي دشمنا هم زياد تر بود ، ريتم بازي هم سريع تر بود ولي تو تكن متاسفانه اين چيزا نيست تازه حتي يه ديالوگ رو هم روي لباي اينا سينك نزدن عين بازي هاي سگا حرفاشونو فقط مي نويسن ، به نظرم به جز اين بخش تمام قسمت هاي بازي عاليه
(من ديگه انتقاد نمي كنم:sorry:)

آخرین ویرایش:

kianaz

کاربر سایت
Jun 15, 2009
186
نام
kiana
بچه ها يه وقت ناراحت نشيد ها ولي من مي خوام يه بار ديگه تكن رو (البته فقط بخش مبارزات خيابانيش رو) با Re 5 مقايسه كنم ، به نظرم اين قسمت ( كه اسم لاتينشم يادم نيست منظورم همون part اصلي بازيه) خيلي شبيه Re5 هستش ، اونجا كريس و شوا با هم با ديگران مبارزه مي كردن ، اينجا لارس و آليسا (البته خب اون بازي با تفنگ بود بيشترش)
ولي حرف اصليم اينه تو Re 5 حركات دوربين خيلي عالي بود ، AQ يا هوش مصنوعي دشمنا هم زياد تر بود ، ريتم بازي هم سريع تر بود ولي تو تكن متاسفانه اين چيزا نيست تازه حتي يه ديالوگ رو هم روي لباي اينا سينك نزدن عين بازي هاي سگا حرفاشونو فقط مي نويسن ، به نظرم به جز اين بخش تمام قسمت هاي بازي عاليه
البته خب سبک تکن با Re 5 فرق می کنه ولی اگه به اونم کاری نداشته باشیم من یه کم باهاتون موافقم همین که عين بازي هاي سگا حرفاشونو فقط مي نويسن منم زیاد خوشم نیومد ولی در کل بازی خب بود

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
رفیق آخه چه ربطی اینا دارن به هم؟شما انگار جز Re5 هیچ بازی دیگه ای توی این مدت نکردیدا!بابا اون یه بازی Action TPS بود!این یه بازی Beat' em Up !(اگر درست نوشته باشم!:D)بعدشم Re5 بازی هی بود که براش 5 سال وقت گذاشتن!خواهشا از این مقایسه ها نکنید!(این متن رو با لحن آروم آروم بخونید!:D)

Ironfist

کاربر سایت
Sep 1, 2007
203
نام
سندراسکی
من اصلا از این موده Scenario Campaign خوشم نمیاد و صدالبته از این پسره Lars. متاسفانه 70% trophyها هم مربوط میشه به همین Scenario :(
من هرچی بیشتر بازی می کنم بیشتر داره خوشم میاد واقعا بازی عالیه ه ه ه ه ه. فکر کنم کسایی که همش به بازی گیر میدن 1 ساعت هم بازی رو انجام ندادن.
کسی اینجا رو PS3 تکن 6 نداره؟!؟

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
من اصلا از این موده Scenario Campaign خوشم نمیاد و صدالبته از این پسره Lars. متاسفانه 70% trophyها هم مربوط میشه به همین Scenario :(
من هرچی بیشتر بازی می کنم بیشتر داره خوشم میاد واقعا بازی عالیه ه ه ه ه ه. فکر کنم کسایی که همش به بازی گیر میدن 1 ساعت هم بازی رو انجام ندادن.
Scenario بازی افتضاحه!چه از نظر گیم پلی چه از نظر IA و چه از نظر گرافیک اما بخش Fighting بازی فوق العاده هست!

Takavach

کاربر سایت
May 6, 2008
318
نام
تکاوچ
کاملاَ باهات موافقم قسمت سناریوش اصلاَ چرته کامله (البته در مورد لارس نمیتونم نظری بدم چون یکی کنارمه که منتظره مشت راجر رو بهم بزنه :-":cheesygri).
منتظر نسخه ps3 هستم اومد دستم خبرت می کنم البته بعدش قضیه نتم میمونه که خودش مرحله ایی هست برای خودش :biggrin1:).

Scenario بازی افتضاحه!چه از نظر گیم پلی چه از نظر IA و چه از نظر گرافیک اما بخش Fighting بازی فوق العاده هست!
دقیقاَ فقط فایتینگش مزه میده اونم گروهی یا آنلاین :biggrin1:.

kianaz

کاربر سایت
Jun 15, 2009
186
نام
kiana
اصلا این پسره لارس از کجا اوردنش منم دوسش ندارم با اون موهاش چقدر هم روش مانور میدن فکر کنم از این به بعد داستان خیلی به اون ربط داشته باشه

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
اصلا این پسره لارس از کجا اوردنش منم دوسش ندارم با اون موهاش چقدر هم روش مانور میدن فکر کنم از این به بعد داستان خیلی به اون ربط داشته باشه
حدس من اینه که این Bandai عقده ای کرم ریخته و موهای این بیچاره خواسته مثل Goku توی DBZ بکنه!ببینید:

goku1.jpg

11738-ssj_goku_super.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر