طرفداران سری Tekken

کدام شخصیت تکن؟!

• مجموع رای دهنده‌ها
    578

Takavach

کاربر سایت
May 6, 2008
318
نام
تکاوچ
بابا نسخه ps3 بگیر تا حالی به نامکو بدین:D

نه جدا نسخه ps3 رو بگیر واسه انلاین
من که صد در صد نسخه ps3 رو می گیرم یعنی حاضرم اصلاَ بازی نکنم تا اینکه تیکن رو با دسته 360 بازی کنم :biggrin1:.
اما اینکه کی میاد توی ایران و اینکه چجوری گیر بیاد و با چه قیمتی این مهمه چون مطمئناَ ممنوع میشه و به این بهونه می کشن روی قیمتش ... حالا ایشالا که اینجوری نشه و همه بگیرن و بازی کنن و در آنلاین حسابی لذت ببرن :devil::boxing::mrgreen:

brad_pitt

کاربر سایت
Jan 14, 2009
57
نام
hamid
اوه اوه بابا چه شلوغ شده اينجا ماشالا حتي پيشكسوت ها مثل حسين 78 هم اومدن;).
بابا انقدر به ما فقير بيچاره ها كه ايكس باكس داريم فاز منفي ندين:( حسام جان جدي اگه نسخه X اومده يه لطفي مي كني بگي كجا ديدي، چه طور ميشه گيرش آورد:confused: من كه علي الحساب تو خماري همينشم هستم!

brad_pitt

کاربر سایت
Jan 14, 2009
57
نام
hamid
بچه ها يه چيز بگم دلتون بسوزه:p من تكن 6 رو براي xbox خريدم، تو 1 ديسك هست هيچ مشكلي هم نداره گرافيكش هم محشره(قابل توجه fan boy هاي ps3!)
رو xbox هم همون حالو داره، من كه به آرزوم رسيدم ايشالا شما هم برسيد;)،‌سوالي داشتيد در خدمتيممممممممممممممممممممممممم :biggrin1::cool::-"

آخرین ویرایش:

kianaz

کاربر سایت
Jun 15, 2009
186
نام
kiana
ای بابا خوش به حالت ما هنوز باید صبر کنیم من منتظرم تا umd بیاد همون روز میرم میخرم .... دلمونو سوزوندیا !!!!!!!!!!:eek:

brad_pitt

کاربر سایت
Jan 14, 2009
57
نام
hamid
ای بابا خوش به حالت ما هنوز باید صبر کنیم من منتظرم تا umd بیاد همون روز میرم میخرم .... دلمونو سوزوندیا !!!!!!!!!!:eek:
آخ آخ شرمنده شوخي كردم :blushing::(:(( حالا عيب نداره همچين آش دهن سوزيم نيست بابا;)
البته شخصيت هاي قبلي خيلي هم تغيير نداشتن چشماي بعضي هاشونم يه ذره چپه! نمدونم فقط تو ايكس باكس اينجوريه يا كلا قرنيشون تركيده:eek:
بازي با تيزري كه تسلط جين به ميشيما زايباتسو ، تشكيل گروهي به نام tekken force به سركردگي لارس رو نشون ميده آغاز ميشه ، يه پيش نمايشي هم از بيوگرافي شخصيت هاي جديد و بلايي كه سرشون اومده مي بينيم ، سرعت بازي خوبه و نسبتا خوب لود مي شه اما گرافيكش به پاي بازيي مثل رزيدنت اويل 5 نمي رسه ، راستي اين دفعه مي شه replay هر مبارزه رو هم سيو كرد.

قسمت اصلي بازي و اتفاقاتش توي بخشي به نام scenarid campagin ميوفته در ابتداي اين بخش تاريخچه تكن (كه دوستان اين همه وقت زحمت كشيدن چند بار روايتش كردن) به صورت stop-motion تا تكن 6 نشون داده ميشه و بعدش مبارزات لارس و تكن فورس كه شبيه fight street هست شروع ميشه .
لارس يكي از شخصيت هاي كليدي بازي به حساب مي آيد.
به نظرم گاردي كه زافينا مي گيره بين همشون ضايع تره چون شبيه اين سيندل و اينا توي مورتال هستش ، اما بقيه شخصيت هاي جديد واقعا تجربه لذت بخشي به آدم مي دن ، خصوصا لئو كه من خيلي ازش خوشم اومد!:biggrin1:
باب هم بر خلاف هيكلش خيلي سريع و غير قابل پيش بينيه.
راستي چند تا از لوكيشن هاي قبلي تكن كه توي تكن 5 خبري ازشون نبود هم دوباره اومدن;)

آخرین ویرایش:

Takavach

کاربر سایت
May 6, 2008
318
نام
تکاوچ
سلام به همه چه جالب من الان اومدم بنویسم که پیش دوستم بازی کردم روی همون نسخه 360 البته دستم داغون شد واقعاَ نمیشه با دسته 360 بازی کنم ولی بازم خوب بود یه چیزی اونور تر از عالی بود ^_^.
من با فارست لاو و جین و آسوکا و لی لی بازی کردم و انصافاَ عالیییییییییییییی بود خیلی توپ بود .
نکته اول اینکه من خبری از اسلحه ها ندیدم توی بازی و توی قسمت فن ها هم نبود و قسمت دوم اینکه 90 درصد کمبو های قدیمی توش نمی خوره و باید به فکر ترکیب کردن های جدید باشید که کار سختی نبود به نظرم و خیلی متنوع شده بود .

ایشالا همه بگیرید و بازی کنید فقط به نظرم اگه میتونید و ps3 در اختیار دارید روی ps3 بگیرید که بتونید راحت فن ها رو اجرا کنید :love:.

Ironfist

کاربر سایت
Sep 1, 2007
203
نام
سندراسکی
ای بابا 360 دارا حال می کنن ها سریع زدن تو گوشه بازی، منم دوستم بازی را گرفته و میگه عالیه اما میگه گرافیکش جالب نیست و فقط موشن بلورش جالبه.
این چند روز را شما به جای ماهم بازی کنید. ممنون از اطلاعاتتون.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
و خداوند Spoiler رو آفرید که ملت ازش استفاده کنن!

البته شخصيت هاي قبلي خيلي هم تغيير نداشتن چشماي بعضي هاشونم يه ذره چپه! نمدونم فقط تو ايكس باكس اينجوريه يا كلا قرنيشون تركيده:eek:
منم یک کوچولو حس شما رو دارم البته نه زیادا!
بازي با تيزري كه تسلط جين به ميشيما زايباتسو ، تشكيل گروهي به نام tekken force به سركردگي لارس رو نشون ميده آغاز ميشه ، يه پيش نمايشي هم از بيوگرافي شخصيت هاي جديد و بلايي كه سرشون اومده مي بينيم ، سرعت بازي خوبه و نسبتا خوب لود مي شه اما گرافيكش به پاي بازيي مثل رزيدنت اويل 5 نمي رسه ، راستي اين دفعه مي شه replay هر مبارزه رو هم سيو كرد.
من یه سوال از شما دارم:چه وجه اشتراکی بین این دو تا میبینید که میان با هم مقایسشون میکنن؟Re5 یه بازی اکشن هست!Tekken یه بازی Fighting...در ضمن گرافیک Re همچین چیز مالی هم نبودش...واقعا که...
قسمت اصلي بازي و اتفاقاتش توي بخشي به نام scenarid campagin ميوفته در ابتداي اين بخش تاريخچه تكن (كه دوستان اين همه وقت زحمت كشيدن چند بار روايتش كردن) به صورت stop-motion تا تكن 6 نشون داده ميشه و بعدش مبارزات لارس و تكن فورس كه شبيه fight street هست شروع ميشه .
یکم بیشتر اسپویل میکردی...
لارس يكي از شخصيت هاي كليدي بازي به حساب مي آيد.
به نظرم گاردي كه زافينا مي گيره بين همشون ضايع تره چون شبيه اين سيندل و اينا توي مورتال هستش ، اما بقيه شخصيت هاي جديد واقعا تجربه لذت بخشي به آدم مي دن ، خصوصا لئو كه من خيلي ازش خوشم اومد!:biggrin1:
باب هم بر خلاف هيكلش خيلي سريع و غير قابل پيش بينيه.
راستي چند تا از لوكيشن هاي قبلي تكن كه توي تكن 5 خبري ازشون نبود هم دوباره اومدن;)
این 4تا شخصیت جدید اول فوق العاده هستن!هر 4 تاشون!

من الان 360 دستمه ولی هنوز نگرفتم بازی رو.... شما ها با این wave 4 مشکل ندارید؟
منکه کوچکترین مشکلی برام پیش نیومد!خیلی راحت واسه من اورد!

آخرین ویرایش:

brad_pitt

کاربر سایت
Jan 14, 2009
57
نام
hamid
خواهش مي كنم ديگه چيزيه كه از دستمون بر مي ياد! چشم جاي همه بازي مي كنم:cheesygri
trunks جان من فقط گرافيك اين دو تا رو مقايسه كردم وگرنه سبكشون كه متفاوته هيچ،

همه مي دونن هيچ بازيي به پاي تكن نمي رسه ، مي خواستم اسپويلر بزارم ولي هرچي زدم هيچ تگي روي متن نيومد.
راستي يه چيزي آليسا از همه شخصيت هاي جديد گوگولي تره حتي از شاويو!:p يه چيزايي شبيه اره هم داره كه ميشه ازشون استفاده كرد ولي بقيه شخصيت ها رو نديدم كه اسلحه اي داشته باشن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر