طرفداران سری Tekken

کدام شخصیت تکن؟!

• مجموع رای دهنده‌ها
    578

Takavach

کاربر سایت
May 6, 2008
318
نام
تکاوچ
یه پیشنهاد می گم کسی اگه فنی چیزی شانسی در آورده یا ابتکاری زده بگه ، چطوره؟ یه چیزی مثل خاطره از زدن فن میشه فکر کنم :biggrin1:

موافقید؟

soroushq

کاربر سایت
May 5, 2006
350
نام
سروش دیگه!
بالاخره چند تا عکس تمام قد از کاراکترا پیدا کردم (مال تکن 6):
خیلی ممنونم
این که مارشال نبود
یا فلش بک خورده!:D یا سیبیل هارو زده یا اینکه پسرشه ... البته من یادم نیست بچش که مریض بود پسر بود یا دختر ...
بازهم مثل همیشه از همه بهتر جین هست :love:
زفینا:sick: صد رحمت به خانومهای کلاسیک سری!

hosein78

کاربر سایت
May 26, 2006
180
:biggrin1: یا سیبیل هارو زده یا اینکه پسرشه ... البته من یادم نیست بچش که مریض بود پسر بود یا دختر ...

این مارشاله..... تو 30-40 صفحه قبل فک کنم راجع به قیافش بحث شده:biggrin1:
پسرشم فارست بود دیگه
یا فلش بک خورده!
چه فلش بکی؟ مارشال همیشه اینجوری بوده.. اونکه سیبیل نداشت فارست بود....
بازهم مثل همیشه از همه بهتر جین هست :love:
پایتم تا انتها.:biggrin1:

Ironfist

کاربر سایت
Sep 1, 2007
203
نام
سندراسکی
یه پیشنهاد می گم کسی اگه فنی چیزی شانسی در آورده یا ابتکاری زده بگه ، چطوره؟ یه چیزی مثل خاطره از زدن فن میشه فکر کنم :biggrin1:
موافقید؟

یک فن توی تکن تگ من میگم که فن تگ هم هست امتحانش کن توی Move list هم نیست:
فارست لا و پال را انتخاب کن (نکته اول Forest Law را برداری)
توی بازی با فارست دسته جلو مثلث+مربع بکش سریع، اگر سریع بزنی خوده Paul اتوماتیک میاد تو به جای فارست، با Paul هم دو بار مثلث را بزن و دوباره خوده Paul اتوماتیک میره بیرون و Forest میاد بعد با یک مکس کوچیک مربع را بزن دست های Forest هم سفید میشه و میره تو Rage آخر هم صدایی میشنوی که میگه Great!
این تنها 3 ترکیبی توی تکن تگ و Cool ترین ترکیبی هم هست البته به نظره من:biggrin1: امتحانش کن اگر هم بلد بودی ببخشید.

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
یه پیشنهاد می گم کسی اگه فنی چیزی شانسی در آورده یا ابتکاری زده بگه

من یه فن شانسی با هوارانگ زدم که دقیقا یادم نیست چی بود:D (تو همین لگد زدناش) آخه بعدش هر چی تو لیست فن هاش نگاه کردم نتونستم پیداش کنم:biggrin1::confused: هنوز هم گاهی میتونم بزنم ولی خب همون طور که گفتم شانسی:D

این که مارشال نبود

خود خود مارشاله:D سیبیلا رو زده:cool:

خیلی ممنونم

خواهش میکنم ^^

تو 30-40 صفحه قبل فک کنم راجع به قیافش بحث شده

جدی اون بحثی که کردیم ماله 30 40 صفحه پیش هست؟ :eek: :D

توی بازی با فارست دسته جلو مثلث+مربع بکش سریع، اگر سریع بزنی خوده Paul اتوماتیک میاد تو به جای فارست، با Paul هم دو بار مثلث را بزن و دوباره خوده Paul اتوماتیک میره بیرون و Forest میاد بعد با یک مکس کوچیک مربع را بزن دست های Forest هم سفید میشه و میره تو Rage آخر هم صدایی میشنوی که میگه Great!

wow چه باحال. امتحان میکنم:D

آخرین ویرایش:

hosein78

کاربر سایت
May 26, 2006
180
جدی اون بحثی که کردیم ماله 30 40 صفحه پیش هست؟ :eek: :biggrin1:
دقیقا صفحه ی 66 هست:biggrin1:میشه 63 صفحه پیش... اونو حدودی گفتم:biggrin1:
یک فن توی تکن تگ من میگم که فن تگ هم هست امتحانش کن توی Move list هم نیست:
فارست لا و پال را انتخاب کن (نکته اول Forest Law را برداری)
این تنها 3 ترکیبی توی تکن تگ و Cool ترین ترکیبی هم هست البته به نظره من:biggrin1: امتحانش کن اگر هم بلد بودی ببخشید.
درسته..
کلا تو این فرومای زایباتسو آدم بچرخه چیزایی جالبی پیدا میشه..
البته واسه تست کردنشون باید یه کم وقت گذاشت چون معمولا این جور چیزا معمولا قلقش باید دست آدم بیاد که دسته رو چه قد نیگه داره یا ترتیب زدن دکمه ها و...

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
سلام برو بکس .
گفتم یه بحثی را بندازم:biggrin1:
به نظر شما چشمو ابرو:biggrin1:کی قشنگ تره.
کار خودمه.
ردیف 1:کارکتر های مورد علاقه خودم
ردیف 2::sick::sick:
ردیف 3و4:جک و جونور:biggrin1:
ردیف 5و 6:هر چی فکر کردم نتونستم اسمی بزارم
ردیف 7:دو جنسه ها:biggrin1:
ردیف 8و9:بانوان:biggrin1:
نکنه:علامت فر مزی که زدم بالای هر عکس به نظرم زیبا بودندددد.
96ahjd.jpg
اینو یادم رفت بگم.اون دو تا نقاشی:D بعلت اینکه فضای خالیو پر کنم کشیدم.

آخرین ویرایش:

Ironfist

کاربر سایت
Sep 1, 2007
203
نام
سندراسکی
wow چه باحال. امتحان میکنم:D
البته Asuka من دیدم خیلی بد توضیح دادم خودم یکبار خوندم نفهمیدم بزار دقیق بگم چون خیلی آسون هست اما قلق داره خوب برو بریم:

توی بازی با فارست دسته جلو از مثلث به مربع بکش سریع باشه فقط (یک ضربه میزنه خیلی هم با حس :biggrin1: و وقتی با حریف برخورد میکنه آروم خودش را میاندازه زمین) تو همین فرصت که داره حریف دراز کش میشه Paul اتوماتیک میاد تو به جای فارست، با Paul هم دو بار مثلث را بزن دو تا مشت میزنه حریف را پرت میکنه هوا و تو این فاصله که حریف داره پرت میشه هوا دوباره خوده Paul اتوماتیک میره بیرون و Forest میاد (بازم نکته اینجا یک قلق داره اون هم زمان بندی هست، Forest Law یک وارو میزنه وقتی میاد تو، شما باید دقیقا واروش تمام شد با یک مکس کوچیک یک مربع سریع بزنی) دست های Forest هم سفید میشه و میره تو Rage آخر اگه درست اجراش کنی صدایی میشنوی که میگه Great! یادم نیست فکر کنم 65 70 درصد هم خون کم میکرد.

يه سوال خيلي پيش پا افتاده كه خيلي وقته من درگيرشم:
ليو پسر يا دختر؟:-":cheesygri
میگم فرقی هم داره پسر باشه یا دختر؟!؟

سلام برو بکس .
کار خودمه.
96ahjd.jpg

سلام، اول از عکس قشنگت ممنون، فقط ای کاش اون دو تا نقاشی را بینش نمیزاشتی، اون دو تا رو در نظر نگیری عکس عالیه، حالا خودمونیم از سایت Tekken.net برداشتی یا خودت درست کردی؟!؟ :biggrin1::biggrin1::p

خوب معلومه چشم و ابروی خانم ها قشنگتر از آقایون هست کما اینکه برای Dragonov را میبینم که ابروش را نخ کرده حالم به هم میخوره، تو بیرون این شکلی زیاد میبینم بازم حالم بد میشه:bored:

یک سوال ازت دارم:
شما چه طوری از King انقدر خوشت میاد، اما از Armor King نمیاد؟!؟ خیلی جالبه.

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
سلام، اول از عکس قشنگت ممنون، فقط ای کاش اون دو تا نقاشی را بینش نمیزاشتی، اون دو تا رو در نظر نگیری عکس عالیه، حالا خودمونیم از سایت Tekken.net برداشتی یا خودت درست کردی؟!؟ :biggrin1::biggrin1::p

خوب معلومه چشم و ابروی خانم ها قشنگتر از آقایون هست کما اینکه برای Dragonov را میبینم که ابروش را نخ کرده حالم به هم میخوره، تو بیرون این شکلی زیاد میبینم بازم حالم بد میشه:bored:

یک سوال ازت دارم:
شما چه طوری از King انقدر خوشت میاد، اما از Armor King نمیاد؟!؟ خیلی جالبه.
سلام
خواهش میکنم.
اون دو تا واسه این گذاشتم که قضای خالی پرش.تازه چشه این چشم به این خوشگلی:biggrin1:
خودم درست کردم با پینت اگه فتو شاپ داشتم بهتر می شد.(یعنی به ما اعتماد نداری):((

گفتم کدوم کارکتر؟یک خا نوم ویک آقا:biggrin1:

از کینگ به خاطر فناش بیشتر خوشم میاد دوم مرامش سوم رنگ پوستش:biggrin1:

Takavach

کاربر سایت
May 6, 2008
318
نام
تکاوچ
من یه فن شانسی با هوارانگ زدم که دقیقا یادم نیست چی بود:D (تو همین لگد زدناش) آخه بعدش هر چی تو لیست فن هاش نگاه کردم نتونستم پیداش کنم:biggrin1::confused: هنوز هم گاهی میتونم بزنم ولی خب همون طور که گفتم شانسی:D
سلام حتماَ میدونید که هوارانگ 2 مدل گارد داره که یه سری لگدهای حرفه ایی رو توی گارد دوم میزنه و در عین حال که توی گارد دوم نمیشه دفاع کرد و اگه حریف فن بزنه میخوره پس باید سریع بزنید در حالت عادی هم میتونید بازدن همزمان ضربدر و دایره برید تو گارد دوم ;):cool:

البته Asuka من دیدم خیلی بد توضیح دادم خودم یکبار خوندم نفهمیدم بزار دقیق بگم چون خیلی آسون هست اما قلق داره خوب برو بریم:

توی بازی با فارست دسته جلو از مثلث به مربع بکش سریع باشه فقط (یک ضربه میزنه خیلی هم با حس :biggrin1: و وقتی با حریف برخورد میکنه آروم خودش را میاندازه زمین) تو همین فرصت که داره حریف دراز کش میشه Paul اتوماتیک میاد تو به جای فارست، با Paul هم دو بار مثلث را بزن دو تا مشت میزنه حریف را پرت میکنه هوا و تو این فاصله که حریف داره پرت میشه هوا دوباره خوده Paul اتوماتیک میره بیرون و Forest میاد (بازم نکته اینجا یک قلق داره اون هم زمان بندی هست، Forest Law یک وارو میزنه وقتی میاد تو، شما باید دقیقا واروش تمام شد با یک مکس کوچیک یک مربع سریع بزنی) دست های Forest هم سفید میشه و میره تو Rage آخر اگه درست اجراش کنی صدایی میشنوی که میگه Great! یادم نیست فکر کنم 65 70 درصد هم خون کم میکرد.

خیلی خوبه :cool: خوب من یکم راجب اون فن توضیح رو کامل می کنم با اجازه iron عزیز :love:.در تیکن تگ زمانی که می خواهید کاراکتر رو عوض کنید میتونید از آنالوگ راست استفاده کنید و علت بیرون رفتن law هم همینه چون دست یه تماس کوچیک ناخودآگاه با اون آنالوگ می گیره و در آخر هم میشه بجای مربع خالی از دکمه مربع و مثلث بصورت همزمان استفاده کرد و در آخر law همون افه معروف بروس لی ور می گیره :cool:.
اما این فنون در تیکن تگ به فنون تگ معروفن و بقیه بازی کن ها هم دارن بسته به رابطشون در داستان بازی مثل نینا و آنا یا کینگ و آرمور کینگ و هیهاچی و جین یا جین و جون یا لی چائولانگ و کازویا تا الاآخر که من دو نمونه دیگه رو هم میگم چون طرفدار جین و جون (که میشه گفت همون آسوکا هستش در فنون) و کینگ و آرمور زیاده از این دوتا می گم :cool
جین و جون(آسوکا):
با جین دوبار دسته جلو داده و مربع و مثلث را همزمان بزنید سپس سریع قبل از زدن ضربه آنالوگ راست را بزنید تا ضربه برای جون بره تا یه سالتوی دونفره رو ببینید . و دوم با جون دسته عقب و مربع و مثلث را بزنید بعد همون آنالوگ راست رو زده تا جین ضربه نهایی رو بزنه و یک سالتوی دونفره دیگه رو هم ببینید :cool:.
کینگ و آرمور کینگ : با کینگ هم دسته عقب مربع و مثلث همزمان را داده و آنالوگ راست را بزنید تا آرمور بیاد تو و تکمیلش کنه خودش . با آرمور کینگ هم دسته رو پایین داده تا بشینید بعد بدون بلند شدن دسته را دوبار به سمت مایل جلو پایین داده و بعد مربع و مثلث را همزمان بزنید تاسالتو را بگیرد و آنالوگ فراموش نشه تا ضربه پرنده کینگ که خیلی هم قشنگه رو ببینید :cool:.

سلام برو بکس .
کار خودمه.
96ahjd.jpg

خوب من اول از همه از آسوکا خوشم میاد بعد زفینا بعد لیو . مردا رو هم از هوارانگ و لی چائولانگ و جین :cool:

راستی یه فن جالب هم در ادامه یکی از 10 ضرب های لیلی در آوردم که در نهایت خوب خونی کم می کنه اگه کسی خواست میزارمش (اگه همش رو حریف بخوره 148 درصد از خونش کم میشه :cool:)

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
سلام

در مورد چشم ها: آسوکا جین لیو :D

خیلی خوبه :cool: خوب من یکم راجب اون فن توضیح رو کامل می کنم با اجازه iron عزیز :love:.در تیکن تگ زمانی که می خواهید کاراکتر رو عوض کنید میتونید از آنالوگ راست استفاده کنید و علت بیرون رفتن law هم همینه چون دست یه تماس کوچیک ناخودآگاه با اون آنالوگ می گیره و در آخر هم میشه بجای مربع خالی از دکمه مربع و مثلث بصورت همزمان استفاده کرد و در آخر law همون افه معروف بروس لی ور می گیره

خیلی خیلی خیلی خیلی....ممنون:D حتما تست میکنم ^^

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر