طرفداران سری Tekken

کدام شخصیت تکن؟!

• مجموع رای دهنده‌ها
    578

mahdi harison

کاربر سایت
Nov 27, 2007
63
نام
mahdi
تکاوچ جان راست میگه خودمونی شديم رفت
این توری میگيم که اگر برديم بگن رويين تنه اگرم باختيم که ما فقت برايه تفريه اومده بوديم:biggrin1:;):p

mahdi harison

کاربر سایت
Nov 27, 2007
63
نام
mahdi
يه جوری هرف بزنيد که ما سيکل دار ها هم بفهميم
ولی کلا خيلی موازب باشيد چون اگر من اسبانی بشم خوده خوده يوشيميتسو هم جلو دارم نيست:biggrin1::p

zafina

کاربر سایت
Sep 17, 2007
153
نام
مرلین منسو
اقا من با استیو لوله میکنم قبلا تو survival
22 نفرو بردم خالیم نمیبندم فن رگبارشم از بس تمرین کردم سه بار پشت سر هم بزنم دیگه الان راحت میزنم
من که میگم برین تو نخ استیو فناش واقعا خداس خودشم باحاله
راستی استیو با نینا نسبت داره ؟

آخرین ویرایش:

not name

کاربر سایت
Dec 4, 2007
42
ببینم کی میتونه منو با اسامی زیر لوله کنه .
RAVEN - ASUKA - BRYAN - JACK - HWOARANG - LAW - PUAL - LEI WULONG - STEVE - NINA AND ANNA WILLIAS - BAEK - EDDY - DEVIL JIN - JIN KAZAMA - KAZUYA AND HEIHACHI MISHIMA
اگه غلط دیکته ای داشتم ببخشید . ببینم من با این موارد با انتخاب خود حریف طرف مقابلمو لوله میکنم . :laughing:

Persian-Elohimy

کاربر سایت
Nov 21, 2007
170
نام
حسین
شما دوستان با اين مسابقات حسابي سرگرم هستيد.
من هم خيلى دوست داشتم كه شركت ميكردم. حالا كه نميتونم بيام شما بعد از تورنومنت بهم اطلاع بديد كه چي گذشت.
ممنون

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
داریم مذاکره میکنیم جمعه باز کنن مسابقه رو جمعه برگزار کنیم :cool:
راستی تمام شخصیت ها باز هستن میتونید اونا رو هم انتخاب کنید ;)

mahdi harison

کاربر سایت
Nov 27, 2007
63
نام
mahdi
سلام
ببخشيد که سوالم رو این جا میپرسم میدونم جاش نيست ولی خواهش میکنم کمک کنيدالان چند وقته که نمیتونم بازی رو saveکنم وقتی میخوام saveکنم این پيام رو میده delete the broser console
ممنون:blushing::love:

Ironfist

کاربر سایت
Sep 1, 2007
203
نام
سندراسکی
اين ترجمه ها از اين سايت http://www.sunlightyellow.com/tekken6/ هستن

به خاطره اينكه خيلي پرطرفتاره اول از اين شروع ميكنم :biggrin1:

22_hwoarang.jpg

نام:Hwoarang كه تلفظ ميشه hwah-rong
(از نام Hwarang بوجود امده كه در زمان پادشاهي Silla در كره ي باستان يك گروه متشكل از مردان دلاور جوان بودند كه احتمالا گروه Hwarangdo را خلق كردند.)
زادگاه: كره
استيل مبارزه:Tae Kwon Do
قد: 181 cm
وزن:68 kg
گروه خون: O
حرفه يا شغل: توي Tekken 3 ولگرد خيابون بود و توي Tekken 4 سرباز و توي Tekken 5 رهبر اشوب به پا كن ها.
سرگرمي:قايق راني
علاقه مندي: به Rock n' Roll و دعواهاي خياباني
متنفر از: كاراته به سبك ميشيما و Kazama Jin
ظهور در Tekken 3و TTT و Tekken 4 و Tekken 5 و Tekken DR و Tekken 6

Profile Tekken 6:
در تورنومنت 5نجم Hwoarang با Jin روبرو شد و او را شكست داد, وقتي Jin بر روي زمين افتاده بود ناگهان غرشي بلند و غيرطبيعي كرد كه اين غرش بادي توليد كرد و Hwoarang را به يكسو پرتاب كرد. وقتي Jin برگشت دو بال سياه خود را باز كرد و Jin با فرم Devil خود بازگشت.
Hwoarang گيج شده بود و هوش و حواس خود را از دست داده بود و ديگه نميتونست با Jin مبارزه كنه و با يك ضربه بيهوش شد و غش كرد... وقتي Hwoarang بهوش امد خود را در يك بيمارستان ديد. در كنار خود Baek را ديد كه به عيادتش امده بود. او جزييات را از Baek شنيد. او پرستار خود را رد كرد و سعي كرد از تخت بلند شود و بر روي زمين افتاد و به Baek التماس كرد كه او را قوي تر كند.
بعد از اينكه از بيمارستان مرخص شد, Hwoarang شروع به تمريني بي سابقه و خارج از اعتقادات و مذهب خود كرد براي شكست دادن Devil Jin. از اين را با خبر شروع تورنومنت 6شم او رفت تا اين دفعه جبران كنه.

30_baek.jpg

نام:Baek Doo San (نام او برگرفته از Baekdo Montain است كه يك كوه هستش كه به دو نيم جدا شده توسط مرز كره ي شمالي و چين )
زادگاه: كره ي جنوبي
استيل مبارزه: Tae Kwon Do و Moo Duk Kwan
قد:180 cm
وزن:70 kg
گروه خون: B
حرفه: استاد Tae Kwon Do
سرگرمي:شيرجه هوايي
علاقه مندي:خاطرات پدرش
متنفر از:خريت و كند ذهني
ظهور در: Tekken 2 و TTT و Tekken 5 و Tekken DR و Tekken 6

Profile Tekken 6:
او وارده تورنومنت 5نجم شده بود همراه با شاگرد خود Hwoarang. اما او مساوي از اين تورنومنت بيرون امد, وقتي او اگاه شد كه شاگردش از رقيب خود Kazama Jin شكست خورده و به طوره جدي اسيب ديده است. او با عجله به بيمارستان رفت تا hwoarang را ملاقات كنه.
اگرچه وضعيت Hwoarang انقدر جدي نبود كه بعد از مداوا به رسيدگي احتياج داشته باشد اما او نميتوانست بلند شود و Baek خود را مقصر و مربي نامناسب ميدانست.
3 روز طول كشيد تا Hwoarang بهوش بيايد. انها درباره ي جزييات با هم صحبت كردند و Hwoarang به Baek گفت نه تنها او بايد خود را دوباره اماده سازد بلكه بايد خود را خيلي قوي تر از اينها بكند.
Baek اشتياق او به قدرت و مقابله با شكسته نفسيه بي سابقه ي او را حس كرد از اين رو تصميم گرفت به او هرچي كه ميداند را بياموزد. Baek و Hwoarang به كره برگشتند و تلاش به تمرين سخت و زياد كردند. بالاخره خبره تورنومنت 6شم از طرف Mishima Zaibatsu داده شد و Baek تصميم گرفت يك باره ديگه وارده تورنومنت بشود تا تجربيات شخصي خود را گسترش دهد.

بقيه كاراكترها در پست بعدي :biggrin1:
Coming Soon.....

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
سلام
ببخشيد که سوالم رو این جا میپرسم میدونم جاش نيست ولی خواهش میکنم کمک کنيدالان چند وقته که نمیتونم بازی رو saveکنم وقتی میخوام saveکنم این پيام رو میده delete the broser console
ممنون:blushing::love:
اقا من همون mahdi harisonام کسی نمیخواد جواب من رو بدهممنون:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر