طرفداران سری Tekken

کدام شخصیت تکن؟!

• مجموع رای دهنده‌ها
    578

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
دیدم اینجا داره گرد و خاک میشینه گفتم بیام یه چیزی ول کنم .
من تو سایتهایی دیدم kazuya شیطانی میشه شاید شخصیت 42 نفر باشن و این شخصیت شیطانی هم اضافه شود بعلاوه غول آخر .
فکرشو بکنید دو شیطان devil jin و devil kazuya :love:

zafina

کاربر سایت
Sep 17, 2007
153
نام
مرلین منسو
یه سوال که از وقتی تیکن 4 رو بازی میکردم تو ذهنمه اینه که جین و کازویا دقیقا چه نسبتی دارن ؟ تو نگاه اول به نظر میرسه برادرن ولی اون کازاما هست و اون میشیما چه نسبتی دارن اینا؟:confused:

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
به رابطه پدر به پسر اعتقاد دارین؟
کازویا میشه پدر جین.
درباره فامیلاشون هم،کلا تو خارج فرزند میتونه انتخاب کنه فامیل مادر رو داشته باشه یا پدر.جین هم از اونجایی که میدونست پدرش مادرشو کشته دل خوشی از پدر نداشته که فامیل اونو رو خودش بزاره!برا همین فامیل مادرش یعنی کازاما رو رو خودش گذاشته.
این بحث هایی فامیلی تکن بسیار پیچیدس و من خلاصشو گفتم:)

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
سلام

دوستان یه سوال دارم:

به این عکس زیر توجه کنید:

8axutee.jpg

ظاهرا برای DS هست یا اینکه من اشتباه میکنم؟؟؟ :confused:

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
آسکا جان!داد میزنه سر کاریه!:biggrin1:
اینور عکس جین در تکن 4 رو گذاشته...اونور به یک خط فاتزی داستان شرح داده شده(تو تکن از این سوسول بازی ها نداریم که!)
اون چشم وسطم که مال شماره 6 هست!گیم اسپات هم رفتم ولی همچین چیزی ندیدم!
خودتونو ناراحت نکنید،طرفداران خوش فکر ds اینو ساختن:biggrin1:

Ironfist

کاربر سایت
Sep 1, 2007
203
نام
سندراسکی
الكي هستش و اصلا توجه كن اون Jin براي Tekken3 هستش گزاشتنش براي TekkenDR و Devil Kazuya اصلا ديگه نيست فقط توي Tekken2 و TTT بوده كه عكسش بقل هستش, اصلا Tekken DS نداره.
راستي Roxas جان Jun را كه Kazuya نكشته...Jun را Ogre كشته.

zafina

کاربر سایت
Sep 17, 2007
153
نام
مرلین منسو
جالبه jun مادر جین هست ؟اینم نمیدونستم من
یه چیزمسخره تو تیکن5 اینه که همون اول مینویسه هیهاچی مرده ولی هم تو بازی هست هم تو دموش جین و کازویا و جینپاچی رو میفرسته با موشک کره ماه بعد تو تیکن 6 همشون ظاهر میشن:laughing:
موضوع چیه ؟

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
جالبه jun مادر جین هست ؟اینم نمیدونستم من
یه چیزمسخره تو تیکن5 اینه که همون اول مینویسه هیهاچی مرده ولی هم تو بازی هست هم تو دموش جین و کازویا و جینپاچی رو میفرسته با موشک کره ماه بعد تو تیکن 6 همشون ظاهر میشن:laughing:
موضوع چیه ؟

مگه میشیما به REVAN جنگید و ندیدی که REVAN گفت تو هنوز زنده ای . بعدش یه دمو نشون داد .
حتما یا موشک سوختش تموم میشه یا JIN یه کاری میکنه .:laughing:

zafina

کاربر سایت
Sep 17, 2007
153
نام
مرلین منسو
مگه میشیما به REVAN جنگید و ندیدی که REVAN گفت تو هنوز زنده ای . بعدش یه دمو نشون داد .
حتما یا موشک سوختش تموم میشه یا JIN یه کاری میکنه .:laughing:
من که همه دمو های تیکنو حفظم فک کنم منظورت دمو های وسط بازیه اون اول که افرادو ظاهر میکنی اونو من خیلی وقت پیش رفتم و اصن یادم نیست
حالا بگه تو زنده ای من میگم چطوری این زنده شده ؟ مگه با بمب نترکید ؟
مثل اینکه میشما ها(+جین) همشون چند تا جون دارن یا اصن روحن :laughing::laughing::laughing:

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
من که همه دمو های تیکنو حفظم فک کنم منظورت دمو های وسط بازیه اون اول که افرادو ظاهر میکنی اونو من خیلی وقت پیش رفتم و اصن یادم نیست
مثل اینکه میشما ها(+جین) همشون چند تا جون دارن یا اصن روحن :laughing::laughing::laughing:

لازم شد شماره 5 بازم بازی کنی . :biggrin1::biggrin1:
میشیما وقتی آدم آهنیا افتادن روش ( نمیدونم چطوری ) خودشو پرت کرده بود بیرون مثل یک جت چند هزار متر اونطرفتر خورد به یک سنگ . آثار سوختگی هم دیده میشد . دیگه چطوریشو نمیدونم . :-":-"

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
همه چیز تکن که با واقعیت جور نیست!اینم یکی از این موارد...
خودتونو ناراحت نکنید:biggrin1:
حالا تکن که خوبه :biggrin1: مورتال کمبت دست تکن رو از پشت بسته ( کلا خر تو خره ) :biggrin1:
پ.ن : این اولین پست من بعد از 6 روزه حالم به هم خورد از این سرعت مضخرف :biggrin1:

Ironfist

کاربر سایت
Sep 1, 2007
203
نام
سندراسکی

ببين Heihachi و Kazuya كه توي Hon-Maru با هم ميجنگن بعد Jack ها ميريزن و اونجا داغون ميشه و Kazuya هم خيانت ميكنه به heihachi ميپيچونه ميره و Heihachi اونجا ميمونه Hon-Maru ميتركه و به كل نابود ميشه و Heihachi پرت ميشه به چندين مايل اونورتر توي انفجار بالا سمت راست Heihachi هستش كه داره پرت ميشه.
كل داستانشم بايد بري توي Theater Mode اونجا بري روي Raven گزينه ي Heihachi Resurrection را انتخاب كني ببيني كه خوده Heihachi تعريف ميكنه چرا نمرده:cheesygri
من DVD Tekken5 ام خراب شده نشون نميده از شانسه خوبم اما ميگه Hon-Maru منفجر شد و من مايلها اونورتر افتادم توي جنگل و چند هفته بعد بهوش اومدم و فهميدم كه بدن من قدرت مقابله با اين انفجارو داشتش را از اين حرفا (يادم نيست دقيق فكر كنم اين طوري بود)

اصلا نه داستان Tekken پيچيده هستش و نه Mortal Kombat هردوشون هم واضح هستش.

Arcade Tekken6 هم 6 روزه ديگه مياد امروز 20 نوامبره اون 26ام مياد :love: نميدونم من چرا خوشحالم؟ :confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر