طرفداران سری Tekken

کدام شخصیت تکن؟!

• مجموع رای دهنده‌ها
    578

lave_101

کاربر سایت
Feb 3, 2007
287
دیدم چند روزی اینجا داره خاک میخوره چند تا عکساز جین گذاشتم برای تنوع
big21.jpg

JinK.jpg

jin.jpg

jin1.jpg

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
سلا مدوستان.فن برای لی اولان تو تیکن5 پلی2 بزارید.

در ضمن آقای tekken_lord یک پیشنهاد دارم که گیم کیوب و پلی2 ات رو بفروش اوزش یک دی اس هم بگیر

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
در ضمن آقای tekken_lord یک پیشنهاد دارم که گیم کیوب و پلی2 ات رو بفروش اوزش یک دی اس هم بگیر
چرا مگه تیکن رو ds هم می خواد بیاد :biggrin1:
در مورد گیم کیوب که بخاطر اویلاش فکر نکنم بفروشم در مورد ps2 هم الان ماله برادرمه پس نتیجه می گیریم ds باید قسطی گرفت :biggrin1: البته راستشو بگم من اصلاَ با کنسولای دستی حال نمی کنم آخه درسته خوره گیم هستم ولی دیگه انقدراهم پایه نیستم که تو خیابونم بازی کنم :biggrin1:
در مورد لی ولان هم بگو چی می خوای دقیقاَ:-"

faraso0

کاربر سایت
Jun 22, 2007
56
سلام

یه مطلبی درباره سرعت ضربات دست می خوام بگم اونم اینکه هر چه سینه فرد رزمی کار قوی تر و بزرگتر باشه قدرت ضرباتش بیشتر میشه ولی سرعت ضرباتش کم میشه مثالشم جین کازاما هستش که ضربات کندی داره ولی ضربات پرقدرتی هستش.ولی بعضی از مواقع استثنا هم وجود داره مثل فنگ وی که حتی عضلات بزرگتری از جین داره ولی ضرباتش در عین قدرت سرعت هم دارن!
علتشم اینکه فنگ برای ضربه زدن با دست نه فقط از دست بلکه از تمام بدنش استفاده میکنه که باعث میشه ضرباتش علاوه بر قدرت سرعت هم داشته باشن. مثل عقب+مربع یا جلو+مثلث بعد مربع بعد مثلث.
توجه سازندگان سری tekken به این ظرایف واقعا قابل تحسین هستش. برای همین منتظر شاهکار بعدی سری تیکن یعنی tekken6 می مونیم.
راستی تاریخ عرضه tekken6 کی هستش؟

hamed-ddd

کاربر سایت
Aug 17, 2006
347
نام
حامد
سعی میکنم همشو اپلود کنم ....ولی خیلی طول میکشه.....

------------------------------------------------------------------------------------------
این تیکین 6 یه ریسک بزرگ داره اونم استفاده از اسلحله گرمه....امیدوارم که به بازی لطمه نزنه

-------------------------------------------------------------------------------------------
پارت اول

http://www.zshare.net/download/396842121df1bc/
و بقیه اش
2.flv.flv - 23.13MB
3.flv.flv - 22.52MB
4.flv - 22.86MB
5.flv - 22.96MB
6.flv - 16.93MB

آخرین ویرایش:

Ironfist

کاربر سایت
Sep 1, 2007
203
نام
سندراسکی
Profile Tekken6 King:
14_king.jpg

دوستي King با Craig Marduk در طي تورنومنت 5نجم عميقتر شد...در انتهاي تورنومنت قبلي King باخبر شد كه به Craig حمله شده...او بسيار خشمگين شد وقتي باخبر شد كسي كه به Craig حمله كرده دقيقا شبيه به Armorking هستش. King تصميم گرفته بود تا از هويت اصلي كسي كه به Craig حمله كرده بود خبردارشود.
درهمان هنگام King از اغاز شدن The King Of Ironfist Tournament 6 خبردارشد و تصميم گرفت به همراه Craig Marduk وارده تورنومنت 6شم شود.

Profile Tekken6 Craig Marduk:
10_marduk.jpg

Craig Marduk در تونومنت قبل يك نبرد خسته كننده با King انجام داد هر دوي انها از برد و باخت اجتناب كردند (مثلا به اصتلاح مساوي شدن) و در اخر باهم دوست شدند و رفاقت را يافتند.
Craig مورده حمله قرار گرفت وقتي داشت به اطاق انتظار ميرفت.او فقط تونست از پشت يك نگاه سريع و كوچك به كسي كه حمله كرده بود بندازه, Craig قصم ميخورد كه او دقيقا شبيه كسي بود كه او به خاطره مرگش محكوم شده بود يعني Armor King.
تصميم گرفت از هويت اصلي كسي كه به او حمله كرده اگاه بشود, Craig با دوستي كه از همه تنفر داشتند يعني King در ميان گذاشت تا با همكاري هم وارده تورنومنت ششم شوند.

Profile Tekken6 ArmorKing:

08_armor_king.jpg

در جريان The King Of Ironfist Tournament, ارمرKing به Craig Marduk حمله كرد و ناپديد شد.
او كيست كه خود را پشت اين ماسك سياه پلنگ و زره فولادي پنهان كرده و خود را شبيه Armorking دراورده؟!? او چه ارتباطي با King دارد و براي چه به Craig حمله كرده است؟
هنوز به صورت يك راز مخفي هست و صداي ناقوس اغاز شدن تورنومنت ششم به صدا درامده.

اين Profile ها 100% تاييد نشدن و براي 24 كاراكتر تا الان فاش شده Profile هاشون...منبع هم Tekkenzaibatsu...

اين اسلحه هم لطمه وارد نميكنه خيلي مهم نيست, راستي سايت رسمي Tekken باز ScreenShot هاي جديد قرار داده توي سايت
http://www.tekken-official.jp/tk6ac/screenshot.html

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
سلام دوستان

ممنون از پروفایل و اسکرین شات و انیمیشن و .............. ^_^

کینگ و مرداک بالاخره باهم دوستن یا دشمن؟ من که نفهمیدم!
راستی پروفایل آسکا هنوز نیومده؟

ممنون

Ironfist

کاربر سایت
Sep 1, 2007
203
نام
سندراسکی
King و Marduk با هم دشمن بودن ديگه دوست شدن و خيلي غيره منتظره هستش كه حالا اين 2 تا با هم شدن ميخوان برن سراغ Armorking جالبه قضيه:biggrin1: توي Tekken4 كه King شكست داد Marduk را و كلا اون را به خاطره كارش بخشيد و نكشتش و توي Tekken5 هم كه مساوي شدن و الان ديگه رفيق همديگه شدن.

Profile Asuka هم هنوز نيومده الان توي Tekken-official كه 24 تا كاراكتر اومده اما از 24 بيشتره من مثلا براي Eddy Gordo و Bryan هم يك جا خوندم.

Profile Nina Williams:
28_nina.jpg

در تورنومنت 5نجم Nina بالاخره با شكست دادن خواهر كوچكش Anna Williams حساب خود را تصفيه كرد.
بعد از مدت كوتاهي كه ماموريت خود را به پايان رسانده بود, Jin Kazama او را به عنوان Bodygaurd خود استخدام كرد و از او خواست كه رهبري Tekkenforce را براي تصرف دنيا به عهده بگيرد. با وجود بي اعتمادي و نگراني شديد بين Tekken Zaibatsu و G Corporation به هر حال ناقوس تورنومنت 6شم به صدا در امد.
به خاطر از بين بردن تهديدهايي كه بر عليه زندگي Jin Kazama بود Nina وارده تورنومنت شد.

Profile Anna Williams:
29_anna.jpg

بعد از تحقيرشدن به علت شكست از خواهره بزرگتر و دشمن او Anna به دنباله انتقام گرفتن بود.او نميخواست همه چيز اين طوري تمام شود به هر حال Nina رفته بود و در جايي مخفي شده بود.
Anna شايعاتي شديد درباره ي اينكه Nina به نيروهاي جديد Mishima Zaibatsu پيوسته بود و Anna هم تصميم گرفت به نيروهاي G Corporation بپيوندد.

اين 2 تا نصفه هستن هنوز كامل ترجمه نشدن هر موقع شد بقيشم ميزارم.

hamed-ddd

کاربر سایت
Aug 17, 2006
347
نام
حامد
سلام دوستان

ممنون از پروفایل و اسکرین شات و انیمیشن و .............. ^_^

کینگ و مرداک بالاخره باهم دوستن یا دشمن؟ من که نفهمیدم!
راستی پروفایل آسکا هنوز نیومده؟

ممنون

در اینکه با هم دوست شدند....شکی نیست....چون وقتی با کینگ به اخرین مرحله میرسید .....مرداک میاد و میگه ....من روش خودمو در زندگی میخوام عوض کنم ....دوستی و جوانمردی و از کینگ در خواست یه نبرد دوستانه رو میکنه....آخرش هم بعد از شکست ،کینگ میاد دستش رو میگیره و از رو زمین بلند میکنه....شاید علت تغییر روش مرداک رحمی بود که کینگ در تورنمنت چهارم به مرداک کرد و همچنین داستان زندگی کینگ که اونو تحت تاثیر گذاشته بود(همون قضیه یتیم خانه ای که زیر نظر کینگ اداره میشد)

اسوکا هم نیومده:cheesygri

Ironfist

کاربر سایت
Sep 1, 2007
203
نام
سندراسکی
من يك بار ديگه تاكيد ميكنم اين Profile هايي كه من مينويسم 100% تاييد نشدن فردا نيايد بگين Ironfist الس بلس:biggrin1: براي همين هست كه يكم كم هستن اما بالاي 80% اين ها درست هستن فقط احتمال داره ناقص باشن...منبع هم از سايت http://www.sunlightyellow.com/tekken6/ كه توي Zaibatsu ترجمه شده البته اون سايت اولي هم از روي http://www.tekken-official.jp نوشته.

Profile Tekken6 Kuma:
32_kuma.jpg

نام: Kuma (به Japani يعني خرس)
زادگاه: نامعلوم
استيل مبارزه: مبارزه ي پيشرفته ي خرسي
قد: Cm 280
وزن:210 kg
گروه خون: نامعلوم
شغل: قبلا باديگارد Heihachi بود
سرگرمي: پرورش و پختن ماهي ازاد
علاقه مندي: Panda:love: , Heihachi و TV
تنفرداشتن: متنفر از تلويزيون سياه و سفيد
ظهور در Tekken 3, TTT, Tekken 4 and Tekken 5 and tekken DR and Tekken 6

Profile:
بعد از مرگ ارباب سابق خود Heihachi Mishima, كوما معتقد بود هيچ كس به غير از او نميتواند گروه مالي ميشيما (MFG) را از دست اسارت رهايي سازد, او مشتاق براي انجام ان كار بود وقتي كه با گروه مالي ميشيما روبرو شود.
به هر حال رييس جديد گروه مالي ميشيما (Mishima Financial Group) يعني Jin Kazama منتظر بود.
Kuma به راحتي مغلوب شده بود و او را به صحرا يا دشتي در Hokkaido انداخته بودن.اگر چه روحيه ي مبارزه گري او از دست نرفته بود.

Profile Tekken6 Panda:
33_panda.jpg

نام:Panda
زادگاه:چين
استيل مبارزه: مبارزه ي پيشرفته ي خرسي
قد: 277 Cm
وزن:200 Kg
گروه خون: نامعلوم
شغل:حيوان اهلي Xiaoyu
سرگرمي: مواظبت و نگهداري از گلهاي باغ
علاقه مندي: Ling Xiaoyu
تنفرداشتن: Kuma :(
ظهور در Tekken 3, TTT, Tekken 4 and Tekken 5 and Tekken DR and Tekken 6

Profile:
در تورنومنت 5نجم Panda به صورت باديگارد Ling Xiaoyu ظاهر شده بود.
Panda از عذاب كشيدن خلاص شد وقتي فهميد Heihachi Mishima هنوز زنده است, اما مدت كوتاهي نگذشت كه اسودگي و راحتي او ناگهان و غيره منتظره بعد از اعلان خبره تورنومنت 6شم به پايان رسيد.
موظف به انجام وظيفه, Panda دوباره به سوي خطر و زيان حركت كرد.

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
دوستان من یه توضیحی راجب تیکن online بدم اونم اینکه الان مدتیه که می خوایم بازی کنیم ولی متاسفانه اکثراَ بلد نیستن چه جوری join بشن .
وقتی یکی شمارو invite میکنه باید از توی خود تیکن قسمت online برید تو بازی با دوستان نامه invite را بگیرید
تا بتونید بیاید تو روم host اینو گفتم چون تا این لحظه با هیچ یک از بچه های سایت نشده بازی کنم . اکثراَ اینجا گیر می کنن.
راستی خبری از حسین نیست قرار شد بیاد باهم بازی کنیم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر