طرفداران سری Tekken

کدام شخصیت تکن؟!

• مجموع رای دهنده‌ها
    578

Dark_Night

کاربر سایت
Jul 21, 2007
23
نام
آرش
mk طرافداراشو از همون نسخه معروفش که توی سگا بود بدست اورد (Ultimate Mortal Kombat) که خیلی ها هم بش میگن مورتال 4 (این حرف رو حسین میزنه) که واقعا بازی جالبی بود فاتالاتی هاش واقعا جالب بود

کلا مرتال فقط فاتالاتی های باحالی داره

hosein78

کاربر سایت
May 26, 2006
180
mk طرافداراشو از همون نسخه معروفش که توی سگا بود بدست اورد (Ultimate Mortal Kombat 3) که خیلی ها هم بش میگن مورتال 4 (این حرف رو حسین میزنه) که واقعا بازی جالبی بود فاتالاتی هاش واقعا جالب بود
آرش چرا حرف میذاری تو دهن من؟!:biggrin1: ولی بهترین نسخه ی Mk همون umk بود و بعدش هم mk trilogy رو ps1 یه نسخه هم تو جنسیس داشتن mk5 که شخصیت اصلیش ساب زیرو بود ..اونم بازی جالبی بود...
آرش تو همیشه بحث رو منحرف می کنی:biggrin1:

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
يادمه اولين بار تكن ۳ رو تو شمال ديدم!تمام پسرايه فاميل جمع ميشدن تو اون كلوپ و فقط تكن بازي ميكردند!اون زمان از ديدن اين نبرد ها بيشتر لذت ميبردم!بعد از يك مدت منمps1 گرفتم .اوايل مورتالو خيلي بازي ميكردم!اگر يادتون باشه در آخر يك گزينه داشت كه ميتونسنيم شيوه گشته شدن افراد به صورت حرفه اي رو ببينيم!من اون قسمتو دوست داشتم برا همين هميشه اون بازي رو ميكردم!يك بار رفتيم خونه يكي از دوستان ديدم اونا دارن تكن بازي ميكنن!ياده همون قديما افتادم سريع اين بازي رو گرفتم و واقعا ازش خوشم اومد!بعد هم كه هوارانگو كشف كردم و زيادي شيفته اين بازي شدم!ولي فقط هوارانگ رو ميشناختم و چنتا ديگرو!اگر با رژين دوست نميشدم اصلا نميفهميدم تكن ۵ هم اومده!كلا من در اين زمينه ممنون رژين هستم!:love:هميشه فكر ميكردم تو تكن استادم ولي وقتي با رژين بازي ميكردم ميديدم نه تنها استاد نيستم بلكه خيلي هم عقبم!:eek:يادش بخير من كه نميدونستم دول جين ليزر ميزنه!زژين به من ميگفت بيا بريم عقب تمرين كنيم بعد با دول جين بهم ليزر ميزد!:biggrin1:خلاصه من اونقدر با psp اين بازي رو كردم كه الان به خودم ميتونم صفت استادو بدم!البته نه با تمام كاراكتر ها با نصفشون ميتونم خوب بازي كنم!
من خاطره زياد دارم حتما براتون تعريف ميكنم:biggrin1:

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
سلام به همه گفتم طبق قولم بیام خاطراتمو تموم کنم .
خوب دفعه قبل اگه یادتون باشه تا سر تیکن 3 گفتم بهتون . خلاصه مطلب اینکه من و پنج نفر از دوستام همه باهم شروع کردیم به یاد گیری تکن 3 اول از یکی از بچه ها که تکن قوی هم داشت خواستیم بهمون یاد بده اسمشم ارشام بود یادش بخیر پسر خوبی بود . خلاصه بعد از تقریباَ 2 یا 3 هفته همه به یه حدی رسیدیم که فنون بازیو راحت می زدیم البته بیشترشو ;)بعد شروع کردیم با همین دوستمون به تیکن بازی کردن یه روز صاب کلوپ که پسر خیلی خوبیم بود اسمشم مهدی بود البته لازم به ذکر ایشون لیسانس الکترونیک بودن ;)برگشت به ارشام گفت ارشام یه چیزی بهت می گم نگی نگفتی ارشام گفت چی ؟ گفت به هر کس تیکن یاد میدی بده اما از این بیشتر به تکاوچ یاد نده گفت چرا ؟ گفت این خط این نشون یه روز برات شاخ میشه :confused:
من یهو گفتم این چه حرفیه میزنی مهدی من هنوز یه راندم نمیتونم ارشامو ببرم . مهدی گفت حالا من گفتم که اون روز نگی چیشد .:-"
میدونید باید بگم اون روز بد جوری روحیه گرفتم :cheesygri راستش نمیدونم چه جوری به این نتیجه رسیده بود ولی پیش بینیش درست در اومد و اولین کسی که از ماها اونو زد من بودم . اون روز ارشام انقدر عصبانی شد که نزدیک بود منو بزنه . مهدی بهش گفت بهت گفته بودم خودت گوش نکردی .خلاصه بعد از یه مدت یکم میشه گفت بازیمون خوب شد یه روز فهمیدیم که کلوپ پایینی ps2 آورده و اونجا دیگه تیکن تگ بازی می کنن و گندشونم یکیه به اسم سعید تهرانی اون یکی از نفرای اصلی تهران بود اون موقع حدود فکر می کنم 25 سالو داشت . پسر خیلی خوبی بود . خلاصه رفتم اونجا و با چند نفرشون تیکن تگ بازی کردم جدای از کف کردن جلوی گرافیک ps2 .
همه شونو بردم بعد اونا گفتن راست می گی با سعید بازی کن منم گفتم بیارید باهاش بازی می کنم :-"زیادی احساس قدرت می کردم .بعدش حدوداَ 2 روز بعد فهمیدم بچه های ما با سعید بازی کردن و چشمتون روز بد نبینه باورم نمیشد خودشون می گفتن 10 دست بازی کردن 3 رانده و همه راندها رو پرفکت شدن که البته برام باورش غیر ممکن بود اما بعداَ فهمیدم چه کلکی زده نامرد . خودش بهم گفت . به هر حال با سعید آشنا شدم و اونم هم بهم تیکن یاد داد هم اینکه نفرات اصلی بهم گفت تو تهران کیا هستن . راستش حتماَ خیلی هاتون خانه کودک پارک ساعی رو رفتین و میدونید که اونجا هم بساط تیکن براه بود البته من خیلی سال نرفتم . اما اگه هنوز باشن به اونا بگید هم بهتون می گن سعید تهرانی کیه یکی از پاتوقاش اونجا بود .
اصلاَ بزارید نفرات اصلی تیکن تهرانو بهتون بگم البته از بابت اسماشون معضرت می خوام آخه بعضیاشون لغب های خوبی ندارن . به هر حال اینا بودن .
نفر او به اسم حسن کازویا ایشون که بعدها باهاش دوستم شدم بچه فلاح بود اما دائماَ همه جا بود جز فلاح :cheesygri. علت این اسم گذاریم معلومه دیگه . اینم بگم من دفعه اول تیکن 5 باهاش بازی کردم که 10 هیچ باختم . :blushing:.
نفر بعدی اسمش علی بود که من زیاد ندیدمش اما تعریفایی که همه ازش می کردن یه جورای از یه آدم روانشناس بود . طبق گفته بچه ها هر فنو یه بار ببینه دیگه نمی خوره به این راحتیا .
راستش یکی از دوستام که تیکن قوی هم داشت باهاش بازی کرده بود و قسم می خورد یه دست داشته میبردتش که اگه یه مشت معمولی میزده علی باخته بوده اما علی 15 دقیقه تمام رو ساعت که بچه ها تایم گرفتن یه ضرب دفاع کرده در آخرهم دوستم مغزش هنک کرده برای یه لحظه ایستاده و علی دخلشو آورده . من ندیدم ولی از هرکسی که پرسیدم دقیقاَ همینو گفت .
میدونید یاد ندارم 1 دقیقه اینجوری دفاع کرده باشم .:eek: خلاصه بقیه بچه ها پشت سر اینا بودن و دائماَ بالا پایین میشدن . که با اجازتون همه رو اونموقع بردیم اما با علی که اصلاَ نشد بازی کنم با حسن هم 2 بار بازی کردم که عین دوبارشو باختم ولی دفعه دوم خوب جلوش طاقت آوردم و حتی اگه بهتر بازی می کردم بعید نبود بزنمش :cheesygri.راستش خیلی از خاطراتمو نگفتم چون خیلی زیاد میشد و احتمالاَ حوصلتون سر میرفت .
میدونید وقتی بچه بودم هم همینطوری بودم موقع انشا نوشتن همش گیر می کردم ولی وقتی میوفتادم رو دور نوشتن کتاب می نوشتم :cheesygri یکم بی جنبهم شرمنده .
امیدوارم خوشتون اومده باشه اگه بد بود میبخشید. راستش اصلاَ دلو دماغ نوشتن همینارم نداشتم ولی نوشتم . :(:((
موفق باشید.

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
خوندن خاطرات تیکن باز ها خیلی کیف داره... از همتون ممنون ^__^ میگم اگه بقیه هم بزارن خیلی خوب میشه...

میدونید وقتی بچه بودم هم همینطوری بودم موقع انشا نوشتن همش گیر می کردم ولی وقتی میوفتادم رو دور نوشتن کتاب می نوشتم :cheesygri یکم بی جنبهم شرمنده .
امیدوارم خوشتون اومده باشه اگه بد بود میبخشید. راستش اصلاَ دلو دماغ نوشتن همینارم نداشتم ولی نوشتم . :(:((

اتفاقا آدم موقع انشا نویسی باید همین طوری با جزئیات بنویسه!!!!( از خلاصه و کلی نویسی اصلا خوشم نمیاد) خیلی جالب بود ممنون!!! :p

هميشه فكر ميكردم تو تكن استادم

منم همین طور ولی الان دیگه نه...... رقیبا خیلی سرسختن!!!!!

سیستم دفاع که با عقب گرفتن دسته انجام می شد از بازیایی مثل art of fighting یا street fighters و...فقط سعی شده واقعی تر بشه.. کاری که mk هنوز نکرده

این جور دفاع کردن خیلی راحت تره.... راستی در مورد دویدن هم همین طوره :D

کلا مرتال فقط فاتالاتی های باحالی داره

منم الان خوشم میاد ولی اون موقع...کوچیک بودم...... :blushing:

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
بچه ها می خوام در اولین فرصت یه مقدار از روشهای فن زدن در تیکن رو بهتون بگم . فقط قبلش باید دکمه پشتیا رو اونجوری که قبلاَ گفتم بچینید .
بعد یه چیزایی رو بهتون می گم که مطمئنم به انعطاف زیاد فنون در تیکن پی میبرید.
البته اگه دوست داشتید :blushing:

zafina

کاربر سایت
Sep 17, 2007
153
نام
مرلین منسو
تو همون parctice راحت میشه یاد گرفت همه فنارو مث فن رگبار اسیو که باحالترین فنه به نظرم من:eek: خود من تو همون practice فن رگبار و کلی از فنارو تمرین کردم و یاد گرفتم ....

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
من با parctice كار نميكنم!دوست دارم خودم فن هارو كشف كنم!حالش بيشتره! اگر از يك شخصيت بدم بياد ميبرمشparctice با ليلي حالشو جا ميارم:biggrin1:

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
من با parctice كار نميكنم!دوست دارم خودم فن هارو كشف كنم!حالش بيشتره! اگر از يك شخصيت بدم بياد ميبرمشparctice با ليلي حالشو جا ميارم:biggrin1:
روش خوبیه..... :)

تو همون parctice راحت میشه یاد گرفت

اول از همه خوش اومدی:biggrin1:
زفینا جان میشه... ولی اون جا فقط فن ها یاد گرفته میشه...اینکه کدوم فن ها رو پشت سر هم بزنی خیلی مهمه .... :cheesygri

Dark_Night

کاربر سایت
Jul 21, 2007
23
نام
آرش
کومبو زدن بیشتر با جین - هوارانگ و بیک استادش - LEE - Xiyaou و چند نفر دیگه خیلی حال میده

بقیه قدرتین فقط باید دو تا جلو ضبدر بزنی مثلا Bruce شوت میکنه حال میده :cheesygri

faraso0

کاربر سایت
Jun 22, 2007
56
سلام.
اگه یادتون باشه جین و کازویا یه فن مشترک دارن:جلو نیم دور جلو مثلث
که درحالت عادی این ضربه بعد از اصابت به حریف اونو پرت میکنه ولی بعضی اوقات این ضربه قویتر میشه و دست جین و کازویا یه حالت برقی پیدا میکنه در ضمن کیاپ(فریاد) بلندتری هم میکشن!
میتونین بگین چطور میشه که این طور میشه؟:-":cheesygri

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
باید فاصله بین جهت جلو و نیم دور جلو خیلی کم باشه از نظر زمانی البته .
این فن برای هیاچی هم هست . برای کازویا جلو و مایل جلو هست .
راهت ترین کمبویی هم که باهاش میشه زد زدن این فن سه بار پشت سر هم هست .
یه نکته هم اینکه الان دیگه devil jinاینکارو می کنه نه جین (منظورم سه بار پشت هم هست )

اما در مورد شگردهایی که قولشو داده بودم . توجه دکمه پشتیا باید اونطوری که گفتم چیده شده باشن .
میدونید در مورد دکمه های کمکی باید یه نکته خیلی مهمو بهتون بگم اونم بحث ارجعیت دکمه ها هست یعنی اینکه :هردکمه کمکی از ترکیب دو دکمه معمولی هست که در حالت عادی یکی از اونها ارجعیت دارن به دیگری که من اونها رو می نویسم .
R2=مربع
R1=مثلث
L1=ضربدر
L2=دایره
فعلاَ اینارو داشته باشید تا بهتون بگم کجا ها به کار میان . (اگه کسی بلد بود بگه ) نمره داره:cheesygri

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
حسین جان عزیز چی شد ps3 تو گرفتی یه زره بازی کنیم . نگران نباش انقدر سرعت ختمون پایین احتمالاَ یه چیز تو مایهای ماتریکس بازی می کنیم نه تیکن :laughing:

پس کی تموم میشه :((

hosein78

کاربر سایت
May 26, 2006
180
سلام تکاوچ جون:biggrin1:
امروز قراره بگیرم..... امیدوارم سالم مونده باشه:biggrin1:
ایشالا فردا با هم بازی می کنیم...تکاوچ جون فردا مزایای استفاده از این اون نوع ترکیب دکمه ها که گفتم رو متوجه میشی:biggrin1:واقعا خیلی خوشحالم بعد از این همه مدت یه بازی درست می کنم......قبلا یه بار هم قرار بود با امیر بریم یه جا تکن بازی کنیم که نشد.. ایشالا اونم ps3بگیره..:biggrin1:جدا این خارجیا مخصوصا اروپایی ها از مشکلات بزرگی رنج می برن تو تکن:biggrin1:
راستی من که با چند نفر بازی می کردم زیاد مشکل سرعت نداشتم...یعنی تو هر 3-4 دستی که بازی می کردم با بقیه,فقط چند ثانیه مشکل ایجاد می شد..

Ironfist

کاربر سایت
Sep 1, 2007
203
نام
سندراسکی
من PS3 ندارم شما هم كه اين جوري ميگيد اصلا نااميد ميشم:( منم ميخوام:biggrin1:
Tekkenlord در مورده اون "علي" نام هم همون فقط شنيدي كه اصلا ضربه نميخوره منم از اين حرفا زياد شنيدم اما فقط حرفه...

من نفهميدم يعني چي هر فن را يك بار ببينه ديگه نميخوره؟مگه تمام فن ها را تاحالا نديده؟ اگر داري در مورده Juggle ميگي كه خوب هميشه اولش با يك ضربه شروع ميشه و بقيش هم رو هوا يا نزديك زمين ميخوري و ديگه دسته خودت نيست فقط ضربه ي اول مهم هست كه نخوري و ضربه ي اول هم ميتونه با يك ضربه ي خيلي معمولي اغاز بشه مثلا مايل بالا جلو مثلث حالا كدوم فن را ببينه نميخوره من نميدونم, حالا من باز منظورت را متوجه نشدم.

من هم با هر كي تاحالا بازي كردم هم خوردم هم زدم اصلا بايد ببازي تا Tekken باز بشي... فقط يكي بود كه خيلي خفن بازي ميكرد اسمش مهديTekken بود اين بشر عجوبه بود انقدر تيز بود كه حد نداره اصلا انگشت دستاش را نميشد ديد هر Fighty هم بگي بازي ميكرد من از اون خفن تر تاحالا نديده بودم.
من توي Juggle از همه بيشتر Nina را قبول دارم حرف نداره درسته Cheap ميزنه اما سريع هستش.

اون سه بار ضربه پشت سره هم Kazuya را بهتر هستش سه بار نزنيد, دو بار بزنيد اخريش را مايل جلو 2 بار دايره بزنيد كه دو تا لگد ميزنه اين جوري فكر كنم بهتر باشه البته خيلي كارا ميشه كرد.

من خيلي وقته با كسي بازي نكردم فكر كنم 6 7 ماهي ميشه خيلي خيلي دوست دارم با يكي بازي كنم اصلا هم برد و باخت برام نيست...اين حسين هم كه نمياد:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر