طرفداران سری Tekken

کدام شخصیت تکن؟!

• مجموع رای دهنده‌ها
    578

Ironfist

کاربر سایت
Sep 1, 2007
203
نام
سندراسکی
من يك عكس مثل Chart ميزارم, توش تا Tekken5 كاراكترهايي را كه به هم ربط دارن نشون داده...
EJ.R داستان كيو برات بزاريم؟ Steve و Nina رو؟

f_tekkenchartm_8ea1fbd.gif

hosein78

کاربر سایت
May 26, 2006
180
مرسی امیر
فقط یه سری از روابط هم می تونست نوشته شه که نشده.. :biggrin1:مثل جین و هوا ... یا لی و نینا ..یا پائول و کازویا..یا dr.b که با خیلیا ارتباط داره :biggrin1: یا لینگ یا به تلفظ درست رین و هیهاچی :biggrin1:و چند تا مورد دیگه..
تو تکن6 این روابط خیلی جالب تر میشه.. اگه بخوان همینطوری چارت مانند درست کنن باید جین رو اون وسط قرار بدن و از جین به همه وصل کنن:biggrin1:

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
فکر کنم Boss تیکن 6 که همه ازش حرف می زنن این باشه:

800px-Unknown_Character_%28T6%29.png

خیلی عکس نا مفهومیه.... ولی میگن که ممکنه اوگر باشه .....اوگر توی تیکن 5 در بازی Devil Within هم حضور داشت...نظر شما چیه؟؟؟ بنظرتون آشناست یا یه کاراکتر جدیده؟؟؟

hosein78

کاربر سایت
May 26, 2006
180
این عکسه واسه من بد میاد یا کلا اینجوریه؟!:biggrin1:(یعنی یکی داره ساز میزنه)
ولی boss هم که همونطور که امیر گفت نامکو کلا این شایعاتو رد کرده .. من تصویرو درست نمی بینم که بفهمم همونه که تو فیلم youtube بوده یا نه..

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
این عکسه واسه من بد میاد یا کلا اینجوریه؟

حسین جان کلا عکسش یه جوریه.... (همه ی Boss های تیکن یه جورین!!!!)

ولی boss هم که همونطور که امیر گفت نامکو کلا این شایعاتو رد کرده
ولی به نظر من می تونه اوگر باشه... شاید نامکو می خواد طرفدارا رو گمراه کنه!!!!!!:) شاید هم نه...در هر حال
---------------------------------------

این عکسه خیلی قشنگه :love::

424px-Tekken_6_poster_258.jpg

Ironfist

کاربر سایت
Sep 1, 2007
203
نام
سندراسکی
بله اين هموني هست كه ميگفتم... Ogre كه نيست صورتش مثل پرنده ميمونه منقارش تو عكس هم معلومه و قفل و زنجيرش كردن لايه الماسم هست Ogre مثل ادم ميموند قيافش...حسين اون Video كه توي صفحه هاي قبلي گزاشتم را ببين اين را توش ميبيني و Jino كه با tekkenforce ها داره ميادو از اين حرفا البته من هم نميدونم اين بالاخره كي هستش كه نشون ميدن Boss كه نيست خيلي بد قلق هستش براي Boss بودن بايد صبر كرد فقط.

vampire may cry

کاربر سایت
May 14, 2007
347
بله اين هموني هست كه ميگفتم... Ogre كه نيست صورتش مثل پرنده ميمونه منقارش تو عكس هم معلومه و قفل و زنجيرش كردن لايه الماسم هست Ogre مثل ادم ميموند قيافش...حسين اون Video كه توي صفحه هاي قبلي گزاشتم را ببين اين را توش ميبيني و Jino كه با tekkenforce ها داره ميادو از اين حرفا البته من هم نميدونم اين بالاخره كي هستش كه نشون ميدن Boss كه نيست خيلي بد قلق هستش براي Boss بودن بايد صبر كرد فقط.
آره bossاش یه مردس که عینک زده و داره گیتار می زنه!به نظر منم خیلی بد قلقه!

Dark_Night

کاربر سایت
Jul 21, 2007
23
نام
آرش
دوستان نمی دونم من اشتباه میکنم یا نه ولی در مورد عکس Boss اصلا این عکس که شخصیت بازی و گرافیکی نیست
یه مرد (انسان واقعی:biggrin1:) هست که عینک آفتابی زده و یه گیتار پیانو هم دستشه.که چند نفر هم اشاره کردن...

این عکس احتمالا آدرسش تغییر پیدا کرده و این شده الان.... عکس Boss رو لطف کنید از سایت www.tinypic.com آپلود و بعد قرار دهید

-----------------------
یه خواهش از تمام دوستان دارم که عکس رو مستقیما از سایت مربوطه قرار ندن اول آپلود کنید و بعد در تاپیک قرار بدید
دلایلش هم میتونه این باشه که عکس یا از سایت مربوط پاک و یا عکس رو تغییر میدن و احتمال اینکه به جای عکس مورد نظر یه عکس دماغ بیاد موجود میباشد :biggrin1: و در این صورت حال همه گرفته خواهد شد.

با تشکر

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
یه خواهش از تمام دوستان دارم که عکس رو مستقیما از سایت مربوطه قرار ندن اول آپلود کنید و بعد در تاپیک قرار بدید
دلایلش هم میتونه این باشه که عکس یا از سایت مربوط پاک و یا عکس رو تغییر میدن و احتمال اینکه به جای عکس مورد نظر یه عکس دماغ بیاد موجود میباشد :biggrin1: و در این صورت حال همه گرفته خواهد شد.

اطاعت!!!!!!!!!!
-----------------------------
من خیلی این سوال رو توی تاپیک پرسیدم ولی کسی جواب نداد :(:
کسی Devil Within رو تا آخر رفته؟؟؟

faraso0

کاربر سایت
Jun 22, 2007
56
سلام

چه جوریه؟؟؟ من تا اونجایی رفتم که دور و بر آدم همش آبیه... خیلی مونده تا تموم شه؟؟
یادم نمیاد خیلی وقت تموم کردم.هر چی جلوتر میری سخت تر میشه.غول یکی مونده به اخر trueogre و غول اخرم دوباره خودش حالا در اندازه گودزیلا که باید شکستش بدی.
میشه گفت غول دومش heihachi هستش به اونجا رسیدی؟

EJ.R

کاربر سایت
Aug 31, 2007
72
نام
عیسی
Devil Within چیه دیگه یه توضیح بدین :confused:
Ironfist جان من به صورت متن میخوام (داستان بازی )البته از بابت اونم متشکر خیلی با حال بود دوستان دیگه اگه دارن بزارن ماهم حال کنیم. مثالا چرا یوشیماتسو با برایان دعوا داره دعواشون سر چیه ؟؟

Ironfist

کاربر سایت
Sep 1, 2007
203
نام
سندراسکی
Devil Within يكي از مدهاي Tekken5 هستش كه توش ميتوني خيلي از لباس ها و Item هاي گرون كاراكترها رو اونجا به صورت رايگان بگيري و همين طور خيلي هم بهت Gil ميده وقتي تمومش كني.
درضمن كساني كه Devil Within را تمام نكردن ميدونستيد كه براي ازاد كردن Final Stage 1 و Final Stage 2 و Cathederal Stage بايد Devil Within را تمام كنيد؟

شما كه تمام نكرديد اين 3 تا Stage را نداريد البته Final Stage 2 را ميشه با جنگيدن توي Arcade Mode هم ازاد كرد اما 1 را نميشه و فقط بايد Devil Within تمام كني تا ازاد بشه.
راستي Ling Xiaoyu را با L1 انتخاب كنيد كه لباسه مدرسشو تنش ميكنه بعد وقتي ميبريد مربع+مثلث را نگه داريد (وقتي داره Replay را نشون ميده) يك فيگور ديگه مياد اخرش نميدونم ميدونستيد يا نه حالا گفتم.
من يك سوال از همتون دارم كه Tekken بازي ميكنيد...ميخوام بدونم دسته هاتون را چه جوري ميچينيد؟ مثلا مربع+مثلث را چي قرار ميديد R2 يا L1 يا هر چيزه ديگه اي ممنون ميشم بگيد:biggrin1::biggrin1::biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر