طرفداران سری Tekken

کدام شخصیت تکن؟!

• مجموع رای دهنده‌ها
    578

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
مگه من گفتم نبود؟:biggrin1: خودمم فهمیدم این نوع نوشتن اشتباه برداشت میشه ولی حس ویرایش نبود.. ببخشید:biggrin1:
داشتم شوخی میکردم خواهش میکنم!!!:cheesygri

البته پروفایل همه نیومده....

فعلا مال اینا اومده:
leo
zofina
miguel
kazuya
heihachi
jin
xioayu
yoshimitsu
bruce
dragonov

Dark_Night

کاربر سایت
Jul 21, 2007
23
نام
آرش
یوشیمیتسو

yoshimitsu_p.jpg

یوشیمیتسو در پی انتقام گرفتن به خاطره از بین رفتن خانواده مانجی (Manji) به دنبال برایان (Bryan Fury ) راه می افته... او در این راه به دنبال شمشیری می گرده.
شمشیری که قردت طلسم افراد رو داره. قدرت شمشیر از کشتن شیطان به وجود اومده که هر شخصی به دنبال به دست اوردن این شمشیر هست...قدرت این شمشیر شخصی رو که ازش استفاده میکنه رو دیوانه میکنه و یه قدرت درونی به اون شخص میده.

یوشیمیتسو که متوجه ضعیف شدن قدرت شمشیرش شده و میدونه که با این وضع فعلی نمیتونه حرفی برای گفتن توی تورنومنت 6 داشته باشه به دنبال شمشیر جدید میره....بعد از بدست اوردن این شمشیر (شمشیر با قدرت طلسم)اولین کاری که میکنه افراد شروری که خانواده مانجی رو کشتن رو از بین میبره و به قدرت این شمشیر پی میبره. او برای رسیدن به تمام فوت وفن های این شمشیر با تمام قدرت با این شمشیر تمرین میکنه...

حالا او که با داشتن این قدرت یکی از مبارزان بزرگ شده با قدرت شمشیر پا به Tournament 6 میذاره...

------------------------------------------------------------------
سلام
همون طور که میبینید من اولین پست هست که توی انجمن بازی سنتر میدیم و از این بابت بسیار خوشحالم:biggrin1:
عشقم هم بازی تکنه :biggrin1:

این مطلب رو هم به کمک دوست خوبم حسین جان که قول داده پروفایل شخصیت ها رو بزاره ترجمه کردیم و برای شما پست کردیم

با اجازه فعالیت خودم رو توی این تاپیک شروع میکنم
با تشکر

آخرین ویرایش:

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
سلام آرش جان!!!:cheesygri خوش اومدی!!!!

تا الان پروفایل این شخصیت ها رو ترجمه کردیم:
yoshimitsu
lee
heihachi
xiaoyu
leo
zofina
miguel
tekken 6 story line

پس اینا می مونن:
jin
dragonov
bruce

تا ببینیم پروفایل بقیه کی میاد!!!

---------------------

خیلی ممنون از حسین و آرش بابت ترجمشون!!! ^_^

hosein78

کاربر سایت
May 26, 2006
180
ا.. جینو هنوز کسی نذاشته:biggrin1:؟!من سعی می کنم فردا پروفایل جین رو بذارم.. این یوشیمیتسو تقریبا از همه کوتاه تر بود پروفایلش..
راستی من فکر می کنم پروفایل یه سری از شخصیت های دیگه هم اومده باشه ولی tekken forces یه کم خبراش قدیمیه.. چون من یادمه تو خبرا پرو فایل یه سری از شخصیت های دیگه هم اومده بود.. .. من یه نیگا به سایت های تکن میندازم ببینم هست یا نه..راست فک کنم پروفایل لی چاولان هم اومده باشه..

آخرین ویرایش:

hosein78

کاربر سایت
May 26, 2006
180
اینم جین:

titre.jpg
jin_p.jpg

وقتی که جین در یک مبارزه ی سخت موفق به شکست جینپاچی میشیما شد به عنوان رهبر میشیما زایباتسو نائل شد.
وقتی که جین فرماندهی میشیما زایباتسو رو به عهده گرفت شلوغی و هرج و مرج تو اون موج می زد و میشه گفت که قدرتی نداشت
.جین تونست میشیما زایباتسو رو از هرج و مرج نجات بده و کم کم تونست قدرت های سایر مناطق رو هم به دست بیاره و اونا رو شکست بده تا میشیما زایباتسو به عنوان یه قدرت محض مطرح بشه...
بعد از مدتی میشیما زایباتسو کنترل تمام دنیا رو به دست گرفت به طوری که هیچ گروه یا شخصی توان مقابله با اون ها رو نداشت.جین تونسته بود قدرت عظیمی رو گرد آوری کنه تا اینکه بلاخره گروهی به نام G که از طرف کازویا رهبری می شد در برابرش سر بلند کرد و این گروه برای سر جین جایزه تعیین کرد..تا اینکه جین برای رقابت با کازویا و همچنین جلوگیری از خطر وارد این تورنومنت شد.. ما براش آرزوش موفقیت می کنیم:biggrin1:

آخرین ویرایش:

Morrigan

کاربر سایت
Apr 15, 2006
631
نام
رژین
دیگه لبخند از این بازتر نمیشد!من هم بلدم ها:^_________________^
========
آرش جان خوش اومدی...ما از هر کاربر جدیدی تو این تاپیک استقبال میکنیم....چون از پارسال تاحالافقط دو نفر بهمون اضافه شدن!>_<

hosein78

کاربر سایت
May 26, 2006
180
خب بچه ها... اینم پرو فایل بروس ایروان..
bruce.jpg

بعد از آشنا شدن بروس با کازویا میشیما در تورنومنت پنجم او تصمیم گرفت کازویا رو در نقشه اش برای نابودی میشیما زایباتسو یاری کند.او موفق به این کار شد و در نتیجه گروه G تشکیل شد که کازویا از پشت درهای بسته اونو اداره می کرد.این گروه هدفش نابودی فرماندهی جین و کاخ میشیما بود و برای این کار اجیر شده بودن.بروس در این گروه فرماندهی هیئتی از مبارزین خصوصی کازویا برای نابود کردن میشیما زایباتسو رو بر عهده داشت.اونا تصمیم گرفتن از یه نیرنگ واسه نابود کردن میشیما زایباتسو استفاده کنن و اون این بود که یک هدیه ی بزرگ برای جین دادن و انتظار داشتن که کم کم اثرات نابودی و هرج و مرج در میشیما زایباتسو رو ببینن که موفق به این کار نشدند...
تقریبا تمام اقدامات گروه G برا نابود سازی میشیما زایباتسو نا موفق بود تا اینکه خبر تورنومنت 6 اعلام شد و بروس برای اسیر کردن جین و شکست دادن اون پا به این تورنومنت گذاشت

آخرین ویرایش:

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
با اجازه من پروفایل Dragunov رو مینویسم!!!

ِDragunov
dragunov_p.jpg

دز تورنمت پنجم Dragunov به دستور مرکز نظامی روسیه به طور پنهاتی وارد مسابقه شد تا موجودی رو که به Devil معروف بود(!!!) اسیر کنه...dragunov هم اطاعت کرد و و توی تونمت نفوذ کرد ولی نتونست دویل رو پیدا کنه...

بعد از مدت خیلی کوتاهی فعالیت های میشیما زایباتسو آشوب بدی رو تو روسیه بوجود میاره و dragunov هم کلا مشغول آرام کردن آشوب ها و وضعیت بد میهنش بود... که این دفعه یه دستور از مقامات عالی نظامی روسیه می گیره , اونم اینکه باید در تورنمت ششم شرکت کنه و بطور خلاصه جلوی میشیما زایباتسو رو بگیره و اونو شکست بده...این جوری شد که Dragunov برای بار دوم رفت ژاپن و.....

--------------------------
میگم جین هم بدجوری برای خودش دشمن درست کرده:cheesygri
هدف همه تقریبا یکیه نابود کردن جین و میشیما زایباتسو!!!!!
حسین جان ممنون از ترجمت!!!

hosein78

کاربر سایت
May 26, 2006
180
میگم جین هم بدجوری برای خودش دشمن درست کرده:cheesygri
هدف همه تقریبا یکیه نابود کردن جین و میشیما زایباتسو!!!!!
حسین جان ممنون از ترجمت!!!
آره.. از وقتی رئیس میشیما زایباتسو شده اینجوری شده:biggrin1:o_o

Dark_Night

کاربر سایت
Jul 21, 2007
23
نام
آرش
آرش جان خوش اومدی...ما از هر کاربر جدیدی تو این تاپیک استقبال میکنیم....

خیلی ممنون از استقبالتون...:biggrin1: امیدوارم طرفدارای تکن هر روز بیشتر بشن :biggrin1: منم تمام سعیمو میکنم که مطالب به روز مربوط به تکن رو بنویسم
-------------------------------------------
Asuka منم داشتم پروفایل اینو مینوشتم که پستت رو دیدم ....
دستت درد نکنه عالی بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر