طرفداران بازی Supreme Commander؟

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
394
نام
کامبیز
برای بازی کردن مالتی پلیر باید به سرور اصلیش (GPG Net) کانکت بشی که مثل Battle.net یه سرور برای پیدا کردن حریف برای بازیکنهاست، که خو برای وصل شدن به اون باید سریالنامبر اوریجینال داشته باشی :biggrin1: یعنی مفتکی نیست.
خوب عزيزم ،مشكل همينه ديگه ! اگه ميشد یه سرورِ crack شده مثل مالِ War3 زد خوب ميشد

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
خوب عزيزم ،مشكل همينه ديگه ! اگه ميشد یه سرورِ crack شده مثل مالِ War3 زد خوب ميشد
هائوون؟ فکر کنم یه حقیقتی که هست اینه که این گیم مثل Warcraft III اونقدرا تو همه جای دنیا طرفدار نداره که یکی پیدا بشه یه همچین برنامه ای بنویسه. در واقع فکر کنم برای هیچ گیمی به جز گیمهای بلیزارد، این جور برنامه ها نوشته نشده. منظورم یه برنامه مثل PvPGN ـــه که Battle.net رو شبیه سازی میکنه.

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
هائوون؟ بعد از مدتی خاک خوردن، مـِث که قراره یه چند تا پست در این تاپیک زده بشه :biggrin1:
به سلامتی و میمنت تونستم "یــــــــــــــــه" نفر دیگه به جز خودم رو پیدا کنم که از این گیم خوشش اومده! به افتخارشون کف مرتب:
Nameless

:clap:

یه نکته بگم. کلاً Community ـــه Supreme Commander رو اکثراً گیمرهای قدیمی تشکیل میدن و کمتر گیمر کم سن و سال توشون پیدا میشه. (دلیلش رو هم شاید بشه حدس زد:-") الان این دوستمون هم گویا از گیمرهای قدیمیه :) (منم که 25 سالمه)

پ.ن: شاید شما از طرفدارنِ Total Annihilation بودی؟

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
394
نام
کامبیز
هائوون؟ بعد از مدتی خاک خوردن، مـِث که قراره یه چند تا پست در این تاپیک زده بشه :biggrin1:
به سلامتی و میمنت تونستم "یــــــــــــــــه" نفر دیگه به جز خودم رو پیدا کنم که از این گیم خوشش اومده! به افتخارشون کف مرتب:

:clap:

یه نکته بگم. کلاً Community ـــه Supreme Commander رو اکثراً گیمرهای قدیمی تشکیل میدن و کمتر گیمر کم سن و سال توشون پیدا میشه. (دلیلش رو هم شاید بشه حدس زد:-") الان این دوستمون هم گویا از گیمرهای قدیمیه :) (منم که 25 سالمه)​

پ.ن: شاید شما از طرفدارنِ Total Annihilation بودی؟​
:cheesygriCongrats Kammerad Hamidov​
حالا چجوری میخوای مولتی بزنین جیگر؟؟؟;) اگر چند نفرشو راه انداختی ،منم به احتمال 99% (بدون در نظر گرفتن ضریب خطا!!!) بهتون Join می شم:p

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد

سلام

تشکر ، شرمنده فرمودید

البته این کم طرفداری فقط مشکل این بازی نیست

مثلا

WarHammer 40K Dark Crusade ، یا Homeworld2 یا NWN2
و ...

در حالیکه اینها هم جزء بازیهای پرطرفدار دنیا هستن

یه نکته بگم. کلاً Community ـــه Supreme Commander رو اکثراً گیمرهای قدیمی تشکیل میدن و کمتر گیمر کم سن و سال توشون پیدا میشه. (دلیلش رو هم شاید بشه حدس زد:-") الان این دوستمون هم گویا از گیمرهای قدیمیه :) (منم که 25 سالمه)

پ.ن: شاید شما از طرفدارنِ Total Annihilation بودی؟
[/CENTER]

born @ 1360

نه TA بازی نکردم ،tyberan sun قدیمی
red alert 2 و c&c اولی رو بازی کردم

tyberan sun قدیمی یه روبوتایی داشت مثل همین bot های UEF

دوستان یه چند تا عکس میذارم حجم همشون 660K ، کوچیک کردم تا صفحه سنگین نشه

2h2o48j.jpg

این zoon-out بازی

2qk75mf.jpg

این حمله colossus ها

5f2alx.jpg

28qyebl.jpg

این جا یکی از builder هایه cybran رو capture کردم بعد base cybran هم ساختم و یه سری
spiderbot با colossus مخلوط کردم !:cheesygri

2vlk461.jpg

base مرحله آخر ترکیبی UEF و AEON

مخلوط fatboy و czar و colossus

2l290g.jpg

t99mia.jpg

اینهم experimental bomber سرافیم ها
تو skirmish یکبار امتحان کنید ، چیزه خفنیه

29cnwc3.jpg

این هم از خود supremeCommader
عکس ACU ماله UEF

24fh54i.jpg

راستی تریپ فضایی و ship فضایی دوست داری حتما homeworld2 رو بازی کن
اگه خواستی چند تا عکس بذارم ازش

۞۩ محمد ۩۞

آخرین ویرایش:

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
394
نام
کامبیز
من نام این homeworld2 رو شنیدم. همونطور که گفتی ظاهرا بازیه معروفی هم هست !؟ من خودم پیشتر Fragile Alliance (که رو Dos اجرا می شد) بازی می کردم. اگر تو همون مایه ها با شه می شه یه کارائی کرد:p

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
البته این کم طرفداری فقط مشکل این بازی نیست
مثلا
WarHammer 40K Dark Crusade ، یا Homeworld2 یا NWN2
و ...
اگه خواستی چند تا عکس بذارم ازش
۞۩ محمد ۩۞
من الان کف کردم که بازم تو اسم یکی از استراتژیهای محبوب من یعنی Homeworld II رو به زبون آوردی :biggrin1:
اتفاقاً جالبه یه نکته ای رو بگم که کلی باعث خوشحالیم شد.
خاطرت هست که Relic (سازنده ی Homeworld II) قبلاً مال Sierra بود و حقوق سری Homeworld هم مال Sierra بود و بعد از اینکه THQ این Relic رو خرید، همه ی امیدها برای Homeworld III از بین رفت (چون THQ هنوز Homeworld رو از Sierra نخریده بود).
اما چند وقت پیش خبرش رسید که THQ بالاخره این کار رو کرد و حقوق Homeworld رو از Sierra گرفت /D:\ یعنی احتمال داره که بازی بعدی Relic، خود Homeworld III باشه :love:

اما درباره ی خود Supreme Commander. خو بر و بچ میدونن که من چقدر دوست داشتم اُریجینال این بازی رو داشته باشم و بتونم آنلاین بازی کنم. خودِ SupCom رو اُریجینالشو رو هر جوری بود گیر آوردم و چند روز پیش هم از طریق یکی از آشناهای همین پارسیای خودمون، Forged Alliance رو گیر آوردم (a.k.a پارسیا واسم گیر آورد:biggrin1:). الان کلی خوشحالم. میدونی که Multiplayer ــه SupCom FA چقدر بهتر از خودِ SupCom ـــه. البته فعلاً هنوز جرأت نکردم Ranked Game بازی کنم. فعلاً دارم بیشتر Replay میبینم و تمرین میکنم که بوق نباشم توش :biggrin1:

متأسفانه هیچ وقت وارد Dawn of War و اکسپنشن هاش نشدم :( چون اون موقعها خفن Warcraft III بازی میکردم و هیچ گیم دیگه ای به چشمم نمیومد. اما این Relic واقعاً سرش به تنش میارزه و حتی این CoH ـــش هم خیلی مناسبه (CoH رو هم اُریجینالش رو گیر آوردم ولی هنوز زیاد بازی نکردم، فعلاً فقط SupCom!)

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
:cheesygriCongrats Kammerad Hamidov​
حالا چجوری میخوای مولتی بزنین جیگر؟؟؟;) اگر چند نفرشو راه انداختی ،منم به احتمال 99% (بدون در نظر گرفتن ضریب خطا!!!) بهتون Join می شم:p
بـَه بـَه نیگا کی اومده این ورا داره پُست میده :)
والا این Forged Alliance یه حالت Direct IP داره توی قسمت LAN ــش. گمون نکنم مستقیم از تو اینترنت بتونیم به هم کانکت شیم اما میشه با Hamachi یه کارایی کرد. (چقدرم که تو Hamachi رو دوس داری، هائوون :biggrin1:)

من نام این homeworld2 رو شنیدم. همونطور که گفتی ظاهرا بازیه معروفی هم هست !؟ من خودم پیشتر Fragile Alliance (که رو Dos اجرا می شد) بازی می کردم. اگر تو همون مایه ها با شه می شه یه کارائی کرد:p
Homeworld از این گیمهاییه که کاملاً توی فضائه، یعنی تو یه سری سفینه داری که میتونن توی فضای XYZ حرکت کنن (نه فقط توی صفحه ی XY مثل استراتژیهای معمولی)
بازی معروفیه و مالتی پلیرش هم بسیار مناسبه اما چیزی که هست، درست ساپورت نشد و زیاد واسش Patch و اینا نمیدادن و بعد هم که Relic از Sierra جدا شد و کلاً بیخیالش شدن. خوشحالم که الان Relic خیلی خوب داره برای گیمهاش پــَچ میده.

پ.ن: یه گیم که یه خورده شبیه Homeworld هست به زودی میاد: Sins of a Solar Empire
اینهم experimental bomber سرافیم ها
تو skirmish یکبار امتحان کنید ، چیزه خفنیه
۞۩ محمد ۩۞
آره این اکسپریمنتال قوی ایه. کلاً سرافیم توی Tier 3 و Tier 4 خیلی قویه منتها فعلاً کسی توی Ranked Games، سرافیم بازی نمیکنه چون Tier 1 و Tier 2 ـــش ضعیفه. منتظر پــَچ بعدی می باشیم :) (البته من که از اول Cybran بودم و هنوزم هستم، هائوون)

GlaDOS

کاربر سایت
Jun 24, 2007
530
نام
محسن
من چه طوری این تاپیک رو ندیدم ؟ به هر حال خوراک من این بازیه .
دوستان یکی یه ذره در مورد Fa توضیح می ده ؟

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
من چه طوری این تاپیک رو ندیدم ؟ به هر حال خوراک من این بازیه .
دوستان یکی یه ذره در مورد Fa توضیح می ده ؟
Forged Alliance یه اکسپنشن Stand-alone واسه ی SupCom ــه، یعنی برای بازی کردنش لازم نیست که خودِ SupCom رو اینستال داشته باشی. توی FA، یه گروه جدید به اسم Seraphim به بازی اضافه شده. خلاصه این گروه تیریپ حمله کردن و سه تا گروه دیگه بر علیه این متحد شدن. گروه Seraphim تیریپ فضایی هستن و طراحی یونیت هاشون اکثراً حالت نامتقارن داره.

به هر کدوم از گروهها چند تا یونیت و یه Experimental ــه جدید اضافه شده. چیزی که مهمه اینه که کلاً گیم پلی بازی خیلی بهتر شده چون سرعت حرکت همه ی یونیتها و کلاً سرعت بازی بیشتر شده و یه سری چیزایی که یه کم مالتی پلیرِ بازی رو با مشکل مواجه کرده بود، درست کرده. کلاً بازی خیلی بهتر شده.

البته یه نکته ای که هست اینه که اگه فقط FA رو داشته باشی و خودِ SupCom رو نداشته باشی، توی مالتی پلیر فقط میتونی Seraphim رو انتخاب کنی.

آخرین ویرایش:

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
با سلام
به نقل از CVG
کریس تیلور در مصاحبه با PC ZONE وقتی در مورد Seraphim در Forged Alliance صحبت میکرده گفته که حافظه (کم) مانع از افزودن faction جدید در دنباله های این بازی میشه:
the only thing stopping me from doing it [adding new factions] on any sequel is memory
او توضیح داده که حافظه یک pc با 4 گیگابایت رم کافی نیست:
I've been told by my engineers that for Supreme Commander 2, I don't have enough memory in a PC with 4GB
همچنین گفته اونها به دنیای SC برخواهند گشت, البته شاید زمانی که همه پروسسورهای 64-bit داشته باشند:
We'll return to the SC universe again," Taylor went on to reveal, "but we'll just have to see when that day is. Maybe when everybody has 64-bit processors

موفق باشید.

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
حمید میگم این Supcom رو بیخیال شو بشین یه دست WH:dawn of war بزن حالشو ببر
پ.ن:الان نیای بزنی تو سرم من خودم یکی از طرفدار های Supcomــم

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

بعد از مدتها که این بازی روی هارد من بود و اصلا وقت اینکه برم سرش رو نداشتم. از دیشب شروع کردم به بازی کردن. بازی که یک بار امتحان کرده بودم ولی نمی دونم چی شد که ولش کردم.

از دیشب رسما افتادم روش. بعد از کلی یادگیری مجدد و کارهای ... که برای این بازی باید انجام می دادم. مرحله اول بازی رو با UEF رفتم.

یه دو تا شات بزارم. البته Statistic رو که دیدم اخر مرحله به نظرم خیلی خراب بود. Kill/Loss Ratioـم شده بود 1.58 که به نظرم خیلی افتضاحه. اونم برای مرحله اول بازی و اونم با UEF.

ولی از این Mobile Air Gun ها خیلی خوشم می یاد. بنده خدا این Cybran ها کلی هواپیما مواپیما می ساختن تا کیش می دادن سمت من... پف ...

حالا یه سوال ؟

حمید جان بهترین حالت دفاعی برای Anti Air ها و این دیوار ها چه چوری هستش ؟؟ شما که اوستایی پبشنهاد بده بهم.

ببین این عکس رو. دو حالت رو گذاشتم . به نظرت کدوم حالت بهتره که بشه جلوی حمله ها رو تا حدودی گرفت.

در ضمن منتظر شنیدن پیشنهادات و نظرات شما در مورد بهبود روند بازیم هستم.

یا علی ...

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
حالا یه سوال ؟
حمید جان بهترین حالت دفاعی برای Anti Air ها و این دیوار ها چه چوری هستش ؟؟ شما که اوستایی پبشنهاد بده بهم.
ببین این عکس رو. دو حالت رو گذاشتم . به نظرت کدوم حالت بهتره که بشه جلوی حمله ها رو تا حدودی گرفت.
در ضمن منتظر شنیدن پیشنهادات و نظرات شما در مورد بهبود روند بازیم هستم.
کلاً یه کاری که خیلیها میکنن اینه که وقتی یه T1 Point Defense میسازن، دور اون رو کامل یه لایه دیوار میکشن (یعنی میشه 8 تا دیوار کوچیک) اما این کار رو معمولاً برای T1 Anti-air Turret ها انجام نمیدن. کلاً زیاد T1 Anti-air نمیسازن، بلکه به جاش کلی از همون هواپیماهای ضعیف میسازن، خودم هم با این کار بیشتر موافقم. اما کلاً اگه بشه به T2 Anti-air Flak Artillery دست پیدا کرد، دیگه هیچ لزومی نداره که T1 Anti-air Turret بسازی. Flak میترکونه بد فــُرم.

اما چیزی که هست، باید یه نکته رو بدونی (همه ی SupCom بازها باید این رو بدونن!)
توی SupCom میشه انرژی رو به جرم تبدیل کرد (با استفاده از Mass Fabricator ها) یعنی میشه همینجوری هـِیPower Generator بسازی و از اون ور هــِی Mass Fabricator بسازی. به اصطلاح Pgen - MassFab Farm بسازی. بغلشون هم چند تا Shield Generator میسازی و حالشو میبری :biggrin1: با این کار همیشه ماده در اختیارت هست و کسی که ماده داشته باشه، میتونه همه چی بسازه!

با همین کار فــِک کنم بتونی راحتتر بازی رو تموم کنی.
حمید میگم این Supcom رو بیخیال شو بشین یه دست WH:dawn of war بزن حالشو ببر
پ.ن:الان نیای بزنی تو سرم من خودم یکی از طرفدار های Supcomــم
هائوون؟ :biggrin1: اتفاقاً چند روز پیش این Dawn of War: Dark Crusade رو اینستال کردم تا شاید حسش بیاد بازی کنم. اما فــِک کنم بازم حسش نمیاد، با اینکه میدونم گیم خوبیه. حالا شاید با Dawn of War 2 وارد این دنیا هم بشم.

آخرین ویرایش:

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
هائوون؟ نظر به اینکه گویا چند نفر از بچه های این سایت SupCom بازی میکنن، بد نیست که یکی دو تا نکته رو بگم.

اول اینکه شما میتونید مشخصات تمام یونیتهای رو توی این صفحه مشاهده کنید: http://supcomdb.com/
اینجا اطلاعات کاملی از همه ی یونیتها در ورژنهای مختلف بازی وجود داره. (اون بالا میتونید ورژن بازیتون رو انتخاب کنید)
مثلاً یه نیگا به T1 MassFab بندازین: http://supcomdb.com/unit_details/r3269/ueb1104 میبینید که 40 واحد انرژی رو به یک واحد ماده تبدیل میکنه. اون پایین هم نوشته که هر Engineer چقدر طول میکشه که یه MassFab بسازه.

مشخصات یونیتهای SupCom: Forged Alliance هم اینجائه: http://supcomdb.com/db/

نکته دوم، استفاده از برنامه ی بسیار مفید Core Maximizer Tool هست که این رو به شدت به دارندگان CPU های دو هسته ای (یا بالاتر :biggrin1:) توصیه میکنم. این برنامه توسط یکی از طرفداران SupCom نوشته شده و تاثیر زیادی روی Performance بازی داره به خصوص توی موقعیتهای خیلی شلوغ که تعداد زیادی یونیت ساخته شده باشه.
این برنامه رو میتونید از اینجا بگیرید: http://forums.gaspowered.com/viewtopic.php?t=15556

خوش بگذره :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر