طرفداران بازیهای Adventure

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا

Sam n Max - Season 3 هم اومد .. به اسم The Devil's Playhouse.
اسم قسمت اول از این سری پنج تایی Penal Zone هست .. چهار قسمت دیگه هم هستند که به ترتیب لیست زیر منتشر میشوند.

Episode 1: The Penal Zone – Available now
Episode 2: The Tomb of Sammun-Mak – Available May
Episode 3: They Stole Max's Brain! – Available June
Episode 4: Beyond the Alley of the Dolls – Available July
Episode 5: The City That Dares Not Sleep – Available August​

بازی باری PC و Mac و PS3 (قابل خرید از PSN ) و iPad (بله بله) عرضه می شود.

کنسول تحول هم نداره فعلاً.

قیمت قسمت اول روی iPad هفت دلار .. برای کل season روی PSN سی دلار و روی PC-Mac هم 35 دلار که این اضافه قیمت برای اینه که وقتی که Season تموم شه DvD Collector's Edition برای طرف ارسال میشه (البته طرف باید هزینه پست رو بده).

Adventure Game

کاربر سایت
Apr 5, 2010
7
سلام دوستان , کسی جایی رو برای خرید بازیهای ادونچر سراغ نداره ؟ البته توی تهران ! بازیهای ادونچر به ندرت پیدا میشن و اصلا حوصله و وقت دانلود کردن بازیها با این حجم بالا و سرعت پایین رو ندارم !!! :thumbdown

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
من از طرفداران کشته و مرده Syberia و Kate Walker هستم. ولی اصلا خبری از Syberia 3 نیست. با وجود اینکه قراره امسال عرضه بشه ولی هیچ اخباری دربارش نشنیدم.
کسی از سرنوشت این بازی خبر داره و اینکه سایتی هست (البته فارسی) که اخباری از این بازی داشته باشه؟:(

masterweb

کاربر سایت
Jun 2, 2006
119
کسی Memento Mori رو بازی کرده ؟
دقیقا همون کمپانی Black Mirror و Lost Crown اینو ساخته اما جالب اینجاست که تو gamespot امتیاز 4.5 گرفته و از طرف یوزرها 7 گرفته و تمام یوزرها گفتن این یکی از بهترین بازی های تو سبک خودشه و معلوم نیست چرا امتیازش اینقدر کمه
اسکرین شاتهاش هم به نظر خداست اگر بازی Lost Crown رو بازی نکردین بدونید بزرگترین شاهکار بازی های ادونچر هست که بعید میدونم کمپانیش بازی بد بسازه .
این لینک دانلود بازی که خودم میخوام بذارم :

http://thepiratebay.org/torrent/5035838/Memento_Mori_[English]_PC_ISO

این چند تا عکس از بازی :
http://www.gameboomers.com/Pressreleases/MementoMori/mementomori.htm

اینم لینک gameSpot :
http://www.gamespot.com/pc/adventure/mementomori/index.html?tag=result;title;0

nasijoon

کاربر سایت
Apr 28, 2010
1
:blushing:نخندیناااااااااااا اما من تازگیا با بازیای ادونچر آشنا شدم و میتونم بگم عاشقشون شدم.یعنی زندگیم تعطیل شده.معتاد شدم.بدبخت شدم....خیلی عالیه

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301
بازیای The Whispered Wolrd و نگارش UK بازی Ghost Pirates of Vooju Island هم چند وقته اومده. هر دو بازیای خیلی خوبی هستند. اولی که کاملاً کلاسیکه و دومی هم توسط سازنده A Vampyre Story ساخته شده و خیلی به The Curse of Monkey Island و Day of the Tentacle شباهت داره. حجم هر دو بازی هم حدود 2.2G ـه.

S.dante

کاربر سایت
Oct 17, 2009
660
نام
شهریار
سلام
برای بازی های ادونچر باید زبانمون خوب باشه(که متاسفانه زبان من خوب نیست و به این سبک خیلی علاقه مندم)میخواستم بپرسم کسی شرکتی رو میشناسه که بازی های ادونچر رو فارسی کنه؟(حتی نوشته های مدارکی که بدست میاریم!)

Adventure Game

کاربر سایت
Apr 5, 2010
7
سلام
برای بازی های ادونچر باید زبانمون خوب باشه(که متاسفانه زبان من خوب نیست و به این سبک خیلی علاقه مندم)میخواستم بپرسم کسی شرکتی رو میشناسه که بازی های ادونچر رو فارسی کنه؟(حتی نوشته های مدارکی که بدست میاریم!)

سلام , فکر میکنم در حال حاضر تنها شرکتی که بازیهای ادونچر رو دوبله میکنه شرکت دارینوس باشه میتونی به وبسایتش مراجعه کنی --------> www.darinoos.ir ;)

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,241
نام
محمد
سلام به همه ادونچر بازان گرامی .والا من تا حالا بازی ادونچر بازی نکردم ولی از اون جایی که عاشق فیلم های Mystry هستم و زبانمم خوبه گفتم یه استارتی بزنم . میخواستم دوستان یه بازی توپ تو این سبک معرفی کنید که قدیمی هم نباشه یعنی گرافیک نسل قبلی نباشه و داستانم درجه یک باشه . از تم فانتزی تاریک خوشم میاد ولی از حالت کارتونی سام و مکسی خوشم نمیاد . اگرم فانتزی باشه لا قل سنگین باشه و تم کمدی نداشته باشه . مرسی . منتظرم

Ayuna

♫ Tu ♪ Tu ♪ Ru
کاربر سایت
Jun 18, 2008
647
نام
امیر
سلام به همه ادونچر بازان گرامی .والا من تا حالا بازی ادونچر بازی نکردم ولی از اون جایی که عاشق فیلم های Mystry هستم و زبانمم خوبه گفتم یه استارتی بزنم . میخواستم دوستان یه بازی توپ تو این سبک معرفی کنید که قدیمی هم نباشه یعنی گرافیک نسل قبلی نباشه و داستانم درجه یک باشه . از تم فانتزی تاریک خوشم میاد ولی از حالت کارتونی سام و مکسی خوشم نمیاد . اگرم فانتزی باشه لا قل سنگین باشه و تم کمدی نداشته باشه . مرسی . منتظرم

Dream Fall رو بازی کن ببین خوشت میاد - البته کلی ابهام تو داستان داره که باید شماره ۱ش رو هم بری که شماره ۱ش ( The longest journey ) قدیمیه و گرافیکش به نسبت حال پایین

سری Run Away رو هم میتونی بری - درسته گرافیکش کارتونیه ولی داستانش جدی هست و تقریبا غیر قابل پیش بینی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر