طراحی اتاق بازی Gaming Room design

only god

کاربر سایت
Jan 3, 2014
35

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید که اتاقم بهتر بشه:bighug:

داداش نظر من یک میز کامپیوتر بگیر حدود 200 پولشه کنسولها و کیست برن روش خوشگل میشه برای اتاقت پوستر گیم بگیر و اون جا لباسیتم برش دار اتاقت خلوتر بشه و دیگه پرده و رو تختی هم با خودت هر طرحی دوس داری درستش کن

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید که اتاقم بهتر بشه:bighug:
همون طور که دوستمون گفت یه میز کامپیتر 200 بخر بقیش فقط چیدن هست ! منم میخوام میز بخرم برای خودم اگه شد فقط میخوای بخری صحفه بزرگ بخر که روش راحت 2 کنسولت رو +tv رو بذاری

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
درود
دوستانی که تجربه دارن رو دیوار LED 42 اینچ نصب بشه خطر نداره بیفته پایین ؟
و مورد بعدی اینکه این قفسه های L مانند که به دیوار پیچ میشن رو از کجا تهیه کنم ؟ از ابزار فروش ها بخرم یا بدم MDF بسازن برام ؟
قصد دارم LED به دیوار نصب کنم و کنسول ها رو روی پایه های L بزارم اگر عکسی ، پیشنهادی چیزی هست هرچه سریع تر بدید ممنون میشم

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
درود
و مورد بعدی اینکه این قفسه های L مانند که به دیوار پیچ میشن رو از کجا تهیه کنم ؟ از ابزار فروش ها بخرم یا بدم MDF بسازن برام ؟
قصد دارم LED به دیوار نصب کنم و کنسول ها رو روی پایه های L بزارم اگر عکسی ، پیشنهادی چیزی هست هرچه سریع تر بدید ممنون میشم
بستگی داره که چقدر وزن داره + نوع دیوار توان داره + نوع اتصالتو ن به دیوار دوست من 4 سال هست وصل کرده هیچ مشکلی نداشته
قفس L رو من دیدم این MDF ها میسازن
+به نظرم جالب نشه ها مطمئنی ؟ آخه بیشتر L رو برای دکوری استفاده میکنن

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
درود
سلام. ببین هر نوع تلویزیونی یه مدل پایه مخصوص برای نصب رو دیوار داره با پک پیچ مهره ای که به عمرت ندیدی . پس از این بابت مشکلی نیست ، فقط باید از دیوار مطمئن باشی که لوله یا سیم برقی پشتش نباشه و دیوار تیغه ای که بعدا اضافه شده به ساختمون نباشه. اون پایه های L شکل هم عموما جلوه نداره مگه اینکه یه طرح خوب بدی یا طرح خوب گیر بیاری ! ولی مشابه اون ها میز تلویزیون هایی هست که رو دیوار نصب میشه (البته دیگه میز نیست!!!) و از شیشه استفاده شده توش . شاید کمیاب باشه البته.

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
بستگی داره که چقدر وزن داره + نوع دیوار توان داره + نوع اتصالتو ن به دیوار دوست من 4 سال هست وصل کرده هیچ مشکلی نداشته
قفس L رو من دیدم این MDF ها میسازن
+به نظرم جالب نشه ها مطمئنی ؟ آخه بیشتر L رو برای دکوری استفاده میکنن

سلام. ببین هر نوع تلویزیونی یه مدل پایه مخصوص برای نصب رو دیوار داره با پک پیچ مهره ای که به عمرت ندیدی . پس از این بابت مشکلی نیست ، فقط باید از دیوار مطمئن باشی که لوله یا سیم برقی پشتش نباشه و دیوار تیغه ای که بعدا اضافه شده به ساختمون نباشه. اون پایه های L شکل هم عموما جلوه نداره مگه اینکه یه طرح خوب بدی یا طرح خوب گیر بیاری ! ولی مشابه اون ها میز تلویزیون هایی هست که رو دیوار نصب میشه (البته دیگه میز نیست!!!) و از شیشه استفاده شده توش . شاید کمیاب باشه البته.

تشکر هر دو عزیز
دیوار که محکمه از اون بابت مشکلی نیست
والا اتاق کوچیکه جای میز نداره وگرنه خودمم دوست داشتم یه میز درست درمون بزارم اما از کمبود جایگاه رنج میبریم :D

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
خوب به نظر من اگه میخوای توی دیوار L بذاری اول یه طرح ازش بکش ببین خوب میشه یا نه !!
جای tv رو هم باید جایی گذاشت که زیاد سیم معلوم نباشه

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
تشکر هر دو عزیز
دیوار که محکمه از اون بابت مشکلی نیست
والا اتاق کوچیکه جای میز نداره وگرنه خودمم دوست داشتم یه میز درست درمون بزارم اما از کمبود جایگاه رنج میبریم :D
سلام. منظورم یه چنین طرحی هست اگه امکانش برات هست ؛که جلوه هم داشته باشه:
24254_638800075_lcd-arm-sh-d.jpg

البته شاید هرجایی نباشه. ما خودمون از نمایندگی سونی سفارش داده بودیم با تلویزیون + پایه نصب tv رو دیوار بعد آوردن پشیمون شدیم میزو پایه رو پس دادیم.
ولی الان نمیدونم هست یا نه.

Sent from my HTC Desire 816 dual sim

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
خوب به نظر من اگه میخوای توی دیوار L بذاری اول یه طرح ازش بکش ببین خوب میشه یا نه !!
جای tv رو هم باید جایی گذاشت که زیاد سیم معلوم نباشه
بله یه چک میکنم اگر خوب نشد بی خیالش میشم ممنون
سلام. منظورم یه چنین طرحی هست اگه امکانش برات هست ؛که جلوه هم داشته باشه:

البته شاید هرجایی نباشه. ما خودمون از نمایندگی سونی سفارش داده بودیم با تلویزیون + پایه نصب tv رو دیوار بعد آوردن پشیمون شدیم میزو پایه رو پس دادیم.
ولی الان نمیدونم هست یا نه.

Sent from my HTC Desire 816 dual sim
تشکر عزیز سعی میکنم گیر بیارم

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
با سلام
تاپیک جالبیه;;)
اینم از من::bighug:

خوشحال میشم نظرتون و پیشنهادتون رو بگید.
اول اینکه عالی هست
دوم اینکه خیلی بدی چرا اینطور با موو رفتار میکنی :| خودت خوشت میاد که گلویزت کنن :) برای مووت یه استند شارژ بخر 40 تومن اصلی خیلی عالی و شیک شارژ هم راحت انجام میدی
سوم جای دسته اون بالا نیست دسته ها پلی3 رو کنار خودش بذار و پلی 4 رو کنار tv
هدست ها رو بحای گلاویز کردن بذار جای اون دسته ها
اکشن فیگور ها رو جمع کن بذار یجای دیگه :) بذار یکم مرتب تر و خلوت تر به نظر برسه
پلی4 رو مایل تر بذار
سیم ها رو با بست دسته کن و به پشت هدایت کن :)
اگه تونستی پایه های اون 3 تا جا که برای بازی گذاشتی رو یه رنگ بزن یه جلوه بهتری بگیره !!
شرمنده که انقدر نظر دادم اما باید انجام بدی وگرنه میام میکشمت :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر