طراحی اتاق بازی Gaming Room design

nemesis 547

کاربر سایت
Apr 17, 2013
170
نام
علی
کروکی اتاقم (درخواستی) :d

2mocbo6.jpg
2usg2u1.jpg

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
دوستان یه پیشنهاد دارم

یه سری رنگ هستش که خیلی ارزونه و تو شب مثل شب رنگ نور میده

میتونین رو دیوار اتاق لوگو بازی اسپری کنید

فکر زیاده ولی وقت میخواد

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
دوستان یه پیشنهاد دارم

یه سری رنگ هستش که خیلی ارزونه و تو شب مثل شب رنگ نور میده

میتونین رو دیوار اتاق لوگو بازی اسپری کنید

فکر زیاده ولی وقت میخواد
این شب رنگ ها داری مواد فسفر سنت هستن که گفته میشه سرطان زا هست !!
برای اتاق های جدید گبم که حالت رسمی تری هم داشته باشه ( آخه اون موقع گیمر ها اتاقشون تاریک بود و پر از پوستر !!
حالا دیگه پسندیده نیست که اتاق رو پر از پوستر کنی بلکه چند تا از شاهکار ها رو پوستر های با قاب ساده با سایز بزرگ بهتر و زیبا تر هست

esem1982

کاربر سایت
Aug 26, 2009
336
نام
سام
دوستان توجه کنن کسانی که میخوان led نواری بزنن باید نور پشت دکور یا پشت جایی که میخواین بزنین باشه نه روبرو مثل چراغ قوه که روبروی چشمتون بگیرین باید مخفی باشی فقط نور از پشت وسایل

یا دکور بطرف بالا یا اطراف بتابه

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
7grdew8xcjv3hmgyuj0l.jpg

تصویر فوق العاده کم حجم کمتر کیفیت رو پایین اوردم پس هی نگین بند انگشتی :-D , خب به نظرتون من نوار ال ای دی رو بزنم کجا یکی بم بگه , بعدش این سیم ها اصلا داغون کرده نما رو خیلی زشت شده یه راهی بدین برا این و مورد بعدی این ترک های رو دیوار , دلیلش این خوزستان و زلزله هاش تازگیا هم خب روزی 2 بار میاد , خدا رحم کن , در ضمن اتاق نیست حاله

m_fisher

کاربر سایت
Apr 7, 2007
182
نام
میلاد
دوستان واسه جلوگیری از نفوذ هر گونه نور خورشید به داخل اتاق چی پیشنهاد میکنید؟ من از 8 صبح تا 4 و 5 بعد از ظهر کل اتاق رو آفتاب میگیره و روزا کلا بازی کردن خیلی سخته واسم :D پرده ی کلفت هم زدم ولی خود پرده میشه منبع نور باز!

یا خدا ... شما دیگه چه موجوداتی هستین :d فکر کنم اگر بیرون هم بری فقط برای خرید بازی باشه نه ؟ :))

من یه اتاق کوچیک دارم یه سیستم دسکتاپ با گرافیک خیلی خوب یه لپتاپ گیم و یه پی اس 4 حالا عکسشو میزارم واستون ولی اتاقم اصلا اصلا قشنگ نیست پی اس 4 هم گذاشتم توی پذیرایی بازی میکنم آخه هیچوقت کسی خونه نیست و مزاحم کسی هم نیستم :d

ezio CO

کاربر سایت
Aug 22, 2014
127
نام
@rez
یه همچین اتاقی هست واسه رد کردن ال ای دی کدوم رو پیشنهاد میدید؟نزدیک tv باشه مشخص کردم:d
06028391206017088289.jpg

19856052432623690329.jpg
38389097290137950692.jpg

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
ممنون بابت اسم انگلیسی ش
مبل کیسه ای سرچ کن ولی الان هر مبل فروشش بری دارن از اینا
و ممنون بابت اسم فارسی ش!
میخواستم قبل از مراجعه حضوری حدود قیمتش رو از اینترنت در بیارم و یکم اطلاعات جمع کنم، هرچی سرچ کردم ازین تشک ها پیدا نکردم. :d

esem1982

کاربر سایت
Aug 26, 2009
336
نام
سام
یه همچین اتاقی هست واسه رد کردن ال ای دی کدوم رو پیشنهاد میدید؟نزدیک tv باشه مشخص کردم:d

led رو زیر و سمت عقب میز بصورت چند تیکه بزنید رو به پائین که چشم تون رو نزنه .

دوستانی که نقل قول می کنن عکسها رو خواهشا پاک کنن . ممنون

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
حالا که بحث led شد من خودم یه led خریدم که یه کنترل از راه دور داره با کلی رنگ و همچنین قابلیت کم و زیاد کردن نور
اتاقم هم فکر کنم صفحه 4 بودش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر