طراحی اتاق بازی Gaming Room design

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
رو تختی اجباری بود حتما تعویض میکنم
مبلو بردارم یکی از این مبل بادیا بزارم خوب نمیشه؟
نبود دیکه پیشنهاد؟ :d

اگر یدونه درس حسابیشو پیدا کنید عالیه ، یدونه تست کردم واقعا عذاب بود استفاده ازش .

اون خطی که برا LED کشیدید همون اون 2 قسمتی که آوردیدش جلو چشمتون رو میزنه ، اون 2 خط رو از همون پشت ببرید پایین که یک حالت U مانند رو به پایین درست شه .

Amir_Music

کاربر سایت
Sep 23, 2011
329
نام
Amir
از اونجایی که حالمون بهم خورد از بس LED LED LEDکردید یه چندتا عکس جدید میزارم حال و هوا عوض شه:-&
این عکسها مربوط به ایرانی هاست
59987270379828977208.jpg

43556857951810689512.jpg
68041000581798541913.jpg

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
از اونجایی که حالمون بهم خورد از بس LED LED LEDکردید یه چندتا عکس جدید میزارم حال و هوا عوض شه:-&
این عکسها مربوط به ایرانی هاست
led :)
خیلی هم خوبه من که توی باکس های زیر تلوزیونیم زدم عالی شده ( البته کمرم شکست که وصل کردم :) )

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
اقا من یه ویدیو دیدم از LED نورش هم مناسب بود تازه کم و زیاد هم میشد ولی چرا شما میگید چشت کور میشه ؟ , مورد بعدی اگه بزنیم پشت تی وی و دیگه معلوم نیست به نظرتون نورش میمونه و ظاهر رو زیبا می کنه؟

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
اقا من یه ویدیو دیدم از LED نورش هم مناسب بود تازه کم و زیاد هم میشد ولی چرا شما میگید چشت کور میشه ؟ , مورد بعدی اگه بزنیم پشت تی وی و دیگه معلوم نیست به نظرتون نورش میمونه و ظاهر رو زیبا می کنه؟
مهران جان اگه led هاش رو بروی چشمتون باشن توی تاریجی نارحتتون میکنه !!
من پشت tv زدم برای من جالب نشد اما دلیلش این بود که سمت راستش دیوار بود و کامل نور پخش نمیشد روی دیوار !!!
اما عکس از سیستمت بذار و بگو دلت مبیخواد چکار کنی تا بهت بگم نورش خوبه یا نه آخه من 3 جا عوض کردم تا بهترین رو پیداکردم

brokensword

کاربر سایت
Jan 11, 2012
371
نام
کاوه
سلام خدمت دوستان عزیز

این تاپیکو من تازه دیدم.ایده جالبی بود.:d

اینم از عکسای من:
خیلی شیکو خفن نیست ولی ساده و مرتبه :d

این عکس جایی هستش که کامپیوتر و وسایل جانبیشو گذاشتم و گیمهای مربوط به کامپیوتر و همچنین کارای متفرقه دیگه که مربوط به کامپیوتر میشه رو اینجا انجام میدم:;)

این عکس جایی هستش که کنسول و لوازم مربوط به اونو گذاشتم و بازیهایی که مربوط به کنسول میشه و همچنین دیدن فیلم و کارای متفرقه دیگه رو هم اینجا انجام میدم:b-)

پشت این میز که کنسول و ظبطمو گذاشتم همینطور که میبینید خالیه قبلا یه تخته پشتش بود که نمیزاشت هوا درست جریان پیدا کنه منم اون تخته رو برداشتم به نظرتون چطور شده؟:-/

موقعی که میخوام با کنسول بازی کنم سر tv رو به سمت چپ میچرخونم.چون تختم سمت چپ اتاقم هست.جوری گذاشتم که tv پشت به نور هستش وقتی میگردونمش به سمت تختم.:d

بچه ها اگه نظر یا پیشنهادی دارید خوشحال میشم راهنمایی کنید;)

ممنون و موفق باشید.

آخرین ویرایش:

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
دوباره این هم اتاق من ( با اندکی تغییر ) :d
آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس

این هم بوفه ی ما

http://upload7.ir/viewer.php?file=41480981225852374227.jpg

- - -ویرایش - - -

تلویزیون و کنسول ها

http://upload7.ir/viewer.php?file=82196501166781164677.jpg

بچه ها من کلا عادت دارم رو زمین بخوابم برای همین تو اتاق بنده تخت خواب موجود نیست :d

نظرتون چیه دوستان ؟

brokensword

کاربر سایت
Jan 11, 2012
371
نام
کاوه
دوباره این هم اتاق من ( با اندکی تغییر ) :d

این هم بوفه ی ما

- - -ویرایش - - -

تلویزیون و کنسول ها

بچه ها من کلا عادت دارم رو زمین بخوابم برای همین تو اتاق بنده تخت خواب موجود نیست :d

نظرتون چیه دوستان ؟

خیلی قشنگه مخصوصا اون قسمت که ps4 و xbox1 رو کنار هم گذاشتی امیدوارم چرخشون برات بچرخه:d

MR.J

کاربر سایت
Jan 10, 2014
76
نام
Javad
منظورم از استیکر برچسبای طرح داره
call-of-duty-02.jpg
99fe2v.jpg
2usg2u1.jpg
دوستان کسی پیشنهادی برا اتاق من نداره
ببین خیلی زیباست فقط PS4 بدون پایه عمود نزار جلوی هوا رسانیشو میگیری پایه جای رفت امد هوا رو داره

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
اینم برای من
هنوز کامل نشده !!!
انشال...... بقیه بچه ها هم عکس ها رو رو کنن
نظر های سازنده و معقول رو پذیراییم
;)
xa68ibca3161a6jga6v9.jpg

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
رو تختی اجباری بود حتما تعویض میکنم
مبلو بردارم یکی از این مبل بادیا بزارم خوب نمیشه؟
نبود دیکه پیشنهاد؟ :d
ببین من جات بودم اول ps4 و افقی میزاشتم
بعدش اون جایی که واسه LED انتخاب کردی خوبه استیکر ها رو کجا میخوای بچسبونی؟ یک عکس از اون استیکرایی که میخوای بچسبونی بگو
به نظرم اگه میخوای تابلو بزاری کلا نزار چون خیلی شلوغ میکنه و بعد یک مدت دلت رو میزنه
مورد بعدی اینکه میله های تختت قرمز هست و من پیشنهاد میکنم برای LED ها یک رنگی استفاده کنی که وقتی در کنارش اون قرمز رو میبینی چشمت رو نزنه به قول بعضیا یک نور خیلی لایت :D
در ضمن جای LED هات خیلی خوبه اگه نوری که براشون انتخاب میکنی خوب باشه اونوقت وقتی برقای اتاقت رو خاموش میکنی هم خیلی قشنگ میشه و هم چشات به خاطر نور کم اذیت نمیشن و اینکه روی نوری که بازی داره روی مانیتور نمایش میده تاثیری نمیزاره و چشمات هم اذیت نمیشن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر