طراحی اتاق بازی Gaming Room design

esem1982

کاربر سایت
Aug 26, 2009
336
نام
سام
دوستان این چراغای led مصرف برقشون چجوریه؟
این استیکر ها چجوریه میشه کند رنگ دیوار خراب نمیشه؟

سلام

led ها مصرفشون با سایر محصولات روشنایی قابل قیاس نیست و خیلی کمتره

من تازه وارد بازار الکترونیک شدم چند روز پیش یه رول کامل 5 متری خریدم 30 تومن + یه آداپتور 12 ولت 1 آمپر که خودم داشتم + یه جایه آداپتور یا همون مادگی پیدا کردم و بهش لحیم کردم

ببین

w6y615.jpg

واسه تست تو مغازه وصل کردم ببینم چجوری میشه

این در حالت
19ntyb.jpg
خاموش

اینم روشن شد

2hdtlkw.jpg

2n8qvrk.jpg

آخرین ویرایش:

nemesis 547

کاربر سایت
Apr 17, 2013
170
نام
علی
سلام

led ها مصرفشون با سایر محصولات روشنایی قابل قیاس نیست و خیلی کمتره

من تازه وارد بازار الکترونیک شدم چند روز پیش یه رول کامل 5 متری خریدم 30 تومن + یه آداپتور 12 ولت 1 آمپر که خودم داشتم + یه جایه آداپتور یا همون مادگی پیدا کردم و بهش لحیم کردم

ببین

واسه تست تو مغازه وصل کردم ببینم چجوری میشه

این در حالت خاموش

اینم روشن شد
ممنون داداش. خودم میتونم وصل کنم؟
کلش چقدر در میاد؟
این استیکر ها چی؟ کسی میدونه چجوریه؟
کنده میشه؟رنگ دیوار خراب نمیشه؟

آخرین ویرایش:

esem1982

کاربر سایت
Aug 26, 2009
336
نام
سام
ممنون داداش. خودم میتونم وصل کنم؟
کلش چقدر در میاد؟
این استیکر ها چی؟ کسی میدونه چجوریه؟
کنده میشه؟رنگ دیوار خراب نمیشه؟

آره داداش خودت میتونی البته این led ریسه ای یا نواری متری هم فروخته میشه اگه همونجا که داری میخری توضیح بده که به چه صورت میخوای وصل کنی یکسره 5 متر یا تیکه تیکه

led نواری اگه تهران هستی از همه جا ارزونتره جمهوری پاساژ امجد یا فرشته مرکزشه

قیمتش از متری 5 تومن به بالا همونجا هم آداپتور دارن که فکر کنم از 10 تومن به بالا باشه

اگه منظورت از استیکر هم چسب پشت led هست هم نه هم آره چون بعضی هاش چسبش قویتر و بعضی هاش چسب ضعیفتر داره

کلا یه عکس کلی از اتاقت بگیر و تو paint جاهایی که میخوای led بزنی با دایره تو خالی مشخص کن تا بهت بگم چکار میشه کرد .

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
تك رنگ

Sent from my iPhone using Tapatalk

می ارزه یکبار دیگه پول بدید و یدونه با قابلیت تعویض رنگ بگیرید ! حالا شما که از لحاظ دستگاه ها وکلا سیستم ، ستاپ مناسبی دارید زیاد جالب نیست که نورپردازی ستاپ اینجوری باشه !

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
به نظر که بابک جان خوبه علت اینکه یکم زشت شده اینه که شما چراغا رو روشن کردید این نوارا برا وسط شب که چراغا خاموشن خوبه و یه اتمسفر توپ درست میکنه تازه نور دوال شاک 4 هم هست چی بشه :bighug:

nemesis 547

کاربر سایت
Apr 17, 2013
170
نام
علی
آره داداش خودت میتونی البته این led ریسه ای یا نواری متری هم فروخته میشه اگه همونجا که داری میخری توضیح بده که به چه صورت میخوای وصل کنی یکسره 5 متر یا تیکه تیکه

led نواری اگه تهران هستی از همه جا ارزونتره جمهوری پاساژ امجد یا فرشته مرکزشه

قیمتش از متری 5 تومن به بالا همونجا هم آداپتور دارن که فکر کنم از 10 تومن به بالا باشه

اگه منظورت از استیکر هم چسب پشت led هست هم نه هم آره چون بعضی هاش چسبش قویتر و بعضی هاش چسب ضعیفتر داره

کلا یه عکس کلی از اتاقت بگیر و تو paint جاهایی که میخوای led بزنی با دایره تو خالی مشخص کن تا بهت بگم چکار میشه کرد .
منظورم از استیکر برچسبای طرح داره
call-of-duty-02.jpg
99fe2v.jpg
2usg2u1.jpg
دوستان کسی پیشنهادی برا اتاق من نداره

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
call-of-duty-02.jpg
99fe2v.jpg
2usg2u1.jpg

شما بر خلاف دوستمون بابک ؛ اتاقاتون بیش از حد تنوع رنگ اونم از نوع بدش داره ؛ شما هم فرشتون قرمزه هم اون مبل تکی هم قسمت های فلزی تخت بعد اومدید رو تختی سبز گذاشتید !!! رنگ سبز دقیقا عکس قرمز هستش و همه جا زننده هستش استفاده این 2 رنگ کنار هم . از اونجایی هم که میز تلویزیونتون هم پرده کرم هستش پیشنهاد میکنم کلا فرش رو بردارید ، برای مبل روکش کرم بگیرید و رو تختی کرم بگیرید . این کار هارو انجام بدید خیلی فضا دلنشین تر و شیک تر میشه .

nemesis 547

کاربر سایت
Apr 17, 2013
170
نام
علی
شما بر خلاف دوستمون بابک ؛ اتاقاتون بیش از حد تنوع رنگ اونم از نوع بدش داره ؛ شما هم فرشتون قرمزه هم اون مبل تکی هم قسمت های فلزی تخت بعد اومدید رو تختی سبز گذاشتید !!! رنگ سبز دقیقا عکس قرمز هستش و همه جا زننده هستش استفاده این 2 رنگ کنار هم . از اونجایی هم که میز تلویزیونتون هم پرده کرم هستش پیشنهاد میکنم کلا فرش رو بردارید ، برای مبل روکش کرم بگیرید و رو تختی کرم بگیرید . این کار هارو انجام بدید خیلی فضا دلنشین تر و شیک تر میشه .
رو تختی اجباری بود حتما تعویض میکنم
مبلو بردارم یکی از این مبل بادیا بزارم خوب نمیشه؟
نبود دیکه پیشنهاد؟ :d

esem1982

کاربر سایت
Aug 26, 2009
336
نام
سام

1 . استیکر بدیش همینه پیشنهاد من پوستر تو قاب رو دیوار هست

2 . هم مبل خوبه هم فرش البته رنگ رو تختیت تیره بود بهتر بود ولی اول نور پردازی

3. led اونجایی که مشخص کردی فکر نکنم خوب باشه نورش چشمتو کور میکنه کلا میتونی پشت میز چسبیده به دیوار و پشت تختت فکر کنم عالی بشه

و خواهشا ps4 افقی بزار یه وقت می افته

- - -ویرایش - - -

View attachment 53236
بهتر شد؟؟؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

آره عالی شد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر